Uus KKK ja õpetused algajaile

Ei leidnud abi? Postita oma küsimus siia!
Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1941
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Uus KKK ja õpetused algajaile

PostitusPostitas raivo » 22:35, 13 Aug 2010

Kui tähelepanelik foorumi kasutaja on seda märganud, siis nüüd on see Teil uus. Sorteeritud on kokku endised kkk ja õpetused algajatele. Kõik kaustad peale selle, millesse ma Teile kirjutan, on kinnised ja kui Te abi ei leidnud, saate siia oma muret kurta. Uus õpetused algajaile ja kkk ei ole veel valmis ja näiteks iptv on hetkel veel täitsa tühi. Nii mina, kui teised moded hakkavad seda jooksvalt täiendama ja sellega läheb lihtsalt aega. Loodan, et uus sai siis parem kui vana ja olete asjaga rahul. Kõik ettepanekud on alati teretulnud ja kõik mis oleks väärt siia ümber kantimiseks, andke teada ja linkige. Nii on meil modedel elu lihtsam ja Teil asju lihtsam leida.

Vedrumuhv
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

TRK
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 23:23, 04 Sept 2011
    unknown unknown

Re: Uus KKK ja õpetused algajaile

PostitusPostitas TRK » 19:55, 05 Sept 2011

Tere

Mul küsimus targematele, et kas viasati hd tuunerile saab ka kuidagi teise LNB taha pookida või tuleb selleks uus tuuner võtta, et vaadata näiteks sirust ja astrat korraga

Ette tänades
TRK

Jauram
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 19:25, 13 Sept 2011
    unknown unknown

Küsimus conax moodulite kohta

PostitusPostitas Jauram » 21:13, 13 Sept 2011

küsimus siis selline, et mis vahe on ja kumba eelistada conax-i moodulitest kas cas 7, või neotion cam

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist