Kathrein UFS-910

Räägime siin HDTV vastuvõtuseadmetest
Kasutaja avatar
tonuj
Entusiast
Postitusi: 438
Liitunud: 03:00, 21 Apr 2007
Asukoht: Paide
    unknown unknown

PostitusPostitas tonuj » 07:32, 12 Dets 2007

Henkka kirjutas:1.04 nüüd kenasti käes ja siin http://ufs910.hdtvinfo.eu/content/view/45/1/ on kirjas ka, et ametlikule imidzile saab Camd3 ja FTP juurde kleepida.
Proovisin igal võimalikul moel, aga mul see küll ei õnnestunud :oops:


rumal küsimus vist aga mida see Cam3d juurde annab,
foorumid on juttu täis aga seletust mis ta teeb ei ole leida.

Kasutaja avatar
puurmaa
Edasijõudnu
Postitusi: 72
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas puurmaa » 08:46, 12 Dets 2007

tonuj kirjutas:
Henkka kirjutas:1.04 nüüd kenasti käes ja siin http://ufs910.hdtvinfo.eu/content/view/45/1/ on kirjas ka, et ametlikule imidzile saab Camd3 ja FTP juurde kleepida.
Proovisin igal võimalikul moel, aga mul see küll ei õnnestunud :oops:


rumal küsimus vist aga mida see Cam3d juurde annab,
foorumid on juttu täis aga seletust mis ta teeb ei ole leida.


Foorumites kirjutavad , et camd3 on ainuke praegu mis töötab aga .... pidi salvestuse ära blokkima. Ise ei jända veel . OOtan milla
Kui aga ei tea milleks camd3 on siis - pole vaja installidagi ja asi tahe :)

Ja veel - minu arusaam " ne nado bezat pered parovozom :) " . Lahtiseletatult - kui ei ole profiprogrammist ise siis istu ja oota kuni rahvas mingi asja heaks kiidab ning alles siis hakka tegutsema.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 09:03, 12 Dets 2007

tonuj kirjutas:
Henkka kirjutas:1.04 nüüd kenasti käes ja siin http://ufs910.hdtvinfo.eu/content/view/45/1/ on kirjas ka, et ametlikule imidzile saab Camd3 ja FTP juurde kleepida.
Proovisin igal võimalikul moel, aga mul see küll ei õnnestunud :oops:


rumal küsimus vist aga mida see Cam3d juurde annab,
foorumid on juttu täis aga seletust mis ta teeb ei ole leida.


Natuke seletust inglise keeles saab siit http://dreambox.digital-tv-info.se/emu.htm ,
punase värviga antud Disclaimer on oluline info!

Kasutaja avatar
puurmaa
Edasijõudnu
Postitusi: 72
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas puurmaa » 12:30, 22 Dets 2007

Hanka küssale püüdsin natuke lahendust leida:

Off topic - kas keegi on uurinud salvestamisel tekkivate failide ümbernimetamise/ümberkodeerimise võimalust, et saaks neid maha mängida ka mingi muu riistvara abil kui Kati tuuner?


Kuna pole eriti nagu vajadust siis kiiresti uurimine andis sellise tulemuse.

Tavaresos saadete ( ka kodeeritud ) salvestamiselm tekkiv failihunnik sisaldab ****.trp laiendiga faili mida mängib probleemideta FantasyDVD Player . (tirisin ta internetist ja on piiratud võimalustega kuni raha maksmiseni . Muud pole käepärast ja ei ole vajadust nagu otsida ka . Pühade aeg nagu muud tegemist :) ) .
Kõrgeraldusega salvestusega aga on jokk. Ilusti teeb näo nagu mängiks aga tuleb ainult audio ja must ekraan . Lihtlabaste nippidega pilti ette ei tulnud - midagi tahab veel saada :(
Sama efekt ka Nero chowtime pleyeriga , mis siiani mul kõike mänginud :(
Esimene ettejuhtuv HDTV to mpg2 converter sülitas samuti kõik mulle näkku tagasi :(

Nii et - kel huvi siis tööd jätkub. Ise vaatan sealtsamast kati pealt ja töötab kõik ilusti. :) Kui veel ülesse leiaks miks ta üle 10-20 minuti kirjutada ei taha aga see ehk minu välise kõvaketta isepära , ei tea.

Häid Jõule kõigile !
Viimati muutis puurmaa, 14:20, 23 Dets 2007, muudetud 1 kord kokku.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

PostitusPostitas valgekotkas » 21:45, 22 Dets 2007

puurmaa kirjutas:Kui veel ülesse leiaks miks ta üle 10-20 minuti kirjutada ei taha aga see ehk minu välise kõvaketta isepära , ei tea.

Häid Jõule kõigile !
mis failisüsteemis sul väline kõvakas on? ... kui FAT32 siis ilmselt saab 4 giksi piir täis selle 10-20 minutiga :wink: ... NTFS lubab suuremaid faile salvestada ...

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 00:54, 23 Dets 2007

valgekotkas kirjutas:NTFS lubab suuremaid faile salvestada ...


Mjah... Ma olen enam kui kindel, et kati os'is pole ntfs'i moodulit. Formaadi ketas ext2'e ja asi vask. Kärab kui kulda. Pisipehmele on olemas ka tööriistad, millega ext2'e lugeda kui vaja peaks olema.

:idea:

Kasutaja avatar
puurmaa
Edasijõudnu
Postitusi: 72
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas puurmaa » 14:18, 23 Dets 2007

kati ise formaadib ketta ja tunnistab vaid seda ft32 formaati. Tõesti võimalik ja tõenäoline et ketas faili suurust piirab aga - tavaresos saate puhul ta ise teeb faili õigel ajal juppideks ( alustab järgmisega automaatselt ) Arvan siiski , sisetunne ütleb , et see mu konkreetse ketta probleem ja erilist tähelepanu ei vääri. Vot kuda aga kõrgeraldusega faili mahamängimine piiratuks osutub on vaja lahti mõtestada juba huvi pärast. ( kuidas see oligi - hariduslikel eesmätkidel :) ja seekord tõesti vaid nendel )Samuti convertimine tava DVD formaati. :)

Kasutaja avatar
puurmaa
Edasijõudnu
Postitusi: 72
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Kathrein UFS-910

PostitusPostitas puurmaa » 09:55, 20 Veebr 2008

Sisetunne ei petnudki.Minu Kati enda toiteplokk lihtsalt nõrguke ja välist kõvaketast peab ikkagi eraldi toiteplokist vooluga varustama. Oligi kogu salvestuse probleem lahendatud . Kati kirjutab ja taasesitab väga kvaliteetselt ja korralikult nii HD kui tavaresos kanaleid . HD pilt salvestub 2Gb failidena, igaüks umbes15-20 minutit. Siiani ole olnud vajadust neid faile kuidagi muudmoodi , näiteks arvutil või DVD-le kribatuna , vaadata või konvertida. Kui keegi on proovinud ja oskab võiks kirjeldada .

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Kathrein UFS-910

PostitusPostitas buhh » 15:01, 20 Veebr 2008

Palun, kas keegi saaks salvestada jupi kati HD-d ja selle kuhugi üles laadida.
Uuriks siis täpsemalt mis formaadiga tegu...

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Kathrein UFS-910

PostitusPostitas faas » 20:57, 20 Veebr 2008

Huvitav kuulsin ühelt kati kasutajalt,et katil olemas originaal soft mpeg 2 konvertimiseks.Pole endal katit ei tea.Henkka peaks teadma ta lähedal seisev isik :) kes veel peaks teadma :?:

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Kathrein UFS-910

PostitusPostitas Henkka » 09:27, 21 Veebr 2008

faas kirjutas:Huvitav kuulsin ühelt kati kasutajalt,et katil olemas originaal soft mpeg 2 konvertimiseks.Pole endal katit ei tea.Henkka peaks teadma ta lähedal seisev isik :) kes veel peaks teadma :?:


Leidsin AAF foorumist lisatud failid.
Mida see endas kujutab, ei tea. Ametlik soft igatahes ei ole, vaid on foorumiliikmete kätetöö.
KathiTranscode.rar

KathiTranscode1.zip
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Kathrein UFS-910

PostitusPostitas aandra » 09:51, 21 Veebr 2008

Originaalsoft ei tule niipea aga see soft toimib, kui viitsid vaeva näha. AAF foorum ongi peaaegu Kati originaalsoft, sest originaal tilgub nagu härja ila Saksamaalt, ots väljas aga kohale ei jõua kuidagi.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Kathrein UFS-910

PostitusPostitas Henkka » 10:10, 21 Veebr 2008

buhh kirjutas:Palun, kas keegi saaks salvestada jupi kati HD-d ja selle kuhugi üles laadida.
Uuriks siis täpsemalt mis formaadiga tegu...


Ma võin salvestada USB pulga peale HD pilti, kui vaja.
2 GB pulgale mahub kuni 20 minutit.

Ise olen siiani kasutanud Buffalo MiniStationi 250 GB eksemplari, mis on kahe kaabliga tagakülje USB pesades. Tõeline "plug and play", otsad külge ja läheb :wink: .
Äsja sain ka WD MyBook 1 TB "kastikese", mille käimaajamisega oli tükk tegemist.
Jama selles, et tegu oli Maci jaoks tehtud versiooniga ning Kati teda muidugi ära ei tundnud.
Tuli MyBook ümber formaatida FAT32 , millega oli ka tegemist, aga perekonna arvutispets sai asjaga siiski hakkama.
Nüüd töötab see välise toitega 1 TB USB ketas ühe FAT32 partitsioonina, Kati lubab 88 tundi HD salvestust :mrgreen:

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Kathrein UFS-910

PostitusPostitas aandra » 11:53, 21 Veebr 2008

Pole küll teema allla käiv aga Ctech5000c usb pulgale salvestatut näitab PowerDVD viimane versioon, mis mul läpakal, väga hästi. Torkad pulga või HD usb-sse ja kohe hakkab pilti tulema, käivitades automaatselt powerdvd proge ja lusti kui palju. Katiga tuleb veidi vaeva näha aga ka toimib!

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Kathrein UFS-910

PostitusPostitas Henkka » 13:57, 21 Veebr 2008

aandra kirjutas:Pole küll teema allla käiv aga Ctech5000c usb pulgale salvestatut näitab PowerDVD viimane versioon, mis mul läpakal, väga hästi. Torkad pulga või HD usb-sse ja kohe hakkab pilti tulema, käivitades automaatselt powerdvd proge ja lusti kui palju. Katiga tuleb veidi vaeva näha aga ka toimib!


Aga järsku saad natuke lähemalt kirjutada, mida selle PowerDVD (mis versioon täpsemalt?) tuleb siis ette võtta, et Katiga salvestatud HD materjali näeks?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 43 külalist