Kaabel SCART>RCA

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Kaabel SCART>RCA

PostitusPostitas Henkka » 21:16, 05 Juun 2010

pannkook kirjutas:tänud viitamast, aga kui sa seda kõike juba ennegi teadsid, siis miks sa mu posti üle irwitasid ja mind maatasa tegid? :roll:
Või otsisid alles nüüd netist ja tegid omale selgeks, mis scart tähendab? :roll:


Vabandan sügavalt,
kas seal on kusagil viidatud, et SCART liidese kaudu antakse seadmetele toitevoolu (teatud pingega, näiteks 12 V ja voolutugevusega noh nii 500 mA või rohkem :roll: )???
Kui see tõesti nii on, siis ei teadnud ma enne ega ka nüüd midagi :oops: eks uued teadmised tule ikka ajapikku :wink:
Aga minusugusele pensionieelikule on SCART liides tuttav tublisti rohkem kui kümme aastat :cry: ja olen siiani teadnud, et edastatakse audio-video signaale ja ümberlülituspingeid (mis ei ole teps mitte toitepinged/toitevoolud). Mingi info (ehk data) edastamise versioon on ka, aga ei kuulu standardi alla vist.
Veelkord minu vabandused... õppimine on tarkuse ema...aga tarkuse isa??? :mrgreen:

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Kaabel SCART>RCA

PostitusPostitas MultiUser » 22:04, 05 Juun 2010

Henkka kirjutas:
pannkook kirjutas:tänud viitamast, aga kui sa seda kõike juba ennegi teadsid, siis miks sa mu posti üle irwitasid ja mind maatasa tegid? :roll:
Või otsisid alles nüüd netist ja tegid omale selgeks, mis scart tähendab? :roll:


Vabandan sügavalt,
kas seal on kusagil viidatud, et SCART liidese kaudu antakse seadmetele toitevoolu (teatud pingega, näiteks 12 V ja voolutugevusega noh nii 500 mA või rohkem :roll: )???


Kas mitte polnud selle asja nimi düsleksia v.m.s. Eks ilmselt ka kunagise punase revolutsiooni tegijad lugesid marksi teoseid diagonaalis ning nägid seal just seda, mida endale vajalikuks pidasid :lol:

Tegelikult on aga üsna jube, et selline mõtlemispuudulikkus ja pinnapealsus on viimasel ajal sedavõrd levinud. Pidev netis kolistamine pidavat seda soodustama.

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8093
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 132 korda
On tänatud: 168 korda

Re: Kaabel SCART>RCA

PostitusPostitas peeter3000 » 11:15, 06 Juun 2010

Minul ühe 36" Panasonicu CRT taga näitab pilti küll! (mitte küll sama mudel..)


DSC03906.JPG


faas kirjutas:Mis sellistesse tuuneritesse puutub siis vist parem jätta proovimatta, mida oodata: pildi kvaliteeti? tundlikust? normaalset toimimist? VAEVALT :!: säästu värk ja oh seda halamist siin ja seal kui ei salvesta,pilt vilets jne. :lol:
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist