Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

Räägime siin HDTV vastuvõtuseadmetest
Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas faas » 14:38, 13 Juun 2010

Tigekala ei mina ega kah vist teised pole neid omadusi seadnud kahtluse alla.Olen Sinuga täiesti nõus DB-le on softi ja tuge rohkem kui teistel "kaabudele".Ometi inimesed ostavad neid "kaabusid" millest osad ei ole odavamad kui 800DB näiteks.Ega Sa ometi ürita väita lollusest ostavad? :lol: See vaidlus ei lõppe ilmselt kunagi (sama nagu LCD vs. Plasma ja teised sarnased) Inimese silma on sama lihtne petta kui näiteks kuulmist ja sellega saab näiteks mõni teine pill paremini hakkama minu meelest (signaal on ju sama) ja sittast saia ei tee kah hüpper,supper pill kuid pehmendab vigu.Henkkal vist õigus E2 on ilmselt pildi sätted tiba teised ja näiteks tehase softiga Vant on n.õ. reguleeritud paika ja pilt skaleeritakse tiba teistes seadetes HDMI väljundisse mis siis jättab parema mulje silmale, ise Sa kah meie eelmises sõjas väitsid SD pilt on scardiga nagu tiba parem Dreamil, teoreetiliselt ei tohiks vahet olla :lol: Ja muidugi inimesed näevad värve ja muud erinevalt ja kellele mis meeldib.
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
Radionov
DigiTVfänn
Postitusi: 936
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas Radionov » 15:18, 13 Juun 2010

tigekala kirjutas:IPBox HD softide ja emulaatorite kohta tean niipalju, et tasulise satipaketi Sky UK HD ja SD 28,2E ja ka tasulise satipaketi Sky Italia HD ja SD 13E kanaleid, kas füüsilise kaardiga kaardilugejas või kaardilugejas, mis asub horisondi taga, ilma freezimata, isegi praegu, vaadata ei saa.
Erinevalt HD Dream'ist, mis töötab ja näitab pilti nende pakettide HD + SD kanalitega, ja ideaalselt, juba üle 2 aasta. Pilt
Kas mul on õigus Radionov ? Pilt Veel üks mees siit, peale hr. faasi, kes vahetas oma HD tuuneri (IPBox HD) HD Dream'i vastu...

Vot sellised väikesed nüansid, teevadki Dream'ist Dream'i.


Pean siinkohal natuke korrigeerima - Sky It SD jookseb Ipboxil (900HD) ok ´lt, HD pildiga maksimum 10 minutit ja siis kotti ja täielik hangumine, mille vastu aitab ainult lüliti tagaküljel. (image on viimane AAF teami oma, sama lugu on ka teiste tiimidega). DGS originaal pidi ka SKY It HD pilti sööma, ei ole aga ise kontrollinud. Sky UK HD - Ipbox E2 näitab, kuigi tundub jõudlusest kanali vahetusel puudu jäävat. Sky UK SD-d Ipboxiga ei ole proovinud ega proovi kahh ....

Ipbox on teinud läbi tohutu progressi, seda küll minu hinnangul vaid E2 seljas. DGS/Abcom originaalidest loobusin hetkega, mil E2 Ipboxile saadaval oli. Ipboxi originaalsoft ja nendel baseeruvad NLB ja Sif team ´ i image´d on ikka väga unised.

Suht alarmeeriv on aga Ipboxi E2 puhul see, et seni minu hinnangul parim image ´id valmistav team - AAF Team, kes tahab Tideglo nightly buildidest vaid osakesi kasutada on karvupidi kokku läinud selle sama Tideglo ´ga, kes seni Ipboxi E2-e vedanud ja kes oma bugfixe enam konkurendiga jagada ei taha. Seega asi haiseb vaikselt, kuna ühe mehe ego hakkab asjale ilmselt kõvasti pidurit panema, sest poolakate PKT Team teeb asju ainult USB-lt installimiseks, millega tavakasutaja jebida ei viitsi ning Sif Team ei ole E2 osas ammu sõna võtnud. ACT Team ´i ei ole proovinud.

Resümeerides - tavalise kodukasutaja jaoks on Ipbox suht problemaatiline isend. Kellel sportlik huvi progressi jälgida - palun. Mina jätsin endale riiulisse mõlemad: Ipbox sportimiseks, Dream ´i probleemi - ja hangumisevabaks vaatamiseks :)

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14431
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 116 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas tigekala » 16:22, 13 Juun 2010

faas kirjutas:... SD pilt on scardiga nagu tiba parem Dreamil...
Ma ei vaidle vastu... Läbi SCART'i on SD kanalite pildikvaliteet, jah, justnagu parem...
Variandid Sinu vabal valikul:

1. Kui... Su teleka raudvara ei tee seda paremini kui miski Dream'i softiline plugin.
2. Kui... Sa ei oska õieti konfida Dream'i Autoresolution pluginat.

Austatud hr. faas, need teemad on juba ~ 2 aastat tagasi erinevatel foorumitel läbi käidud ja lahendatud. Olenemata sellest, et Sina, lihtsalt ja omast vabast tahtest, 2 aastat maha magasid.
Ja pane tähele ! Austatud Henkka, kirjutab just HD kanalitest.
faas kirjutas:Ometi inimesed ostavad neid "kaabusid" millest osad ei ole odavamad kui 800DB näiteks.
Ega Sa ometi ürita väita lollusest ostavad ?
Just 100% seda ma väidangi. Nii kurb kui see ka pole... Sa ju said seda omal nahal tunda.

Kui päris aus olla ja Agu Sihvka moodi kõik südame pealt ära rääkida...
Siis soovitaks ma kõigile, kes Dream'iga hakkama ei saa, sellist varianti -
Võtta läbi mõne välismaise sõbra, mõne välismaise maksulise satioperaatori ametlik HD tuuner ja kaart. Ning, maksta sirge seljaga ja ka vaadata sirge seljaga.

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas gasth404 » 17:20, 13 Juun 2010

See jutt siin on küll täielik saast, tahate IPboxile muditud dreami softi peale panna ja imestate et sama tulemust ei saa. Minu jaoks dreami suurem puudus ongi see et tal muud softi peale E-de tehtud pole. IP-le saan valida erinevate tegijate lahendusi ja see E2 variant on jäänud nendest kõige mõttetumaks. Viimastel DGS põhistel softidel on jäänud puudusi kuid need mis siin eelpool loetleti küll nende hulka ei kuulu. Viimase Incubuse 1.16-ga töötavad tal täiega ka kõik CAM-d (ka need mida dream oma eeliseks on pidanud). Olen nõus et dreamil töötas see juba ammu, aga ta HD pillil kõik küll mitte 2,5 aastat tagasi, kui ta esimesi testboxe välja saatis. Aga ma ei ole õige dreami häid külgi kommenteerima imestan vaid miks ta kasutajad seda teha ei taha vaid räägitakse hoopis sellest mis kuskil teiste box-ide kohta kuuldud on. Minul muidugi lihtam kuna ei müü midagi ja kui keegi peaks küsima kas IPBoxi osta tasub siis mina selleks küll soovitust ei anna ja arvan, et kui kiiret pole tasub oodata, küll mingi hetk ka midagi normaalsemat müüki tuleb. Aga kui keegi midagi võrrelda tahab pange tabel foorumisse ja hakkame ristikesi tegema mis ja kuidas töötab.
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14431
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 116 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas tigekala » 17:25, 13 Juun 2010

gasth404 kirjutas:Olen nõus et Dream'il töötas see juba ammu, aga ta HD pillil kõik küll mitte 2,5 aastat tagasi, kui ta esimesi testboxe välja saatis.
Testboxid ongi just testboxid.
Kui DM800HD PVR müüki tuli, umbes 20. mai paiku 2008, töötas juba kõik.
gasth404 kirjutas:Viimase Incubuse 1.16-ga töötavad tal täiega ka kõik CAM-d (ka need mida dream oma eeliseks on pidanud).
Sellest уёбище'st ei taha ma midagi kuulda.
Muuseas, sama väitis ka hr. Henkka, UFS910 puhul, eravestluses. Ja IPBox HD ning UFS910 on ühe ja sama protsessori peale üles ehitatud. Siit järeldus - Mitte kuidagi ei saa see Incubus'e nürisünnitus IPBox'i puhul paremini töödata kui UFS910 puhul, kuna ka arendajad on ühed ja samad, et mitte öelda - Aljosad.

Kasutaja avatar
Radionov
DigiTVfänn
Postitusi: 936
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas Radionov » 17:44, 13 Juun 2010

gasth404 kirjutas:See jutt siin on küll täielik saast, tahate IPboxile muditud dreami softi peale panna ja imestate et sama tulemust ei saa. Minu jaoks dreami suurem puudus ongi see et tal muud softi peale E-de tehtud pole. IP-le saan valida erinevate tegijate lahendusi ja see E2 variant on jäänud nendest kõige mõttetumaks. Viimastel DGS põhistel softidel on jäänud puudusi kuid need mis siin eelpool loetleti küll nende hulka ei kuulu. Viimase Incubuse 1.16-ga töötavad tal täiega ka kõik CAM-d (ka need mida dream oma eeliseks on pidanud). Olen nõus et dreamil töötas see juba ammu, aga ta HD pillil kõik küll mitte 2,5 aastat tagasi, kui ta esimesi testboxe välja saatis. Aga ma ei ole õige dreami häid külgi kommenteerima imestan vaid miks ta kasutajad seda teha ei taha vaid räägitakse hoopis sellest mis kuskil teiste box-ide kohta kuuldud on. Minul muidugi lihtam kuna ei müü midagi ja kui keegi peaks küsima kas IPBoxi osta tasub siis mina selleks küll soovitust ei anna ja arvan, et kui kiiret pole tasub oodata, küll mingi hetk ka midagi normaalsemat müüki tuleb. Aga kui keegi midagi võrrelda tahab pange tabel foorumisse ja hakkame ristikesi tegema mis ja kuidas töötab.



Ototot, mis lahendusi (tegijaid) Sa siis valinud oled, gasth404 ?

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14431
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 116 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas tigekala » 18:11, 13 Juun 2010

gasth404 kirjutas:Aga ma ei ole õige Dreami häid külgi kommenteerima, imestan vaid miks ta kasutajad seda teha ei taha vaid räägitakse hoopis sellest mis kuskil teiste box-ide kohta kuuldud on.
Kuna HD Dream'i kasutajad ei oska mõeldagi / lootagi, mis teil seal töötab või ei tööta.
Mina peaks Sinu asemel suu kinni nagu sealauda hiir, et mitte ennast HD Dreami kasutajate ees lolliks teha.
gasth404 kirjutas:... ja arvan, et kui kiiret pole tasub oodata, küll mingi hetk ka midagi normaalsemat müüki tuleb.
Umbes nagu hr. faas - magada 2 aastat maha ? Muuseas, jookseb juba kolmas aasta.
Mine soovitus Sinusugustele - Vaadake, et enne ise lusikat nurka ei viska kui kõik selles maailmas odavaks läheb.

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas gasth404 » 19:15, 13 Juun 2010

mustkass kirjutas:
Tigekala ütleb sulle varsti miks ta parem on,muidugi ta on seda ka korduvalt juba öeldnud :mrgreen: Ja olen 100% temaga nõus kuigi ei oma HD vaid SD Dreami.
Huvitav missugusest vastusest ma nüüd välja loen miks dream on ainult üks jumal ja teised puhas saast. Kõige sisutihedam tundus see kui ta arvas et ma nii loll olen et sellest lihtsalt niisama aru ei saa :mrgreen:
Mis hinnasse puutub, siis seda ma küll ei usu et midagi korralikku odava hinnaga välja tuleb ilmselt see aeg on läbi kus hulgi sai igasugust saasta maha müüa ja kui midagi sellist tuleb mis tõesti korraliku meediakeskuse tasemel on siis seda juba oluliselt kallimalt.
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas rimas » 19:41, 13 Juun 2010

DM800 on peaaegu täiuslik meediakeskus. Ainuke puudus (mõne jaoks) on see, et ei mängi otse divx/xvid faile. Minu jaoks see ei ole mingi puudus, HD pill ei peagi mängima eilse päeva formaate. Vhs kassette ei saa ka sellega vaadata. :lol:

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14431
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 116 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas tigekala » 19:47, 13 Juun 2010

Vahva, et VHS kassette ei saa kah HD Dream'i peal vaadata.
IPBox HD, UFS910... jne. peal vist saab ?
Pilt
Muuseas, AZBox HD kasutajad on väge täis, et nende HD tuuner võimaldab IPTV operaatorit Katrina vaadata. Seal on reso video CD tasemel. Isegi mitte SD. Jällegi vahva.

Kasutaja avatar
Radionov
DigiTVfänn
Postitusi: 936
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas Radionov » 21:06, 13 Juun 2010

2 gasth: siiski siiski - puhtalt sportlik huvi: MIDA Sa oled ikkagi testinud, mille alusel Sa oled jõudnud arusaamale, et E2 on Ipboxi juures kõige mõttetum Image ever happened ?? Minu hinnangul on E2 sellele boksile ainukese mõtte tekitanud ... Oleksin ülirõõmus kui veenaksid mind vastupidises. Tõsiselt.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas faas » 21:36, 13 Juun 2010

Tigekala midagi ma ei maganud maha,HD pilti sai siis juba nauditud kui HD DB-d polnud veel olemas. :wink:
Tore on näha meie pisike "lõõma" hakkab massidesse jõudma :lol:
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14431
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 116 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas tigekala » 21:41, 13 Juun 2010

faas kirjutas:Tigekala midagi ma ei maganud maha...
Magasid ikka.

1. Kaua need M2+ ja Diablo ver.2.3 ei töödanud. Ja si**agi nad virtuaalsest kaardist kah odavamad polnud.
2. Нахуй siis üldse DM8000HD PVR ostsid ? Vaadanud Servus HD edasi.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas Henkka » 21:42, 13 Juun 2010

Kohe meeldiv on kakluses osaleda: :mrgreen:
Mina isiklikult ei ole kunagi väitnud ega hakka iialgi väitma, et, näiteks DM800HD on saast...
Kindlasti ei ole.
Tema disainis (või kujunduses, kuidas tahate) on asju, mis mulle üldse ei meeldi ja mis pole minu meelest asjakohased ( miks peab kogu "kompott olema surutud nii pisikese karbi sisse ja miks peab võrgutoiteplokk olema eraldi? - krt, ega SAT HD tuuner mingi laptop ole?)

DM8000 kohta olen ma üldse hästi vait, kuna pole seda oma silmaga veel näinud ja suhtun sellesse isendisse väga suure austusega - seal peab midagi olema, et mõnedki siinse foorumi austatud ja asja (ning hindu) tundvad liikmed on selle ostnud vaatamata päris vingele hinnale.

Üks asi on küll, mis paneb natuke triimide suhtes mõtlema - miks e2 on ainuke image, mida levitatakse ja millest räägitakse?
Kas Dream Multimedial siis mingit oma imaget polegi wä?

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14431
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 116 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas tigekala » 21:49, 13 Juun 2010

Henkka kirjutas:... miks peab "kogu kompott" olema surutud nii pisikese karbi sisse ja miks peab võrgutoiteplokk olema eraldi ? - krt, ega SAT HD tuuner mingi laptop ole ?
Siit vastuküsimus.
Miks peab "kogu kompott" olema tühjas ja suures UFS910 kastis ?
Või Sul ongi selline väärastunud maitse, et telekaalune peabki kindlasti mingit vanarauda täis olema ? Ja ära tule mulle siia mingit lja-ljad ajama ülekuumenemise suhtes DM800HD PVR puhul...
Henkka kirjutas:Kas Dream Multimedial siis mingit oma imaget polegi wä ?
On küll. Aga kõik alternatiivsed imaged ehitatakse ülesse originaalimage peale. Teisisõnu, originaalimage on ka E2 põhine.
Viimati muutis tigekala, 22:00, 13 Juun 2010, muudetud 1 kord kokku.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist