Enigma 2 probleemid

Kasutaja avatar
satx1
Edasijõudnu
Postitusi: 36
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Enigma 2 probleemid

PostitusPostitas satx1 » 01:46, 12 Juun 2010

Siia võiks lisada kõik enigma2-ga tekkinud probleemid ja lahendused!

Näiteks mul ei suutnud PKT-096 lugeda (DVB-C) starmani kaarti. Kas on kellelgi veel selliseid probleeme, ja kuis oleks kõige lihtsam lahendus?

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Enigma 2 probleemid

PostitusPostitas MultiUser » 11:45, 12 Juun 2010

satx1 kirjutas:Näiteks mul ei suutnud PKT-096 lugeda (DVB-C) starmani kaarti. Kas on kellelgi veel selliseid probleeme, ja kuis oleks kõige lihtsam lahendus?

Tee kindlaks, kas kaart on ikka "uuendatud". Mul tuli sama jama eile õhtupoolikul sisemist lugejat kasutades. Paar tundi varem toimis kõik tõrgeteta, ju siis "kell kukkus". Panin kaardi paariks minutiks Conax CAM:i ja sellega uuendas ära. Teoreetiliselt peaks ka N***s suutma uuendusi teha aga see eeldab asja "korralikult konfimist" ;-) Kui keegi viitsib selle kohta vihjeid anda, oleks igati abiks.

Kasutaja avatar
satx1
Edasijõudnu
Postitusi: 36
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Enigma 2 probleemid

PostitusPostitas satx1 » 20:54, 12 Juun 2010

Kõik algas, kui "pätud" tahtsid Nikolodeoni vaadata, panid telku Nikol.. kanalile, aga seal pime.
Mõtlesin , et keegi pätudest on äkki näppinud midagi telku kallal.
Lükkasin siis IpBoxi Nikolodeoni (Starmani DVB-C) peale, et sealt ikka tuleb, aga võta näpust!
Asi selles oligi, et ei tulnud ette ei IPBoxis(asus kaardilugejas) ega telkus, toppisin ipboxi kaardi ümber teleka Conax-cam-i ja seal ka ei tulnud miskit ~20 minutiga ette, siis sai siiber. Vaatasin , et kr-di star...n, laseb näkku ja ei iitstagi. Ja arvelt ei võeta muidugi pennigi maha.

Kasutaja avatar
satx1
Edasijõudnu
Postitusi: 36
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Enigma 2 probleemid

PostitusPostitas satx1 » 21:11, 13 Juun 2010

Krt., õnn on pööranud vist selja! Radionovi soovitusel lasin flashile peale uue AAF E2, aga
no ei vea! Starmani kaart sisse ja EI LOE! Leidsin emumanageri ja seal näitas, et:
"softcam auswahl: cardreader" ja allpool : "no CAM active" ja "no ECM".
Aktiveerisin uuesti: cardreader ja 2 sekundit näitas: "active CAM: cardreader" , siis
jälle: "no CAM active". Tuleb jälle hakata mudima! On kogemusi? :-(

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Radionov
DigiTVfänn
Postitusi: 936
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Enigma 2 probleemid

PostitusPostitas Radionov » 22:07, 13 Juun 2010

satx1 kirjutas:Krt., õnn on pööranud vist selja! Radionovi soovitusel lasin flashile peale uue AAF E2, aga
no ei vea! Starmani kaart sisse ja EI LOE! Leidsin emumanageri ja seal näitas, et:
"softcam auswahl: cardreader" ja allpool : "no CAM active" ja "no ECM".
Aktiveerisin uuesti: cardreader ja 2 sekundit näitas: "active CAM: cardreader" , siis
jälle: "no CAM active". Tuleb jälle hakata mudima! On kogemusi? :-(


Ma ei ole küll terrestriali ja plastikuga seda proovinud, aga satiga on paar korda mulle sama moodi näkku pannud (vajutad rohelist ja korra aktiveerib ja siis näitab, et no cam active) . Seni olen jagu saanud sellega, et olen vahetanud läbi allalaetavate pluginate Cam versiooni (minu puhul Mgcam 1.35 vs MgCam 1.33 ja vastupidi). Või siis olen GUI või muud reboot ´i tarvitanud (täpselt ei mäleta).

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Enigma 2 probleemid

PostitusPostitas MultiUser » 09:56, 15 Juun 2010

satx1 kirjutas:Krt., õnn on pööranud vist selja! Radionovi soovitusel lasin flashile peale uue AAF E2, aga
no ei vea! Starmani kaart sisse ja EI LOE! Leidsin emumanageri ja seal näitas, et:
"softcam auswahl: cardreader" ja allpool : "no CAM active" ja "no ECM".
Aktiveerisin uuesti: cardreader ja 2 sekundit näitas: "active CAM: cardreader" , siis
jälle: "no CAM active". Tuleb jälle hakata mudima! On kogemusi? :-(

AAF pakki loetakse üldjuhul üheks parimatest. Ise olen seda vist kunagi korra proovinud ning polnud minu maitse. Lisaks pidavat nad praeguse poliitilise kemplemise tõttu kasutama erinevatest versioonidest pärit "binary" koodi, kuna sortse kätte ei saa. Seega on neil minuarust üsnagi põhjendatult ebastabiilne soft (IPBox E2 softist siis jutt). Kahju, et tegijad tülli on läinud. See pidurdab ilmselt oluliselt asja stabiilse versiooni valmimist.
Oma kastil jooksis viimati PKT viimane distro ja sellega töötab sisemine lugeja üsna edukalt. Tuli lihtsalt installida ne**s, mgc**d 135 ja mõlema jaoks konfi failid. Kõik käib kenasti läbi graafilise liidese.
Tuksi keeras kogu asjanduse permanent timeshift plugin. Sinine nupp ei tööta enam ja muid anomaaliaid tekkis kah juurde. Eks tuleb siis ühel heal päeval jälle taastama asuda. Seniks kasutan SifT**mi 12413 flashist.

Kasutaja avatar
satx1
Edasijõudnu
Postitusi: 36
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Enigma 2 probleemid

PostitusPostitas satx1 » 20:43, 15 Juun 2010

Tänud infi eest! ;-)Tuli endal ka mõte PKT-le üle minna, mäletan et seal jah töötas, kui pluginaid panna. Aga kas sellest /dev/sda3-st ei oska midagi öelda, kas mõni E2 flashis toetas seda?

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Enigma 2 probleemid

PostitusPostitas MultiUser » 21:28, 15 Juun 2010

satx1 kirjutas:Tänud infi eest! ;-)Tuli endal ka mõte PKT-le üle minna, mäletan et seal jah töötas, kui pluginaid panna. Aga kas sellest /dev/sda3-st ei oska midagi öelda, kas mõni E2 flashis toetas seda?

Ilmselt on see kuidagist teostatav. Ei ole ise seda varianti katsetanud just seetõttu, et ei viitsi sisemist ketast lahti ühendada ning olemasolevate salvestiste arvelt ei taha kah testimist teha ;-)
Paraku on jah üsna suur tõenäosus, et mingil hetkel läheb mängides miskit nihu ja kogu senine "kollektsioon" läheb parimatele jahimaadele.
Teoreetiliselt, kui teed käsitsi partitsioonid valmis (soovitatavalt linuxi alt teises masinas), nii et esimene on swap, teine salvestistele ja kolmas e2 root, siis peaks olema kindlasti sealt võimalik bootida. Samuti saab siis ka kasutada DGSi bootides flashist ja kasutades sedasama teist partitsiooni salvestiste tarvis.
Sellega tasub arvestada, et e2 ei suuda mängida DGSiga salvestatud faile.
Loodetavasti tead, kuidas RS232 kaudu bootimise parameetreid paika panna, ilma selleta unusta kogu eelnev jutt :lol:
Ja samuti riskid ALATI sellega, et mõni uus softiversioon teeb kogu platsi jälle puhtaks ;-)

Kasutaja avatar
Radionov
DigiTVfänn
Postitusi: 936
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Enigma 2 probleemid

PostitusPostitas Radionov » 21:42, 15 Juun 2010

MultiUser kirjutas:
satx1 kirjutas:Tänud infi eest! ;-)Tuli endal ka mõte PKT-le üle minna, mäletan et seal jah töötas, kui pluginaid panna. Aga kas sellest /dev/sda3-st ei oska midagi öelda, kas mõni E2 flashis toetas seda?

Ilmselt on see kuidagist teostatav. Ei ole ise seda varianti katsetanud just seetõttu, et ei viitsi sisemist ketast lahti ühendada ning olemasolevate salvestiste arvelt ei taha kah testimist teha ;-)
Paraku on jah üsna suur tõenäosus, et mingil hetkel läheb mängides miskit nihu ja kogu senine "kollektsioon" läheb parimatele jahimaadele.
Teoreetiliselt, kui teed käsitsi partitsioonid valmis (soovitatavalt linuxi alt teises masinas), nii et esimene on swap, teine salvestistele ja kolmas e2 root, siis peaks olema kindlasti sealt võimalik bootida. Samuti saab siis ka kasutada DGSi bootides flashist ja kasutades sedasama teist partitsiooni salvestiste tarvis.
Sellega tasub arvestada, et e2 ei suuda mängida DGSiga salvestatud faile.
Loodetavasti tead, kuidas RS232 kaudu bootimise parameetreid paika panna, ilma selleta unusta kogu eelnev jutt :lol:
Ja samuti riskid ALATI sellega, et mõni uus softiversioon teeb kogu platsi jälle puhtaks ;-)


Aamen :)

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Enigma 2 probleemid

PostitusPostitas Henkka » 23:47, 15 Juun 2010

Radionov kirjutas:
MultiUser kirjutas:
satx1 kirjutas:Tänud infi eest! ;-)Tuli endal ka mõte PKT-le üle minna, mäletan et seal jah töötas, kui pluginaid panna. Aga kas sellest /dev/sda3-st ei oska midagi öelda, kas mõni E2 flashis toetas seda?

Ilmselt on see kuidagist teostatav. Ei ole ise seda varianti katsetanud just seetõttu, et ei viitsi sisemist ketast lahti ühendada ning olemasolevate salvestiste arvelt ei taha kah testimist teha ;-)
Paraku on jah üsna suur tõenäosus, et mingil hetkel läheb mängides miskit nihu ja kogu senine "kollektsioon" läheb parimatele jahimaadele.
Teoreetiliselt, kui teed käsitsi partitsioonid valmis (soovitatavalt linuxi alt teises masinas), nii et esimene on swap, teine salvestistele ja kolmas e2 root, siis peaks olema kindlasti sealt võimalik bootida. Samuti saab siis ka kasutada DGSi bootides flashist ja kasutades sedasama teist partitsiooni salvestiste tarvis.
Sellega tasub arvestada, et e2 ei suuda mängida DGSiga salvestatud faile.
Loodetavasti tead, kuidas RS232 kaudu bootimise parameetreid paika panna, ilma selleta unusta kogu eelnev jutt :lol:
Ja samuti riskid ALATI sellega, et mõni uus softiversioon teeb kogu platsi jälle puhtaks ;-)


Aamen :)


Üldiselt kuidagi tuttavad mured mulle pooleteise aasta taguselt, aga nii tõsised ei olnud need mured isegi siis...
Aga nüüd on need mured kadunud (pole enam "kaste", millel need mured saaks esineda :( )

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Enigma 2 probleemid

PostitusPostitas MultiUser » 11:53, 16 Juun 2010

Henkka kirjutas:Üldiselt kuidagi tuttavad mured mulle pooleteise aasta taguselt, aga nii tõsised ei olnud need mured isegi siis...
Aga nüüd on need mured kadunud (pole enam "kaste", millel need mured saaks esineda :( )

Ei ole see asi nii "hull" midagi. Probleemid tekivad siis, kui hakata mängima mittestandardsete lahendustega. :wink:
Minu isiklikult pole viimase aasta jooksul softi uuendades midagi kaotsi läinud. Samas aga ei ole ma ka mingeid erilisi aeroobikaharjutusi konfimisel teinud, lihtne ja standardne lahendus kasutusel.
Jamad võivad tekkida siis, kui hakata ketast teistmoodi partitsioneerima. Siis on võimalik, et standardsoft leiab midagi "erilist" ning otsustab platsi puhtaks teha. Paraku on nende skriptid niimoodi kirjutet :? Asjad peaks normaalselt sujuma, kuniks isetegevust ei tee. Ja paha pole ka natuke nende erinevate softide siseelu tunda, kui mudimiseks juba läheb :lol:

Kasutaja avatar
Radionov
DigiTVfänn
Postitusi: 936
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Enigma 2 probleemid

PostitusPostitas Radionov » 14:14, 16 Juun 2010

MultiUser kirjutas:
Henkka kirjutas:Üldiselt kuidagi tuttavad mured mulle pooleteise aasta taguselt, aga nii tõsised ei olnud need mured isegi siis...
Aga nüüd on need mured kadunud (pole enam "kaste", millel need mured saaks esineda :( )

Ei ole see asi nii "hull" midagi. Probleemid tekivad siis, kui hakata mängima mittestandardsete lahendustega. :wink:
Minu isiklikult pole viimase aasta jooksul softi uuendades midagi kaotsi läinud. Samas aga ei ole ma ka mingeid erilisi aeroobikaharjutusi konfimisel teinud, lihtne ja standardne lahendus kasutusel.
Jamad võivad tekkida siis, kui hakata ketast teistmoodi partitsioneerima. Siis on võimalik, et standardsoft leiab midagi "erilist" ning otsustab platsi puhtaks teha. Paraku on nende skriptid niimoodi kirjutet :? Asjad peaks normaalselt sujuma, kuniks isetegevust ei tee. Ja paha pole ka natuke nende erinevate softide siseelu tunda, kui mudimiseks juba läheb :lol:
elt

Jutt nüüd sirgelt ainult Ipboxi E2-st aga meenub sellega mulle sellega ühe välismaise foorumlase kommentaar, et suurim Ipboxi ´ga tehtav viga on vähegi stabiilse image upgrademine :)

Kasutaja avatar
satx1
Edasijõudnu
Postitusi: 36
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Enigma 2 probleemid

PostitusPostitas satx1 » 11:56, 18 Juun 2010

Jutt nüüd sirgelt ainult Ipboxi E2-st aga meenub sellega mulle sellega ühe välismaise foorumlase kommentaar, et suurim Ipboxi ´ga tehtav viga on vähegi stabiilse image upgrademine :)

Jutt jumala tõsi! Aga foorumit sirvides tundus et asi nagu juba korralikuks(küpseks) muutunud,
et oleks nagu aeg edasi minna. Seepärast hakkasingi loomkatseid tegema ja kolmandat
partitsiooni aretama, nagu MultiUser-gi ütles:
Sellega tasub arvestada, et e2 ei suuda mängida DGSiga salvestatud faile.
. Sellepärast oligi vaja 2-te erinevat samal ajal
kasutatavat imaget: ühte DGS-tüüpi, mis mängiks vanu salvestisi, ja teist E2 -te, mis oleks uuem ja mugavam kasutada, mängiks ts faile. Katsed pidid selgitama parima mugavama lahenduse.
Katsetasin kõigepealt AAF-anniversary editi, midagi tundus sealt puudu olevat, aga kaardilugejad
sain mudimisega tööle. Siis lükkasin testiks peale mingi teise 096 versiooni, ja kaardilugejaid
enam tööle ei saanudki. See on see kui tahad mugavat installi ja kasutust!

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Enigma 2 probleemid

PostitusPostitas MultiUser » 12:06, 18 Juun 2010

satx1 kirjutas:
Sellega tasub arvestada, et e2 ei suuda mängida DGSiga salvestatud faile.
. Sellepärast oligi vaja 2-te erinevat samal ajal
kasutatavat imaget: ühte DGS-tüüpi, mis mängiks vanu salvestisi, ja teist E2 -te, mis oleks uuem ja mugavam kasutada, mängiks ts faile.

Kui ainult olemasolevad salvestised probleemiks ning pole tegu multi-audio või subtiitritega, siis lase olemasolevad salvestused webinterface:i kaudu mpg failideks ning proovi, ehk e2 saab nende mpg failidega hakkama. Ise pole proovinud aga teoreetiliselt võiks isegi töötatda. Subtiitrid ja multi-audio ilmselgelt nii ei toimi.

Kasutaja avatar
satx1
Edasijõudnu
Postitusi: 36
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Enigma 2 probleemid

PostitusPostitas satx1 » 12:44, 18 Juun 2010

Kahjuks just mitmekeelset DD ja 7.1 supakatega salvestusi olekski vaja mängida. :-(
Aga see
lase olemasolevad salvestused webinterface:i kaudu mpg failideks ning proovi, ehk e2 saab nende mpg failidega hakkama.
toimib DGS-i all, tähendab mängib küll, ainult et
edasi-tagasi kerida ei suuda.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist