ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

Räägime siin HDTV vastuvõtuseadmetest
Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas gasth404 » 16:38, 04 Apr 2010

Kui E2 IPBOX-i pulti suudaks jälgida siis võiks ju teda veel proovida, aga seni võib ta küll nende jaoks jääda kellele arvutimenüüdega mänigida meeldib. DGS põhiste progede ainukeseks probleemiks on jäänud mõnede kanalite subtiitrid, mille korda seadmisest tundub, et tegijad huvitatud pole. Viimane NLB 11834 on olnud parim, eile lihtsalt huvi pärast lasin PGI 0.6 peale, nüüd ei suuda ta settinguid nii kohandada nagu mulle meeldib, ilmselt on õigem NLB peale tagasi keerata.
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Kasutaja avatar
Radionov
DigiTVfänn
Postitusi: 937
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 4 korda

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas Radionov » 13:29, 05 Apr 2010

Kui E2 IPBOX-i pulti suudaks jälgida siis võiks ju teda veel proovida, aga seni võib ta küll nende jaoks jääda kellele arvutimenüüdega mänigida meeldib


gasth, mis Sa selle puldi jälgimise all mõtled ? Ja DGS põhistel image ´tel Viasati EPG endiselt vist ei tööta ?

poodo
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 00:53, 05 Jaan 2009
    unknown unknown

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas poodo » 16:19, 05 Apr 2010

Kas seda Crossepg`d ei anna ikkagi kuidagi konfida nii et, PGI 0,6 peal ta näitaks kohaliku Viasati kava. Ma saan aru et defaultis näitab ainult Astra ja Hotbirdi epg`d.

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas gasth404 » 11:47, 06 Apr 2010

Mõtlen et tüüneri puldil olevad klahvid võiks ka seda teha milleks nad mõeldud on. Viimases E2-s mida viitsin katsetada pidi enamuse funktsioone menüüdest leidma. Kuna ei suutnud sellega ka HDD -d käima panna ja pärast läks DGS peale tagasi keeramine suht vaevaliselt pole teda enam näppinud.
CrossEPG-d ei ole testima hakanud. CD Nordicu 7päeva EPG nopib ta Discoveryte pealt välja samas annab teiste kanalite peale minnes 2 järgmist saadet, kui pikemat kava tahta saab ju seda ka netist otsida. Via-d ei tea, aga kuskilt lugesin et tv1000 pidi 7 päeva EPG andma.
PGI image keeran NLB peale tagasi. Images on sees yellow.sh softlink to /var/bin/softcam mida ta CAM määramiseks kasutab ja kuidas seda sealt välja võtta ma ei oska. Paar päeva veel ootan DGS lubas supakatega tegelema hakata, võibolla tulevad uue versiooniga välja.
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


poodo
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 00:53, 05 Jaan 2009
    unknown unknown

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas poodo » 11:57, 06 Apr 2010

Nuppe saab määrata lihtsalt webinterface/plugins.

Kasutaja avatar
pioneer
Entusiast
Postitusi: 200
Liitunud: 02:00, 04 Veebr 2007
    unknown unknown

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas pioneer » 17:18, 18 Apr 2010

Sellel nlb11834 versioonil jälle uus viga küljes, nimelt mõned kanalid arvavad, et mul 16:9 telekas ja kuvab pildi vales formaadis ekraanile. Ei tea kas see viga äkki kõigil 11834 versioonidel.

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas gasth404 » 13:54, 19 Apr 2010

pioneer kirjutas:Sellel nlb11834 versioonil jälle uus viga küljes, nimelt mõned kanalid arvavad, et mul 16:9 telekas ja kuvab pildi vales formaadis ekraanile. Ei tea kas see viga äkki kõigil 11834 versioonidel.
Kas telekas HDMI ühendusega ja reso 720p peal. Ma küll sellist probleemi ei märka, punase nupuga saab küll fixida mis formaadi ta saadab.
Kohe peaks 11911 versioon public tulema, test juba liikus ja katsetajad ütlevad et supakad korras.
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Kasutaja avatar
pioneer
Entusiast
Postitusi: 200
Liitunud: 02:00, 04 Veebr 2007
    unknown unknown

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas pioneer » 17:57, 19 Apr 2010

Ühendatud on scart rgb 4:3 ja kuvab 16:9 pildi üle ekraani (peaks jätma üles ja alla must). Ja see viga ongi kõigil 11834 versioonidel, proovisin DGS-i ka ära. Lasin eelmise peale tagasi ja see kuvab kõik õieti. Punase nupuga ainult saab suurendada ja tegi veelgi piklikumaks pildi. Siis tuleb järgmist versiooni oodata.

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas MultiUser » 20:43, 19 Apr 2010

pioneer kirjutas:Ühendatud on scart rgb 4:3 ja kuvab 16:9 pildi üle ekraani (peaks jätma üles ja alla must). Ja see viga ongi kõigil 11834 versioonidel, proovisin DGS-i ka ära.

Huvitav, :shock: mul SifTeami versioon ja ei miskit sellist probleemi... on alati toiminud. Ja olen ka teisi variatsioone proovinud, ei mäleta üheski sellist jama.

Kasutaja avatar
pioneer
Entusiast
Postitusi: 200
Liitunud: 02:00, 04 Veebr 2007
    unknown unknown

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas pioneer » 23:07, 19 Apr 2010

MultiUser kirjutas:Huvitav, :shock: mul SifTeami versioon ja ei miskit sellist probleemi... on alati toiminud. Ja olen ka teisi variatsioone proovinud, ei mäleta üheski sellist jama.

Hmmm. Näiteks üks kanal oli 4 Fun TV mis 4:3 telekal pildi üle ekraani kuvas. Eesti kanalid olid õieti, ainult seda ETV2 teksti ei sattunud nägema (see vist saadetakse ka 16:9).

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas gasth404 » 08:41, 25 Apr 2010

DGS tuli uue 11992 (sees on küll versiooni number 11991) välja. Installisin eile selle sifteami versiooni peale ja tundub et suuremast osast subtiitrite probleemidest on nad lõpuks jagu saanud. Eks peale mõningat aega kasutamist saab selgeks kas lõpuks ka versioon millega võib rahule jääda. Ootan küll NLB varianti, see on mulle kõige paremini sobinud. Huvitav DGS foorumis kiidavad nad PGI-d kuid viimane 0.6 (11834 põhjal) mulle küll ei meeldinud.
NB: kui uut softi peale peal panna soovitan kõigepealt teha Factory reset ja installida DGS originaal soft, siis alles soovitud kas sifteam, NLB ... Lihtsalt kindlam, et pärast kasutamisel mingeid imelikke probleeme ei teki. Tundub et need muditud softid ei taha flashi korralikult puhastada.
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Kasutaja avatar
rolks
Entusiast
Postitusi: 135
Liitunud: 02:00, 05 Mär 2006
    unknown unknown

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas rolks » 00:32, 27 Apr 2010

olen juba dgsist võõrdunud. kasutan juba pikemalt enigma 2, et on täitsa töö kõlbulik juba, olen proovinud ka vdri ja neutrinot, alles imikud.

Kasutaja avatar
pioneer
Entusiast
Postitusi: 200
Liitunud: 02:00, 04 Veebr 2007
    unknown unknown

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas pioneer » 09:35, 17 Mai 2010

Kas on keegi proovinud võrgu kettale salvestamist.

Kood: Vali kõik

mount -t nfs -o nolock,async,nfsvers=2,rsize=8192,wsize=8192,proto=tcp 192.168.0.2:/mnt/hdd /media

Selle koodiga saab NFS võrgu kettale salvestamise toimima aga peale restarti box seda ketast ise ei leia.

tom997
Edasijõudnu
Postitusi: 26
Liitunud: 17:04, 21 Aug 2008
    unknown unknown

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas tom997 » 13:21, 17 Juun 2010

Mul on tekkinud huvi IPBOX 9000 HD vastu. Siin väidetakse, et ta ei tule toime divx mp ja mu säärasega aga tootja kodulehel olevast jutust selgub nagu ta võimaldaks seda? mis vahe on neil sedametel ja kas need Cuberevod on tegelikult sama mis IP-boxid....http://www.lobster.ee/index.php?bm=webs ... nodeID=117 ja http://www.lobster.ee/index.php?bm=webs ... nodeID=231. Üks küsimus oleks veel kas kas üldiselt on tegu samade võimalustega nagu dreamboxil ja kas seal saab ka zoomi kaardi tööle?

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: ABCOM IP-BOX 9000S PVR HDTV Open Source Linux

PostitusPostitas MultiUser » 14:35, 17 Juun 2010

tom997 kirjutas:Mul on tekkinud huvi IPBOX 9000 HD vastu. Siin väidetakse, et ta ei tule toime divx mp ja mu säärasega aga tootja kodulehel olevast jutust selgub nagu ta võimaldaks seda? mis vahe on neil sedametel ja kas need Cuberevod on tegelikult sama mis IP-boxid....http://www.lobster.ee/index.php?bm=webs ... nodeID=117 ja http://www.lobster.ee/index.php?bm=webs ... nodeID=231. Üks küsimus oleks veel kas kas üldiselt on tegu samade võimalustega nagu dreamboxil ja kas seal saab ka zoomi kaardi tööle?

Tootja väidab ka, et sellele tuleb IPTV tugi :lol: Juba mitu aastat tuleb... Või olen mina sellest terminist valesti aru saanud. On olemas üle võrgu striimimise tugi aga ma ei nimetaks seda IPTV:ks ;-)
Mängib DivX ja ka mõned muud asjandused kuidagi ära aga mina seda kvaliteediks küll ei nimeta. Ja stabiilsus on samuti alla arvestust. Samuti ei pruugi ta kõikide failidega üldse jutule võtta.
Kasuta iga asja jaoks eraldi kasti! IPBox / Cuberevo ei ole ega saa kunagi olema meediakeskus.
Minu jaoks oli selle seadme puhul oluline see, et talle saab lisada erivevaid tuunereid. Ehk siis kasutada seda n.n. PVR digiboksina, milleks ta ka on mõeldud. Ja selle töö ta teeb praeguse seisuga enamvähem heal tasemel ära.
Seadmel on olemas sisemised kaardilugejad kuid puudub tootjapoolne CAM. S.t. kui tahad suumi, kaabeldigit või kinniseid satikanaleid originaalsoftiga vaadata, pead eraldi CAM mooduli ostma. Või siis hakkad kasutama kolmanda partei tarkvara (nagu ilmselt enamus teevad) ja nikerdad sisemised kaardilugejad toimima oma Conax kaardi jaoks. Algajal võib selle käimasaamine natuke keerukas olla... aga teostatav.
Kõik lisad seadmele on tasuta kräpp boonusena ja ei tasu neid asju tõsiselt võtta. Hiljuti lisandus näiteks uutuubi mängija... No milleks!?!

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist