Vantage VT-7100 TS HDTV

Räägime siin HDTV vastuvõtuseadmetest
Kasutaja avatar
metsavend
Entusiast
Postitusi: 275
Liitunud: 02:00, 28 Nov 2006
    unknown unknown

Re: Vantage VT-7100 TS HDTV

PostitusPostitas metsavend » 19:35, 29 Veebr 2008

hõõ - täna saab juba pisut näppida :-)

kui kaladest rääkida, siis ebameeldiva üllatusena avastasin, et kui panen nt. dvb-t pealt midagi salvestama, siis saan samal ajal vaadata ainult sama dvb-t muxi piires teisi kanaleid (no loogiline ka, tal ju 1 tuuner sees), kuid samal ajal ei saa vaadata nt. dvb-s pealt midagi!?

huvitav, kas probleem on üldisem, või seotud ehk sellega, et salvestan parasjagu etv-d (mpeg4 hekseldamine võtab rohkem matsu?)

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Vantage VT-7100 TS HDTV

PostitusPostitas aandra » 20:54, 29 Veebr 2008

kuna tal üks tüüner, siis ongi võimalik vaid sama mux-i seest teist kanalit vaadata.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Vantage VT-7100 TS HDTV

PostitusPostitas faas » 21:00, 29 Veebr 2008

Kui dvb-t salvestad peaks saama kah dvb-s vaadata või vastu pidi, see oleks normaalne minu meelest. :) miinus kirja vtle :)

Kasutaja avatar
pelmeen
Entusiast
Postitusi: 338
Liitunud: 02:00, 07 Nov 2007
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Vantage VT-7100 TS HDTV

PostitusPostitas pelmeen » 21:09, 29 Veebr 2008

Kahjuks on see päris pikk miinus

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
metsavend
Entusiast
Postitusi: 275
Liitunud: 02:00, 28 Nov 2006
    unknown unknown

Re: Vantage VT-7100 TS HDTV

PostitusPostitas metsavend » 21:57, 29 Veebr 2008

pelmeen kirjutas:Kahjuks on see päris pikk miinus


loodetavasti annavad kaks miinust plussi :-)

pigem on see softiprobleem, mitte rauaprobleem ja küllap ka välja ravitakse.

ühe asja klaariks veel ära - ma olen siin vist meeltesegaduses kilgnud, et vantagel on 2 satitüünerit. ilmselt ma ei süvenenud mõistesse 'dual dvbs/dvbs2 tuner' - tegemist on siiski ühe tüüneriga.

et kui see peaks kedagi otsustamisel kallutama...

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Vantage VT-7100 TS HDTV

PostitusPostitas faas » 22:21, 29 Veebr 2008

:) ei usu aga krt lootsin,et mõlemad tüünerid sõltumatud,salvestad maapealset ja vahid sati jne. :cry: ja miinus tõesti väga pikk minu meelest :cry: lubav pill oli ja hea hinnaga.Aga praegult ei,minu arvamus. :cry:

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Vantage VT-7100 TS HDTV

PostitusPostitas faas » 22:29, 29 Veebr 2008

Durch den modernen HD-Twin-Tuner kann bspw. gleichzeitig ein HD-TV Programm gesehen und dabei bis zu 4 HD- oder 6 SD-Sendungen aufgezeichnet werden.

Oleksin tänulik kui keegi paneks tehniliselt õieti eesti keelde :) krt aru ei saa.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Vantage VT-7100 TS HDTV

PostitusPostitas aandra » 22:56, 29 Veebr 2008

Телевидение HD программу может видеться напр. одновременно современным блоком настройки HD Twin и записываться при этом до 4 HD-или 6 передач SD
siin oli Sulle vene keeli
ja inglise keeles:
A HD TV program can be seen, for example, at the same time by the modern HD Twin tuner and be taped, besides, up to 4 HD-or 6 SD broadcastings
HD programmi saad näiteks samal ajal vaadata uudsest topelt HD tüünerist ja ühtlasi salvestada muide kuni 4 HD ja 6 SD seadmega. Ei saa ise ka aru, mida tõlkisin.
Muide, siin viide ühele online translaatorile:
http://www.online-translator.com/text.asp#tr_form

Lisan juurde, et tõesti see soft ei võimalda ühte mux-i salvestada ja teiselt mux-lt vaadata. Mind see praegu ei häiri, kuna mul neid salvestavaid hd pille mitu ja taldrikust tuleb samuti 4 kablat, kuhu need külge ühendada.
Viimati muutis aandra, 23:05, 29 Veebr 2008, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Vantage VT-7100 TS HDTV

PostitusPostitas faas » 23:03, 29 Veebr 2008

Krt seda ma ei lootnud kuulda :) kuda see ilma translaatorita kõlaks. :) Jutt seal hummist iGord ega sa ometi arva,et see mula tõsi kui nii on nagu kirjas :)
Viimati muutis faas, 23:07, 29 Veebr 2008, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Vantage VT-7100 TS HDTV

PostitusPostitas aandra » 23:06, 29 Veebr 2008

Võrdle hindu ka!

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Vantage VT-7100 TS HDTV

PostitusPostitas faas » 23:11, 29 Veebr 2008

Oot pea hoogu kui vt osta ja konstateerida fakti,et ei saa,siis rohkem maksta asja eest mis suudab siis küll loll mina loodan saad aru :cry:

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Vantage VT-7100 TS HDTV

PostitusPostitas Henkka » 23:14, 29 Veebr 2008

aandra kirjutas:Võrdle hindu ka!

Häbelikult vait olles kati suhtes - võrrelge hindu ja saadavat tulemust ka, kui kunagi testide vahel aega leidub :mrgreen:

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: Vantage VT-7100 TS HDTV

PostitusPostitas gasth404 » 11:03, 01 Mär 2008

Vaatasin selle Satplace poe lehe pealt et pakuvad kõvakettaga variante ka "Vantage VT-7100 TS HDTV Combo - 750GB inkl. ICY Combo Gehäuse" kuigi tunne jääb et diski ei panda mitte sisse vaid saad selle eraldi karbiga külge kinnitada. Natuke kalliks tundus ta ka minema koos oli 689Eur - 439 = 250EUR HD eest, kuigi ega vist 750Gigast kuskilt odavamalt ei saa.
Sellest et ta ei lase SAT samaaegselt salvestada kui maapealset vaatad, oli nende foorumis ka juttu kuid paistis et see jäi lahendatavate softi vigade hulka ( mida neil seal foorumis ligi 100 leitud oli, paljud küll juba softi parandustega lahendatud)
Nende foorumit lugedes tundub , et softi arendatakse ja parandatakse riista kogu aeg edasi. Nii et päris kindel küll veel pole kas ma ta ostan, kuid huvi juba täitsa tugev ja võrreldes teiste saada olevate HDTV riistadega paistab praegu see tõesti meie keskkonda kõige paremini sobivat ja kõige suuremate võimalustega olevat.
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Vantage VT-7100 TS HDTV

PostitusPostitas aandra » 11:15, 01 Mär 2008

Henka:
Kati hinna ja pildi suhe on väga hea, ainult Kati, nagu ka Dream, on pill raadioinsenerile-arvutiinimesele, jätame ta üldkasutatavatest välja. Üldkasutatavana on ta üks paljude seast. Niikaua, kui ei ole saanud dream8000-t näppida, ma Katit ära ei anna, sest midagi peab ju enda arendamiseks ka tegema. Dream7020 on minu jaoks ammendunud, uued viled ja vidinad ainult kaunistavad vana head dreami! Ainult et vana hea dream on sd pill ja see ta suurim viga ja lootusetu viga!
Lisan veel, et Vantage kasutamine on haruldaselt lihtne võrreldes teistega ja tema on tõeliselt AUS SAKSA PILL! Selles mõttes, et netist ükskõik millise softiga sa otse võtmeid kätte ei saa. Laed need sisse usb-lt, samuti "ilustatud" softi saad ainult usb-lt. On ka arvutiinimesele mõeldud ja saab kasutada nn. personaalse kasutaja serverit, mille lood oma koduarvutis pftp serverina ja sealt siis laed puldiga alla vajaliku oma tüünerisse. Panin käima ja toimib ülihästi!

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Vantage VT-7100 TS HDTV

PostitusPostitas Henkka » 15:09, 01 Mär 2008

aandra kirjutas:Henka:
Kati hinna ja pildi suhe on väga hea, ainult Kati, nagu ka Dream, on pill raadioinsenerile-arvutiinimesele, jätame ta üldkasutatavatest välja. Üldkasutatavana on ta üks paljude seast. Niikaua, kui ei ole saanud dream8000-t näppida, ma Katit ära ei anna, sest midagi peab ju enda arendamiseks ka tegema. Dream7020 on minu jaoks ammendunud, uued viled ja vidinad ainult kaunistavad vana head dreami! Ainult et vana hea dream on sd pill ja see ta suurim viga ja lootusetu viga!
Lisan veel, et Vantage kasutamine on haruldaselt lihtne võrreldes teistega ja tema on tõeliselt AUS SAKSA PILL! Selles mõttes, et netist ükskõik millise softiga sa otse võtmeid kätte ei saa. Laed need sisse usb-lt, samuti "ilustatud" softi saad ainult usb-lt. On ka arvutiinimesele mõeldud ja saab kasutada nn. personaalse kasutaja serverit, mille lood oma koduarvutis pftp serverina ja sealt siis laed puldiga alla vajaliku oma tüünerisse. Panin käima ja toimib ülihästi!


No mulle sobiks ülihästi, kui Kati kunagi Dreamiga sarnase positsiooni saaks, sest UFS 910 on tõsine HD tuuner täiesti OK pildikvaliteediga oma hinna kohta. Ma ei arvagi, et see mingi "tädi maali" pill on.

:wink: äriline jutt - ladu on mul hetkel tühi, aga märtsi teises poolest alates on UFS 910 jälle Tallinnas hunnikus saada (tõsi, saate valida ainult hõbedast värvi kaste :mrgreen: )

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 64 külalist