Kathrein UFS-910

Räägime siin HDTV vastuvõtuseadmetest
Kasutaja avatar
puurmaa
Edasijõudnu
Postitusi: 72
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas puurmaa » 12:10, 06 Dets 2007

Päevast.

Lubatakse veel enne nädalavahetust uut ametlikku imidzit 1.04 ,( 49. nädal oli muide juba ammu lubatud ) . Sellele ärge siis camme komplektist otsige ;)
eks näe :)

.....

Hallo,

da einige hier ja verunsichert sind bez. der neuen Firmware,
habe grade ein längeres Telefonat mit meinem Ansprechpartner bei Kathrein geführt um über die neue FW zu sprechen.
Mir wurde versichert, dass die neue FW bis zum Wochenende kommt!!!
Auch die weiteren Infos die ich bekommen habe hören sich gut an, kann diese allerdings noch nicht weiter geben.

Ich bin aber sicher, dass diese Firmware freude auf all Eure Gesichter zaubern wird
Also lasst Euch nicht verrückt machen.

.....

tänane kiri asjaga kursis olevalt tegelaselt saksa foorumist. Vaatame siis kui kursis ta on ;)

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 15:20, 06 Dets 2007

Minule lubati Kathreinist eile, et 1.04 ilmutatakse täna.
Ei ole just uurinud, kas nii on ka?
Kathreinist siiani e-mailiga ametlikku sõnumit pole veel tulnud.

Keda aga peaks Eestis UFS 910 (1.03 softiga) huvitama, pöörake palun lahkelt oma pilk Ost/Müük/Vahetus sektsiooni 8)

Kasutaja avatar
pelmeen
Entusiast
Postitusi: 338
Liitunud: 02:00, 07 Nov 2007
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

PostitusPostitas pelmeen » 17:13, 06 Dets 2007

Kathreinile siis uus originaalsoft 1.04 koduleheküljel väljas.

Kasutaja avatar
pƤƤrn
Edasijõudnu
Postitusi: 42
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas pƤƤrn » 17:48, 06 Dets 2007

Olen aru saanud, et mootorit see tuuner ei tunnista. Või ma eksin?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
pelmeen
Entusiast
Postitusi: 338
Liitunud: 02:00, 07 Nov 2007
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

PostitusPostitas pelmeen » 18:09, 06 Dets 2007

Ei eksi ja uus soft tundub ei ole ka abiks. Põhiuuendus on salvestusvõimalus USB kaudu välisele kõvakettale. Subtiitrite tuge ikka veel ei ole.

Kasutaja avatar
pƤƤrn
Edasijõudnu
Postitusi: 42
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas pƤƤrn » 23:18, 06 Dets 2007

Praegu veel entusiastidele. Loodame, et asi areneb kiiresti. Oleks tore, kui mõni kõvem dreami meeskond võtaks asja käsile.

Kasutaja avatar
puurmaa
Edasijõudnu
Postitusi: 72
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas puurmaa » 18:32, 09 Dets 2007

Lasin selle uue 04 peale . Tingimata tuleb algul vana , 03 taastada ja alles siis 04 peale lasta . Tingimata tuleks eraldi alla laadida ka kasutusõpetus , loomulikult saksakeelne , muidu võib osadest asjadest arusaamine poolikuks jääda. Käima läheb uus 04 kiiremini kui vana, kanaleid vahetab ilma mingi jamata ja ka otsib sati pealt olemasolevaid edukalt ( minul endal ainult Astra19 ja HB praegu tema taga ) Loomulikult tuli vana hea diablo CAM välja otsida ja sisse panna , et ikka kõike näha. Töötab väga hästi koos katiga. Imidzil siis uus , peale väidetavate veakeste ja stabiilsuse parandamisele , vaid salvestusvõimalus. Mul töötab odava buffalo 80GB USB kettaga , muud pole proovimiseks käepärast. salvestab ilusti nii tavalist kui HD kanaleid , ka kodeerituid . Kirjutab terve andmevoo kanalist kõvakettale , igale salvestusele teeb omaette kausta . salvestab kõik audiokanalid , nii et pärast võid rahulikult vajaliku keele valida. Video on kõrgeralduseks mõeldud trp laiendiga failis. Salvestust peaks ka arvutil vaadata saama kui on mingi vastav softplayer , näiteks FantasyDVDPlayer. Ise pole proovinud. Taasesitamisel olen suutnud energilise edasi-tagasi-kiiremini-aeglasemalt keerutamisega pilli ka hanguma saada , aga kui rahulikult tegutseda siis taasesitab ilusti. Salvestamisel on ka korra kinni jooksnud , ei tea millest. Nii et 100 % ta peale loota ei tasuks , kui midagi salvestama paned. Loomulikult on võimalik salvestama settida ka ajalise taimeri abil mis defauldina loeb sisse EPG-st saadud alguse ja lõpuajad. Neid annab muuta. Proovimata on veel võimalus salvestusega samaaegselt vaadata , peaks olema hea reklaame välja visata. Mul öösel 2 filmi salvestas ja siis 3. jäi pooleli veateatega. Üldiselt ikka vähe veel teda näpitud mingile otsusele jõudmiseks. Ootame millal siis mingi softcam talle külge tehakse, ja rohkem kui 4 sati toetus iseenesestmõistetavalt. Praegu lishtsal selle 04 softiga korralik ja tavaline HD satitüüner nagu peabki olema.

Kasutaja avatar
puurmaa
Edasijõudnu
Postitusi: 72
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas puurmaa » 09:23, 10 Dets 2007

Kirjutage kes on salvestust proovinud, ma vaatan et seal ikka midagi vigane ja toores veel. Kui võimalus pange programselt salvestama paar kolm saadet järjest erinevatel kanalitel. Mul jookseb 2. või hiljemalt 3. raudselt kokku koos veateatega ja enne kui täielikku alglaadimist ei tee ei aita miski ei salvestust ega ka taasesitust käima võluda :( . Äkki minu USB seadme jama ? Peale restarti esimene salvestus töötab aga ideaalselt ja alati.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 10:20, 10 Dets 2007

Proovisin USB 2 Gigase mälupulgaga ja kõik OK. Muide, seade peab toetama USB 2.0-i! Võib olla jama selles. USB kõvaketast mul pole.
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 23:28, 10 Dets 2007

Aandra kuida sa mahutad ühe filmi hd kanalilt 2g pulga peale?Ja siin tekkib küsimus kuidas on lood katil HDCP-ga .

Kasutaja avatar
puurmaa
Edasijõudnu
Postitusi: 72
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas puurmaa » 13:32, 11 Dets 2007

Seda tahaks ma ka teada , kuidas HDCP ga lood on. Läbi HDMI näitab kõike FullHD LCD teleka ekraanil. Salvestused , mis olen teinud erinevatelt kanalitelt , kaasa arvatud Pr***e-HD, on ilusti taasesitatavad ja täie HD kvaliteediga.Spetsiaalselt panin tähele - silmaga vahet/resohalvenemist näha ei ole.Iseenesest mõistetavalt võib ju sellise piraatsalvestise kellele tahes edasi anda/müüa. Äkki ei taasesitagi teise Kati910 peal ? Pole proovinud . Arvutil ei ole neid salvestusi ka taasesitada proovinud - vaja vastav soft pleyer veel muretseda. (15 päevaks tasuta allalaaditav )
Loll küssa aga - Kuidas seda HDCP-d üldse kontrollida ? Kui enam ei taasesita siis HDCP olemasoluks lugeda ?

Kasutaja avatar
mesilane
DigiTVfänn
Postitusi: 721
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas mesilane » 14:04, 11 Dets 2007

puurmaa kirjutas: Äkki ei taasesitagi teise Kati910 peal ? Pole proovinud . Arvutil ei ole neid salvestusi ka taasesitada proovinud - vaja vastav soft pleyer veel muretseda. (15 päevaks tasuta allalaaditav )
Mis soft, kas vana hea K-Lite Mega Codec Pack koos vabavaralise Media Player Classicuga ei näitagi ? Dreami ja d-box2 TS failidega töötab, miks mitte Kathreini TS failidega ? Windows Media Playeri, VLC playeri ja BSPlayeri abil pole endal ka õnnetunud Dreami TS faile tööle saada.

Kasutaja avatar
puurmaa
Edasijõudnu
Postitusi: 72
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas puurmaa » 15:45, 11 Dets 2007

on see TS fail siis sama , mis kati .trp laiendiga ? tegelikult playerid mida välja pakutakse trp jaoks mängivad ka ts faile . Playerite puudust otsinguga internetis vaadates ei paista olevat . Nii et midagi eksootilist siin olla ei tohiks ja arvutil mahamängimine ei tohiks olla probleem. Selle pärast ei hakanud proovimagi kuna HD pildi kvaliteedist arusaamiseks tuleb ta mul tassida teise kohta ja telekale järele panna. Tavaline 19 monitor ei anna mingit ülevaadet pildi kvaliteedist.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 21:59, 11 Dets 2007

puurmaa kirjutas:Päevast.

Lubatakse veel enne nädalavahetust uut ametlikku imidzit 1.04 ,sellele ärge siis camme komplektist otsige ;)
eks näe :)



1.04 nüüd kenasti käes ja siin http://ufs910.hdtvinfo.eu/content/view/45/1/ on kirjas ka, et ametlikule imidzile saab Camd3 ja FTP juurde kleepida.
Proovisin igal võimalikul moel, aga mul see küll ei õnnestunud :oops:

Järsku mõni Linuxi proff teeb asja ka Eestimaal ära ja jagab siis foorumi raffale ka õpetussõnu? :wink:

Väljamaistest foorumitest nähtub, et mõnelgi on see protseduur õnnestunud, aga kuidas, eriti ei seletata. Ju see siis nii loomulik värk on :?

Kasutaja avatar
a750
Entusiast
Postitusi: 261
Liitunud: 20:57, 16 Juul 2003
Asukoht: Pärnumaa
    unknown unknown

PostitusPostitas a750 » 22:10, 11 Dets 2007

katsetasin ka igatpidi, ei saanud premeere pilti ette

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 76 külalist