sateliitide nimed

Kasutaja avatar
a750
Entusiast
Postitusi: 261
Liitunud: 20:57, 16 Juul 2003
Asukoht: Pärnumaa
    unknown unknown

sateliitide nimed

PostitusPostitas a750 » 17:12, 17 Nov 2007

Oman ka nüüd Kathreini, algul oli palju sateliitide nimesid, isegi Thor oli kirjas . Puudus Eutelsat W4. Vahetasin katusel päid ja hakkasin uuesti kanaleid laadima ning enamus sateliitide nimesid kadunud, järel ainult astra ja hot-bird.
Kas kellegil on kogemusi nimede lisamisega.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 18:04, 17 Nov 2007

Küll sihukest pilli ei oma aga abi saad kui installid sobiliku kanal listi.Vaata kati teemas lingid kus saab alla tirida mis vaja :)

Kasutaja avatar
a750
Entusiast
Postitusi: 261
Liitunud: 20:57, 16 Juul 2003
Asukoht: Pärnumaa
    unknown unknown

PostitusPostitas a750 » 18:47, 17 Nov 2007

saaks kuidagi IP teada katist

Kasutaja avatar
pelmeen
Entusiast
Postitusi: 338
Liitunud: 02:00, 07 Nov 2007
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

PostitusPostitas pelmeen » 00:55, 18 Nov 2007

Kui Sul peal originaaltarkvara, siis sellega polegi Kati võrguots töös. Esimese image vahetuse pead tegema USB pulgalt ning alles siis sõltuvalt sellest, millise image valid, saad installiga võrguühenduse tööle ja IP aadressi. Näiteks rudbox beta1-ga on aadress 192.168.0.10. Alles siis on võimalik Kati arvutiga suhtlema saada.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
pelmeen
Entusiast
Postitusi: 338
Liitunud: 02:00, 07 Nov 2007
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

PostitusPostitas pelmeen » 22:01, 19 Nov 2007

Kas keegi võtaks vaevaks oma Kati kanalite nimekirja (soovitav 1W,5E,13E,19E) kuhugi välja riputada. Peale rudbox beta1 installi ei tööta miskipärast enam kanaliotsing (box hangub 5% juures). Thori otsing ei käivitu ka peale nimekirja vahetust kugi nimekirjas Thor olemas.
Ei hakkaks seetõttu veel imaget vahetama kui kellelgi korralik nimekiri olemas. Foorumites leiduvad on enamasti suht puudulikuks muditud.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 22:43, 19 Nov 2007

Siin oleks ettepanek Urmasele paneks kuhugi kui võimalik kanali nimekirjajd,et kellel on paneks ülesse ja kellel vaja tiriks alla :oops: kui kunagi endal oli sama probleem ei ole kuskilt saada.Ma ei usu,et see kuidagi peaks nagu kehtivate õigus aktidega vastuolus olema.Kuigi allalaadimised nagu olemas pole seal ammu midagi värsket :) See sihuke arvamus :) Kes oleks selle poolt võiks kuidagi märku anda äkki bossid ärkavad :)Või see äkki võimatu meie formaadi juures(kahjuks suht võhik)Või äkki ikka saab.Ei hakka uut teemat kuskil püsti panema või n.õ. ettepanekut tegema.
Viimati muutis faas, 22:56, 19 Nov 2007, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 22:53, 19 Nov 2007

pelmeen kirjutas:Kas keegi võtaks vaevaks oma Kati kanalite nimekirja (soovitav 1W,5E,13E,19E) kuhugi välja riputada. Peale rudbox beta1 installi ei tööta miskipärast enam kanaliotsing (box hangub 5% juures). Thori otsing ei käivitu ka peale nimekirja vahetust kugi nimekirjas Thor olemas.
Ei hakkaks seetõttu veel imaget vahetama kui kellelgi korralik nimekiri olemas. Foorumites leiduvad on enamasti suht puudulikuks muditud.


Ma paneks üles küll, aga kuidas seda tehakse :roll:
Eks on ju loll küsimus??? :oops:

Mõtlesin, et lasen Spinnes RC2 imagega Katil kõik hetkel saadavad asjad nende 4 satellidi pealt välja otsida, siis see list SatChannelEditoriga maha korjata ja siia üles riputada.
Igaüks modib ise edasi :wink:
Omal sama jama Rudbox´iga - Kati ei otsi enam kanaleid (kirjutasin sellest ka teises teemas).

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 22:58, 19 Nov 2007

Henkka ma kah ei tea aga vaata mu eelmist posti äkki toetad :)

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 23:05, 19 Nov 2007

faas kirjutas:Henkka ma kah ei tea aga vaata mu eelmist posti äkki toetad :)


No toetan muidugi, aga oleks vaja selget õpetust, kuidas siia laadida folderit, mille suurus on näiteks 162 kB ja mis sisaldab 4 DAT faili: favorite; service; carrier ja sat ??? :roll: Nii väikest folderit poleks vist isegi mõtet zip-ist läbi lasta?

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 23:16, 19 Nov 2007

Ma usun,et kõik siinse foorumi kasutajad on kogenud sama mure :( miks mitte teha kuhugi väike nurgake sati kanali nimekirjad,muidugi allalaadimine oma vastutusel jne. :) ja mis siin pattu salata ka laiskus pressib välja,ma olen ise 3 päeva mässanud kui äkki puhas vuuk tuli :) ja pahatihti ei tea kust sobiliku leida ja enamus ei sobi meile siia Eestisse :(

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 00:15, 21 Nov 2007

Nii,
mul siis nüüd folder salvestatud, kus enam-vähem kõik saadavad kanalid 19E; 13E; 5E ja 1W pealt on olemas.
Lugupeetud Kati UFS 910 tegi väga mitmest kanalist väga mitu koopiat,seega alglistis on ligikaudu 4000 mälupaika täis (praktiliselt maksimaalne, mida Kati võimaldab) 8)

Kui nüüd selle "sõnniku" hulgas korraliku puhastustööd teha, jääb kasulikku ilmselt suht vähe järele, aga huvi korral võin soovijatele selle folderi normaalse e-maili aadressile attachmendina saata ( folderi suurus on ca 500 kB või natuke vähem).
Kes soovib sellist "toormaterjali" kasutada, andku oma mailiaadressist privas teada.
Oleks ju lihtsam see folder siia riputada, aga ma tõesti ei tea, kuidas seda teha :oops:

Kui nüüd midagi väga viltu ei lähe, jõuab enne jõulu umbes 25 Katit ka Eestimaale soovijatele jõulukingi rolli täitma, aga sellest annan siis, kui asi päris kindel, juba Ostu-Müügi sektsioonis teada 8)
Eelnev PM aitab alati.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist