Elisa vahetas välja Starmani tippjuhtkonna

Siia võid lisada netist leitud uudise
Bushido
Digivanake
Postitusi: 1033
Liitunud: 13:23, 11 Mai 2009
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 2 korda

Elisa vahetas välja Starmani tippjuhtkonna

PostitusPostitas Bushido » 13:47, 25 Apr 2017

Nüüd on mõlema ettevõtte juhatus sama koosseisuga. Piret Aava ja Aivo Adamsoni asemel kuuluvad juhatusse nüüd Andrus Hiiepuu, Jüri Teemant, Kaija Teemägi, Merike Mumme, Sami Seppänen ja Toomas Polli.
Elisa tegevjuht Sami Seppänen: ,,Juhtkond lähtub kahe ettevõtte ühinemisel sellest, et tahab leida kasvu sünergiast, mitte kokkuhoiust. Seega näen, et inimeste arvu vähenemist kahe ettevõtte peale tuleb vägagi minimaalselt. Seda ka tänu sellele, et kohe algusest peale võtsime kasutusele meetmed, et saaksime ühisettevõttes tööd pakkuda praktiliselt igale Elisa ja Starmani töötajale. Kui me loome ühe ühise ettevõtte, on normaalne, et juhatus on sama. Adamson ja Aava lahkusid omal soovil. Minu arvates on väärikas, kui ettevõte ei kommenteeri seda, vaid töötajad ise. Ühinemisega seotud muutusi rohkem töötajaskonnas ei tule, küll aga on oodata muutusi struktuuris. See ettevõte, kes adapteerub, võidab. Sama struktuuriga ei saa jätkata kümme aastat ja kauem. Uus Starmani juhatuse koosseis hakkab töötama selle nimel, et Elisa tõuseks turuliidriks ka valdkondades, kus senini ollakse konkurentidest maha jäänud. Hetkest, kui Elisa saatis mullu 13. detsembril välja esimese ühinemise uudise, on mõlemas ettevõttes värvatud töötajaid vaid äärmisel juhul. Seetõttu on tekkinud vakants ning ühinedes saame esmalt pakkuda tühjaks jäänud ametikohti mõlema ettevõtte siseselt."
Aivo Adamson: ,,Kõik oli oodatud. Elisa on tugev ettevõte ja seda on ka ostetud Starman. Kehva ettevõtet keegi ostma ei hakkaks. Mis puutub järgmist töökohta, siis selles osas hetkeseisuga uusi plaane pole."
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/elisa-vahetas-valja-starmani-tippjuhtkonna?id=77996812
https://geenius.ee/uudis/starmani-juhatusse-asusid-toole-elisa-juhid/
http://tehnika.postimees.ee/4090933/elisa-pani-starmani-juhatusele-taies-koosseisus-sule-sappa

Bushido
Digivanake
Postitusi: 1033
Liitunud: 13:23, 11 Mai 2009
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Elisa vahetas välja Starmani tippjuhtkonna

PostitusPostitas Bushido » 15:51, 30 Mai 2017

Elisa ja Starmani juhatuse esimees Sami Seppänen: ,,Ettevõtete ühinemise järgselt on kinnitatud kõiki juhtimis- ja funktsioonide tasandeid puudutav ühendstruktuur ning see jõustub alates 1. juunist 2017. Uue struktuuri koostamise käigus lähtusime soovist ühendada mõlema ettevõtte tugevused ja vältida dubleerivate funktsioonide teket ning eesootavad muudatused lähtuvadki uuest ühendstruktuurist. Tahan omaltpoolt väga tänada Toomast ja Jaanust hea töö eest Starmani arendamisel viimastel aastatel."
Starmani tehnoloogiadirektor Jaanus Erlemann lahkub ametist 31. mail ning Starmani Eesti äriüksuse juht Toomas Tiivel 30. juunil.
http://majandus24.postimees.ee/4129115/ ... ste-vahele


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist