Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas buhh » 09:20, 23 Sept 2010

meremees2 kirjutas:KDL-22 EX301AEP - M 8.513 – oled õnnelik??? Aga siiski kuna Sa nii kiivalt kaitsed seda „märki“, siis milleks ma pean selliseid asju kirjutama, TE ju olete selle ära testinud??? Ja vasta ka küsimusele kuidas inimene kellel ei ole ei arvutit, interneti, ega mälupulka selle asja korda peaks saama, isegi juhul kui on olemas miski tarkvarauendus? Antud probleem on muidugi olematu, võiks isegi öelda et mingil määral norimine, kuid lihtsalt see oli minu tähelepanek, mida ma ei olnud teiste seadmetega täheldanud.

Ise tunnistad ka, et see viga on olematu ja tundub norimisena. Aga suhtumine on Sul imelik.
Kui inimene soovib heat tahtest aidata, siis pillud abipakkujat poriga ja parastad "oled õnnelik?" Sellepeale ütlen, et vaigista oma vigin siin foorumis ning pöördu Sony hooldusesse nii nagu tavalised inimesed.
siit alates on ignore@meremees2
Viimati muutis buhh, 09:28, 23 Sept 2010, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas buhh » 09:23, 23 Sept 2010

zoom kirjutas:
buhh kirjutas:... ilma Digilevi märgita ei räägiks kõik müüdavad telerid täna teiega eesti keeles.

No seda imet tahaks ma küll näha, kui telerit ostma hakkan, et teleri kasutajaliides eesti keeles minuga suhtleks.
Kõik kohapealsel turul saadavad telerid on siis Eestikeelsed :o :?:
Kas just kõik, aga suuremate tootjate omad on küll. Millal Sa viimati poes käisid?

Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1032
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 7 korda

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas zoom » 10:32, 23 Sept 2010

buhh kirjutas: Millal Sa viimati poes käisid?



Buhh, sa ikka oled foorumi tihe külastaja? Siin on ikka kirjutatud oma kogemustest, kui soovid poes teleri pulti oma kätte saada, et ise veenduda teleri kasutus ja seadistusmugavuses?

Selle puldi mittesaamise vastu aitab muidugi Logitechi universaalpult :twisted: , proged soovitud telerimudelid sisse ja lähed poodi teleriga tutvuma, veab kui sulle sellise teo eest turvameest ei kutsuta. :mrgreen:

Üldjuhul sulle öeldakse , ostke ära ja näppige kodus palju tahate :evil: .

Teema pealkirja peaks kohendama...

meremees2
Entusiast
Postitusi: 365
Liitunud: 11:16, 22 Jaan 2009
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas meremees2 » 10:45, 23 Sept 2010

buhh kirjutas:
meremees2 kirjutas:KDL-22 EX301AEP - M 8.513 – oled õnnelik??? Aga siiski kuna Sa nii kiivalt kaitsed seda „märki“, siis milleks ma pean selliseid asju kirjutama, TE ju olete selle ära testinud??? Ja vasta ka küsimusele kuidas inimene kellel ei ole ei arvutit, interneti, ega mälupulka selle asja korda peaks saama, isegi juhul kui on olemas miski tarkvarauendus? Antud probleem on muidugi olematu, võiks isegi öelda et mingil määral norimine, kuid lihtsalt see oli minu tähelepanek, mida ma ei olnud teiste seadmetega täheldanud.

Ise tunnistad ka, et see viga on olematu ja tundub norimisena. Aga suhtumine on Sul imelik.
Kui inimene soovib heat tahtest aidata, siis pillud abipakkujat poriga ja parastad "oled õnnelik?" Sellepeale ütlen, et vaigista oma vigin siin foorumis ning pöördu Sony hooldusesse nii nagu tavalised inimesed.
siit alates on ignore@meremees2


palju õnne sulle siis buhh...kahju muidugi kui sa seda nii isiklikult võtad. Sa väitsid et digilevi märki omavad telerid ja boksid on kõik testitud ja kontrollitud, mina ütlesin et väikesed kiiksud on juures... kui sa selle teadmisega ei suuda leppida, siis mis teha. Seega katsu ise ka teinekord peeglisse vaadata nagu sa mulle soovitasid.

Abi Sa ju ei ole pakkunud, või mis moel see abi peaks välja nägema? Seda kui sa ütled et vii teler Sony hooldusesse, mis abi see selline on. Abi oleks kui sa lähed tädi Matilda juurde Vändrasse, võtan teleka peale ja viid ise Sony hooldusesse ning kui teler korras, siis tagasi Matilda juurde.

Ei LG kasutajamenüü, ega Sony EPG sega mul teleri vaatamist, mõlemad täidavad oma eesmärki 100%. Ilusa kasutajamenüü ja EPG vaatamiseks kasutan teisi seadmeid, mis kahjuks ei oma „märki“ ja seega buhh-i arvates ei kõlba need millekski… :D :D :D

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


saesvaki
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 10:44, 06 Mär 2009
    unknown unknown

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas saesvaki » 14:42, 25 Nov 2010

Vaba- ja tasuliste kanalite vastuvõtu toega salvestav DVB-T SD digiboks
T3201 DIGILINE

Digiboks millega on võimalik vaadata kõiki tasuta levivaid vabakanaleid ning vaatajakaardi olemasolul ka tasulisi SD kanaleid. Digiboks salvestab USB mälupulgale.
RF modulaator võimaldab edastada pilti ka antennikaabliga

Kasutaja avatar
anduke88
Edasijõudnu
Postitusi: 29
Liitunud: 03:00, 18 Sept 2007
Asukoht: Tartu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas anduke88 » 22:09, 10 Jaan 2013

Äratan vana teema uuesti elule, sest olen selles teemas varem digiboxi otsinud.

Varem oli Acme DVBT-01 digibox, kuid sellel olid probleemid ja see sai garantii jooksul poodi tagasi viidud. Siis tuli DVB-T toega LCD teler ja asi oli korras.

Kuna maal on pann üleval, siis vahepeal oli lisavõimalusena taga ka SAT seade, mudeliks Samsung DSR 9400 VIA, kuid see ka miskipärast streigib ja nüüd ei leia ühtegi kanalit üles (viimased 2 või rohkemgi aastat juba). Isegi mitte tasuta variante. Panni liigutamine ka ei aita. Kas tollel on mingi probleem ja peab uue karbi vaatama, või on kasutusel S2 versioon ja S seadmed enam ei tööta?

Kuna vahepeal on aeg edasi läinud ja digiboxid paremaks ja töökindlamaks ning omal oleks vaja maale teist töötavat telerit, siis nüüd olekski vaja uut digiboxi. Kuna mul on hetkel meelel mitu erinevat varianti, siis mida Te soovitate? Oleneb hinnast, aga võiks olla

1) Ainult salvestav ja kaardipesaga digibox DVB-T jaoks. Millel oleks lihtne pult ja peal eestikeel. Võiks olla ka mingi hea ja arusaadav menüü ning salvestamine USB pulgale võiks ka toimida (minu ACMEL tookord ei toiminud see korralikult)

VÕI

2) Äkki oleks mõeldav üks salvestav, kuid DVB-T ja DVB-S toega digibox? Asi selles, et mul katuselt tuleb maal ühes kaablis nii DVB-T kui ka DVB-S signaal. Et oleks kõik kokku ühildanud. Saaks kokku panna siis eesti vabad kanalid ja sati. Või on olemas mõni box, kus on DVB-S ja DVB-T/C (et saaks vajadusel ka linnas korteris kasutada ,kui Starmani võrgust kaob analoogsignaal ja jälle üks nign viimane vana paks teler muutub kasutuks)?
Mis lood on SATiga? Kas S toega box töötab või on vajalik S2 tugi?


Ja teine asi. Kuidas on lood nende boxide saamisega väljaspoolt Eestit? Kas mõni nondest ka töötab? Äkki on mõni koht Lätis, kust neid soetada? Või äkki ka Venemaalt? Saaks äkki mõne tuttava nendesse kohtdesse järgi saata. Kui on, äkki saaks mõne aadressi või poe nime? Minul pole probleeme neid boxe ka vajadusel kuskilt välismaalt tellida, kuid tegu sama boxiga nagu meil müügil.

Ma praegu mõtlengi, et mida teha nende boxidega. Et kas võtta odav või kallim või hoopis see S+T multibox ja viimased vist on juba mitusada € maksvad? Aga kuna minu Samungi SAT asi tööta hetkel, ei ole ma ausalt öeldes kindel, kas uus box üldse tööle hakkab. Äkki kuskilt hoopis mingi probleem panni või kaabeldusega katusel.
Aa, ja kui hiljem tekib vajadus, siis peab T variandil saama sisse panna selle Starmani kaardi ja see peab ka toimima seal. Sest vist peale Starmani keegi teine Lõuna-Eestis DVB-T tasuliste kanalite vaatamist ei paku?

Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3167
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 64 korda
On tänatud: 153 korda

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas Scott » 22:48, 10 Jaan 2013

anduke88 kirjutas:2) Äkki oleks mõeldav üks salvestav, kuid DVB-T ja DVB-S toega digibox? Asi selles, et mul katuselt tuleb maal ühes kaablis nii DVB-T kui ka DVB-S signaal. Et oleks kõik kokku ühildanud. Saaks kokku panna siis eesti vabad kanalid ja sati. Või on olemas mõni box, kus on DVB-S ja DVB-T/C (et saaks vajadusel ka linnas korteris kasutada ,kui Starmani võrgust kaob analoogsignaal ja jälle üks nign viimane vana paks teler muutub kasutuks)?
Mis lood on SATiga? Kas S toega box töötab või on vajalik S2 tugi?

Sati mittenägemise probleemid võivad olla sellest, et kaablid kokku liidetud. DVB-S on ikka veel kasutuses, uue boksi võiks ikka S2 võtta, paljud kanalid on sellele üle kolinud.

Kombobokse on olemas, kus S ja T mõlemad peal, aga enne boksi pead ikkagi S ja T eraldi lahutama. Seega vea satile uus kaabel, peavalu vähem.

http://www.lobster.ee/sat/index.php?bm= ... nodeID=280
kas Conax-tugi on, jäi segaseks.

Kasutaja avatar
anduke88
Edasijõudnu
Postitusi: 29
Liitunud: 03:00, 18 Sept 2007
Asukoht: Tartu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas anduke88 » 16:40, 12 Jaan 2013

Peab antud boxi uurima. Loomulikult, kui minnakse S2 peale üle, siis peaks omagi seade toetaa S2-te juba.

Mis oleks hea digibox ka lihtsalt ainult DVB-T ehk katuseantenni jaoks?


Sati kohta: aga nii, et mingi jullaga see signaal kokku viia, lasta 1-l juhtmes seinas joosta ja siis välja tulles uuesti kaheks teha? Et sat + terrestial kokku liita, siis ühe kaabliga majandus maja seinte sees, siis teleka juures seinast välja ja antud kaablist siis mingi jullaga jälle omakorda välja võtta sat + terrestial? Hetkel on mul nii tehtud. Vanasti niimoodi töötas- oli olemas nii sati pilt kui ka TV pilt.
Panni ednaga ei tohiks mul probleeme selles mõttes olla, et pann on ise pea 3m suur, niiet peaks midagi küll kinni püüdma. Lisaks panni ees on ainult taevas. Ainukene asi võib tõesti olla, et kas pea, kas kaabeldus katusel või kaabeldus boxini või kolmas variant, mu vana ja mittetoimiv Samungi box sati jaoks.

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas elit » 17:31, 12 Jaan 2013

3m antenn on kõva sõna.
Kas peegel on kvaliteetne, defektideta?
Kuhu ta on suunatud?
Kas on polar-mount`ga pööratav või fix?
Kas elevatsioon on juhitav?
Kus antenn on tehtud?
Mis materjal? Alu?

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8108
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 132 korda
On tänatud: 179 korda

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas peeter3000 » 17:41, 12 Jaan 2013

ot:ma mäletan keegi siin müüs kunagi Tartus 2,4 või 2,7m antenni.
mul jäi ostmata kuna lihtsalt transporti siis polnud võtta..
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3167
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 64 korda
On tänatud: 153 korda

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas Scott » 22:04, 12 Jaan 2013

anduke88 kirjutas: Et sat + terrestial kokku liita, siis ühe kaabliga majandus maja seinte sees, siis teleka juures seinast välja ja antud kaablist siis mingi jullaga jälle omakorda välja võtta sat + terrestial? Hetkel on mul nii tehtud. Vanasti niimoodi töötas- oli olemas nii sati pilt kui ka TV pilt.

Kui see kaabel on 5 ja + aastat vana, siis võiks hakata mõtlema vahetamisele, eriti see osa, mis ilma meelevallas. Ja siis korraga vedada eraldi kaablid satile (kohe mitu tükki) ja terrestriaalile. Nii on hiljem palju lihtsam muudatusi teha. Ja usu, neid hakkad Sa tegema, kui juba 3m antenn käepärast on.

Kasutaja avatar
anduke88
Edasijõudnu
Postitusi: 29
Liitunud: 03:00, 18 Sept 2007
Asukoht: Tartu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas anduke88 » 22:41, 13 Jaan 2013

Kusjuures ma ise vahepeal mõtlesin, et ei tea küll kellele seda 3m panni vaja on. Et igal pool mingid ülipisikesed jublakad ja kõik nagu vaatavad nendega nagu nalja.
Tuleb välja, et tegu on hea asjaga :)
Panni pind on väga korralik. Küljes 1 pea. Pea seisukord on ka hea.

Hetkel ma ei oskagi öelda, kuhu pann on suunatud. Viimati oli see sisse lülitatud mingi läinud suvel. Minu meelest viimati oli timmitud Astra1 peale. Ja tookord kui proovisin, siis sai panni keeratud igas suunas ja üles ei leidnud midagi ja sinnapaika too asi tookord jäigi.
Peaks asja uuesti ette võtma. Minu meelest oli ka üks Androidi app, millega sai seda asukohta timmida ja panni suuna paika panna. Eks pean tollega proovima üle.

Polar mount? Ee, hetkel pann on käsitsi pööratav, ehk seda sati seadme elektroonika ei keera. Keeran ise nupust. Panni reaalselt õues liigutab hüdrosilinder. Ehk siis liigub pann peaga 180 kraadi ümber vertikaaltelje. Horisontaalteljega on see hetkel fikseeritud paigale. Enne seda Samung seadet töötas see seade igapäevaselt ühe teise boxiga ja kui vanasti neid vabu kanaleid oli rohkem sai neid kõiki sellega vaadatud ning ostetud kaardipaketiga ka tasulisi programme vaadatud.

Peaks vist asja ette võtma kui katus on lumevaba ja üles ronima. Võibolla tõesti katusel olev kaabel räsitud. Sest too vanem seal kindlalt kui 5 aastat.

Kui saladus ei ole, mis selline pannijurakas ka maksas, kui mul sellest asja ei saaks ja sooviks ära realiseerida? Taldrik ise? Taldrik koos mootori, peaga? Taldrik mootori, pea ja postiga koos (pann on vist kuskil 3-4 m kõrgusel)?

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8108
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 132 korda
On tänatud: 179 korda

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas peeter3000 » 22:46, 13 Jaan 2013

kõigepealt tee kindlaks kas 2,4m ,2,7m või tõesti 3m.
siis hind sõltub mahamonteerimisest, transpordist ja seisukorrast.
(igaüks 1/3 hinda) viewtopic.php?f=28&t=14974&start=225
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 59 külalist