Televiisori Toiteplok

Ei leidnud abi? Postita oma küsimus siia!
Proomet17
Edasijõudnu
Postitusi: 39
Liitunud: 17:30, 09 Jaan 2013
    unknown unknown

Televiisori Toiteplok

PostitusPostitas Proomet17 » 13:31, 10 Jaan 2013

Tere,

Mul selline küsimus ,et kust saada LCD televiisori Toiteploki olen otsinud netist igaltpoolt aga ei ole leidnud. Teleka mudel on Grundig Vision 6 32-6821.

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

Re: Televiisori Toiteplok

PostitusPostitas elit » 14:34, 10 Jaan 2013

Tal see toiteplokk on ikka telerisse sisseehitatud?
Kui on, siis vaevalt talle toiteplokki leiad.

Kui toiteplokk oleks eraldi/väline, siis oleks asi tunduvalt lihtsam, sest leiaks vast mõne teise sobiva.

Uuri, mida arvavad remonditöökojad - kas remondivad või mida soovitavad.
Ilma kulutusteta asja korda ei saa.

Ma vist ei eksi, kui arvan, et Sa ise remotija ei ole.

Selgita, kuidas mõista seda (teisest teemast): Mul muidu ka 1 LCD teler aga sellel puudub toiteplokk nii et sellest pole mingit tolku.

Proomet17
Edasijõudnu
Postitusi: 39
Liitunud: 17:30, 09 Jaan 2013
    unknown unknown

Re: Televiisori Toiteplok

PostitusPostitas Proomet17 » 15:24, 10 Jaan 2013

elit kirjutas:Tal see toiteplokk on ikka telerisse sisseehitatud?
Kui on, siis vaevalt talle toiteplokki leiad.

Kui toiteplokk oleks eraldi/väline, siis oleks asi tunduvalt lihtsam, sest leiaks vast mõne teise sobiva.

Uuri, mida arvavad remonditöökojad - kas remondivad või mida soovitavad.
Ilma kulutusteta asja korda ei saa.

Ma vist ei eksi, kui arvan, et Sa ise remotija ei ole.

Selgita, kuidas mõista seda (teisest teemast): Mul muidu ka 1 LCD teler aga sellel puudub toiteplokk nii et sellest pole mingit tolku.


LCD teleril sisene toiteplokk ise otseselt remontia ei ole aga olen tehnikat parandanud küll. Selles mõttes pole tolku et ta katki on ei saa seda kasutada et ühendada arvutiga ühendada see oli enne seda kui sain teada et vaja konverterit Teleka pilt hakkas virvendama uurisin siis netist mis viga võib olla leitsin vea aga oli liiga hilja ja enam polnud midagi teha kuna kergem uus telekas osta kui põhimõtteliselt kõik jupid toiteplokile uued osta. Kui midagi arusaamatuks jääb antke teada.

Kasutaja avatar
Plinn
Entusiast
Postitusi: 377
Liitunud: 02:00, 08 Nov 2007
Asukoht: Tartu
    unknown unknown
On tänatud: 18 korda

Re: Televiisori Toiteplok

PostitusPostitas Plinn » 21:36, 10 Jaan 2013

Proomet17 kirjutas:....... Kui midagi arusaamatuks jääb antke teada.

Kuna Sa kirjavahemärke praktiliselt üldse ei kasuta, siis on kogu Su jutt arusaamatu.
Tervitused trumpistadele ja muudele kodumaistele Kremli käpikutele: https://www.youtube.com/watch?v=EPZ8hdxc9UI&app=desktop

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Televiisori Toiteplok

PostitusPostitas aandra » 21:42, 10 Jaan 2013

Abi võid saada uue toiteploki tellimisel esindusest. Meil seda vist pole aga Saksamaalt saad tellides kindlasti uue ploki aga mõnikord läheb see maksma peaaegu samapalju, kui uus telekas.

Proomet17
Edasijõudnu
Postitusi: 39
Liitunud: 17:30, 09 Jaan 2013
    unknown unknown

Re: Televiisori Toiteplok

PostitusPostitas Proomet17 » 23:39, 10 Jaan 2013

aandra kirjutas:Abi võid saada uue toiteploki tellimisel esindusest. Meil seda vist pole aga Saksamaalt saad tellides kindlasti uue ploki aga mõnikord läheb see maksma peaaegu samapalju, kui uus telekas.

No siis on küll mõtekam uus teler osta.

Proomet17
Edasijõudnu
Postitusi: 39
Liitunud: 17:30, 09 Jaan 2013
    unknown unknown

Re: Televiisori Toiteplok

PostitusPostitas Proomet17 » 23:42, 10 Jaan 2013

Plinn kirjutas:
Proomet17 kirjutas:....... Kui midagi arusaamatuks jääb antke teada.

Kuna Sa kirjavahemärke praktiliselt üldse ei kasuta, siis on kogu Su jutt arusaamatu.

LCD teleril sisene toiteplokk. Ise otseselt remontia ei ole aga olen tehnikat parandanud küll. Selles mõttes pole tolku, et ei saa seda ühendada arvutiga kuna katki on. AGA see oli enne seda kui sain teada, et vaja konverterit. Teleka pilt hakkas virvendama uurisin siis netist mis viga võib olla ja leitsin vea aga oli liiga hilja ja enam polnud midagi teha kuna kergem uus telekas osta kui põhimõtteliselt kõik jupid toiteplokile uued osta. Kui midagi arusaamatuks jääb antke teada.

On nüüd arusaadavam?

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Televiisori Toiteplok

PostitusPostitas satik » 00:04, 11 Jaan 2013

Üldiselt, 12V (volti) on iga riigikorra ja firmamärgi puhul ikka üheselt defineeritav nähtus. Ja et jupid on suht samade reeglite järgi toodetud, saab ka enamiku samalaadseid toiteid teise firma/mudeli all tööle - iselugu aga selles kas teleka saab samamoodi taas kokku panna, kas ratsid sisse mahuvad.
See on selgelt vaid nende pärusmaa kes ise skeemi loevad ja millestki aru saavad.
Satik on näiteks kahele MacPro'le uued toiteplokid teinud hoopis PC omadest, see polegi nii keeruline kui võiks teeninduste jutust arvata.

Proomet17
Edasijõudnu
Postitusi: 39
Liitunud: 17:30, 09 Jaan 2013
    unknown unknown

Re: Televiisori Toiteplok

PostitusPostitas Proomet17 » 02:43, 11 Jaan 2013

satik kirjutas:Üldiselt, 12V (volti) on iga riigikorra ja firmamärgi puhul ikka üheselt defineeritav nähtus. Ja et jupid on suht samade reeglite järgi toodetud, saab ka enamiku samalaadseid toiteid teise firma/mudeli all tööle - iselugu aga selles kas teleka saab samamoodi taas kokku panna, kas ratsid sisse mahuvad.
See on selgelt vaid nende pärusmaa kes ise skeemi loevad ja millestki aru saavad.
Satik on näiteks kahele MacPro'le uued toiteplokid teinud hoopis PC omadest, see polegi nii keeruline kui võiks teeninduste jutust arvata.


No sellel ainult 2 ratsi juhet on on sellest abi kui ma ütlen mitu auku on mõlemal?

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

Re: Televiisori Toiteplok

PostitusPostitas elit » 09:26, 11 Jaan 2013

Proomet17

Soovitus on selline.
Kui ise ei ole elektroonikaseadmeid remontinud/ehitanud, siis pole remondi ettevõtmine mõtekas, kuna on vaja ikka teada - mis ja milleks.
Punnis lüüdi ja kõrbenud resistori vahetamine pole veel piisav oskus/kogemus.
Kui toiteplokk teleris kõrbes vms., siis on vaja jõuda põhjuseni, mis selle tingis ... Siin jääd, ilmselt, jänni ilma kõrvalise abita.

Ma ei väida, et seda telerit pole võimalik korda teha. Kõik on võimalik.
Küsimus on otstarbekuses ja palju võtab raha/aega, kui ise ei tee.

Proomet17
Edasijõudnu
Postitusi: 39
Liitunud: 17:30, 09 Jaan 2013
    unknown unknown

Re: Televiisori Toiteplok

PostitusPostitas Proomet17 » 15:21, 11 Jaan 2013

elit kirjutas:Proomet17

Soovitus on selline.
Kui ise ei ole elektroonikaseadmeid remontinud/ehitanud, siis pole remondi ettevõtmine mõtekas, kuna on vaja ikka teada - mis ja milleks.
Punnis lüüdi ja kõrbenud resistori vahetamine pole veel piisav oskus/kogemus.
Kui toiteplokk teleris kõrbes vms., siis on vaja jõuda põhjuseni, mis selle tingis ... Siin jääd, ilmselt, jänni ilma kõrvalise abita.

Ma ei väida, et seda telerit pole võimalik korda teha. Kõik on võimalik.
Küsimus on otstarbekuses ja palju võtab raha/aega, kui ise ei tee.


Telekal endal pole midagi viga ainult toiteplok puudub ülejäänud asjad on kõik korras ma tunnen elektroonikat küll mulle pole lihtsalt meelde jäänud jubinate nimed. Ma olen iga sugust elektroonikat remontind aga praegu ma suht jah alles õpin seda põhjalikumalt tundma ja nii.

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

Re: Televiisori Toiteplok

PostitusPostitas elit » 16:33, 11 Jaan 2013

Miks teda ei ole? Haihtus ära või?

Kas on teada, mis pinget/pingesid väljastas?
Kusagilt jäi silma, et teler tarbib kuni 165W. Tähendab, et plokk peab olema veidi võimsam ja väljastama telerile vajalikud pinged.

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6955
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

Re: Televiisori Toiteplok

PostitusPostitas mustkass » 17:42, 11 Jaan 2013

Tuletan teemaalgatajale meelde et meil on olemas sellised asutused nagu elektroonikaremondi töökojad,vii oma telekas meistri juurde ja ota oskab sulle tõenäoliselt öelda mida sulle vaja oleks,kui siin mõistatada.
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4 KPhilips 21:9 LG OLED3D4K 55950V LG OLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 30W


Pilt

Kasutaja avatar
Sombi
Digivanake
Postitusi: 1053
Liitunud: 03:00, 11 Okt 2006
Asukoht: Läänemaa, Noarootsi, Pürksi
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Televiisori Toiteplok

PostitusPostitas Sombi » 22:11, 11 Jaan 2013

Proomet17 kirjutas:Telekal endal pole midagi viga ainult toiteplok puudub ülejäänud asjad on kõik korras ma tunnen elektroonikat küll mulle pole lihtsalt meelde jäänud jubinate nimed. Ma olen iga sugust elektroonikat remontind aga praegu ma suht jah alles õpin seda põhjalikumalt tundma ja nii.

:shock: Vot see on tase! Umbes nii: "Ma oskan väga hästi autot juhtida, just praegu lähen esimest korda proovima." Proomet17, kas sa ise saad aru, mida sa mõtled ja kirjutad?

Teema algusest alates katsun aru saada, et:
1. Kas toiteplokk on teleka sisene või väline.
2. Kas toiteplokk on kadunud (puudub täielikult) või mitte (on olemas, aga remontida pole mõtet).
Siiani pole teemast konkreetseid vastuseid sinu jutust välja lugenud. Ei hakka mina ka netist seda telekat taga ajama, et esimesele küsimusele selget vastust saada. Kui sa ise ei taha selgemalt probleemist rääkida ja teiste esitatud küsimustele vastata, mis siis ikka. Siiani on mitu küsimust üleval, mis siiani ootavad sinu poolset vastust, mitte ümbernurga juttu.

Proomet17
Edasijõudnu
Postitusi: 39
Liitunud: 17:30, 09 Jaan 2013
    unknown unknown

Re: Televiisori Toiteplok

PostitusPostitas Proomet17 » 00:43, 12 Jaan 2013

Sombi kirjutas:
Proomet17 kirjutas:Telekal endal pole midagi viga ainult toiteplok puudub ülejäänud asjad on kõik korras ma tunnen elektroonikat küll mulle pole lihtsalt meelde jäänud jubinate nimed. Ma olen iga sugust elektroonikat remontind aga praegu ma suht jah alles õpin seda põhjalikumalt tundma ja nii.

:shock: Vot see on tase! Umbes nii: "Ma oskan väga hästi autot juhtida, just praegu lähen esimest korda proovima." Proomet17, kas sa ise saad aru, mida sa mõtled ja kirjutad?

Teema algusest alates katsun aru saada, et:
1. Kas toiteplokk on teleka sisene või väline.
2. Kas toiteplokk on kadunud (puudub täielikult) või mitte (on olemas, aga remontida pole mõtet).
Siiani pole teemast konkreetseid vastuseid sinu jutust välja lugenud. Ei hakka mina ka netist seda telekat taga ajama, et esimesele küsimusele selget vastust saada. Kui sa ise ei taha selgemalt probleemist rääkida ja teiste esitatud küsimustele vastata, mis siis ikka. Siiani on mitu küsimust üleval, mis siiani ootavad sinu poolset vastust, mitte ümbernurga juttu.


Toitaplokk teleka sisene
Toiteplokk oli olemas aga remontida polnud mõtet antsin tuttava kätte ja sellest enam tolku ei saanud.
Vabandan kui segaselt kirjutan üritan edaspidi täpsemalt.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist