Elisa Klassik üle õhu (end. Starman ZUUMtv)

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2054
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 30 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas Zuumbox » 00:39, 12 Juun 2010

laika kirjutas:Naabrimees samast majast vaatab DVB-T vabu kanaleid kaablijupiga. Saatjamastini on 3,8 km. Kas Zoomi jaoks tõesti vaja välisantenni katusele ?

Zoomi jaoks pole välisantenni vaja, teda näed siitsamast foorumist :mrgreen: (ärgu zoom pahandagu :) ). Aga tõsisemalt rääkides, kui see Zuum seal saatjamastis ülepea olemas on (asukoht...?), siis nelja kilomeetri kaugusel piisab suvalisest traadijupist, nagu Sa ise ka kenasti ära tõestasid :wink:
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas elit » 09:02, 12 Juun 2010

Veidike jäi segaseks, kumb ikka on: ei näe kodeeritud teenuseid või ei loe neid sisse.

Esimesel juhul on lihtsaim soovitus, kas kaart on õigetpidi moodulis põhjani ja kas kaart on ikka kehtiv/aktiveeritud (võib proovida naabri juures).
Teisel juhul aga proovida vastuvõttu traadijupiga nagu naabergi.

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Zuum TV

PostitusPostitas MultiUser » 11:52, 12 Juun 2010

laika kirjutas:Naabrimees samast majast vaatab DVB-T vabu kanaleid kaablijupiga. Saatjamastini on 3,8 km. Kas Zoomi jaoks tõesti vaja välisantenni katusele ?

Vabad kanalid on üldjuhul PALJU tugevama signaaliga. See tähendab, et n.n. zuumi kanaleid ei pruugi toaantenniga üldse kätte saada. Kui oma asukohta siin teatada ei taha, siis mine küsi Starmani esindusest, kus nende lähim saatja asub ning ka nende hinnang, kas üldse tasub proovida.
See, et TASUTA kanalite levi katab üle 90% Eesti pinnast, ei tähenda sugugi mitte seda, et tasulised kanalid kõikjal vaadatavad on.

Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1032
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 7 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas zoom » 23:39, 12 Juun 2010

Zuumbox kirjutas:
laika kirjutas:Zoomi jaoks pole välisantenni vaja, teda näed siitsamast foorumist :mrgreen: (ärgu zoom pahandagu :) ).:


Ega jah, nimi meest riku, kuidagi piinlik, et alatasa minust kirjutatakse :mrgreen:

To Laika, ega su tuttav ei peagi mind nägema. Ega ma mingi 8 maailmaime ole, et kõik jõlllitavad alatasa :evil: .

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
ints0000
Edasijõudnu
Postitusi: 25
Liitunud: 03:00, 10 Sept 2007
    unknown unknown

Re: Zuum TV

PostitusPostitas ints0000 » 20:36, 02 Juul 2010

Tundub et varsti peab teenusepakkujat vahetama hakkama, kui starman oma kanalipoliitikaga samas suunas jätkab...
See oli ikka täielik idiootsus, et Discovery Science välja võtta :evil:

Kuna ma mingi seebi huviline ei ole, siis need sony, foxid, fashion tv jms on täiesti ülearused.

Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1032
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 7 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas zoom » 13:33, 03 Juul 2010

ints0000 kirjutas:Tundub et varsti peab teenusepakkujat vahetama hakkama, kui starman oma kanalipoliitikaga samas suunas jätkab...
See oli ikka täielik idiootsus, et Discovery Science välja võtta :evil:

Ja asemele pannakse ikka venekeelsed ... :evil:

Kasutaja avatar
hanz
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 03:00, 10 Sept 2006
Asukoht: Elva
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Zuum TV

PostitusPostitas hanz » 16:30, 03 Juul 2010

zoom kirjutas:
ints0000 kirjutas:Tundub et varsti peab teenusepakkujat vahetama hakkama, kui starman oma kanalipoliitikaga samas suunas jätkab...
See oli ikka täielik idiootsus, et Discovery Science välja võtta :evil:

Ja asemele pannakse ikka venekeelsed ... :evil:

Universalil on täiesti ka inglise keel olemas (tegemist on muidugi küll vene kanaliga) ja kunagi pidi tulema ka eesti tõlge, aga kava on vene keeles, mistõttu ei oska ma sellega midagi teha :roll: Ehk on keegi kusagil ladina tähtedega kava ka näinud?

bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 816
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas bljumkin » 17:02, 03 Juul 2010

zoom kirjutas:Ja asemele pannakse ikka venekeelsed ... :evil:

No kui päris täpne olla,siis "venekeelne" asendati "venekeelsega", 8)
Küsimus on selles,et korraliku dokukanali asemele topiti mingi kõntskanal!

Kasutaja avatar
TarmoTanilsoo
Digivanake
Postitusi: 1068
Liitunud: 02:00, 25 Jaan 2007
Asukoht: Laguja, Tartumaa
    unknown unknown
On tänanud: 40 korda
On tänatud: 52 korda
Kontakt:

Re: Zuum TV

PostitusPostitas TarmoTanilsoo » 19:43, 03 Juul 2010

bljumkin kirjutas:
zoom kirjutas:Ja asemele pannakse ikka venekeelsed ... :evil:

No kui päris täpne olla,siis "venekeelne" asendati "venekeelsega", 8)
Küsimus on selles,et korraliku dokukanali asemele topiti mingi kõntskanal!

No Discovery Science'l olid kirjad siiski inglisekeeles ning ingliskeelne audioriba oli ka olemas.

Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3167
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 64 korda
On tänatud: 153 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas Scott » 03:26, 04 Juul 2010

Animal Planet on ka "seriaalikanaliks" muutunud: mitmes variandis välismaiseid H.Valnereid loomadetektiivide seriaalides USA, LAV ja Inglismaa kastmes + aussie-variant, Leemuri-tänava noortesari, Koerad keset kodu, Planeedi naljakamate loomade uudistesaade, veel kasse ja koeri, krimisaade, milles ohvrite rollis on üldjuhul inimesed ning viies variandis ahve hommikust õhtuni. Lausa Ahvide Planeet.

NatGeo Wild on enam-vähem selline, nagu Animal Planet oma algusaegadel. Aga Zuumi see vaevalt tuleb. Discovery Network käivitab TLC-kanali (vististi jälle naistekas), ehk vahetatakse see siis Discoveryga ära :twisted: .

Kasutaja avatar
leks23
Edasijõudnu
Postitusi: 32
Liitunud: 04:07, 24 Juul 2003
Asukoht: tartu
    unknown unknown

Re: Zuum TV

PostitusPostitas leks23 » 12:18, 04 Juul 2010

Keele üle pole siin küll mõtet nagu eriti viriseda, sest ma vaatasin korra ja kanal oli täitsa inglise keeles.
Ainult telekava oli küll nüüd loetamatu. :evil:

Schumi.
Edasijõudnu
Postitusi: 31
Liitunud: 22:07, 23 Veebr 2010
    unknown unknown

Re: Zuum TV

PostitusPostitas Schumi. » 12:27, 04 Juul 2010

Mulle tundub, et see Zuum TV päris populaarne valik inimestele viimasel ajal. Samas, mitmel pool, eriti Lõuna- ja Lääne-Eestis, on see ka Viasati kõrval ainuke variant. :)

prelature
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 13:57, 20 Juun 2010
    unknown unknown

Re: Zuum TV

PostitusPostitas prelature » 12:38, 04 Juul 2010

Mul on selline küsimus, et kas ZoomBoxi tarkvara on võimalik uuendada läbi antenni? Menüüs on valik olemas, kuid kui valin sageduse ja uuendan, siis ütleb kas Pöördumiskood #A või Pöördumiskood #D, või midagi sellist. Ise on mul antud antenn suunatud Pärnu peale ning äkki keegi oskab juhendada. Mul on see tavaline Zuumbox, mitte HD oma.

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2054
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 30 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas Zuumbox » 16:22, 04 Juul 2010

prelature kirjutas:Mul on selline küsimus, et kas ZoomBoxi tarkvara on võimalik uuendada läbi antenni? Menüüs on valik olemas, kuid kui valin sageduse ja uuendan, siis ütleb kas Pöördumiskood #A või Pöördumiskood #D, või midagi sellist. Ise on mul antud antenn suunatud Pärnu peale ning äkki keegi oskab juhendada. Mul on see tavaline Zuumbox, mitte HD oma.

Põhimõtteliselt jah, ainult et selle asja juures on paar paha viga. Esiteks ei ole sealt läbi antenni viimasel ajal üldse mitte mingisugust tarkvara tulnud (ehkki lubati :? ) ja teiseks, kuna SD ZUUMBox ei oma Digilevi märki, siis ei saa selle jaoks seda tarkvara seal ka kunagi olema.
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
kreisi
DigiTVfänn
Postitusi: 703
Liitunud: 02:00, 07 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn Kalamaja
    unknown unknown

Re: Zuum TV

PostitusPostitas kreisi » 19:49, 04 Juul 2010

Zuumbox kirjutas:
prelature kirjutas:Mul on selline küsimus, et kas ZoomBoxi tarkvara on võimalik uuendada läbi antenni? Menüüs on valik olemas, kuid kui valin sageduse ja uuendan, siis ütleb kas Pöördumiskood #A või Pöördumiskood #D, või midagi sellist. Ise on mul antud antenn suunatud Pärnu peale ning äkki keegi oskab juhendada. Mul on see tavaline Zuumbox, mitte HD oma.

Põhimõtteliselt jah, ainult et selle asja juures on paar paha viga. Esiteks ei ole sealt läbi antenni viimasel ajal üldse mitte mingisugust tarkvara tulnud (ehkki lubati :? ) ja teiseks, kuna SD ZUUMBox ei oma Digilevi märki, siis ei saa selle jaoks seda tarkvara seal ka kunagi olema.

hmm "zuumbox" valjud sõnad su poolt, mul vanatädi oli hädas sd zuumboxiga kuna uuendus tuli kolinal selga automaatselt ja peale seda ei tahtnud box hinge sisse võtta. tükk tegu oli juhendamisega läbi telefoni aga kuna eelnev hd box enamvähem sama menüüga oli siis suutsin meenutada kuidas mida teha et pilti ette saada!
ERR

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 111 külalist