Elioni D-tv

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 08:31, 06 Aug 2007

SuurJobu kirjutas:
faas kirjutas:Täitsa kõlbulik vaadata 42 tollisega ligidalt :D


huvitav mis telekas see on? 640x480 resoga ? mul on mingi 1300-ga reso ja seal on küll parajad plastiliini mehikesed, õnneks või kahjuks dreambox ka paremat pilti ei produtseeri



1024x1080 ennast pani kah imestama,et etv,k2,tv3 vaadatav on,võtsin ainult neti kiiruse pärast.Aga nüüd vaatan kohalike elionist,muidugi korralike sati kanalitega ei võrdle tüüner on kah parem , viasati pilt kohalikel veits viletsam vahet pole kas viasati enda tüüneriga või hummiga üle hdmi 1080i peale venitatud.Tundub see elioni ruudutamine seotud sellega palju serveril kliente taga ja liinidest meil siin pandi kõik uus(äkki sellest)igal juhul nii viletsat pilti küll ei ole kui enamuses elioni poodides näha võib :D

Kasutaja avatar
roska
Digivanake
Postitusi: 1096
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Eesti
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 205 korda

PostitusPostitas roska » 12:28, 06 Aug 2007

Mul oli ka nn. ruuduprobleem, kuigi ükski seade mingeid erroreid logisse ei visanud. Olukord läks oluliselt paremaks, kui sain Elionist uue softi modemile. Olen seda nüüd kasutanud umbes kuu ja kvaliteet on oluliselt parem. Ametlikult nad vist uut softi veel ei väljasta, aga küsida tasub.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 13:31, 06 Aug 2007

roska kirjutas:Mul oli ka nn. ruuduprobleem, kuigi ükski seade mingeid erroreid logisse ei visanud. Olukord läks oluliselt paremaks, kui sain Elionist uue softi modemile. Olen seda nüüd kasutanud umbes kuu ja kvaliteet on oluliselt parem. Ametlikult nad vist uut softi veel ei väljasta, aga küsida tasub.


Kas see uus soft on 15...versioon(täpset ei tea pole boxi ligidal)mingi selline on peal.Kui on siis uued boxid tulevad uue softiga.

Kasutaja avatar
carrierlost
Edasijõudnu
Postitusi: 59
Liitunud: 13:45, 17 Sept 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas carrierlost » 14:26, 06 Aug 2007

faas kirjutas:
SuurJobu kirjutas:
faas kirjutas:Täitsa kõlbulik vaadata 42 tollisega ligidalt :D


huvitav mis telekas see on? 640x480 resoga ? mul on mingi 1300-ga reso ja seal on küll parajad plastiliini mehikesed, õnneks või kahjuks dreambox ka paremat pilti ei produtseeri



1024x1080 ennast pani kah imestama,et etv,k2,tv3 vaadatav on,võtsin ainult neti kiiruse pärast.Aga nüüd vaatan kohalike elionist,muidugi korralike sati kanalitega ei võrdle tüüner on kah parem , viasati pilt kohalikel veits viletsam vahet pole kas viasati enda tüüneriga või hummiga üle hdmi 1080i peale venitatud.Tundub see elioni ruudutamine seotud sellega palju serveril kliente taga ja liinidest meil siin pandi kõik uus(äkki sellest)igal juhul nii viletsat pilti küll ei ole kui enamuses elioni poodides näha võib :D


Sul on ilmselt ALiSe tüüpi paneel, e. korraga on nähtavad vaid pooled ridadest e. 540 (interlacing). Elektroonika on kahe rea peale ühine sellistel paneelidel. Ilmselt selle efekti tõttu ei taju silmad ka ka väga plastiliinieffekti.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
roska
Digivanake
Postitusi: 1096
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Eesti
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 205 korda

PostitusPostitas roska » 20:55, 06 Aug 2007

Ma ei rääkinud boxist, ma rääkisin ruuterist. Ruuteri softi vahetasin.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 22:20, 06 Aug 2007

Krt ei märganud :oops: lugesin kiiruga. Ruuteris jookseb 6.1.7.2.


carrierlost kirjutas

Sul on ilmselt ALiSe tüüpi paneel, e. korraga on nähtavad vaid pooled ridadest e. 540 (interlacing). Elektroonika on kahe rea peale ühine sellistel paneelidel. Ilmselt selle efekti tõttu ei taju silmad ka ka väga plastiliinieffekti.

On küll,ei ole nagu süvenenud kuda see pilt tehakse :D valisin selle järgi mis silmale meeldis ja rahakott peale hakkas.Täna 8 kuud hiljem täitsa rahul veel.

Kasutaja avatar
SuurJobu
Entusiast
Postitusi: 133
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: TLN
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas SuurJobu » 00:12, 08 Aug 2007

faas kirjutas:1024x1080 ennast pani kah imestama,et etv,k2,tv3 vaadatav on,võtsin


hm? see on küll mingi kahtlane reso, et siis nagu peeglike seinal :P

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 17:01, 09 Aug 2007

minu jaoks oli ruudu probleem rohkem seotud dslam jaamaga mille otsa minu dtv oli ühendatud. möödunud aasta tagust pangestumist enam ei ole esinenud, aga vahel eksib ikka mõni ruuduke pildi sisse ära.
ruuteri softi pole vahetanud, küll aga digiboksi oma.

mõnel kanalil on ka otse satiilt pilt ruuduline. see sõltub kaudselt tüünerist, lnb ja antenni täpsusest ning samulti tüüneri tundlikkusest.



minu meelest sõltub kvaliteet ikkagi kõige pealt sellest kui kaugel klient teda teenindavast jaamast on. peale selle tulevad mängu juba "imelikud" dtv eksemplarid oma kiiksudega, kellel soft bugine kellel raud vigane...ise olen vist üsna lollikindla süsteemi saanud.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 21:59, 09 Aug 2007

Kiita ei tahaks aga elioni mehed tundub on kõvasti vaeva näinud pildiga(küsitav kas aasta pärast viasati tehingut pikendan).Siiani vaatasin kohaliku tvd viasatist filmi ja teisi kanaleid pole kunagi vaadanud,filmid ja teised kanalid tulevad teistest kohtadest :wink: eelistan sihukesi kus originaal 5.1 heli ja korralik pilt.Kui elion lisaks paar korraliku filmi kanalit 5.1 heliga ja korraliku pildiga(näiteks nagu thori C+) siis kannataks maksta oluliselt rohkem. :D Näiteks pirukas mis maitseb ja maksab 30 eeku ei ole kallis samas pirukas mis maksab 5 eeku ja mille minema viskad on kallis.Loodame,et eesti tv kanalid viskavad oma videomakid minema ja lõpetavad odava saasta ostmise,soome kanalid täitsa ok vahet pole kas dvb-s,dvb-t või elioni iptv :D krt pikkaks läks.

Schumi.
Edasijõudnu
Postitusi: 31
Liitunud: 22:07, 23 Veebr 2010
    unknown unknown

Re: Elioni D-tv

PostitusPostitas Schumi. » 22:56, 12 Juul 2010

Aastad on edasi läinud ja vahepeal on ka õnnestunud Elioni digi-tv hankida. Muutuski juba asi imelikuks - maksta aastaid teenuse eest, mida ei saa.
Aga eks see Elioni d-tv ole nagu ta on - tuleb ja läheb, kuidas kunagi! :mrgreen:

Mis seal Vabaduse väljakul ka toimus? Kuulsin, et suurtelt ekraanidelt olid suured rahvamassid tulnud vaatama jalgpalli MM finaali, kui "ülikvaliteetne" Elioni digitelevisioon otsad andis enne lisaja algust.
Elion ja kvaliteetne - my ass!

Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1674
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Elioni D-tv

PostitusPostitas kokku123 » 23:39, 11 Aug 2010

Oskab keegi öelda mida see valge ringi sees olev märk ka näitab?
Pilt

Kasutaja avatar
rait01
Digivanake
Postitusi: 1990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Kohila
    unknown unknown
On tänanud: 319 korda
On tänatud: 53 korda

Re: Elioni D-tv

PostitusPostitas rait01 » 01:15, 12 Aug 2010

see nagu oleks vene tv3 logo
SD vabalevi err kanalid tuleb kinni panna esimesel võimalusel. FM raadio tuleb ka kinni panna ja üle minna DAB + raadio peale.

Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1674
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Elioni D-tv

PostitusPostitas kokku123 » 01:24, 12 Aug 2010

ahsuu, et siis progdvb tirib üle neti või kust neid logosi alla.
Huvitav et varem pole olnud, täna laksust ilmus...

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist