DVR-Studio HD

HDTV - HDTV
Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

DVR-Studio HD

PostitusPostitas faas » 11:25, 08 Veebr 2009

Kuna puudutab paljusid HD pillide omanike siis tegin uue teema.Olen päris pikalt pusinud oma Vantage HD salvestistega kas video 0x0 või CP ja ei ole siiani suutnud neid ei kokku liita(Vantage salvestab 1,5G lõigud), ei konvertida, ei DVD-le põletada ja üldiselt siiani nendest salvestistest rõõmu vähe ainult vaadata saanud kõvakalt.Leidsin siis sellise softi kui DVR-Studio HD eelmine DVR-Studio2 ei suutnud midagi HD salvestistega teha.Peaks toetama lähes kõiki boxse mis salvestavad kõvakale HD-d st. Vantage,Clarke,Kati,DB800,DB8000,Homecast,LyngBox,ABcom,Humax ja paljud teised tuunerid, kah arvuti kaardid,usb tuunerid jne.Vahet pole kas DVB-T,DVB-S,DVB-C.Kahjuks saada ainult saksa keelne variant(demona saada) ja arvutile paneb kõvad nõudmised minu oma veab täitsa kooma :) aga väikse test lõigu tegi ilusti ära ja tulemus rahuldab mind, ei ole veel pihta saanud kuidas subikad alla saada jne.katsetan veel aga toimib vähemalt, saab liita üheks tervikuks lõigud ja vahelt välja lõigata jama jne.Tirida saab siit http://www.haenlein-software.com/HS/ind ... bd02e6f229

Head katsetamist,minu meelest hea uudis. :)

Lisaks siis täispikka filmi(15,6 G) liitmisel ja editeerimisel viskab arvuti pildi kokku(restart) muidugi ei saa välistada mingit konflikti raua ja softi vahel(või demo versioon piirab krt. teab),kahjuks siis minul ei toimi kõige paremini.
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist