Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas antonio1 » 20:00, 26 Jaan 2009

Henkka kirjutas:Tasuta lõunaid on praegu tõesti raske leida.
Aga eks siis mõni hea inimene maksab sinu eest Elionile, ta ei viitsi ka oma arveid kontrollida (või on lihtsalt otsekorraldus) ja lõppkokkuvõttes on kõik osapooled rahul..

Ma ei olnud kuni tänase päevani teadlik sellest, et lisateenuste eest arvepidamine käib boxi ID-ga seotud isikuga, arvasin et elion saab oma info selle kohta kes mida ja kui palju tellib oma kliendi IP aadressi järgi vms. Aga ega ma palju ei jaga ka sellest netiliikluse korraldusest.
Sul Henkka on vist peale viimaseid sündmusi siin foorumis mingi huiarifoobia tekkinud, et selline kommentaar...anyway sinupoolt kirjeldatud viisil käitudes üle ühe kuu nagunii ei toimetaks, see minu arvamus.

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas antonio1 » 20:04, 26 Jaan 2009

tonuj kirjutas:
antonio1 kirjutas:Ok, mul üks box olemas mis tuttava käest saadud ja ma pole seda elioniga kunagi kuidagi sidunud, kuid näen siiski 52 kanalit (pole ka ühtegi lisateenust tellinud kunagi, seetõttu ka ilmselt pole boxi ID-järgse omanikuga probleeme tekkinud).


Niikaua kuni tuttav Elioni lepingut maksab ja mingit teist boxi sellega ei seo.

Mis juhtub, kui tuttav otsustab teenusepakkujat vahetada? Juhul, kui see mul selleks hetkeks ikka ainuke box on? Kas lihtsalt paberimajandus siis, v. tahab elion mingit pappi ka?

Kasutaja avatar
Chill
Entusiast
Postitusi: 264
Liitunud: 03:00, 16 Apr 2007
Asukoht: Kunda ümbrus
    unknown unknown

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas Chill » 21:03, 26 Jaan 2009

antonio1 kirjutas:Ok, mul üks box olemas mis tuttava käest saadud ja ma pole seda elioniga kunagi kuidagi sidunud, kuid näen siiski 52 kanalit (pole ka ühtegi lisateenust tellinud kunagi, seetõttu ka ilmselt pole boxi ID-järgse omanikuga probleeme tekkinud). Kui ma nüüd ostan juurde teise boxi võõra käest, ning seon selle juurdeostetava boxi ID elionis oma lepinguga, siis peaks ju ikka nii olema, et maksan 455- igakuiselt edasi ja vaatan mõlemis boxis 52 kanalit. On nii? Igaks juhuks küsin üle?


Sa ei saa seda siduda oma lepinguga kui see on juba kellelgi teisel lepinguga seotud.
Teine asi on siis kui eelmisel omanikul on leping lõppenud.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas Henkka » 21:05, 26 Jaan 2009

antonio1 kirjutas:
Sul Henkka on vist peale viimaseid sündmusi siin foorumis mingi huiarifoobia tekkinud, et selline kommentaar...anyway sinupoolt kirjeldatud viisil käitudes üle ühe kuu nagunii ei toimetaks, see minu arvamus.


Mis foobiat minul saab olla - suht iseseisev pensionieelik veel siiamaani ja Eesti majandusprotsessid jooksevad ju minust sõltumata :mrgreen:
Ja kui endisel tellijal oli tõesti otsekorraldus tellitud - mida miskipärast "määritakse pähe" kõikvõimalike valitud ja valimata vahenditega (ju selleks siis põhjust on) - maksab ta pahaaimamatult seda "teenust" rahulikult edasi, kuna ta isegi ei tea, et ta seda maksab :mrgreen:

offtopic - loed värskeid uudiseid, et politsei kavatseb Ussisoo liiklusõnnetuse tõttu kiiruspiirangut -
ja mõtledki, et jumala õige värk!
Tegelikult tuleks kogu Tartu-Tallinna maanteel sisse viia maksimaalse kiiruse piirang 30 km tunnis ja iga auto ette panna punase lipuga hoiatusemees kõndima.
Siis selliseid õnnetusi enam ei juhtu !

Off offtopic - siiras kaastunne ohvrite omastele.
H.

Tahtsin offtopicu näitel lihtsalt öelda, et täielises EW-s (nagu praegu) on kõik võimalik - ja küündimatutest ideedest juba puudust ei tule ...

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas antonio1 » 21:43, 26 Jaan 2009

Henkka kirjutas:Ja kui endisel tellijal oli tõesti otsekorraldus tellitud - mida miskipärast "määritakse pähe" kõikvõimalike valitud ja valimata vahenditega (ju selleks siis põhjust on) - maksab ta pahaaimamatult seda "teenust" rahulikult edasi, kuna ta isegi ei tea, et ta seda maksab

No ma ei tea..arvan, et vähe on tänases Eestis neid inimesi, kes oma pangaarvetel väljaminekuid ei jälgi.
Otsekorraldus on ju tegelikult hea ja mugav, mul endal on sellistele konstantsetele otsekorraldustele nagu nt. elion ka konkreetne summa limiidiks määratud, nagu sealt igakuine arve tuleb.

Henkka kirjutas:offtopic - loed värskeid uudiseid, et politsei kavatseb Ussisoo liiklusõnnetuse tõttu kiiruspiirangut -
ja mõtledki, et jumala õige värk!
Tegelikult tuleks kogu Tartu-Tallinna maanteel sisse viia maksimaalse kiiruse piirang 30 km tunnis ja iga auto ette panna punase lipuga hoiatusemees kõndima.
Siis selliseid õnnetusi enam ei juhtu !

Off offtopic - siiras kaastunne ohvrite omastele.
H.

Tahtsin offtopicu näitel lihtsalt öelda, et täielises EW-s (nagu praegu) on kõik võimalik - ja küündimatutest ideedest juba puudust ei tule ...

RE offtopic: Osalt seetõttu sellised asjad juhtuvadki, et palju sõidetakse alla piirkiiruse ja seda paljuski politsei üliagara tegevuse tõttu. Siis mõni kannatamatum hakkab mööda sõitma teistest, mis tallinn-tartu trassil on kuivas ja valgeski paras katsumus ja nii need asjad juhtuvadki. Kuskil euroopas ei ole ma näinud sellist kiirusemõõtmisega pedereerimist nagu ülalpool poola lõunapiiri.

Kasutaja avatar
tonuj
Entusiast
Postitusi: 438
Liitunud: 03:00, 21 Apr 2007
Asukoht: Paide
    unknown unknown

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas tonuj » 23:20, 26 Jaan 2009

antonio1 kirjutas:Mis juhtub, kui tuttav otsustab teenusepakkujat vahetada? Juhul, kui see mul selleks hetkeks ikka ainuke box on? Kas lihtsalt paberimajandus siis, v. tahab elion mingit pappi ka?


Siis võtad boxi karbi näppu ja lähed esindusse, seal tõmmatakse korra triibulugejaga üle ja kombes.

Kasutaja avatar
Fulvio
Uudistaja
Postitusi: 22
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas Fulvio » 00:21, 15 Veebr 2010

Kui soovin soetada järelturult Amino boxi, siis mida pean silmas pidama, et ta mul ka tööle hakkaks? Hetkel olemas 1 vaatajakoht (ka Amino box) ja oleks plaan 2 vaatajakoht juurde tellida Elionist, aga boxi ostaks järelturult.
Kas box hakkab minu juures tööle, kui ostan sellise boxi mille hetkelisel omanikul on liitumise kohustuslik aeg alles käimas ja milliseid kanaleid ta minu juures näitama hakkab?
Ning kui omanikul on kohustuslik aeg läbi ning ostan sellise boxi, siis mida ma täpsemalt tegema peaks, kas selle boxi S/N tuleb Elionis registreerida enda nimele?

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas antonio1 » 01:06, 15 Veebr 2010

Fulvio kirjutas:Kui soovin soetada järelturult Amino boxi, siis mida pean silmas pidama, et ta mul ka tööle hakkaks? Hetkel olemas 1 vaatajakoht (ka Amino box) ja oleks plaan 2 vaatajakoht juurde tellida Elionist, aga boxi ostaks järelturult.
Kas box hakkab minu juures tööle, kui ostan sellise boxi mille hetkelisel omanikul on liitumise kohustuslik aeg alles käimas ja milliseid kanaleid ta minu juures näitama hakkab?
Ning kui omanikul on kohustuslik aeg läbi ning ostan sellise boxi, siis mida ma täpsemalt tegema peaks, kas selle boxi S/N tuleb Elionis registreerida enda nimele?

Mina tegin hästi lihtsalt: kuna lisateenuseid tellida ei tahtnud vahetas järelturult leitud boximüüja enne tehingut boxil pin koodi ära. Box toimib ilusti, kõik baaspaketi kanalid olemas. Elionis midagi ei registreerinud.

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6956
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas mustkass » 01:07, 15 Veebr 2010

Fulvio kirjutas:Kui soovin soetada järelturult Amino boxi, siis mida pean silmas pidama, et ta mul ka tööle hakkaks? Hetkel olemas 1 vaatajakoht (ka Amino box) ja oleks plaan 2 vaatajakoht juurde tellida Elionist, aga boxi ostaks järelturult.
Kas box hakkab minu juures tööle, kui ostan sellise boxi mille hetkelisel omanikul on liitumise kohustuslik aeg alles käimas ja milliseid kanaleid ta minu juures näitama hakkab?
Ning kui omanikul on kohustuslik aeg läbi ning ostan sellise boxi, siis mida ma täpsemalt tegema peaks, kas selle boxi S/N tuleb Elionis registreerida enda nimele?


Kõigepealt uuri kas sul on võimalik üldse 2 vaatajakohta.Elion tel: 165,kui on siis soetad boxi,millel kohustusi pole ja registreerid Elionis ära,kogu moos.Muidugi kui sul juhtumisi kodus uuem telekas soovitaks siiski juba Elioni hd boxi.Nende aminode aeg hakkab varsti juba vaikselt otsa saama.
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4 KPhilips 21:9 LG OLED3D4K 55950V LG OLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 30W


Pilt

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas antonio1 » 09:07, 15 Veebr 2010

kui korraga mõlemat telekat ei vaadata, st näiteks eramaja ja asi mugavuses, et ei peaks boxi ühe teleka juurest teise juurde vedama, pole midagi muud vaja teha, ühenda ära ja vaata.
Edit: SD boxindusest räägin mina, HD vist käima ei saagi, kui 2 kohta liin ei võimalda. Vt elioni foorumis on pikk teema sellest uudiste all.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist