Millist PVR osta? Kas Starmani omad salevestavad ka Soomet?

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
satter
Entusiast
Postitusi: 233
Liitunud: 02:15, 03 Mär 2011
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

Re: Millist PVR osta? Kas Starmani omad salevestavad ka Soom

PostitusPostitas satter » 15:58, 21 Dets 2013

Energizer kirjutas:Oma asi muidugi, et otsustasid kiiruga "kaelast ära saada"- mina näiteks pole nii rikas et iga 2 aasta tagant uut osta. A la` "pühadeks suvaline paneel ja eks hiljem paistab...".

Loomulikult ei saa ka eeldada et telekas kõike teeb ja kõiki multimeedia esitamise funktsioone täidaks. Kuid mis puudutab salvestamist telekaga siis sa oleks võinud otsida ja kindlasti leidnud ka parema kasutajaliidesega.


Kuna andsime oma teleka ära, tuli enne pühi kiiresti uus leida, sestap ei olnud võimalik nädalate kaupa teemat studeerida.
Postitasin teema siia lootuses, et kusagil on mingid uued tehnoloogiad ja vastupandamatult hea hinna kombinatsioon.
Midagi sellist aga ei selgunud ja nii võtsin ainukese mudeli, mis millegi poolest teistest silmnähtavalt erines - T2.

RTFM - sealt leidsin ka nn "Instant record" võimaluse, kuid ei leia infot kuidas seda pärast taasesitada. Taimeriga salvestatud salvestiste hulgas seda ei ole, salvestus kaob nagu musta auku. Paarist tunnist muidugi ei piisa seadme tundmaõppimiseks.
Samuti on ebaselge, kas saate salvestus toimub tegeliku lõpuni või kella järgi, mis tähendab, et filmi lõppu enamasti ei näeks, kuna kohaliku kombe järgi läheb see üle aja. Seadetest ei leidnud ka vastavat timeri aja lisamise võimalust. Või peaks EPG ise eetrist lõpu signaali saama?

Ma ei ole mõtlikku kasutajaliidest juba väga kaua trehvanud nägema ja sellekohane optimism arusaamatu. Autorid tunduvad olevat veidi teistpidi maailmatajuga. Viimati kohtasin sellised Indiast pärist Symanteci programmeeriaid ja no mitte kuidagi ei saanud me teineteisest aru. Üks rääkis aiast ja teine aiaaugust või siis vastupidi.

siil udus
DigiTVfänn
Postitusi: 756
Liitunud: 02:27, 21 Juun 2008
    unknown unknown
On tänatud: 15 korda

Re: Millist PVR osta? Kas Starmani omad salevestavad ka Soom

PostitusPostitas siil udus » 18:22, 21 Dets 2013

Aga kuidas pilt on?
On parem ka kui sellel mis ära andsite?

satter
Entusiast
Postitusi: 233
Liitunud: 02:15, 03 Mär 2011
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

Re: Millist PVR osta? Kas Starmani omad salevestavad ka Soom

PostitusPostitas satter » 20:06, 21 Dets 2013

siil udus kirjutas:Aga kuidas pilt on?
On parem ka kui sellel mis ära andsite?


Ega vist ei ole 2 aastat uuem samsa mudeli pilt TV funktsioonis parem midagi, pigemini 3" suuremal ekraanil on häireid rohkem näha. Probleem ilmselt Zuumi SD kvaliteedis ja ka see kõigub suurtes piirides, olenevalt algmaterjali päritolust. Bluray pilt on väga hea. ETV HD oleneb aga saate kvaliteedist. Tundub, et seal on sama saatekava, mis tava ETV-l, kuid ETV HD saate info ja saatekava (EPGs) puudub.

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Millist PVR osta? Kas Starmani omad salevestavad ka Soom

PostitusPostitas Siidiuss » 23:25, 21 Dets 2013

tigekala kirjutas:
Siidiuss kirjutas:LG on juhtiv telekatootja ning need telekad on väga head ja tundlikud.
Otse loomulikult on nad tundlikud, nad ongi toodetud hinnatundliku ostja jaoks.



Oled tv ilmselt ei ole hinnatundliku ostja jaoks. Muidugi on lg vanemaid mudeleid ka mil pole smart tv ja 3d tuge ja mis võivad olla isegi hd ready. Aga LG on ka selliseid mudeleid mis teevad pana plasma omanikud ka päeva pealt hinnatundlikeks ostjateks :roll: :roll:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14445
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 122 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Millist PVR osta? Kas Starmani omad salevestavad ka Soom

PostitusPostitas tigekala » 00:04, 22 Dets 2013

Siidiuss kirjutas:Oled tv ilmselt ei ole hinnatundliku ostja jaoks.
Luulutada võib siin igasugust jura, nagu OLED TV oleks juba tavakasutuses ja ka müügis.
OLED tehnoloogiaga pole siiamaani, midagi kindlat. Väääga ebastabiilne sinine värv... jne. See projekt võib minna üldse vett vedama...
Siidiuss kirjutas:Aga LG on ka selliseid mudeleid mis teevad pana plasma omanikud ka päeva pealt hinnatundlikeks ostjateks
On olemas ka 150 tolline 8K Panasonic PLASMA. Siiamaani maailma suurim.
LG tõmbab punastades vaikselt nurga taga suitsu.

Aga, ma arvan, et me räägime ikka sellistest, mis lihtsurelikele mõeldud.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Millist PVR osta? Kas Starmani omad salevestavad ka Soom

PostitusPostitas Siidiuss » 00:35, 22 Dets 2013

Ikka võib luulutada. Kord tuleb ka aeg kus 8k on lihtsurelikele mõeldud ja hinnatundlikud ostjad ostavad neid kilo hinnaga.

Kasutaja avatar
kulkin
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Millist PVR osta? Kas Starmani omad salevestavad ka Soom

PostitusPostitas kulkin » 10:27, 22 Dets 2013

vanemleitnant kirjutas:
satter kirjutas:kõvakettaga analoog salvesti

Mis asi see veel on?

Ka mul on selline, Pioneer DVR440H, sisaldab analoogtüünerit TV vastuvõtuks.

Kasutaja avatar
kulkin
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Millist PVR osta? Kas Starmani omad salevestavad ka Soom

PostitusPostitas kulkin » 10:32, 22 Dets 2013

faas kirjutas::shock: satter ostsid teleka mis salvestab??? Mida selle PVR-kastiga veel teed??? Kahe teema peale kokku jääb asjast sihuke mulje, et panid jala ämbrisse selle samsaga.
Vabanda aga aru ma ei saa :oops:

Näiteks Philipsi telekatel on võimalus välisele kettale salvestada vaid nendes maades, kus toetatakse internetipõhist telekava. Nii on väidetud näiteks minu omatava 4007 manuaalis. Küsisin kunagi antud teema kohta Philipsi Eesti klienditoest, vastust ei saanud... Pole muidugi viitsinud ise ära proovida, olen kasutanud salvestamiseks muid võimalusi.

Kasutaja avatar
vanemleitnant
DigiTVfänn
Postitusi: 599
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Muuga - teletornist 3km itta
    unknown unknown
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 20 korda

Re: Millist PVR osta? Kas Starmani omad salevestavad ka Soom

PostitusPostitas vanemleitnant » 11:45, 22 Dets 2013

kulkin kirjutas:
vanemleitnant kirjutas:
satter kirjutas:kõvakettaga analoog salvesti

Mis asi see veel on?

Ka mul on selline, Pioneer DVR440H, sisaldab analoogtüünerit TV vastuvõtuks.

Analoogtuuner muidugi, aga mismoodi see analoog kõvakettale salvestub, nagu väideti?
TriaxUnix-100, maapind 11 m, antenn 7 m maapinnast, suund Espoo
DVB-T2: LG OLED 65A13LA + AppleTV + TeliaTV

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Millist PVR osta? Kas Starmani omad salevestavad ka Soom

PostitusPostitas faas » 12:13, 22 Dets 2013

satter kirjutas: ETV HD oleneb aga saate kvaliteedist. Tundub, et seal on sama saatekava, mis tava ETV-l, kuid ETV HD saate info ja saatekava (EPGs) puudub.


ETV ei väljasta midagi HD-s ja see mida näed ETV HD pealt on SD mis on skaleeritud HD-ks :wink:
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
kulkin
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Millist PVR osta? Kas Starmani omad salevestavad ka Soom

PostitusPostitas kulkin » 17:06, 22 Dets 2013

Ma arvan, et teema alustaja pidaski analoogtüünerit silmas. Ärgem norigem! :)

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Millist PVR osta? Kas Starmani omad salevestavad ka Soom

PostitusPostitas Energizer » 21:40, 22 Dets 2013

faas kirjutas:
satter kirjutas: ETV HD oleneb aga saate kvaliteedist. Tundub, et seal on sama saatekava, mis tava ETV-l, kuid ETV HD saate info ja saatekava (EPGs) puudub.


ETV ei väljasta midagi HD-s ja see mida näed ETV HD pealt on SD mis on skaleeritud HD-ks :wink:

Vaat siit võiks teha järelduse, et milleks Eesti tingimustes DVB-T2- võimekust taga ajada? Ma saan aru, kes on Põhjarannikul või Idapiiri ääres, nemad saavad Vastavalt siis naaberriikide DVB_t2-te püüda. Sisemaal aga pole vist lootustki...
Kui just ultravõimsat antennimajandust ei arenda... :wink:

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8118
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 132 korda
On tänatud: 182 korda

Re: Millist PVR osta? Kas Starmani omad salevestavad ka Soom

PostitusPostitas peeter3000 » 23:59, 22 Dets 2013

Energizer kirjutas:
faas kirjutas:
satter kirjutas: ETV HD oleneb aga saate kvaliteedist. Tundub, et seal on sama saatekava, mis tava ETV-l, kuid ETV HD saate info ja saatekava (EPGs) puudub.


ETV ei väljasta midagi HD-s ja see mida näed ETV HD pealt on SD mis on skaleeritud HD-ks :wink:

Vaat siit võiks teha järelduse, et milleks Eesti tingimustes DVB-T2- võimekust taga ajada? Ma saan aru, kes on Põhjarannikul või Idapiiri ääres, nemad saavad Vastavalt siis naaberriikide DVB_t2-te püüda. Sisemaal aga pole vist lootustki...
Kui just ultravõimsat antennimajandust ei arenda... :wink:

ainult l*ll ostab täna ilma T2 toeta teleka..(ning dreami ja elioni kasutajad, sorry , NutiTV :lol: kasutajad..)
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14445
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 122 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Millist PVR osta? Kas Starmani omad salevestavad ka Soom

PostitusPostitas tigekala » 00:19, 23 Dets 2013

peeter3000,
milleks DVB-S2/HD Dreami kasutajatele DVB-T2 tuuner ? Tead Sa mõnda DVB-T2 võrgus olevat ja meil levivat HD kanalit, mida sati pealt kätte ei saa ?
Ainult Sina ootad siin ila tikudes avatuid maapealseid YLE1 HD ja YLE2 HD kanaleid. Sati pealt on nad ammuilma olemas, YLE HD nimetuse all.
Kusjuures DVB-T2 tuuner, on ka HD Dreamide jaoks poolteist aastat juba olemas.
Järgmine kord kirjuta sellest, millest Sa natukenegi jägad.

Pilt
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Millist PVR osta? Kas Starmani omad salevestavad ka Soom

PostitusPostitas Energizer » 00:37, 23 Dets 2013

peeter3000 kirjutas:ainult l*ll ostab täna ilma T2 toeta teleka..(ning dreami ja elioni kasutajad, sorry , NutiTV :lol: kasutajad..)


Peeter3000 ma ei tea, kui ma olen seepärast l*ll , et ma ei osta ETV "HD" (Jutumärkides kuna kasutatakse ülesskaleeritud SD materjali, mis pole ju HD-s algmaterjal) vaatamiseks siis ma leian et mõni on PÄRIS tark, kui ta seda teeb. Vaatad ÜHTE ülesskaleeritud SD pilti...
Kõva sõna küll.
Aga ma saan aru, kui sa tegeled ikka veel telekate ja muu elektroonika müügiga, siis on su irooniline tögamine isegi mõistetav, paraku... ma ei hakkaks eluilmaski tõmblema T2 võimekuse pärast kui ma tean, et sellest pole siin kasu. Ja vaevalt et suures plaanis 10 aasta pärastki kasu on. Poes on UHDTV telekad selleks ajaks taskukohasema hinnaga saadaval aga meie omad punnitavad ikka näidata SD pilti laiekraanformaadis.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 50 külalist