1. leht 1-st

Elukoha vahetuse järel ei leia viasati signaali.

Postitatud: 21:49, 28 Sept 2008
Postitas arvv
Tere.
Kas oskab keegi võhikule öelda, mis viga, et uuel aadressil ei leia Viasati signaali.(mõlemad aadressid Soomes) . Tundub, et suund on vaba, kuid võib olla, et mõni puu segab. Leidsin Thori, kuid Siiriust, millel peaks olema Viasat pole kusagil. Arvan, et pean Soomes eesti kanalitest loobuma, kuid ehk oskab keegi mingit tarkka nõu anda (kasutusel viasati tavatehnika). Ootan vastust maili aadressil: [email protected]

Lugupidamisega
Arved.

Re: Elukoha vahetuse järel ei leia viasati signaali.

Postitatud: 05:43, 29 Sept 2008
Postitas matu37
1) veendu, et sul oleks tõusunurk paigas, vaata dishpointer.com soomes võib tänu sinu asukohale teine nurk olla kui eestis.
2)Viasat levib soomes jõudsalt.
3)kui thori said kätte siis on vaja ainult natukene panni ida suunas keerata. panni tagantvaates siis vasakule.
4)aga ole keeramisega hästi ettevaatlik, mõned tüünerid ei reageeri kohe signaalile.

Re: Elukoha vahetuse järel ei leia viasati signaali.

Postitatud: 09:24, 29 Sept 2008
Postitas elit
Arvutuslikult õige tõusunurga panek aitab siis, kui antenni kinnitustoru on rangelt vertikaalne. Kui antenn jääbki fiksantenniks, siis kinnitustoru ei pruugi olla vertikaalne. Keera antenni ca 6 kraadi idapoole lähtudes Thori asukohast ja seal leiad Siriuse muutes antenni tõusunurka. Kui ei leia, siis veendu, kas midagi takistavat ei jää antenni ja Siriuse vahele. Kui jääb, siis paraku tuleb leida antennile uus asukoht.

Re: Elukoha vahetuse järel ei leia viasati signaali.

Postitatud: 23:52, 03 Okt 2008
Postitas arvv
Suur tänu nõuannete eest. Kutsusin siiski spetsialisti, kes näitas, kuhu pann panna, minu valitud kohas olid puud ees, kuid rõdu teisel küljel, kus mina arvasin katuse äärt segavat sain kanalid tööle. Kuid minu meelest on nii tore, et on veel inimesi, kes viitsivad teiste muredesse süveneda. Nii et veel kord SUUR TÄNU!