Aminet digiboxi spdif

Kasutaja avatar
tarmuhha
Edasijõudnu
Postitusi: 66
Liitunud: 02:00, 08 Mär 2007
Asukoht: Jõhvi
    unknown unknown

Aminet digiboxi spdif

PostitusPostitas tarmuhha » 22:48, 14 Sept 2007

kas keegi teab, kust ma saaksin sellise juhtme, et ühendada aminet digiboxi spdif ja tüüneri rca-d 2 tk. selline vanemat sorti isend yamaha rx-395rds. kas see on üldse võimalik?

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 22:53, 14 Sept 2007

kuule üks digi teine analoog,edasi mõtle ise. :)

Kasutaja avatar
tarmuhha
Edasijõudnu
Postitusi: 66
Liitunud: 02:00, 08 Mär 2007
Asukoht: Jõhvi
    unknown unknown

PostitusPostitas tarmuhha » 22:57, 14 Sept 2007

nii lihtsalt see keeruline küsimus laheneski :(

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 00:10, 15 Sept 2007

Selleks otstarbeks sobib selline jubin:
http://www.creative.com/products/produc ... tegory=136

:idea:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 08:52, 15 Sept 2007

Mõistlikum osta uus resiiver kus vajalikud sisendid olemas(mida rohkem seda parem) siis ei jää tulevikus puudu :D

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 10:11, 15 Sept 2007

Kusjuures sellest Aminet'ist on ju HD versioon kaa olemas...

:idea:

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 13:17, 15 Sept 2007

see seade on tegelikult vaid üks osa ressiiverist: kodukino dekooder, mis on võimeline sisse võtma kuni 8 seadme audio ning välja anda kuni 7.1 kõlarisüsteemi kodukino heli. Puudu vaid ressiiveri FM raadio osa. ning väljundvõimsus ehk ei kannata ka suuri kodukinokõlareid. mõeldud kasutamiseks arvutite multimeedia- ja kodukinokõlaritega, ehk siis lihtne kodukinosüsteem neile kelle jaoks 10 killoeeguneAV süsteem üle rahakoti käib.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 21:40, 15 Sept 2007

Energizer kirjutas:see seade on tegelikult vaid üks osa ressiiverist: kodukino dekooder, mis on võimeline sisse võtma kuni 8 seadme audio ning välja anda kuni 7.1 kõlarisüsteemi kodukino heli. Puudu vaid ressiiveri FM raadio osa. ning väljundvõimsus ehk ei kannata ka suuri kodukinokõlareid. mõeldud kasutamiseks arvutite multimeedia- ja kodukinokõlaritega, ehk siis lihtne kodukinosüsteem neile kelle jaoks 10 killoeeguneAV süsteem üle rahakoti käib.


ei 10 kiloeeguga saa head kes saasta tahab saab ka 4kiloeegu eest :D lihtsalt huvi ja laiskus mis sihuke maksab ei viitsi otsida :oops: pole vaja kah huvi lihtsalt

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 13:02, 16 Sept 2007

kindlasti on võimalik lasta tellida ka miljoni eest audio videotehnikat :P aga küsimus ei ole selles vaid ikkagi inimese oma maksevõimes. Minul ei ole kodukino, aga minu meelest on üsna soodne näiteks Yamaha ressiiver+kõlarid+ DVD mängija alla 7000 EEKu eest. Ma saan aru et high-end tehnikast on asi kaugel, kahjuks mina endale midagi enamat lubada ei saa. Ma usun et sa nõustud et alla 3000 EEKune "kodukino" on veel suurem saast. Loomulikult aja jooksulo vanema põlvkonna kodukino protsessorid lihtsalt aeguvad, uuemad tehnoloogiad tulevad peale. KUid ladudesse on vana kaup seisma jäänud. Sealt siis need allahindlused ja kriitika et ostsid odavat saasta. MIna näiteks avastasin et minu kallis PC, millel saab Detsembris 5 aastat täis on juba niivõrd moraalselt ja tehniliselt vananenud et ma protsessori või emaplaadi rikke korral peaks automaatselt uue PC ostma, kuna 478 socketi tooteid enam lihtsalt ei liigu. Praegu õnneks kõik toimib, aga ma meenutan et esimene n.ö tõsine arvutikomplekt, mille ma ostsin 7 aastat tagasi, maksis koos molu, kasti ja tindiprinteriga 23 000, mille maksin järelmaksuga. 23 000 eest sain 15 tollise molu, 64 MB RAM, ATI 8 MB 2 X AGP graafika, 56 k modemi ja 4,3 GB HDD. Protsessoriks socket 370 Intel Celeron 433 Mhz. Minu meelest päris krõbe hind. Aga millise arvuti saab täna sama raha eest??? Paneb mõtlema ja kukalt kratsima. :)

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 21:15, 16 Sept 2007

Eks aeg ja areng teeb oma töö.Viimasel ajal kahjuks märganud,et uutel telekatel,arvutitel,dvd-mängijatel,sati-tüüneritel jne hinnad odavamad vilesid rohkem aga kvaliteet oluliselt kehvem :( .Ja loomulikult iga mees ostab vidinad ja mänguasjad vastavalt rahakotti paksusele ja vajadusele.See mõga nüüd küll teemast mõõda,komentaariks lihtsalt. :oops:

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 23:02, 16 Sept 2007

selles osas nõustun sinuga faas täielikult.

Mida odavam on toode, seda suurem masstoodang, mis tähendab ka suuremat praagi hulka, kahjuks.

Näiteks ma ei ole rahul oma uue Maximumi tüüneriga, kuna selle MPEG dekooder tundub olevat viletsam, kui vanal Manhattan PLazal .

Telekate kohta ei oska öelda, viimane telekas mille ostsin, on 2 aastane ja veel pole probleeme täheldanud...Tegemist siis 29" Panasonicu 100hz koobiga.
Aga vaadates kui palju on turule tulnud noname brände, millest vähemalt pooled nimed on küll küsitava väärtusega, st kaheldava kvaliteedigarantiiga.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist