Kati huvilistele

Foorumil
hexman
Õpetaja
Postitusi: 550
Liitunud: 10:22, 21 Juul 2003
Asukoht: Põhjanaba
    unknown unknown
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 47 korda

Kati huvilistele

PostitusPostitas hexman » 09:00, 28 Dets 2007

Tere,

väike link Kati huvilistele välismaiselt "Hr. Vilbornilt" ehk dr.Hansult. Ma arvan, et peris objektiivne.

http://drhans.jinak.cz/ufs910/


Tervitades,
Hexman
Keep on Dreaming!!!

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 18:25, 28 Dets 2007

Vägagi objektiivne, mul seisab praktiliselt kevadest see pill, mille peale olen nii vihastanud, et oi-oi! Loodan teda siin pühade ajal veidi torkida, aga mina alul lootsin, et need imelised imaged on vähemalt väliselt erinevad, nagu dreami omad, aga need on sarnased nagu kaks tilka vett. Info ütleb vaid et soft on kas 1.03 või 1.04. Mind see disec 1.2 puudumine ei häiri. Lootsin temast palju paremat, kui teema esimesena foorumis püsti panin. Minu arust aasta 2007 üks suurim ämber. Ega see ClarcTech5000 Combo ka palju parem ole, kuigi softe tuleb nagu muda aga see ei saa alati disec1.0-gagi hakkama!
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 19:15, 28 Dets 2007

aandra kirjutas:Loodan teda siin pühade ajal veidi torkida, aga mina alul lootsin, et need imelised imaged on vähemalt väliselt erinevad, nagu dreami omad, aga need on sarnased nagu kaks tilka vett. Info ütleb vaid et soft on kas 1.03 või 1.04.


Originaal Kathreini image 1.03 ja 1.04 vahel on siiski natuke rohkem erinevust kui kahel tilgal veel :wink: Üks nimelt reagerrib siis, kui puldil alumises reas punase rõngaga nuppu puutuda (eeldusel, et väline mäluseade on tagaseina USB pessa ühendatud).
Jah, vahe kahe firmware vahel oleks võinud tõesti suurem olla.

Lootsin temast palju paremat, kui teema esimesena foorumis püsti panin. Minu arust aasta 2007 üks suurim ämber.


Aga paluks natuke täpsemalt kõigi "ämbrite" kirjeldust - kuigi jah, see teema vist ei ole eriti Kathreiniga arutamiseks :oops:

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 19:38, 28 Dets 2007

Henkka kirjutas:Aga paluks natuke täpsemalt kõigi "ämbrite" kirjeldust - kuigi jah, see teema vist ei ole eriti Kathreiniga arutamiseks :oops:


Teema on ju Kathrein ja arvan, et paari sõnaga on lihtsam kirjeldada millega ta hakkama saab kui lugeda pettunute lõputut juttu, milleks ta ei sobi.

SRY, tõde on mõnikord karm.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 20:57, 28 Dets 2007

kamm kirjutas:
Henkka kirjutas:Aga paluks natuke täpsemalt kõigi "ämbrite" kirjeldust - kuigi jah, see teema vist ei ole eriti Kathreiniga arutamiseks :oops:


Teema on ju Kathrein ja arvan, et paari sõnaga on lihtsam kirjeldada millega ta hakkama saab kui lugeda pettunute lõputut juttu, milleks ta ei sobi.

SRY, tõde on mõnikord karm.


No mina mõtlesin tegelike puuduste detailse loetelu (mis aga siinkohal kahjuks saamata jäi, sest et Kati ei sobi mitte millekski - juhul kui ma tsitaati "lõputut juttu, milleks ta ei sobi" õigesti tõlgendan) edasiandmist Kathrein firmale Saksamaal.

Sellise puuduste info edastamiseks on võimalus täiesti olemas,
aga "box ei kõlba mitte millekski" ei ole vist sõnum, mida Eestist edastada :?

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14492
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 140 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 21:38, 28 Dets 2007

Henkka kirjutas:No mina mõtlesin tegelike puuduste detailse loetelu...
1. See pole Enigma, mis seal jookseb. See on kurat teab mis! (seda Sa muidugi ei saa tootjale süüks panna).
2. Ei tunnista DiseqC 1.1/1.2 protokolle.
3. MPEG 4 dekodeerimisel vahetab/avab jube aeglaselt kanaleid.
4. Ei tunnista bullztext'i ega ka gsub'i, tähendab, puuduvad meile nii olulised subtiitrid Canal Digital 1W ja Viasat Nordic 5E peal (seda Sa ei saa jälle tootjale süüks panna).
5. Muidugi puudub ka EPG.
6. Vähem olulised on puuduvad menüü keeled.
7. Jääb mulje, et mingid käpardid, kes pole kunagi Dream'idele imagesid treinud,
on nüüd lubatud Kathrein'i kallale kätt harjutama...
aandra kirjutas:Minu arust aasta 2007 üks suurim ämber.
Ma arvan, et Sa pidasid silmas mitteametlikke imagesid ja emulaatoreid.

Kasutaja avatar
raivo-ViasatNDS
Entusiast
Postitusi: 129
Liitunud: 03:00, 19 Juul 2005
Asukoht: EU-PƤtaka valla mees
    unknown unknown

PostitusPostitas raivo-ViasatNDS » 22:13, 28 Dets 2007

3. MPEG 4 dekodeerimisel vahetab/avab jube aeglaselt kanaleid.


Huvitav kas see on jube aeglane kui vahetad ühelt HD kanalilt teisele ja kohe on pilt ees???????Nende HD kanalite all mötlen 1W HD kanaleid(Canal+Film HD,Silver HD,Voom HD,The History Channel HD,Discovery HD Europe,National Geographic Channel HD UK).Ma saan neid lapata küll ja kohe on ka pilt ees,seda muidugi uue 1.04 softiga.vana 1.03 softiga töesti ta ei tahtnud neid korralikult avada ning jooksis kokku kui neid kanaleid liiga kiiresti vahetada.

Ainuke asi millest puudust tunnen on töesti supakad.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 22:15, 28 Dets 2007

tigekala kirjutas:
Henkka kirjutas:No mina mõtlesin tegelike puuduste detailse loetelu...
1. See pole Enigma, mis seal jookseb. See on kurat teab mis! (seda Sa muidugi ei saa tootjale süüks panna).
2. Ei tunnista DiseqC 1.1/1.2 protokolle.
3. Ei tunnista bullztext'i ega ka gsub'i, tähendab, puuduvad meile nii olulised subtiitrid Canal Digital 1W ja Viasat Nordic 5E peal (seda Sa ei saa jälle tootjale süüks panna).
4. Muidugi puudub ka EPG.
5. Vähem olulised on puuduvad menüü keeled.
6. Jääb mulje, et mingid käpardid, kes pole kunagi Dream'idele imagesid treinud,
on nüüd lubatud Kathrein'i kallale kätt harjutama...


1.Image ei ole muidugi Enigma - õieti arutatakse kuumalt Enigma2 (olen erinevates foorumites jutust aru saanud, et seal peaks HDTV olema sees) võimaliku ilmumise asjaolusid , aga seda teemat, nagu ka teemat 3 ja eriti 6 ei saa ma tõepoolest Kathreinile "nina alla hõõruda" :roll:
Ja Sa tead väga hästi, mida härrad ühes slaavikeelses foorumis asjast arvavad - keegi ei tea tegelikult täpselt midagi, seega "eks me näe, ütles pime ja jooksis peaga vastu puud 8) "

2.Kui nii kaua oodatud firmware 1.04 välja lõpuks sai ning ära prooviti, saatsin 7.12.2007 Kathreinile sellise sõnumi (siin muidugi vaid väljavõte):

I must honestly say that this firmware was long time awaited and now first reaction in our market is big disappointment…(Sorry for that!)

People want to upgrade existing reception systems with tuners using DiSEQC 1.1 and/or 1.2 protocols to Kathrein UFS 910 HDTV, but it is not possible to use existing antenna systems (switches and / or motors).

4. EPG kohta on mul hetkel "suu vett täis" sest kodust ära olles ei saa parajasti järgi vaadata. Aga minu arust peaks EPG täiesti olemas olema, sest ainuke normaalne meetod 1.04 firmwarega salvestamiseaegu sättida on EPG kaudu :?

5. puuduvad menüü keeled - võibolla mitte oluline Kathreini jaoks, sest saksa keel ja türgi keel on täiesti olemas. Kõik ülejäänud tüübid võiksid ruttu hakata kahe suurrahva keeli õppima ... 8) - kas ei tule tuttav ette kuidagi?
Saan muidugi slaavlaste kirillitsa probleemist selgelt aru. Ilmselt on tõesti jabur neid ruudukesi vahtida.
Aga selles osas - Balti maid esindades - PÄRIS KINDLASTI seda kirillitsa lisamise nõuannet ei anna.
Kathreinil on Venemaal, Ukrainas ja mujal kirillitsa maades täievolilised esindused olemas, kes seda nõu saavad anda.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14492
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 140 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 23:26, 28 Dets 2007

raivo-ViasatNDS, tookord oli jah 1.03...
Aga kes on harjunud Dreamiga, seda tuumasõda Kati peal ära küll ei seedi. :lol:

Tegelikult... ega vaielda ei saa, kellele ema, kellele tütar ja kellele mõlemad. :lol:

Kasutaja avatar
binsat
Entusiast
Postitusi: 329
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: SKY
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas binsat » 03:21, 29 Dets 2007

Ma arvan et suurt midagi Dr. Hansule jutule lisada ei olegi, on seal ju kõik põhiasjad juba ära loetletud, mida sellele tootele võiks ette heita:
- didn't find many MPEG4 channels (Kabel Deutschland, N, Digiturk), some transponders, however are scanned twice
- has no diseqc 1.2
- doesn't support NTSC signals
- unpolished GUI makes channel zapping difficult
- PIDs are not updated automatically when needed
- lists channels from only 4 satellites at a time
- has just 8 favorite groups and no sorting by provider name
- comes with annoying remote
- does very bad job at SD upscaling
- switches on at 3AM without asking and starts updating EPG... what the fuck?
- its LNB loopthrough didn't seem to work correctly, I had to use the one on Dreambox instead


Kuuldavasti mõned mehed siin-seal usinasti jootekolviga asju "upgrademas". Üldse ei imesta kui seda diseqc 1< ei tulegi. Lihtsalt see kanalimajandus ei veaks siis enam välja, kuna praegugi niivõrd õnnetu. Kui korralikku tarvara ei suudeta teha, siis tuleks vähemalt anda võimalus selle tegemiseks toote kasutajatele. See tähendab 100% koodi avalikustamist.
|19E|23E|28E|36E|40E|-10/1-|1W|5E|7E|9E|13E|16E|

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 22:16, 29 Dets 2007

Oh kui ma loen sellist teksti:
ice kirjutas:


Sel hetkel kui tahta teha dm7020'le lihtsaimat fw upgrade'i on VAJA TÖÖTAVAT DHCP'd. (punkt)




nii, sain asja käima sedasi. võtsin kõu properties wini all ja lubasin, läbi selle ühenduse teistel arvutitel netti minna. kuna mul pööratud kaablit nii pikka polnud, oli pikenduseks vahepeal üks tavaline hub, mille üks port pööratud. üks kabla siis driimi ja teine arvutisse. local neti panin suvalt 192.168.1.1/0 ga gateway 192.168.1.1 , ehk siis ta ise. võtsin maha winni firewalli. käivitasin kõu ja siis driimi, driim sai pidevalt suvakaid sama subneti aadresse. ei viitsinud pikemalt uurima hakata kas kuidagi winni saab määrata, et sama device sama aadressi pidevalt saaks. enivei , image sain otsa ja uued cammid sikutatud. võibolla kui tekitada fake dialup ühendus, saab samamoodi aadresse jagama panna. mis põhjusel win aadresse jagab on siiani mõistmatu.

siis jääb mul tõesti mõistmatuks, mis on kati puhul mõistmatu :roll:

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14492
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 140 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 22:46, 29 Dets 2007

Henkka kirjutas:Ja Sa tead väga hästi, mida härrad ühes slaavikeelses foorumis asjast arvavad - keegi ei tea tegelikult täpselt midagi, seega "eks me näe, ütles pime ja jooksis peaga vastu puud..."
Sa vaata parem seda slaavikeelset... Seal käib juba mingi uue image arutelu...
Aga küürakat parandab ainult haud:
Известные ошибки:
Меню OSD постоянно совершенствуется (от Schischu) и обнаруживает, к сожалению, еще несколько детских болезней.
- иногда случается, что меню OSD с невозможно выйти с EXIT.
- лог-файл в /tmp к сожалению еще не удаляется, только при перезагрузке бокса!

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 23:21, 29 Dets 2007

Henkka ja tigekala mis ühe kati ja teise dream parem on naljamehed :) ühel üks puudus teisel teine ja tegelikult mõlemad tõbised :oops: ja maitse asi ütles ..........

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14492
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 140 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 23:30, 29 Dets 2007

Pilt

Tegelikult on selle Kati suurim puudus kaardilugeja. Kohe vaja hakata moodulit otsima...
Mis tähendab automaatselt seda, et Sky Digital ja Sky Italia kaarti kasutada ei saa.
Dreamiga seda viga pole.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 23:38, 29 Dets 2007

Paned dragoni või diablo kõhtu ja tuleb :wink: krt mis muud vaja.Ja su dreamiga HD kanalid pimedad. :( Aga las ta olla oleme sellel teemal vaielnud.Ja uut dreami pole näha kui foorumeid uskuda kui HD peale mõelda ja viimaste ennustuste kohaselt peaks poes olema :) ja ma toon soomest koju selle põtrade HDpilli eks paistab mis saab :) Aga küll mu dragonid ,matrix ja diablo teevad sama mis su dream :)
Viimati muutis faas, 23:49, 29 Dets 2007, muudetud 1 kord kokku.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline