Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

Räägime siin HDTV vastuvõtuseadmetest
Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas Henkka » 21:58, 13 Juun 2010

tigekala kirjutas:
Henkka kirjutas:... miks peab kogu "kompott olema surutud nii pisikese karbi sisse ja miks peab võrgutoiteplokk olema eraldi? - krt, ega SAT HD tuuner mingi laptop ole ?
Siit vastuküsimus.
Miks peab "kogu kompott" olema tühjas ja suures UFS910 kastis ?
Või Sul ongi selline väärastunud maitse, et telekaalune peabki kindlasti mingit vanarauda täis olema ?


Hmm.. mul ei ole telekaalune, vaid on eraldi kõrvalseisev mitme tasandiga riiul-hoidja nende asjanduste jaoks mida ma testin/kasutan.
See väldib ka mõnedki jahutusprobleemid, mis muidu kuuldavasti kipuvad ette tulema.

UFS910 kast ei ole [b suur[/b] ega ka tühi.

Ma imestan, kuidas mõni vennike tahab sinna sisse veel HDD seadet paigutada?
Jah , see pidavat mahtuma küll, aga siis lähevad temperatuurid selles kastis ikka täiesti käest ära ("vurri" ei ole originaalkujunduses ette nähtud ja ega ei tahaks ka... :twisted: )

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14428
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 114 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas tigekala » 22:02, 13 Juun 2010

Henkka kirjutas:Ma imestan, kuidas mõni vennike tahab sinna sisse veel HDD seadet paigutada?
Jah , see pidavat mahtuma küll, aga siis lähevad temperatuurid selles kastis ikka täiesti käest ära ("vurri" ei ole originaalkujunduses ette nähtud ja ega ei tahaks ka... :twisted: )
Jällegi väärinfo, mis on pärit "plangu pealt"... Loe mu eelmine post uuesti läbi, ma jõudsin vahepeal täiendada.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas Henkka » 22:15, 13 Juun 2010

tigekala kirjutas:
Henkka kirjutas:Kas Dream Multimedial siis mingit oma imaget polegi wä ?
On küll. Aga kõik alternatiivsed imaged ehitatakse ülesse originaalimage peale. Teisisõnu, originaalimage on ka E2 põhine.


Ja siin me siis olemegi, kui originaalimage on e2 põhine.
Sellel on omad plussid (väga võimalusterohke tarkvara ja oskajad saavad seda täiendada, nagu triimi puhul ongi - see on ületamatu pluss) ja on ka miinuseid, nagu ilmselt mitte nii head pildi näitamise draiverid (või ajurid, kui tahate) võrreldes nendega,mida on mõned teised Linuxi baasil softiga tuunerite tootjad välja andnud.
Selle pärast pakkusingi välja oletusliku variandi, et mõni korralikult Linuxi asja jagav huvitatu võiks näiteks kati või vandi vastavad draiverid ümber kirjutada triimi jaoks - aga sellest teemast libisesid Sa osavalt mööda... :mrgreen:

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas Henkka » 22:19, 13 Juun 2010

tigekala kirjutas:
Henkka kirjutas:Ma imestan, kuidas mõni vennike tahab sinna sisse veel HDD seadet paigutada?
Jah , see pidavat mahtuma küll, aga siis lähevad temperatuurid selles kastis ikka täiesti käest ära ("vurri" ei ole originaalkujunduses ette nähtud ja ega ei tahaks ka... :twisted: )
Jällegi väärinfo, mis on pärit "plangu pealt"... Loe mu eelmine post uuesti läbi, ma jõudsin vahepeal täiendada.


Ja SEE postitus oli mõttega, et kui mõni hull tahab väikese kati sisse kõvaketast toppida, on see tema enese psühhoprobleem,
kui aga sama perverssust tahetakse DM800 suhtes rakendada, siis ei mõista ma sellist jaburust üleüldse...

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas faas » 22:26, 13 Juun 2010

Tigekala ! Kas ma olen väitnud,et pasa ostsin?
Ma lihtsalt ei tõsta teda jumala kohale ja ei väida teisi tuunereid ei ole peale DB :lol:


Henkka nüüd kutsusid küll pisikeste DB-d omanike pahameele enda peale. :)
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas Henkka » 22:31, 13 Juun 2010

faas kirjutas:...

Henkka nüüd kutsusid küll pisikeste DB-d omanike pahameele enda peale. :)

Et kas tõesti peaks pisikeste DB bokside (nuhh, HD loomulikult) sisse veel kõvaketta ka toppima???
Minu arust on see perverssus, välise ketta ühenduspesa on ju täiesti olemas (e-SATA, kui ma ei eksi) ja tuuneri enda mõõtudest (ning tema sisese ruumi suuruse puudumisest) on mul vist mingi ettekujutus olemas :mrgreen:

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14428
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 114 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas tigekala » 22:37, 13 Juun 2010

Henkka kirjutas:Minu arust on see perverssus, välise ketta ühenduspesa on ju täiesti olemas...
Austatud Henkka.
Ma ei vaidle üldse vastu, minu arust on see kah perverssus. Peale selle, teades palju mul neid HD kanaleid avaneb, on perverssus ka mingite saadete salvestamine. Kui ma ei jõua neidki vaadata, mis avanevad, millal ma siis peaksin veel vaatama salvestisi ? Siis kui ühe jalaga juba hauas ?
Aga, mingeid kuumenemise probleeme kui lisada DM800HD PVR'ile sisemine kõvaketas, küll pole.
+ Just lisasin ühe HD+ paketi koos 5 HD kanaliga 19,2E, Astra 1 pealt. Vaadake teemas HD kanalid.
Henkka kirjutas:Selle pärast pakkusingi välja oletusliku variandi, et mõni korralikult Linuxi asja jagav huvitatu võiks näiteks kati või vandi vastavad draiverid ümber kirjutada triimi jaoks - aga sellest teemast libisesid Sa osavalt mööda...
Ei libisenud ma midagi. Kui Sa ei tea, siis HD Dream'i draivereid, uuendadakse korrapäraselt vähemalt kaks korda kuus. Su oletus, et UFS910 või HD Vandi originaalimagega on pildikvaliteet HD kanalite peal parem kui HD Dream'i peal, on õhust võetud või naistesaunast või plangu pealt.
Kusjuures ka UFS910 või HD Vandi draiverid ei sobi. Nii tark Sa peaksid ikka olema, et teada, miks ei sobi - Kuna protsessorid on erinevad.
Viimased DM800/8000HD PVR draiverid on pärit 6.juunist. Siia foorumisse ei lase neid üles laadida, kuna foorumi soft väidab, et laiendus IPK ei ole lubatud.

Ja üleüldse, mul hakkab juba kõrini saama Sinusuguste Aljosadega võitlemisest.

Kasutaja avatar
matu37
DigiTVfänn
Postitusi: 599
Liitunud: 20:40, 05 Apr 2008
Asukoht: Tln / Kesklinn
    unknown unknown

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas matu37 » 23:11, 13 Juun 2010

Laske see teema lukku. :!:

asi on võrdlusest juba väga kaugele läinud.

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas rimas » 23:32, 13 Juun 2010

tigekala kirjutas:Peale selle, teades palju mul neid HD kanaleid avaneb, on perverssus ka mingite saadete salvestamine. Kui ma ei jõua neidki vaadata, mis avanevad, millal ma siis peaksin veel vaatama salvestisi ?

Salvestamise mõte ongi aja kokku hoidmine. Ei ole vaja kõiki kanaleid läbi lapata ja otsida, mida vaadata. Vajutad video-nuppu ja vaatad just nimelt seda ja just nimelt siis, kui sulle sobib.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14428
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 114 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas tigekala » 23:33, 13 Juun 2010

Tahad eilset suppi ? Siis tule homme mulle külla. Ja võta veel mõni eilse spordisupi, filmisupi või infosupi kummardaja kaasa.

Kasutaja avatar
Jeeriko
Entusiast
Postitusi: 355
Liitunud: 11:42, 03 Veebr 2009
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänatud: 25 korda

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas Jeeriko » 00:48, 14 Juun 2010

Tigekala, vaatan et käisid kontserdil ära, kuidas meeldis siis?

Fotost vaatasin et olid lavale päris lähedal. kas olid tõesti VIP pileti omanik või panid vanti ja ronisid lava ette?

teemast:

ise oman lisaks db800-le coolstreami hd1 boxi või nagu
tigekala kirjutas:Vankad ise räägivad - Väljanägemine КИРПИЧ (tellis).

ja oskan öelda et täitsa ok pill.
HD pilt on minu silmale parem.
põhiliseks plussiks pean aga Neutrino softi. jube kiire võrreldes e2-ga. subakate teemasse ei sekku, ei vaja neid.
dream ra**e on mul imelik, ei tea kas olen ise mingi küünemusta sisse ajanud. alati kui töölt koju jõuan on end tööle pannud ja samale kanalile kus viimati restarti tehti lülitanud.

ütleks nii, et kui inimest ei huvita kuidas, miks ja mida veel temaga kõike korda annaks saata ja eesmärgiks on vaadata tv-d siis on coolstream hea pill.
lutt on ok. see viimane mgcamd mis toetab ka cccami ongi selle masina pealt alguse saanud.

dreamist on kujunenud tänaseks hetkeks rohkem nagu multimedia.

Kasutaja avatar
seston
Digivanake
Postitusi: 1163
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: peaaegu Pärnu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: DreamBox8000 - esimesed katsetused

PostitusPostitas seston » 04:39, 14 Juun 2010

vedrumuhv kirjutas:No teda murrab ilmaselt ainult fakt, kui seegi. :D
Ja miks me peakski olema alati kõiges ühel ja samal meelel? :D
Vana tuntud teatud ütlus - kellele ema, kellele tütar (tigekalale sel juhul juba parem ema) :D :mrgreen:



tigekalale ema jah aga mõnele siin olijatest isa kah.nimesid ei nimeta küll sest siis pannakse tald alla jälle

driim on nagu miski valimiskampaania korral antud lubadus.Alguses oli ja äkki pole enam.Hiina driim töötab kah täiega.Au hiinlastele
minul on CRT 21" ja VEF radioola.Merseedest ei ole. Enam ei ole

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14428
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 114 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Võitlustanner - kas üks jumal on olemas? Triim vs Läkiläkid!

PostitusPostitas tigekala » 07:10, 14 Juun 2010

Jeeriko kirjutas:Tigekala, vaatan et käisid kontserdil ära, kuidas meeldis siis ?
2 tundi vanat, head ja täisväärtuslikku Rodikut. Tagus rahva hulka laiali 48 jalgpalli.
Seal uitas ringi ka sotlasi, seelikutes. Ei jõudnud pilti teha.
Kõik oli hea peale selle, et hirmus külm oli, seda mainis ka Rodik ise...
Jeeriko kirjutas:Fotost vaatasin et olid lavale päris lähedal. Kas olid tõesti VIP pileti omanik või panid vanti ja ronisid lava ette ?
Siis kui hakkasid tulema hitid - "Do ya think I'm sexy", I'm sailing"... jne. jooksid kõik lava ette käed püsti ja need VIPi piletite omad nägidki pilti ainult suurelt skriinilt.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist