Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas antonio1 » 13:23, 26 Jaan 2009

Olemas on Aminet 110 ja thompsoni ilma wifita ruuter, ning ühe vaatajakohaga digi-tv kodulahendus. Kui nüüd juurde osta veel üks aminet, ning ruuteril konfida veel üks port digi-tv jaoks (kas saab?), kas on võimalik vaadata kahe teleka taga tingimusel, et korraga ei kasuta?

Kasutaja avatar
Chill
Entusiast
Postitusi: 264
Liitunud: 03:00, 16 Apr 2007
Asukoht: Kunda ümbrus
    unknown unknown

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas Chill » 14:09, 26 Jaan 2009

antonio1 kirjutas:Olemas on Aminet 110 ja thompsoni ilma wifita ruuter, ning ühe vaatajakohaga digi-tv kodulahendus. Kui nüüd juurde osta veel üks aminet, ning ruuteril konfida veel üks port digi-tv jaoks (kas saab?), kas on võimalik vaadata kahe teleka taga tingimusel, et korraga ei kasuta?


On võimalik,kuid ainult eesti kanaleid,kuna teiste kanalite vaatamiseks peaks ka lisabox olema Elionis registreeritud ja siis on vaja juba teist vaatajakohta.
Välja arvatud siis kui sul õnnestub saada box,mis on juba kunagi varem Elioni võrgus registreeritud olnud.Minul oleks selline pakkuda.Kui huvi on,siis PS.

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2052
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 29 korda

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas Zuumbox » 14:26, 26 Jaan 2009

antonio1 kirjutas:...ruuteril konfida veel üks port digi-tv jaoks...

Saab ka lihtsamalt. Pane 4. porti switch vahele.
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas mønster » 14:42, 26 Jaan 2009

Chill kirjutas:
antonio1 kirjutas:Olemas on Aminet 110 ja thompsoni ilma wifita ruuter, ning ühe vaatajakohaga digi-tv kodulahendus. Kui nüüd juurde osta veel üks aminet, ning ruuteril konfida veel üks port digi-tv jaoks (kas saab?), kas on võimalik vaadata kahe teleka taga tingimusel, et korraga ei kasuta?


On võimalik,kuid ainult eesti kanaleid,kuna teiste kanalite vaatamiseks peaks ka lisabox olema Elionis registreeritud ja siis on vaja juba teist vaatajakohta.
Välja arvatud siis kui sul õnnestub saada box,mis on juba kunagi varem Elioni võrgus registreeritud olnud.Minul oleks selline pakkuda.Kui huvi on,siis PS.

kas registreerimine pole füüsilise ühendusega (asukohaga) seotud?
kas tasulised paketid on seotud digiboxi id-ga w ühenduse id-ga?
lihtsalt huvi pärast küsin.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas antonio1 » 14:58, 26 Jaan 2009

mønster kirjutas:kas registreerimine pole füüsilise ühendusega (asukohaga) seotud?
kas tasulised paketid on seotud digiboxi id-ga w ühenduse id-ga?
lihtsalt huvi pärast küsin.

Minu teada pole mingit boxi id-d vaja. Kui kunagi elioni digi-tv paketiga alustasin ostsin ainult ruuteri. Boxi sain tuttavalt, kel see kasutuna vedeles, kuna oli liitunud mingi kampaania raames elioniga ainult neti kiiruse pärast. Ma tookord boxi küll kuskil ei registreerinud.

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas antonio1 » 15:09, 26 Jaan 2009

Chill kirjutas:On võimalik,kuid ainult eesti kanaleid,kuna teiste kanalite vaatamiseks peaks ka lisabox olema Elionis registreeritud ja siis on vaja juba teist vaatajakohta.
Välja arvatud siis kui sul õnnestub saada box,mis on juba kunagi varem Elioni võrgus registreeritud olnud.Minul oleks selline pakkuda.Kui huvi on,siis PS.

Kui ma soetan kasutatud boxi, siis on ta ju nagunii juba kuskil töötanud ja seega ka registreeritud, või mismoodi see registreerimine käib? uut anyway 2k eest ostma ei hakka.
Pmst on tekkinud teise boxi mõte kuna vabas digilevis (Eesti-Soome) pole ühtegi muusikakanalit, teine telekas analoog ja sealt seda päris ära võtta ei raatsi, igakord ümber tõsta kui mingi istumine on hakkab ka ära tüütama.
Pane mulle palun oma boxi hind privasse!

Kasutaja avatar
Chill
Entusiast
Postitusi: 264
Liitunud: 03:00, 16 Apr 2007
Asukoht: Kunda ümbrus
    unknown unknown

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas Chill » 15:12, 26 Jaan 2009

antonio1 kirjutas:
mønster kirjutas:kas registreerimine pole füüsilise ühendusega (asukohaga) seotud?
kas tasulised paketid on seotud digiboxi id-ga w ühenduse id-ga?
lihtsalt huvi pärast küsin.

Minu teada pole mingit boxi id-d vaja. Kui kunagi elioni digi-tv paketiga alustasin ostsin ainult ruuteri. Boxi sain tuttavalt, kel see kasutuna vedeles, kuna oli liitunud mingi kampaania raames elioniga ainult neti kiiruse pärast. Ma tookord boxi küll kuskil ei registreerinud.


See oli ju tuttaval juba registreeritud.
Registreerimata boxiga näeb ainult krüpteerimata eesti kanaleid.

Kasutaja avatar
Chill
Entusiast
Postitusi: 264
Liitunud: 03:00, 16 Apr 2007
Asukoht: Kunda ümbrus
    unknown unknown

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas Chill » 15:27, 26 Jaan 2009

Saatsin PS-i

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas mønster » 16:41, 26 Jaan 2009

mu kehva mälu järgi käis see "registreerimine" nii, et torkasid boxi ruuteri oca ja juhul, kui digitv teenus oli activeeritud, siis laeti soft digiboxi - hakkas alguses kodeerimata, seejärel muid põhipaketi kanaleid näitama. peale seda sai muid pakette soovi korral juurde tellida.

Kasutaja avatar
Yks
Entusiast
Postitusi: 196
Liitunud: 03:00, 31 Juul 2005
Asukoht: Muhv, nõudmiseni
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas Yks » 16:47, 26 Jaan 2009

uute thompsoni ruuteritega torka box suva portti ja töötab, proovitud 2 boxi korraga, näitasid mõlemad erinevaid kanaleid.

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas antonio1 » 18:33, 26 Jaan 2009

Krt. Kas keegi oleks nii kena ja seletaks selle boxide ja seerianumbrite teema puust ja punaselt lahti???

Helistasin Elioni ka ja nende sõnum oli see, et tuleb hakata juurde maksma 25- eeki kuu ja vana omanik peab olema (kasutatud boxi puhul) lepingu lõpetanud??? (Kui ma tahan oma töötava ühenduse küljest boxi maha müüa, kas pean siis elioniga lepigu lõpetama selleks?). Lõpuks nad said aru, et ma teist vaatajakohta ei taha, vaid tahan kasutada kahte erinevat boxi kordamööda, siis teatas, et näen teisest boxist ainult kolm eesti kanalit, kui registreerida ja teist vaatajakohta ei taha.
Kontakteerusin tuttavaga ka, kellelt oma esimese boxi kunagi sain ja tema ütles, et oli selle boxi oma aadressil korraks võrku torganud ja kanaleid lapanud. Mina sain ta oma kätte ja torkasin ruuterile järgi ja töötab siiani kõik 51 või 52 kanalit, mis sealt hetkel tulevad. Midagi ma kuskil olemasoleva boxiga seoses registreerinud ei ole. Samuti pole ma teemapakette ega videolaenutust tellinud, ega kavatsegi seda teha.
Ruuteri sain kätte Elioni tehniku käest otse autost, kui ta posti otsas olevas kilbis midagi torkimas käis paketivahetusega seoses.

Seletage nüüd lollile, kes viitsib! Minu mõte on/oli:
1. Tahan vaadata Elioni põhipaketi (52 kanalit) kanaleid kahest telekast erinevatel aegadel.
2. Omades kahte digiboxi, mis asuksid üks ühe, teine teise teleka juures.
3. Ühte vaatajakohta. (Konfides Thompsoni ruuteril ka nt. kolmanda pordi digi-tvd näitama).
4. Ei taha maksta elionile mitte mingit lisaraha selle eest.
5. Boxi tahan soetada järelturult, mida pean sellest tulenevalt boxi ostul silmas pidama.
Kas ülalpool küsitu on selliselt teostatav? Kui vastused sisaldavad nüansse, millest avalikult ei räägita, siis palun privaatset vastust! Ette tänades!

Kasutaja avatar
admin
Admin
Postitusi: 594
Liitunud: 15:06, 11 Jaan 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 22 korda
Kontakt:

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas admin » 18:44, 26 Jaan 2009

antonio1 kirjutas:
mønster kirjutas:kas registreerimine pole füüsilise ühendusega (asukohaga) seotud?
kas tasulised paketid on seotud digiboxi id-ga w ühenduse id-ga?
lihtsalt huvi pärast küsin.

Minu teada pole mingit boxi id-d vaja. Kui kunagi elioni digi-tv paketiga alustasin ostsin ainult ruuteri. Boxi sain tuttavalt, kel see kasutuna vedeles, kuna oli liitunud mingi kampaania raames elioniga ainult neti kiiruse pärast. Ma tookord boxi küll kuskil ei registreerinud.


Boksi töötamine ei ole füüsilise asukohaga seotud, kui boks on registreeritud siis pane ta järgi kus tahad ja näitab neid kanaleid mis seotud selle boksiga. Kui saad endale boksi mis näitab ka teisi kanaleid peale lahtiste siis järelikult on see boks ka kellelgi hingekirjas ja näiteks filme vaadates ei maksa sina filmide eest vaid isik kelle nimele boks on registreeritud :)

antonio1 kirjutas:
Seletage nüüd lollile, kes viitsib! Minu mõte on/oli:
1. Tahan vaadata Elioni põhipaketi (52 kanalit) kanaleid kahest telekast erinevatel aegadel.
2. Omades kahte digiboxi, mis asuksid üks ühe, teine teise teleka juures.
3. Ühte vaatajakohta. (Konfides Thompsoni ruuteril ka nt. kolmanda pordi digi-tvd näitama).
4. Ei taha maksta elionile mitte mingit lisaraha selle eest.
5. Boxi tahan soetada järelturult, mida pean sellest tulenevalt boxi ostul silmas pidama.
Kas ülalpool küsitu on selliselt teostatav? Kui vastused sisaldavad nüansse, millest avalikult ei räägita, siis palun privaatset vastust! Ette tänades!


Omades kahte digiboksi ja ühte vaatajakohta on täiesti võimalik vaadata kahte telekat erinevatel aegadel(korras liini puhul ka korraga) - selleks on sul vaja kahte boksi mille mõlemad seerianumbrid on elioni andmebaasis, kelle nimel pole tähtis. Kui ostad järelturult ja boks on juba eelmise omaniku poolt maha võetud pole sul muud võimalust 52 kanali vaatamiseks kui 2 vaatajakoht. Ilma 2 vaatajakohta aktiveerimata näed sa teisest boksist ainult vabu kanaleid(hetkel vist seitse) ja maksab see nagu sa juba tead 25 EEK.
VU+ DUO4K_36E 28E 23E 19E 16E 13E 9E 7E 5E 1W 4W_1.1Triax+1.1Triax

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas Henkka » 18:51, 26 Jaan 2009

urmas kirjutas: Kui saad endale boksi mis näitab ka teisi kanaleid peale lahtiste siis järelikult on see boks ka kellelgi hingekirjas ja näiteks filme vaadates ei maksa sina filmide eest vaid isik kelle nimele boks on registreeritud :)


Tasuta lõunaid on praegu tõesti raske leida.
Aga eks siis mõni hea inimene maksab sinu eest Elionile, ta ei viitsi ka oma arveid kontrollida (või on lihtsalt otsekorraldus) ja lõppkokkuvõttes on kõik osapooled rahul :mrgreen:
MOTT

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas antonio1 » 19:50, 26 Jaan 2009

Ok, mul üks box olemas mis tuttava käest saadud ja ma pole seda elioniga kunagi kuidagi sidunud, kuid näen siiski 52 kanalit (pole ka ühtegi lisateenust tellinud kunagi, seetõttu ka ilmselt pole boxi ID-järgse omanikuga probleeme tekkinud). Kui ma nüüd ostan juurde teise boxi võõra käest, ning seon selle juurdeostetava boxi ID elionis oma lepinguga, siis peaks ju ikka nii olema, et maksan 455- igakuiselt edasi ja vaatan mõlemis boxis 52 kanalit. On nii? Igaks juhuks küsin üle?

Kasutaja avatar
tonuj
Entusiast
Postitusi: 438
Liitunud: 03:00, 21 Apr 2007
Asukoht: Paide
    unknown unknown

Re: Kaks Amino boxi, üks vaatajakoht

PostitusPostitas tonuj » 19:56, 26 Jaan 2009

antonio1 kirjutas:Ok, mul üks box olemas mis tuttava käest saadud ja ma pole seda elioniga kunagi kuidagi sidunud, kuid näen siiski 52 kanalit (pole ka ühtegi lisateenust tellinud kunagi, seetõttu ka ilmselt pole boxi ID-järgse omanikuga probleeme tekkinud).


Niikaua kuni tuttav Elioni lepingut maksab ja mingit teist boxi sellega ei seo.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist