Jüri Pihel: tuhatkond krooni telepildi eest pole ju palju

Siia võid lisada netist leitud uudise
Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

Re: Jüri Pihel: tuhatkond krooni telepildi eest pole ju palju

PostitusPostitas elit » 09:42, 22 Juun 2009

Ka kõigi (=rahva) kolimine pole reaalne, kuna taoliste riikide suhteline heaolu saab baseeruda seal tehtud tööl ja kõrgetel maksudel. Ainult vähesed võõrad saavad seda nautida.

Kasutaja avatar
roska
Digivanake
Postitusi: 1113
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Eesti
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 213 korda

Re: Jüri Pihel: tuhatkond krooni telepildi eest pole ju palju

PostitusPostitas roska » 10:52, 22 Juun 2009

Olen ka riigiga antud teemal suhelnud. Nende seisukoht on selge, iga vald tegelegu oma vaestega ise, digiboskide jagamine on kohalik, mitte riiklik küsimus.

Kasutaja avatar
matu37
DigiTVfänn
Postitusi: 599
Liitunud: 20:40, 05 Apr 2008
Asukoht: Tln / Kesklinn
    unknown unknown

Re: Jüri Pihel: tuhatkond krooni telepildi eest pole ju palju

PostitusPostitas matu37 » 10:54, 22 Juun 2009

Jajah, eraisikule läheb kohe box 1,7% kallimaks ka.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Jüri Pihel: tuhatkond krooni telepildi eest pole ju palju

PostitusPostitas tigekala » 11:19, 22 Juun 2009

elit kirjutas:Ka kõigi (=rahva) kolimine pole reaalne, kuna taoliste riikide suhteline heaolu saab baseeruda seal tehtud tööl ja kõrgetel maksudel. Ainult vähesed võõrad saavad seda nautida.
Sa võtad asja kohe surmtõsiselt... See oli ikka naljana mõeldud.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

Re: Jüri Pihel: tuhatkond krooni telepildi eest pole ju palju

PostitusPostitas sniff01 » 11:32, 22 Juun 2009

tigekala kirjutas:
elit kirjutas:See aga pole võimalik.
On ikka.
Tuleb kolida elama Rootsi või Norra Kuningriiki. Ja abirahade peale, ca 1500-2000 € kuus.

Paneks ikka Taani kah siia juurde. Norra kohta ei tea midagi aga rootsis ja taanis on rohkem sotsialismi/kommunismi kui NLis kunagi oli.

Schumi.
Edasijõudnu
Postitusi: 31
Liitunud: 22:07, 23 Veebr 2010
    unknown unknown

Re: Jüri Pihel: tuhatkond krooni telepildi eest pole ju palju

PostitusPostitas Schumi. » 14:04, 26 Juun 2010

Ma ei ole veel siiani veendunud, miks just praegu digilevile üleminek nii tähtis on. Eestil ikka vajadus tõestada ennast tehnoloogiliselt arenenud maana.
Palju jama on tegelikult digilevile üleminekuga olnud. Ega siis kõik nii asjatundlikud pole, nagu teie siin foorumis. Mitmed inimesed ostavad kallid digiboksid, ja alles siis selgub, et kui midagi näha tahad, investeeri ka uude kaablisse ja antenni...

Praeguse seisuga on analoogi peal veel vähemalt 50 000 inimest. Kahju küll, kõigil (eriti vanematel inimestel) polegi raha, et mitme tuhande eest digilevile üle minna - tuleb lihtsalt musta telepilti jälgida...

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Jüri Pihel: tuhatkond krooni telepildi eest pole ju palju

PostitusPostitas tigekala » 14:13, 26 Juun 2010

Schumi. kirjutas:Praeguse seisuga on analoogi peal veel vähemalt 50 000 inimest.
Kahju küll, kõigil polegi raha, et mitme tuhande eest digilevile üle minna - tuleb lihtsalt musta telepilti jälgida...
Julgen väita, et need 50 000 on kõik kaabliteenuse kasutajad. Seal ei muutu alates 1. juulist, midagi. Piheli Jurka tahaks muidugi nad kõik, oma lolli jutuga, Zuum'i üle meelitada.

Jurka ! Edu Sulle ! Aga saa kaineks, Jaanid on juba läbi.

Kasutaja avatar
ragnar
Entusiast
Postitusi: 285
Liitunud: 15:28, 26 Juul 2003
Asukoht: TLN Pääsküla
    unknown unknown
On tänatud: 3 korda

Re: Jüri Pihel: tuhatkond krooni telepildi eest pole ju palju

PostitusPostitas ragnar » 16:24, 26 Juun 2010

Tigega ühel nõul,pole vaja samakat kaanida ega karmoskat mängida :lol: Aga kuhu siis eelnev postitus kadus :?:

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

Re: Jüri Pihel: tuhatkond krooni telepildi eest pole ju palju

PostitusPostitas sniff01 » 23:52, 27 Juun 2010

Seda jama ja jura aetakse täiega. Elion paneb omalt poolt kah reklaamiga juurde, kui ulfsaki juhan süüdimatu näoga räägib, et varsti tavaantenniga pilti enam ei tule. Ega juahn süüdi pole, et tekst selline on aga noh eks praegu püütakse igatsugu võrkudega peast soodaks aetud inimesi eriti kui veel täiskuu aeg kah käes.

Kasutaja avatar
Dijital
Entusiast
Postitusi: 392
Liitunud: 18:58, 03 Juul 2008
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Jüri Pihel: tuhatkond krooni telepildi eest pole ju palju

PostitusPostitas Dijital » 21:05, 29 Juun 2010

Pihel ajab ka aasta otsa juba hommikust õhtuni ainult kaabli ja pistiku jama. Loe paberlehti või uuri netiartikleid.
http://www.e24.ee/?id=281705

Krt kui 1 augustiks, millega annan üleminekuaega neile endile, on ikka pilt okseleajavalt ruuduline, hakkan vist küll iga päev sinna digilevisse päringut saatma ja helistama, et millal normaalset pakungit pildile tegema hakatakse. Ja kui vaja, teen feisbuugi ja tuitteri konto, kus hakkan seda paska blogima. /me on marus.
Soovin saada (sümboolse tasu eest) väikest SAT-TV offset antenni

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Jüri Pihel: tuhatkond krooni telepildi eest pole ju palju

PostitusPostitas Henkka » 21:50, 29 Juun 2010

Dijital kirjutas:
... on ikka pilt okseleajavalt ruuduline, hakkan vist küll iga päev sinna digilevisse päringut saatma ja helistama, et millal normaalset pakungit pildile tegema hakatakse. Ja kui vaja, teen feisbuugi ja tuitteri konto, kus hakkan seda paska blogima. /me on marus.


Enne võiks hankida omale korraliku protsessoriga vastuvõtja.
Kui mingi 200 EEK maksumusega Hiina "juust-tuuner" ei saa isegi Eesti MPEG4 DVB-T SD vabakanalitega hakkama, võib see küll suht usutav olla.
Sellles ei maksa siis Pihelit kuidagi süüdistada.
Eeldatakse normaalset vastuvõtuantenni ja normaalset vastuvõtutuunerit (on ta siis telekast väljas või teleka sees, on juba teine asi).

Aga üldiselt Eesti vabakanalite pildi kvaliteet on tõesti pehmelt öeldes s..t,
ega siin pole vist midagi "kodanikualgatuse" moodi võimalik muuta küll. :mrgreen:

suumi hästi valitud kanalid ei huvita mind isiklikult mingil moel, seepärast kordan oma kommertsettepanekut - igasse suumi muxi vähemalt 16, aga võibolla ka 20 kanalit :mrgreen:
Küll nad ra**ad vaatavad ja füüri saab rohkem küsida - kanaleid (mis sest, et stoppkaaderpildiga) on ju ka rohkem :mrgreen:

Kasutaja avatar
pets1
Entusiast
Postitusi: 217
Liitunud: 14:50, 10 Mai 2010
Asukoht: Maa
    unknown unknown

Re: Jüri Pihel: tuhatkond krooni telepildi eest pole ju palju

PostitusPostitas pets1 » 22:14, 29 Juun 2010

Dijital võiks täpsustada küll, mis ruudud tal seal on.
Kas:
1. üleüldiselt kogu aeg ruuduline - liiga pakitud kanal, ilmselt Zoom või sitt telekas
2. ruudud tekivad ja kaovad koos heli katkestustega - signaali viga, liiga nõrk, peegeldustega, häire vms.

Ise olen tähele pannud, et pildi sittus on väga sõltuv algmaterjalist. Võrdle kasvõi jalgpalliülekandeid eri staadionitelt. Korraliku telekaga pole heal(!) SD-l suurt häda midagi. Vaatad rahulikult 2.5 diagonaali kauguselt.

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

Re: Jüri Pihel: tuhatkond krooni telepildi eest pole ju palju

PostitusPostitas sniff01 » 22:32, 29 Juun 2010

Henkka, kas kombinatsioon zoombox (see eelmine) + Philips 42PF9731d/10 on tõsiseltvõetav kombinatsioon?
Kui ei siis võib ju minna suvalisse elktroonikapoodi ja vaadata tervet seinatäit erinevaid pilte kus jooksvad inimesed pildil omavad kõik tõsist "aurat". Kui see on hea SD pilt siis olen mina rootsi kunn.
Eesti digi pilt on HEA kuni miski 20'' pildini sealt edasi hakkab pihta mingis sibrusäbru koogelmoogel ekraanil mida pihel aastaid reklaaminud DVD kvaliteedina.
PS: jutt käib vabalevi kanalitest, ning aastatega poel suurt midagi muutunud. Ja fakt on ka see, et käib saiast sita tegemine täie hooga sest enamu siinsetest omavad võimalust ka head pilti samast asjast näha. Pluss satilt tuleb ju hunnikus igatsuga head digipilti SD formaadis, millele kohalik DVD kvaliteet isegi valgusaasta kaugusele ei jõua.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Jüri Pihel: tuhatkond krooni telepildi eest pole ju palju

PostitusPostitas Henkka » 22:53, 29 Juun 2010

Vana Zuumboks HD (mul on üks esimesi rendis siiamaani ja töötab hästi) näitab minu arust suht normaalset pilti.
Siiski viimasel ajal olen oma AK ja muid vaadatavaid vabakanalite saateid (eeskätt Kersna muusikasaade, aga ka TV3 viiekesi köögis toimetamine) näinud panasooniku 42" Full HD plasma sisemise DVB-T tuuneri abil,
ja mingeid erilisi ruute 42" ekraanil ma küll ei näe.
Seda, et Eesti vabakanalite SD pilt on s..t iseenesest, ma juba ütlesin siin vähemalt korra (ja olen ka muudes teemades pidevalt öelnud).
Enne HD ilmumist ei juhtu midagi positiivset,
ja HD ilmub heal juhul siis, kui mina olen juba pensionil.
Ja tore on, kui see vähemalt siis ilmub :mrgreen:

Minu isiklik viga on rohkem see, et satelliitide pealt ma jälgin ja salvestan põhiliselt HD kanaleid, sealne SD ei huvita mind kohe üldse mitte (välja arvatud Sitavata kaudu tulev ETV, mida on ka teinekord salvestada vaja),
seega ma ei ole kompetentne kommentaarima... :mrgreen:

Kasutaja avatar
a1
DigiTVfänn
Postitusi: 646
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: JƤrvamaa
    unknown unknown

Re: Jüri Pihel: tuhatkond krooni telepildi eest pole ju palju

PostitusPostitas a1 » 00:18, 30 Juun 2010

Dijital kirjutas:Krt kui 1 augustiks, millega annan üleminekuaega neile endile, on ikka pilt okseleajavalt ruuduline...

Vahet ei ole, kaua sa neile aega annad. Kuniks kasutatakse kadudega pakkimist, jäävad ka ruudud. Oleme jõudnud uude ajajärku, tehnoloogia dikteerib režiid.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist