Levira

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
    Windows 10 Mozilla
On tänanud: 191 korda
On tänatud: 28 korda

Re: Levira

PostitusPostitas aandra » 13:21, 08 Apr 2020

Kahjuks maal elavaid pensionäre, kes vaatavad vaid vabu kanaleid vanade telekatega, millel vaid DVBT sees on äraütlemata palju! Neis, kellel olemas Elisa vaatajakaart koos mooduliga, on maal üksikuid, rääkimata juba DVBT2 telekatest!
Pole neil internetti, kuna see netistamine on karile jooksnud, mille kaud saaks ka ju vaadata. See on kurb reaalsus! Ootan Hiiumaal, Tärkma külas juba 5 aastat oma optilist, tavalisest juhtmest rääkimata. Telia nn kodu 4G toimib üle kivide ja kändude. Tele2 ja Elisa on veelgi kehvemad.

Kasutaja avatar
rait01
Digivanake
    Macintosh Safari
On tänanud: 201 korda
On tänatud: 22 korda

PostitusPostitas rait01 » 20:10, 08 Apr 2020

iga tv vaataja oma mure kas näeb dvb-t2
Onkyo T-4030 tuuner DAB + , Yamaha R-S202D , Sony ZS-RS70BTB , Sony MEX-N6001BD ,SONY DAB/FM DIGITAL RADIO XDR - S16DBP ja elisa klassik tv DVB -T,T2 Sony 55 4k anroid tv Sony 70 4k android tv. Hd dvd laserdisc , bd disc , mini disc

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 84 korda
On tänatud: 65 korda

PostitusPostitas peeter3000 » 12:56, 13 Mai 2020

natuke ot, aga seoses teletorniga

Teletorni avamisega 1980. aastal oli ka omaette põnev lugu. Seal toimus enne olümpiamänge valitsuse bankett. Aga liftid olid rikkis. Kui Pirita kelnerid läksid sinna banketimaterjali viima – taldrikud, klaasid, linad ja kõik muu, mida oli vaja –, siis need vaesed poisid marssisid kõigi asjadega jala sinna üles (vaateplatvorm ja restoran asuvad teletorni 21. ja 22. korrusel, 170 meetri kõrgusel – toim.)
Siis sõitsin mina kohale. Selleks hetkeks oli lift just terveks saanud, nii et mina ja juhataja Georgi Morozov sõitsime esimestena selle remonditud liftiga üles. Jõuan kohale ... kohutav!!! Seal oli mustast marmorist põrand ja Morozov oli lasknud seda naftaga pesta, et ilusti läigiks. Aga võib vaid ette kujutada, milline naftahais seal siis oli! Siis ma hirmsasti temaga pahandasin ja ütlesin, et ma keeldun sinna toite toomast: “Võtke seebivesi ja peske põrand TÄIESTI puhtaks!” Ma ei mäleta, kuidas nad seal siis tuulutada said, sest ega seal aknad lahti ei käinud – kaks korrust allpool oli küll üks lahtine rõdu, aga üleval aknaid avada ei saanud.
tasuline https://lood.delfi.ee/omamaitse/toidutr ... d=89846333
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 46 korda

PostitusPostitas Henkka » 16:56, 13 Mai 2020

Kas oled ise teletornis kunagi käinud?
Mina olen käinud väga palju kordi ning kui soovid, siis võin kunagi Sind ka sinna viia, aga see nõuab väga pikka ettevalmistamist...
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
    Windows 10 Mozilla
On tänanud: 191 korda
On tänatud: 28 korda

PostitusPostitas aandra » 17:41, 13 Mai 2020

Henkka kirjutas:Mina olen käinud väga palju kordi ning kui soovid, siis võin kunagi Sind ka sinna viia, aga see nõuab väga pikka ettevalmistamist...

Olen nagu Sinagi seal korduvalt käinud, ka enne liftide töölehakkamist. Esimene kord oli 1979 suvel, kui grupivennad seal praktikal olid. Jalgsi ülesminek oli päris tõsine trenn aga olin siis 20 ja kõhtu polnud ollagi! Pärast seda see tornike veel põles (mitte minu süü tõttu! :D ) ja oli päris jube rabelemine, et olümpiaks ikka kõik korda saaks!

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist