STV.

Pärtel
Entusiast
Postitusi: 292
Liitunud: 15:07, 25 Jaan 2009
Asukoht: Lasnamäe
    unknown unknown

Re: STV.

PostitusPostitas Pärtel » 12:07, 08 Jaan 2010

kreisi kirjutas:
T1000 kirjutas:Kas keegi vaatab Discovery HD ning Nat Geo HD kanalit stv'st?
Nimelt probleem, et iga 5-10 min tagant jookseb asi kokku. Signaal hakkab langema ning täiesti nulli välja, siis jällegi tõsma ja pilt taastub. Jama on ainult nende kahe HD kanaliga. Teised 4 (mõttetut) HD kanalit mängivad kogu aeg ideaalselt. Enda poolt on kaabeldus üle kontrollitud, ilma splitterita proovitud jne. Andsin jamast teada ka stv'le/infonet'ile kuid kas kellegil esineb sama jama? Olen täheldanud just õhtuti, alates kella 23. Vaatan homme päeval samuti üle, et kas siis ka jamab.

ei ole täheldanud sellist pulli. teiste hd kanalitega seost pole kuna infoneti mux päris kõrgel ehk 794 Mhz.
kas analoogis kõrgetel sagedustel pilt ok või need ka kaovad, nt nat geo, nat geo wild, Domashnie givotnye, mezzo jne?


Vaatasin ka eile hilisõhtul Discovery HD-d. Minul küll mingit probleemi polnud.

Kasutaja avatar
T1000
Edasijõudnu
Postitusi: 79
Liitunud: 02:00, 24 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: STV.

PostitusPostitas T1000 » 18:06, 08 Jaan 2010

SD kanalitega mis asuvad lõpus on asi korras, QAM AGC (otse kaabli otsas, ilma splitterita) -95 kandis kuid aeg ajalt läheb see väga alla ja nullini välja, samuti tõusevad Pre RS numbrid ning 5s ja UEC väärtused.

MyZen HD:
Pilt

Disc HD: (nüüd õhtul vabsee pilt puudub, kuidas teil? Üks rääkis infoneti foorumis samast probleemist, ehk parandavad midagi)

Pilt Pilt Pilt Pilt

Kasutaja avatar
kreisi
DigiTVfänn
Postitusi: 703
Liitunud: 02:00, 07 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn Kalamaja
    unknown unknown

Re: STV.

PostitusPostitas kreisi » 19:17, 08 Jaan 2010

pildid kenasti ees. aga madalam on selle muxi signaal ehk 90 ja teised 98
aga miks sul sümbol rate 6900000 on? infonet ja stv sr 6956000
ERR

Kasutaja avatar
T1000
Edasijõudnu
Postitusi: 79
Liitunud: 02:00, 24 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: STV.

PostitusPostitas T1000 » 19:34, 08 Jaan 2010

kreisi kirjutas:pildid kenasti ees. aga madalam on selle muxi signaal ehk 90 ja teised 98
aga miks sul sümbol rate 6900000 on? infonet ja stv sr 6956000


Mina ei tea, proovisin kanaleid uuesti otsida ning samuti kõigil 6900000. Siis proovisin manuaalselt paika panna et kanalitel sümbol rate oleks 6956000, leidis üles kuid kanali seda signaali jama vaadata siis seal jälle 6900000. :?
Ehk probleem on piirkonniti .. Igatahes nüüd otsisin kanaleid uuesti ning kuna ennem juba signaal puudus siis enam ei leidnudki seda kanalit. Õhtuks olgu olemas .!. :D

edit: kõik paistab korras olevat nüüd.


EDIT: Mis nüüd toimub, tänasest (vist) hoopis uus kanal ilmunud, mingi Discovery HD Showcase. Googeldades sattusin veel rohkem segadusse, kas vana discovery kaotati üldse ära, miks vahetus toimus, on see etem? :shock:
Logo on veidi teine, pisem ja kenam kuid kvaliteet tundub samuti veidi parem (vähemalt tundub teravam), üks hd kõik ..

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Cancer
Edasijõudnu
Postitusi: 34
Liitunud: 13:49, 21 Mär 2009
    unknown unknown

Re: STV.

PostitusPostitas Cancer » 23:00, 22 Jaan 2010

T1000 kirjutas:Kas keegi vaatab Discovery HD ning Nat Geo HD kanalit stv'st?
Nimelt probleem, et iga 5-10 min tagant jookseb asi kokku. Signaal hakkab langema ning täiesti nulli välja, siis jällegi tõsma ja pilt taastub. Jama on ainult nende kahe HD kanaliga. Teised 4 (mõttetut) HD kanalit mängivad kogu aeg ideaalselt. Enda poolt on kaabeldus üle kontrollitud, ilma splitterita proovitud jne. Andsin jamast teada ka stv'le/infonet'ile kuid kas kellegil esineb sama jama? Olen täheldanud just õhtuti, alates kella 23. Vaatan homme päeval samuti üle, et kas siis ka jamab.

Vahest ikka vaatab neid ning täpselt samasugust jama olen isegi näinud. Seadmeteks Mac mini ja TerraTec H5 ning softiks EyeTV.
Mac mini + Terratec H5 + Hauppauge WinTV-CI + EyeTV 3 (STV digi)
IPBOX 9000HD (DVB-S + DVB-T)

Kasutaja avatar
kreisi
DigiTVfänn
Postitusi: 703
Liitunud: 02:00, 07 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn Kalamaja
    unknown unknown

Re: STV.

PostitusPostitas kreisi » 00:26, 23 Jaan 2010

Cancer kirjutas:Vahest ikka vaatab neid ning täpselt samasugust jama olen isegi näinud. Seadmeteks Mac mini ja TerraTec H5 ning softiks EyeTV.

millal sa seda nägid? see jama oli olnud ammu ja rajooniti.
ERR

manjana
Edasijõudnu
Postitusi: 61
Liitunud: 13:51, 04 Mai 2008
    unknown unknown

Re: STV.

PostitusPostitas manjana » 11:55, 23 Jaan 2010

Tere, kas teistel on sama jama:
Millalgi eelmisel nädalal muutus midagi STV EPG-ga, peale seda EPG ei toimi enam õigesti.
EPG avamisel osa kirjeid selles vilguvad, noolklahvidega puldil liikuda ei saa.
Teleriks Samsa B750, praegu uusima (T-CHL7DEUC ver. 2005) softiga. Kontrollitud 2 teleriga, ikka sama pull. STV Narva võrk.

Kasutaja avatar
kreisi
DigiTVfänn
Postitusi: 703
Liitunud: 02:00, 07 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn Kalamaja
    unknown unknown

Re: STV.

PostitusPostitas kreisi » 12:54, 23 Jaan 2010

manjana kirjutas:Tere, kas teistel on sama jama:
Millalgi eelmisel nädalal muutus midagi STV EPG-ga, peale seda EPG ei toimi enam õigesti.
EPG avamisel osa kirjeid selles vilguvad, noolklahvidega puldil liikuda ei saa.
Teleriks Samsa B750, praegu uusima (T-CHL7DEUC ver. 2005) softiga. Kontrollitud 2 teleriga, ikka sama pull. STV Narva võrk.

mul sama värk humax boxidega. arvutis norm
6880000 väideti et nende poolt pakutavate boxidega on kõik korras.
ERR

Kasutaja avatar
T1000
Edasijõudnu
Postitusi: 79
Liitunud: 02:00, 24 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: STV.

PostitusPostitas T1000 » 17:16, 23 Jaan 2010

Mul sony teleriga sama jama, eks varsti tuleb fix.

Aga uudiseid veel STV kohta siis on nad kodukale pannud uue artikli DigiTv kohta kus väidavad siis esimesena, et nad on võtnud kindla suuna analoog kinni panna. (Mis on iseenesest vägagi mõistlik uute HD kanalite suhtes kasvõi)

http://stv.ee/content/est/108/301/

Selge on aga see, et digitaalsel televisioonil on mitmed eelised analoogi ees - selgem telepilt, suurem kanalite arv, elektrooniline telekava ja kanali audio ja subtiitrite valik - seetõttu on STV tulevikuks võtnud kindla sihi minna üle digitaalsele edastusele.

Sihi
Entusiast
Postitusi: 466
Liitunud: 17:19, 07 Aug 2008
Asukoht: Lõuna-Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 18 korda

Re: STV.

PostitusPostitas Sihi » 08:59, 24 Jaan 2010

Mina saan viidatud loost niimoodi aru, et 3-4 aastaks jääb analoog kaablisse kindlalt edasi, ka pärast 01.07.2010. Nad ei saagi seda niipea välja lülitada. Kui STV kaotab igal aastal paar tuhat klienti juba praegu, siis analoogi likvideerimisega kerkib see arv korraks väga järsku. Siis pole enam ka kindel, kas boksi soetamisega vanad kliendid enam nende võrku tagasi tahavadki tulla. Arnegule mõeldakse selles firmas kõige vähem.

Kasutaja avatar
kreisi
DigiTVfänn
Postitusi: 703
Liitunud: 02:00, 07 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn Kalamaja
    unknown unknown

Re: STV.

PostitusPostitas kreisi » 12:42, 24 Jaan 2010

ikka tõeliselt pasapead töötavad stv kantoras.
mulle väideti et kuna mul enda boxid siis on see boxide häda et epg ei tööta. hakkasin ise juba kahtlema et äkki tõesti kuna dvbvieweriga epg töötab. käisin tartu mnt putkas ja küsisin siis sealt nende digiboxi. aga üllatus üllatus, boxe pole, terve stv pidi tühi olema. küsisin veel et kas nad hd salvestavat boxi plaanivad pakkuma hakata, tuli välja et juba pakuvadki aga sellest ei tehta juttu ja mittesalvestav hd box ka kohal olemas. salvestav box homecast 8000 ja mittesalvestav homecast 5300 millest ka kodukal neil juttu. salvestava boxi hinda aga ei teadnud keegi öelda, teenindaja oli väga tore ja hakkaja neiu, helistas erinevatesse kohtadesse aga kuskilt hinda teada ei saanud. kuna olin hetkel ainuke klient siis ka teine teenindaja hakkas hinna teadasaamise nimel numbreid valima aga paraku tulutult. soovitati esmaspäeval helistada.
koju jõudes ühendasin ja seadistasin boxi töökorda ( olen seda boxi varem juba proovinud) ja mida olin ka kartnud, epg sama tark kui enda boxidega. stv infoliin oli nüüd juba nõutu kuna ka nende toetatud boxist abi polnud, soovitati samuti esmaspäeval helistada ja nõuda digitehnikuga ühendamist ja razbiraitada.
vot sellised elamused:)
ERR

Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3167
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 64 korda
On tänatud: 153 korda

Re: STV.

PostitusPostitas Scott » 02:56, 25 Jaan 2010

STV tarkvaraga GlobalTeq GCR 300CX näitab samuti auklikku EPG-d. Mõned saate sisu kuvavad aknad "vilguvad", nagu tahaks infot kuvada, aga ei tule kohe kuidagi. Põhja-Tallinna võrgus.

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8112
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 132 korda
On tänatud: 180 korda

Re: STV.

PostitusPostitas peeter3000 » 12:36, 26 Jaan 2010

kreisi kirjutas:. salvestav box homecast 8000 ja mittesalvestav homecast 5300 millest ka kodukal neil juttu. salvestava boxi hinda aga ei teadnud keegi öelda,

Homecast HC8000 hind on selline Digi-Shop lehel.
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Kasutaja avatar
kreisi
DigiTVfänn
Postitusi: 703
Liitunud: 02:00, 07 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn Kalamaja
    unknown unknown

Re: STV.

PostitusPostitas kreisi » 12:57, 26 Jaan 2010

kreisi kirjutas:ikka tõeliselt pasapead töötavad stv kantoras.
mulle väideti et kuna mul enda boxid siis on see boxide häda et epg ei tööta. hakkasin ise juba kahtlema et äkki tõesti kuna dvbvieweriga epg töötab. käisin tartu mnt putkas ja küsisin siis sealt nende digiboxi. aga üllatus üllatus, boxe pole, terve stv pidi tühi olema. küsisin veel et kas nad hd salvestavat boxi plaanivad pakkuma hakata, tuli välja et juba pakuvadki aga sellest ei tehta juttu ja mittesalvestav hd box ka kohal olemas. salvestav box homecast 8000 ja mittesalvestav homecast 5300 millest ka kodukal neil juttu. salvestava boxi hinda aga ei teadnud keegi öelda, teenindaja oli väga tore ja hakkaja neiu, helistas erinevatesse kohtadesse aga kuskilt hinda teada ei saanud. kuna olin hetkel ainuke klient siis ka teine teenindaja hakkas hinna teadasaamise nimel numbreid valima aga paraku tulutult. soovitati esmaspäeval helistada.
koju jõudes ühendasin ja seadistasin boxi töökorda ( olen seda boxi varem juba proovinud) ja mida olin ka kartnud, epg sama tark kui enda boxidega. stv infoliin oli nüüd juba nõutu kuna ka nende toetatud boxist abi polnud, soovitati samuti esmaspäeval helistada ja nõuda digitehnikuga ühendamist ja razbiraitada.
vot sellised elamused:)


Stv tunnistas lõpuks et oli probleem nädalavahetusel epg töös. samuti nõustuti et epgs on vigu ja asjaga tegeletakse.
ERR

Kasutaja avatar
kreisi
DigiTVfänn
Postitusi: 703
Liitunud: 02:00, 07 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn Kalamaja
    unknown unknown

Re: STV.

PostitusPostitas kreisi » 13:00, 26 Jaan 2010

peeter3000 kirjutas:
kreisi kirjutas:. salvestav box homecast 8000 ja mittesalvestav homecast 5300 millest ka kodukal neil juttu. salvestava boxi hinda aga ei teadnud keegi öelda,

Homecast HC8000 hind on selline Digi-Shop lehel.

STV teatas ka oma hinna, homecast HC8000 neil 4990.-
ERR

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist