Enigma 1.08 - First public release of basic enigma for mutan

Kasutaja avatar
wqsa
Entusiast
Postitusi: 129
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas wqsa » 13:06, 20 Veebr 2007

kuidas aru saada millist editori kasutada võib, s.t.
kuidas seda näeb et peale faili muutmist on rea lõpustring muutunud?

tahaks kasutada näiteks Arachnophilia 4.0

wordpadiga oli näha et isegi faili maht muutus peale seda kui lihtsalt avada temaga mingi fail ja ilma midagi muutmata salvestada.

Kasutaja avatar
kanajuurikas
Entusiast
Postitusi: 303
Liitunud: 00:03, 21 Juul 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kanajuurikas » 14:49, 20 Veebr 2007

Üldiselt on pisimuudatuste kohapeal tegemiseks kõige parem kasutada programmi "vi". Kui faili kastist välja oled kopeerinud, siis kasuta mida tahad, kas või seda arahnofiiliat.

Kasutaja avatar
wqsa
Entusiast
Postitusi: 129
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas wqsa » 15:59, 20 Veebr 2007

ei saa ju kõike kasutada mida tahan kui olen faili kastist välja kopeerinud?
ice ütles ju et wordpadi ei tohi kasutada?
kuskil öeldi et kindel asi on ultraedit, aga see on tasuline, siis peab jälle mingite crackidega jamama vmt.
oleks hea kui see arachnophilia kõlbaks, olen seda muude asjade jaoks kasutanud varem

küsin ikka uuesti, mille järgi ma aru saan kas editor kõlbab või ei?
kuidas ma näen, kas see rea lõpustring on muutunud või ei?

Kasutaja avatar
kanajuurikas
Entusiast
Postitusi: 303
Liitunud: 00:03, 21 Juul 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kanajuurikas » 17:52, 20 Veebr 2007

wqsa kirjutas:mille järgi ma aru saan kas editor kõlbab või ei?
kuidas ma näen, kas see rea lõpustring on muutunud või ei?

Tekstitöötlustarkvara kõlbab juhul, kui see on kavandatud programmeerijate vajadusi silmas pidades. Korralikumates programmides on võimalik sisse lülitada ridade arvu nummerdaja ning peidetud sümbolite (näiteks reavahetus) näitamine.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 18:04, 20 Veebr 2007

wqsa kirjutas:küsin ikka uuesti, mille järgi ma aru saan kas editor kõlbab või ei? kuidas ma näen, kas see rea lõpustring on muutunud või ei?


Ma ei saa aru, miks sa ei taha vi'd kasutada!? See on PARIM editor maailmas! Siit sulle näpunäiteid 'otsa peale' saamiseks:

http://newbiedoc.sourceforge.net/text_e ... im.html.en

iCE

Kasutaja avatar
wqsa
Entusiast
Postitusi: 129
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas wqsa » 19:00, 20 Veebr 2007

mõtlesin lihtsalt et mida vähem erinevaid programme pean kasutama seda parem ja mugavam, seda arachnophiliat on mul milleksi muuks ka vaja ja olen sellega lihtsalt harjunud

muidu on nii et iga väikse asja jaoks on eraldi programm, upun ära selle sita sisse juba :)

sellepärast tahtsin teada et kuidas ma aru saan kas see arachnophilia kõlbab või ei

Kasutaja avatar
wqsa
Entusiast
Postitusi: 129
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas wqsa » 12:11, 21 Veebr 2007

tegin omast arust asja selgeks endale -

kõige lihtsam moodus mingit faili kontrollida on avada ta notepadis. Proovisin suvalise newcamd.listiga. Korrektne fail näeb notepadiga avades välja selline –
kogu sisu on ühes reas, seal kus dcc editoris on reavahetus on notepadis seest tühi ristkülik ja kõige lõpus on ka samasugune ristkülik.

kahtlase newcamd.listi saab korda kui avada see dcc editoris, panna kursor viimasesse ritta viimase symboli järele ja vajutada Del mõned korrad kuni viimase tühja rea ees olev nr on kustunud > Save and Exit

arachnophiliat ei tohi editeerimiseks kasutada, nii kui reavahetuse teed seal ja salvestad on tulemuseks vigase lõpuga rida

WinVi töötab väga hästi, tee reavahetusi ja copy-paste-sid või ükskõik mida, tulemus jääb korrektne.

Kasutaja avatar
kanajuurikas
Entusiast
Postitusi: 303
Liitunud: 00:03, 21 Juul 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kanajuurikas » 14:38, 21 Veebr 2007

tööjuures - editplus
kodus - textwrangler
dreamis - vi

nende reavahetustega on nii, et neid on täpselt kaht sorti uuemal ajal, loe http://en.wikipedia.org/wiki/Newline, saad teadjaks

Kasutaja avatar
SuurJobu
Entusiast
Postitusi: 133
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: TLN
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas SuurJobu » 14:41, 21 Veebr 2007

wqsa kirjutas:küsin ikka uuesti, mille järgi ma aru saan kas editor kõlbab või ei?
kuidas ma näen, kas see rea lõpustring on muutunud või ei?


noo aga realõpul on ikka kaks märki, üks on reavahetus(LF) ja teine nn "pea" 0 positsiooni toomine (CR) . erinevad asjad kasutavad ju erinevaid variante, osadele piisab ainult LF teiselt peab olema nii LF kui ka CR . kas see vidinas sul HEX koode ei näita? seal oleks lihtne 0D 0A peaksid siis lõpus olema. Winniku all olen kasutanud FarManager ja selle editori(F4) , üldjuhul on see kõik õigesti teinud.

Kasutaja avatar
Höbehall
Edasijõudnu
Postitusi: 90
Liitunud: 02:00, 08 Jaan 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas Höbehall » 14:05, 22 Apr 2007

Kasutan oma Mutandis Enigma 1.08 . Algul oli kõik väga kena ja kiire, aga viimasel ajal kestab bootimine ja load väga kaua, vaat et oma 5 minutit. Milles asi võiks olla?

Kasutaja avatar
Olavi
Entusiast
Postitusi: 292
Liitunud: 03:00, 26 Mai 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas Olavi » 15:31, 22 Apr 2007

Huvitav mul pole kunagi bootimine aeglane olnud. On juhtunud mõnedkorrad, et ei boodi üldse ja viskab 8888 ette aga siis voolualt välja ca 10-ks mintsaks ja töötab jälle.
Kas hakkab sul bootloader hapuks minema, mis on täitsa võimalik.

Hõbehall.
Ma olen katsetanud uut SF-team softi ja sellega võib täitsa rahule jääda juba.
SF-team PAL image (serial_all) 16-02-07 and update (kernel_root)
http://denktenk.com/
PS. Kindlasti peale "serial_all_ipbox200_20070216" tuleks ka "serial_kernel_root_ipbox200_20070216" flashida!

Kasutaja avatar
karla
Tegija
Postitusi: 1057
Liitunud: 03:00, 12 Sept 2005
Asukoht: Uusimaa, Finland
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

PostitusPostitas karla » 16:31, 22 Apr 2007

Algul hakkas pikalt ennast üles bootima, et klient virises siis sai lastud uus soft selga, panin HL 2.14 ja pärast seda lõpetas bootloader töölepingu. Ainus mis aitas oli jootekolb pihku ja jtagiga kallale. Kusjuures see bootimise jama algas siis kui klient oli enigma softi peale lasknud.
Panasonic TX-P60ST60Y, DM800HD, GM Spark One, 1W, 4,8E, 9E, 13E, 19,2E, 28E, 36E

Kasutaja avatar
Höbehall
Edasijõudnu
Postitusi: 90
Liitunud: 02:00, 08 Jaan 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas Höbehall » 23:19, 22 Apr 2007

Tundub, et asi kipub jamaks minema :cry:

Kasutaja avatar
Riho
Entusiast
Postitusi: 104
Liitunud: 02:00, 30 Nov 2006
Asukoht: Tartu
    unknown unknown

PostitusPostitas Riho » 21:13, 23 Apr 2007

Mul oli ka sarnane juhus, et algul oli buut kiire ja siis kippus pikaks venima. Mitte küll 5 min, aga kauem, kui alguses. Mutanti mudides ja erinevaid seadeid katsetades (mitte küll buudi kiirendamise eesmärgil) kustutasin kanalinimekirja ja buut muutus jälle kiireks. Järjest pakettide kaupa uusi kanaleid lisades muutus buut jälle järjest aeglasemaks. Mida rohkem salvestatud kanaleid, seda aeglasem buut. Ma tõesti ei tea, kas need asjad on omavahel seotud, või oli tegemist lihtsalt erinevate asjaolude kokkulangemisega. Vähemalt nii mulle tundus.

ah jaa..., teine asi veel tuli meelde, et kui kuskile on "automount" salvestatud ja see sihtkoht ei ole kättesaadav, siis seda püüab küll buudi ajal mingi 5 min otsida, enne kui edasi läheb.

Kapzas kirjutas:Huvitav mul pole kunagi bootimine aeglane olnud. On juhtunud mõnedkorrad, et ei boodi üldse ja viskab 8888 ette aga siis voolualt välja ca 10-ks mintsaks ja töötab jälle.


Seda on tõesti vahest harva juhtunud, ei buudi üldse ja jääb kuskile poole peale rippuma. Senini on paar minutit voolukatkestust alati aidanud.

Kasutaja avatar
Höbehall
Edasijõudnu
Postitusi: 90
Liitunud: 02:00, 08 Jaan 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas Höbehall » 23:26, 23 Apr 2007

Püüan veidi täpsustada. Kui kauemaks maakodust lahkun, lülitan majast elektri välja. Peale sisselülitamist vahel mutant 8.8.8.8 -st kaugemale ei jõua. Siis tuleb juhe uuest välja tõmmata ja pärast uuesti vooluvõrku lülitamist läheb asi käima. Täpsemalt on pilt selline: 8.8.8.8 - boot ja muud kirjad sebivad üsna ruttu ära, aga LoAd kipub väga pikaks. Teleri ekraanil on siis Enigma 1.08 poster. Kui masin on oma loadimise lõpetanud ja läheb üle kanaliotsimise re¸iimile (mul hakkab ta millegi pärast mingit mittelahtimuugitavat VH1-te otsima), siis Enigma pilt taustalt ära ei kao. Varem jäi ekraan mustaks. Nüüd tuleb teha standbye ja uuesti masin puldist sisse lülitada ja alles seejärel hakkab mutant korralikult tööle.
Eile läks mutant täitsa segi. LNB-de seadistamise ajal ei tahtnud enam Hotbirdi ära tunda ja kupatas selle sati kanalid pange. Pärast võttis mõistuse pähe ja sain selle sati uuesti sisse.
Kas pinge kõikumine võib siin oma rolli mängida? Arvutil on pingeregulaator vahel, ilma võib kõvakettaga hüvasti jätta.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist