AAF image UFS 910 jaoks

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

AAF image UFS 910 jaoks

PostitusPostitas Henkka » 16:47, 06 Jaan 2008

Siit http://ufs910.hdtvinfo.eu/component/option,com_remository/func,fileinfo/id,50/ saab päris mugava image UFS 910 jaoks, sait nõuab vist sisselogimist?
Web interface on päris lahe IMHO :)
Installi jaoks on eelduseks muidugi eelnevalt paigaldatud 1.04 firmware :wink:

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: AAF image UFS 910 jaoks

PostitusPostitas Henkka » 18:20, 06 Jaan 2008

Imagest puuduvad komponendid on siia lisatud :wink:
Paigaldada folderisse data subfolderina emu , õigused vähemalt 755.
Ise olen andnud õigused 777, ei oska veel kommenteerida, mis riske see võib kaasa tuua :roll:
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: AAF image UFS 910 jaoks

PostitusPostitas aandra » 15:32, 09 Jaan 2008

Mõned päevad olemas ka see AAF image, millele lisatud webinterface, mis pagana mõnus kasutada. Selle kaudu saad sisse laadida praegu kolm emu (camd3, evocamd ja mgcamd), siis emusid vastavalt vajadusele käivitada ja ka võtmeid automaatselt laadida. Võtmed laaduvad automaatselt igakordsel sisselülimisel! See on nn. fullimage, mis ei nõua all olevat 1.04 originaalsofti. Saab selle siit:
http://ufs910.hdtvinfo.eu/component/opt ... nfo/id,50/
Olen teda nüüd päev otsa kasutanud ja kokku pole kordagi jooksnud.
Algne ip aadress on 192.168.0.25. Kuna mulle see ei sobinud, tuleb config kataloogis ip aadress sovivaks panna. Samuti tuleb seal kataloogis ka muud võrgu andmed õigeks seada (netmask, gateway, dns serveri ip). Siis toimetab kati nii et lubinal võrgus.
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: AAF image UFS 910 jaoks

PostitusPostitas buhh » 09:24, 10 Jaan 2008

aandra kirjutas:Algne ip aadress on 192.168.0.25. Kuna mulle see ei sobinud, tuleb config kataloogis ip aadress sovivaks panna. Samuti tuleb seal kataloogis ka muud võrgu andmed õigeks seada (netmask, gateway, dns serveri ip). Siis toimetab kati nii et lubinal võrgus.

Kas DHCP ei toimi?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: AAF image UFS 910 jaoks

PostitusPostitas Henkka » 00:00, 12 Jaan 2008

buhh kirjutas:
aandra kirjutas:Algne ip aadress on 192.168.0.25. Kuna mulle see ei sobinud, tuleb config kataloogis ip aadress sovivaks panna. Samuti tuleb seal kataloogis ka muud võrgu andmed õigeks seada (netmask, gateway, dns serveri ip). Siis toimetab kati nii et lubinal võrgus.

Kas DHCP ei toimi?


Minu arusaamist mööda mitte (aga enda vabanduseks võin vaid öelda, et olen totaalne "dumbuser", seega palun mu avaldusi minu vastu mitte kasutada :wink: )
Ise kasutan Elioni digiTV paketti ja Speedtouch ruuterit,
sel juhul on Kati folderis: config ; failis: network

IP=192.168.1.25

NETMASK=255.255.255.0

GATEWAY=192.168.1.254

DNS=192.168.1.254


Kati IP on määratud lihtsalt vana harjumuse järgi Spinnes Board RC2 (esimene mõistlik image Katile IMHO) kasutamise ajast, see IP aadress sobib ka koduvõrku väga kenasti :D

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: AAF image UFS 910 jaoks

PostitusPostitas aandra » 13:13, 12 Jaan 2008

Kui paned dns-i elioni oma, nt 194.126.115.18, on ühemduse loomine kiirem. Olen seda ise testinud dreamiga, kus neid ühendusi lihtne puldilt muuta, katile andsin sama ette ja väga kiire võtmete ja emude laadimine.
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: AAF image UFS 910 jaoks

PostitusPostitas Henkka » 15:29, 12 Jaan 2008

aandra kirjutas:Kui paned dns-i elioni oma, nt 194.126.115.18, on ühemduse loomine kiirem. Olen seda ise testinud dreamiga, kus neid ühendusi lihtne puldilt muuta, katile andsin sama ette ja väga kiire võtmete ja emude laadimine.


Ütleme siis üldistavalt nii, et iga Kati omanik paneb oma ISP antud vastava aadressi, ega (õnneks) kõik ka ju Elioni kliendid pole :wink: :mrgreen:
Mina olen oma Elioni digiTV ühendusega küll väga rahul, hind ja kvaliteet on kenasti tasakaalus :D :D :D

Kati seadistamise juhend AAF3 image jaoks on ka täiesti olemas, kahjuks küll saksa keeles, aga see .pdf fail ilmselt siinse foorumi range 1 MB üleslaadimise limiidi sisse ei mahu. (khm, kas see 1 MB siiski liiga vähe ei ole? Isegi "priskemat" EMU ei saa niimoodi raffale jagada?, mingist image'st rääkimata, kus 10+ MB kenasti ära kuluks :roll: )
E-mailiga saan selle saksakeelse juhendi saata küll, eks huvilised annavad PM kaudu teada :)

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: AAF image UFS 910 jaoks

PostitusPostitas faas » 16:05, 12 Jaan 2008

Vaata Henkka asi ilmselt selles suured fileed risustavad selle foorumi ja siis peaks vähemalt 10 inimest valvama mis siin ülesse pannakse :( see,et sina paned asjalikke ülesse ei tähenda,et haigeid pole.Ja ilmselt kui rentida suurem maht siis tasuta see lõbu poleks ja hakkaks pihta mingi jama maksa siis näed ja see piiraks kasutajaid jne.Praegult see ajab asja ära parem kui üldse mitte. :oops: see nagu minu arvamus ja nagu sa mainisid pm ja isiklik konto parem :) komentaar lihtsalt.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14428
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 114 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: AAF image UFS 910 jaoks

PostitusPostitas tigekala » 16:14, 12 Jaan 2008

Henkka... j.t. Kati hullud :lol: ...
Siia http://www.aaf-board.com/wbb2/index.php peaks homme, peale kella 19:00 ilmuma uus image AAF 1.2.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: AAF image UFS 910 jaoks

PostitusPostitas Henkka » 16:47, 12 Jaan 2008

tigekala kirjutas:Henkka... j.t. Kati hullud :lol: ...
Siia http://www.aaf-board.com/wbb2/index.php peaks homme, peale kella 19:00 ilmuma uus image AAF 1.2.


Õige, Eesti aja järgi peale kella 20. Ootan ka huviga, sest siiamaani AAF on kõigist teistest imagete arendajatest ikka tubli peajagu üle olnud.
Huvitav, kuidas see imagete kirjutamise/ilmumise protsess Dreami saabudes omal ajal välja nägi :roll: :?:

Aga pole ma nii Kati hull midagi, lihtsalt tänu tarnijale saan neid kaste jooksutada rohkem kui üks korraga - igal kastil siis oma image, EMU valik jne. :)

Õige (tuli meelde :wink: ), Kathreinil on hetkel täpselt 2 ametlikku imaget: 1.03 ja 1.04, nendega varustet UFS 910 saabki Eestis osta ja garantii on Kathreini standardne 2 aastat ( ei hakka uuesti kordama valmistaja seisukohta garantii kaotuse kohta AAF vms. image sisselaadimise puhul :wink: )

Kuidagi peab ju saama raffale öelda, mis töötab, kuidas töötab ja mida tähele panna, et Katit mitte "uttu" saata :wink:

Õnneks on ka väga asjatundlik spetsialist olemas murede lahendamiseks kohapeal :D :D :D ,
Katiga muresid ei tohiks eriti tekkida. Saksamaale tagasi läheb mõni nendest väga erandjuhul, kui tõesti siin hakkama ei saa...

Head uut AAF imaget :mrgreen:

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: AAF image UFS 910 jaoks

PostitusPostitas aandra » 19:41, 12 Jaan 2008

Henkka kirjutas:Huvitav, kuidas see imagete kirjutamise/ilmumise protsess Dreami saabudes omal ajal välja nägi :roll: :?:

Iga nädal (või mitu korda nädalas) ilmus mingilt temilt uus image. Ametlikku softi tuli ka 1.1 kuni 1.11 (vist see on viimane) Dream multimeedialt. 7000 dream ütleb tavaliselt ka ametliku softi numbri, millele image selga lastud. Dreami softi arendajaid oli ja on ka praegu palju!
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: AAF image UFS 910 jaoks

PostitusPostitas aandra » 21:22, 13 Jaan 2008

Ilmuski see aaf1.2 image. Tundub olema veelgi asjalikum, kui eelmine:
* Complete rebuild of Webif

* All Scripts rebuild

* Start/Stop Emus better secured

* Recordingslist with size indicator (Webif)

* New OSD (771) with submenus integrated

* Network settings configurable by OSD menu

* Testscripts to save /data integrated

Aga disec1.1 veel pole, see ilmselt ikka kati originaalsoftis, mis ehk tuleb numbriga 1.05

Allalaadida saab siit:
http://ufs910.hdtvinfo.eu/component/opt ... nfo/id,54/
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: AAF image UFS 910 jaoks

PostitusPostitas Henkka » 20:24, 14 Jaan 2008

Testitud,

tehase 1.04 imagele läks ilma probleemideta peale.
Eriti mugav on IP aadresside "modimine" Kati puldi abil.

Aga tähelepanu!
Miskipärast Scardi kaudu tuleva pildiga EI TULE lisamenüü nähtavale :evil:

Kui pilt tuleb HDMI kaudu, saab lisamenüü esile kutsuda, vajutades puldilt MENU ja siis punase märgiga klahvi FAV ; usun, et sama on ka componentväljundit kasutades. Aga Scart väljundist jääb ekraanile tavamenüü (esimene positsioon Edit Channel List jne...).
Küll on lisamenüü kiri näha tuuneri displei peal.
Nii nagu korraliku saksa asjaga peabki olema, on see menüü loomulikult saksakeelne :mrgreen: :wink:

Muidu AAF 1.2 eriti "hüppama" ei pane, toiminguid on veel mugavamaks muudetud, aga revolutsiooni just juhtunud ei ole.

Pikema filmi salvestust ei ole veel jõudnud proovida.
Kõik eelmised versioonid on mingil (suht suvalisel ajahetkel) ikka ära "hangunud". Eks saab näha, kuidas selle image puhul asi toimib.

Kasutaja avatar
pelmeen
Entusiast
Postitusi: 338
Liitunud: 02:00, 07 Nov 2007
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: AAF image UFS 910 jaoks

PostitusPostitas pelmeen » 20:50, 14 Jaan 2008

Henkka:Kuidas Sul standby -ga lood on? Peale image installi ei tahtnud mul standby-st välja tulla ilma poweri lülitit kasutamata. Vahetasin emustop.sh uue vastu ja nüüd enam-vähem toimib. Sellest muidugi igal pool juttu.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: AAF image UFS 910 jaoks

PostitusPostitas Henkka » 22:02, 14 Jaan 2008

pelmeen kirjutas:Henkka:Kuidas Sul standby -ga lood on? Peale image installi ei tahtnud mul standby-st välja tulla ilma poweri lülitit kasutamata. Vahetasin emustop.sh uue vastu ja nüüd enam-vähem toimib. Sellest muidugi igal pool juttu.


Kasutan üldiselt "modimiseks" Kati jaoks kohandatud DCC versiooni (sellest siin ka eraldi teema), selle abil kustutasin data / emu / emustop.sh failist need paar üleliigset sümbolit ära (bold kirjas):

#!/bin/sh
/data/www/cgi-bin/emustop.sh[b]>/dev/null &[/b]
/data/vfdctl "Good Bye!" &

ning tundub, et töötab :roll:

Minusuguse dumbuseri jaoks on see Kati DCC tõeline "taevamanna" - ei mingit peavalu ja ikka puhtam ning kuivem tunne :mrgreen:
Ainuke jama, et Rudboxi 1.04 originaalversiooniga see ei tööta, sest pole lihtsalt passwordi, mida sisestada :twisted:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist