1.06 firmware

Kasutaja avatar
eesatfan
Tegija
Postitusi: 134
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

1.06 firmware

PostitusPostitas eesatfan » 20:15, 05 Aug 2008

On siis väljas. Koosneb kahest osast kernel ja app image.
Endal proovisin ainult app osa, kuna mul on asi confitud bootema NFS pealt.
Muidu on sarnane kui viimane beta, Võrgu confimise osa on korda tehtud.
Proovin veel täna AAF-le muudatused teha.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: 1.06 firmware

PostitusPostitas Henkka » 21:23, 05 Aug 2008

Minu arust on seal võrgu konfimise osas ikka mingi "kala" sees, sest pidevalt unustab rebootides Gateway IP aadressi ära ning pärast rebooti asendab selle kenasti xxx.xxx.xxx.xxx aadressiga, mille peale muidugi võrguga suhtlemise funktsioonid solvuvad.
Samal ajal kõik ülejäänud IP aadressid püsivad kenasti mälus :roll:

Oskad järsku kiiret "ravimit"sellele jamale pakkuda ?

Kasutaja avatar
eesatfan
Tegija
Postitusi: 134
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: 1.06 firmware

PostitusPostitas eesatfan » 22:27, 05 Aug 2008

Mingi kala on jah gatewayga. Originaal imagega justkui püsib aga kui mudisin need uuendused AAF2 külge, siis hakkas gw-d ära kaotama. Peale selle on veel üks vastik kõrvaleffekt, aegajalt viskab Scrambled channel kirja popupina, mis on tüütu. Samas pole ma leidnud midagi uut kasulikku, ehk tundub olema useless release. Krt ka enigma devel on ka hetkel katki, polegi miskit teha.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: 1.06 firmware

PostitusPostitas Henkka » 23:04, 05 Aug 2008

Kas seda e2 poc2_modi oled proovinud?

Mul on probleem - kuidas panna tavalise Katiga USB kettale tehtud HD salvestused e2 kaudu mängima?
Salvestuse formaat on siis täpselt see, mis Kati teeb HD pilti USB kettale salvestades.
Praegu saan aru, et see formaat (ja vist isegi USB ketta FAT32) vist ei ole Enigma2 jaoks söödav???

Läpparis oleva Cyberlink PowerDVD 8 jaoks oli võimalik need 2 GB jupid kokku ajada ja siis näitas ilusti, aga mida e2 asjast arvab?
Ja kuidas üldse esialgu seda USB ketast e2-le "tutvustada"???

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
eesatfan
Tegija
Postitusi: 134
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: 1.06 firmware

PostitusPostitas eesatfan » 23:50, 05 Aug 2008

Henkka kirjutas:Kas seda e2 poc2_modi oled proovinud?

Mul on probleem - kuidas panna tavalise Katiga USB kettale tehtud HD salvestused e2 kaudu mängima?
Salvestuse formaat on siis täpselt see, mis Kati teeb HD pilti USB kettale salvestades.
Praegu saan aru, et see formaat (ja vist isegi USB ketta FAT32) vist ei ole Enigma2 jaoks söödav???

Läpparis oleva Cyberlink PowerDVD 8 jaoks oli võimalik need 2 GB jupid kokku ajada ja siis näitas ilusti, aga mida e2 asjast arvab?
Ja kuidas üldse esialgu seda USB ketast e2-le "tutvustada"???


Ei ole proovinud, see on üks juuli lõpu seis, kus on AAF mehed uuema busybox pannud ja natuke muud modinud. Ma pole üritanud E2-ga midagi salvestada, seega ei tea, mis formaadis (õigemini konteineris) seal faile tehakse. Ma usun et sellega pole muret, lihtsalt praegu ilmselt e2 tunneb ainult ext2/3 ketast. Aga küll ta hakkab teisi ka tundma. Hetkel on prioriteet korraliku HD pildi saamises ja siis emu käimasaamises. Hetkel ei ole oskusi sisemise descrambleri kasutamiseks. Samuti ollakse minu meelest valel teel erinevate skin-de tegemise ja valikuga erinevate resode vahel. Ma ei tea kuidas näiteks DM800-l erinevate väljundresode puhul nende skin-dega on. E2-l pole vaikimisi mõistlikku lahendust erinevate OSD resode suhtes. E2 oli disainitud ainult 576i jaoks. Kati jaoks yritatakse teha iga reso jaoks oma skin-i versioon, aga mõni asi pole seal hästi skaleeritav. Enamus asjadel saab fondi suuruse ette anda, aga list widget-l on fondi suurus jõuga sisse kirjutatud. (ok nüüd läks liiga spetsiifiliseks jutt). Ma usun, et septembriks saab olema mingi mõistlikum versioon E2-st. Hetkel on see ainult tõeliste huviliste mängumaa.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist