Veelkord DVB-T salvestiste konvertimisest (toimiv lahendus ?

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
martinj
Tegija
Postitusi: 955
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Saue
    unknown unknown

Veelkord DVB-T salvestiste konvertimisest (toimiv lahendus ?

PostitusPostitas martinj » 11:40, 24 Sept 2011

Tean, et teema siit mitukümmend korda läbi käinud, kuid veelkord...
Kuidas saada telepulgaga salvestatud TS fail mingisse "normaalsesse" formaati . Näiteks xvid või divx vms.
Proovinud olen praktiliselt kõike, mida netis leidub. Need kõik toimivad...aga..fail peab olema perfektne (ei tohi olla sees vigu, mis paratamatult digistriimides sees on). Ehk vigase koha saabudes lõpetavad töö.Samas vlc ja ka mpc lähevad sellest kohast mängimisel lihtsalt hakkimise/ruudutamisega läbi.
Ehk. kas keegi kasutab mõnda TOIMIVAT lahendust.


Sama häda on muide mul kannatada saanud dvd-lt kopeerimisega.
Ja Sina ei pea soomet mitte vaadata saama !

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Veelkord DVB-T salvestiste konvertimisest (toimiv lahend

PostitusPostitas renee » 13:50, 24 Sept 2011

panin just eile serviio.org serviio dlna serveri arvutisse ja seal seade sony bravia 2011 mudelid ja volaaaa mu sony telekas hakkas ka ts faile mängima üle dlna, super -´see oligi eesmärk.
kui nüüd dlna-le veel uuendustega ka subtiitrite tugi tuleb ....

ühe suvalise arvutiga salvestad ja kõigi dlna uute sonydega saan maha mängida.

Kasutaja avatar
Opo
DigiTVfänn
Postitusi: 737
Liitunud: 13:01, 21 Juun 2008
Asukoht: keskmisest põhjapoole
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 30 korda

Re: Veelkord DVB-T salvestiste konvertimisest (toimiv lahend

PostitusPostitas Opo » 14:02, 24 Sept 2011

Vähemalt nii palju kui ma video konvertimisega tegelenud olen, siis ühest mpeg4-jast ( avc-h264) teist korraliku mpeg4-ja (DivX/Xvid) saanud pole. Küll aga töötab korralikult mpeg4-jast mpeg2-eks Avivo Video Converteriga (ATI/AMD graafika).
Amiko Mini HD + AOC e2450Swh.

AnaloogTV
Entusiast
Postitusi: 368
Liitunud: 10:25, 03 Veebr 2011
Asukoht: Eesti kagunurk
    unknown unknown
On tänatud: 5 korda

Re: Veelkord DVB-T salvestiste konvertimisest (toimiv lahend

PostitusPostitas AnaloogTV » 19:30, 24 Sept 2011

MEGUI

Minul sellega vähemalt probleeme pole olnud, kenasti pakib kõik ära.

Ma ei tea mis teete, et digistriimi vead koguaeg sisse tulevad? Signaal kehv või kus to viga on...

Samuti saab meguiga kenasti faili lõikuda enne pakkimist :)

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1032
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 7 korda

Re: Veelkord DVB-T salvestiste konvertimisest (toimiv lahend

PostitusPostitas zoom » 20:41, 24 Sept 2011

peab ikka tahtmine olema, et mässata miskite teisendamistega, mugavam on osta ja kasutada asjalik meediaesitaja, ning pole mul endal vaja miskit ümber konvertida.
TV ja DLNA on suht jäik standard, alati esineb võimalus. et ei saa too asjaga hakkama.
Lisaks on TV multimeedia osa kohutavalt ebamugav. Endal Twonky serverist asju vahendamas, kuigi teler saab ka ilma tolleta hakkama. Kasutajamugavus on ikkagi niru.

Võimalus on, osta näiteks Mede8er mängija.

Kasutaja avatar
satikas
Tegija
Postitusi: 353
Liitunud: 13:56, 15 Sept 2003
Asukoht: TLN kesklinn!
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Veelkord DVB-T salvestiste konvertimisest (toimiv lahend

PostitusPostitas satikas » 21:29, 24 Sept 2011

Siin räägitakse ka midagi .ts teemadel - viewtopic.php?f=30&t=13758

äkki on abi.

edu 8)
==> DreamBox DM900HD <== [4,8E/13E/16E/19E/28E/36E/0,8W/30W]

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Veelkord DVB-T salvestiste konvertimisest (toimiv lahend

PostitusPostitas renee » 21:48, 24 Sept 2011

nüüd esimest korda ütlen - "dlna on super" lõpuks, ja mul sony ex720 mudel mängib nüüd kõiki faile mis mul on - KÕIKI, kerimine on ka TS failidega ok, puldil on play ja kõik väga mugav. servio 0.6 dlna server annab ka resume pooleli olevatele failidele, milleks osta poole veerand teleka hinnaga mingi player, kui korralik cx520 telekas mängib kõike maha mis sul arvutis on.

mul nurgas arvuti gpprv programmiga salvestab kõike ja kõigist telakatest saan korraga vaadata, ei ole ühtegi meediaplayerit, ainult vanem sony 40W4000 on hdmi kaabliga 1080p otse sama arvuti küljes millega salvestan ja seesamtv programmiga mingi vana pult sisi pandud playeri funktsioone juhtima ja epg saan panan igast arvutist mis internetis ja muidugi ka nutitelefonidelt.

arvuti küljes 2 tuunerit, 1 vabadele kanalitele ja teine tasulistele, niiet 5te vaba kanalit saan panna korraga salvestama jne

dlna ainuke miinus on praegu subtiitrite toe väike toetus, mingi samsung pidi mängima ja mingi psp dlan serveriga sai subtiitreid sisse põletada - need kaks väidet mulle praegu kahjuks: naised sdaunas rääkisid tasemel .

Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1032
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 7 korda

Re: Veelkord DVB-T salvestiste konvertimisest (toimiv lahend

PostitusPostitas zoom » 23:05, 24 Sept 2011

renee kirjutas:milleks osta poole veerand teleka hinnaga mingi player, kui korralik cx520 telekas mängib kõike maha mis sul arvutis on.
.


Lubage kahelda selles, et mängib kõike ja valimatult. Kindlasti mitte ei mängi Sony teler valimatult paljusid konteinereid, mida mõningad konkurendit suudavad maha mängida.
Kahe aasta tagused Sonyd suutsid näiteks üle DLNA ainult pilte ja muusikat taasesitada, möödunudaastane tuttaval kasutatav 7 seeria oma on samuti väga kapriisne.
Serviio DLNA on Sonydele soovitatav asi, sest ilma raaalajas konvertimisega ei suudaks vist 720 mudel ka paljusid asju taasesitada.
Viimase mudeliga omal kokkupuude puudub, kuid väidetavalt sörgib Sony muude telerite meediavõimekusega võrreldes ikka teistel sabas.

Windows 7 .WTV salvestisi vist üle serviio ei taasesita? GBpvr soft minu riistvarakoosluses kahjuks ei tööta.
Mediaportal õnneks küll. Selle salvestatavat .TSi taasesitab mul iga arvuti ja TV probleemideta.

somsen
Entusiast
Postitusi: 123
Liitunud: 21:00, 14 Veebr 2008
    unknown unknown

Re: Veelkord DVB-T salvestiste konvertimisest (toimiv lahend

PostitusPostitas somsen » 23:36, 24 Sept 2011

[quote="martinj"]Tean, et teema siit mitukümmend korda läbi käinud, kuid veelkord...
Kuidas saada telepulgaga salvestatud TS fail mingisse "normaalsesse" formaati . Näiteks xvid või divx vms.

TS-Doctor on jõudnud versioonini 1.1.27. Sellega saab korrastada ts-salvestise, seda vajalikul viisil lõigata ja liita ning konvertida-konteinerdada. Näit dvr,ts, mkv või mp4 laiendiga failiks. Peale ts-salvestise tunneb ka hulgaliselt teisi ja toimetab nendega. Töötab kiiresti, programmi lihtne kasutada. 30 päeva saab tasuta.
Tegelikult on sellest pikemalt juttu peatükis -ts faili kasutamisest. Kui palju vigu ta suudab korrastada, seda ei tea, sest salvestistel tavaliselt neid ei esine. Tegin täna üle hulga aja proovitöö. Pilt ja heli olid mkv-s küll sünkroonis ja igasugu pleierid mängitasid ka. Minu jaoks küll toimiv asi. Ega muud salvestise korrastajat ts-si jaoks polegi leidnud. Mpeg tarvis on hea ProjectX.

Kasutaja avatar
Opo
DigiTVfänn
Postitusi: 737
Liitunud: 13:01, 21 Juun 2008
Asukoht: keskmisest põhjapoole
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 30 korda

Re: Veelkord DVB-T salvestiste konvertimisest (toimiv lahend

PostitusPostitas Opo » 11:19, 25 Sept 2011

TS-Doctor on tõesti hea, aga kui teda paar korda aastas ehk vaja läheb, ei raatsi selle peale 29 euri kulutada. Pealegi ei konverteeri vaid vahetab konteinereid. Martinj võiksid signaali tugevuse üle vaadata kui nähtavaid vigu esineb, endal kadusid need peale signaali tugevuse 100%-lt 200-ja +% tõusuga PCI tuuneriga.
Amiko Mini HD + AOC e2450Swh.

Kasutaja avatar
Sombi
Digivanake
Postitusi: 1053
Liitunud: 03:00, 11 Okt 2006
Asukoht: Läänemaa, Noarootsi, Pürksi
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Veelkord DVB-T salvestiste konvertimisest (toimiv lahend

PostitusPostitas Sombi » 11:33, 25 Sept 2011

Opo kirjutas:endal kadusid need peale signaali tugevuse 100%-lt 200-ja +% tõusuga PCI tuuneriga.

Möh smile06

Kasutaja avatar
martinj
Tegija
Postitusi: 955
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Saue
    unknown unknown

Re: Veelkord DVB-T salvestiste konvertimisest (toimiv lahend

PostitusPostitas martinj » 21:48, 25 Sept 2011

Sikutasin uue TSdoctori ja tundub, et isegi toimib. Pärast seda sõi vähemalt total video converter seda faili.
Martinj võiksid signaali tugevuse üle vaadata

Mis ma sest ikka vaatan. See võib olla suvaline, peaasi, et pilt ees.Q on oluline Isegi soomet vahitud ja salvestatud ( minevikuvormi eest aitähh ühistu juhatusele).
Sa võta ja salvesta järjest kolm tundi. Nii või teisiti tuleb mingi viga sisse (kasvõi sõidab mööda mõni pe*ses süütesüsteemiga masin). Juhuslike häirete eest pole keegi kaitstud ja sisse need tulevad. Kasvõi ülilevi :)
peab ikka tahtmine olema, et mässata miskite teisendamistega, mugavam on osta ja kasutada asjalik meediaesitaja, ning pole mul endal vaja miskit ümber konvertida.

Viskan aasta vana meediamängija ära.Ostan uue meediamängija koju, seejärel ämmale, seejärel.... smile50 ...
Divx-e mängib iga asi mälupulgalt kui keegi pole veel aru saanud.

Megui-d proovin.
Ja Sina ei pea soomet mitte vaadata saama !

Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1032
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 7 korda

Re: Veelkord DVB-T salvestiste konvertimisest (toimiv lahend

PostitusPostitas zoom » 23:13, 25 Sept 2011

martinj kirjutas:
peab ikka tahtmine olema, et mässata miskite teisendamistega, mugavam on osta ja kasutada asjalik meediaesitaja, ning pole mul endal vaja miskit ümber konvertida.

Viskan aasta vana meediamängija ära.Ostan uue meediamängija koju, seejärel ämmale, seejärel.... smile50 ...
Divx-e mängib iga asi mälupulgalt kui keegi pole veel aru saanud.


Mis meediamängija sul selline on, et aasta vana ja TS striimi ei esita :shock:
Endal kaks aastat vana seade ja toimetab kenasti. :) Tegelikult saan tolle seadmega ka salvestada üle IP edastatavat streami, enamus teisi meediamängijaid saavad mahamängimisega ikka hakkama.

Kasutaja avatar
martinj
Tegija
Postitusi: 955
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Saue
    unknown unknown

Re: Veelkord DVB-T salvestiste konvertimisest (toimiv lahend

PostitusPostitas martinj » 23:53, 25 Sept 2011

Memup lx 500.
Esitab küll TS striimi, aga see peab MPG2 olema. Läbi arvuti reaalajas tema enda utiliidiga asja käima ei saanud.Satisalvestused toimivad.
Samas ÕhhDeed ja mkv-d näitab.

Ja täis hulgi softivigu.
Ja Sina ei pea soomet mitte vaadata saama !

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Veelkord DVB-T salvestiste konvertimisest (toimiv lahend

PostitusPostitas renee » 08:54, 26 Sept 2011

zoom kirjutas:
renee kirjutas:milleks osta poole veerand teleka hinnaga mingi player, kui korralik cx520 telekas mängib kõike maha mis sul arvutis on.
.


Lubage kahelda selles, et mängib kõike ja valimatult. Kindlasti mitte ei mängi Sony teler valimatult paljusid konteinereid, mida mõningad konkurendit suudavad maha mängida.
Kahe aasta tagused Sonyd suutsid näiteks üle DLNA ainult pilte ja muusikat taasesitada, möödunudaastane tuttaval kasutatav 7 seeria oma on samuti väga kapriisne.
Serviio DLNA on Sonydele soovitatav asi, sest ilma raaalajas konvertimisega ei suudaks vist 720 mudel ka paljusid asju taasesitada.
Viimase mudeliga omal kokkupuude puudub, kuid väidetavalt sörgib Sony muude telerite meediavõimekusega võrreldes ikka teistel sabas.

Windows 7 .WTV salvestisi vist üle serviio ei taasesita? GBpvr soft minu riistvarakoosluses kahjuks ei tööta.
Mediaportal õnneks küll. Selle salvestatavat .TSi taasesitab mul iga arvuti ja TV probleemideta.


sellepärast ma rõõmustangi, et praegu leidsin ainult 1 faili oma arvutist mida sony maha ei mänginud totalmeediaga salvesatatud - üle eelmise eurovisiooni 720 mpeg salvestus, kõik muud igaltpoolt kokkukopeeritud kõikvõimalikud mkv, divx ja xvid, avid, mpg mpegid kõiki mängib.

tean et sony eelmistel mudelitel oli meediaplayer ja DLNA lausa mõtetu vidin, aga uued mudelid teevad tarkvara uuendusi juba nii tihedalt ja see ex720 mängib mul arvutist kõike KÕIKE - pole vaja kahelda - alles nüüd sain DLNA'nii palju rõõmu ja DLNA on lausa hädavajalik- kusjuures ta navigeerib dlna serveri jagatud kaustades väga hästi kiiresti ja kerimine on ka suht mõnusam kui usb salvestatud failidel, nüüd jätkab ka kõikides asjades sealt kus pooleli jäi, 1080p mkv läheb käima niikiiresti et lausa rõõm jne.
mingeid meediaplayereid ma enam ei osta, 1 telekas vaja uuema vastu vahetada paar aasta jooksul. see vana maha ja uue ostad saad sama raha eest mis meediaplayer + telekas +100€

win7 suudab salvestada ju ainult 1te kanalit, gbpvriga salvesta 5te +1te tasulist ja vaatan kolmes suures telekas - uues magamistoa õhukeses ex720 mudelis ainult lan kaabel ühendatud :) - kõik dvd koopiad - video_ts on ka ilusti dlna kaudu nähtavad ja töötavad.

minul töötab gbpvr ka windows7 all, gbpvr annab vanast 32bitisest arvutist kui näiteks d kettale installid kogu gbpvr kausta uue w7_64 installi peale ümber tõsta ja käima panna

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 91 külalist