Elisa Klassik üle õhu (end. Starman ZUUMtv)

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Foorumil
Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3153
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 61 korda
On tänatud: 153 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas Scott » 02:59, 22 Mär 2017

Sombi kirjutas:Mille kuradi pärast on vaja koera saba jupikaupa tükeldada? Mis põhjusel ei tehta muudatusi korraga? ... Haige värk!

Kui Sa vaid teaks, millises ulatuses planeerimist, riikidevahelist koordineerimist, uue kola hankimist, tegijate ja tegemiste optimaalset komplekteerimist ning siis öise ajaakna sees selle kompoti filigraanselt töölesaamine nõuab. Võrdleks seda F1 boksipeatustega. Korraga tehes läheks pool võrku teise poolega sageduste- ja SFN-konflikti või peaks vähemalt ööpäev järjest kõik olema välja lülitatud. Isegi hästi, et kümne ööga kõik ära jõutakse teha.
Analoogi väljalülitamine selle kõrval oli vaid mõne nupu vajutamine ja kangi liigutamine.

Kasutaja avatar
Sombi
Digivanake
Postitusi: 1053
Liitunud: 03:00, 11 Okt 2006
Asukoht: Läänemaa, Noarootsi, Pürksi
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Zuum TV

PostitusPostitas Sombi » 11:47, 22 Mär 2017

Veidi OT, aga sobib siia teemasse küll tänu osade tasuliste kanalite ringi tõstmisele Mux6 sisse.
Sportlikust huvist näppisin digiboxi, et näha öiseid muudatusi. Kui teha kanaliotsing ainult E28 ja E30 pealt, siis jalutab TV3 kanalinumbrile 12, ülejäänud FTA kanalid on õiges järjekorras. Kui lisada E25 ja E45, siis jalutab TV3 positsioonile 25. Siiani oli TV3 koguaeg positsioonil 4 (seda juba alates ETV2 tulekust aastaid tagasi). Otsimisel määratakse kanalite järjekord LCN järgi, muud valikud ajavad järjekorra veel rohkem sassi. Kas mingi kala Levira poolt või olen mina loll? Ahjaa, loll olen ma kindlasti :D

Kasutaja avatar
Opo
DigiTVfänn
Postitusi: 735
Liitunud: 13:01, 21 Juun 2008
Asukoht: keskmisest põhjapoole
    Linux Firefox
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 30 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas Opo » 17:38, 22 Mär 2017

Panin täna DVB-T2 boksi tööle ja sinna oli mux 6-de ilmunud krüptitud Zuumi tv-programmid. Vaatasin siis ka ülejäänud alla 700MHz-i üle ja leidsin 43. kanalilt (650MHz) sellise saate.
VLC1.jpeg

Levira tabelis ei olnud selle kohta midagi, küll aga oli Koeru mastis endiselt näidatud mux 4-ja saatja 41. kanalil. :?
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha
Amiko Mini HD + AOC e2450Swh.

Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    Android Chrome

Re: Zuum TV

PostitusPostitas kain » 20:18, 29 Juun 2017

Kas keegi teab, millal Starman Zuum TV entitlement'si pikenduse EMM'e saadab?

Ootan juba pikemat aega (arve on makstud loomulikult :)) ja homme on kuu viimane päev, et kas ongi normaalne, et pole veel tulnud või on mul mingi jama?

EDIT: Sain privas juba vastuse. Tänan tähelepanu eest!

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
urri
Edasijõudnu
Postitusi: 97
Liitunud: 20:09, 17 Veebr 2009
Asukoht: tln-kuusalu
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda
Kontakt:

Re: Zuum TV

PostitusPostitas urri » 18:19, 27 Aug 2017

no nii, nüüd olen jõudnud oma telerite kogusega elamises 5ni.
ja häda ise selles, et kõigile neile viiele ei raatsiks Zuum kaarti rendile võtta, kuigi tahaks.
kuid olen kuulnud, et on olnud/on olemas kaardi kloonimise "majakas", kus siis originaal pannakse kuhugi maja keskele majakas-lugejasse
ning sealt saadab vajaliku info kloonidele (nt viiele kaardikloonile), mis asetsevad telerite kaardilugejas.
ja voilaaa... kodeeritud pildid lahti.
küsimus: kas antud kooslust ka eksisteerib ja kas see ka töötab selliselt ning kus seda Eestis raha vastu vahetada saab?
(võin ka anda kartuleid ja kanamune :D )

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    Windows 10 Mozilla
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas renee » 08:21, 28 Aug 2017

urri kirjutas:no nii, nüüd olen jõudnud oma telerite kogusega elamises 5ni.
ja häda ise selles, et kõigile neile viiele ei raatsiks Zuum kaarti rendile võtta, kuigi tahaks.
kuid olen kuulnud, et on olnud/on olemas kaardi kloonimise "majakas", kus siis originaal pannakse kuhugi maja keskele majakas-lugejasse
ning sealt saadab vajaliku info kloonidele (nt viiele kaardikloonile), mis asetsevad telerite kaardilugejas.
ja voilaaa... kodeeritud pildid lahti.
küsimus: kas antud kooslust ka eksisteerib ja kas see ka töötab selliselt ning kus seda Eestis raha vastu vahetada saab?
(võin ka anda kartuleid ja kanamune :D )


mul sama mure, väikesed sauna ja köögitelekas jäid pimedaks, õnneks oli mul sauna hdmi kabel veetud, selle otsas viasat, vedasin lisaks RCA kaablid ja panin 2 korruse abikaasa telekast scardist rca kaabliga sauna ja niikaua kui 2 korruse 2011a sony telekas on digityneri peal on saunas sama pilt, aga kui telekaga võtta mingi sisend või panna salvestus mängima siis saunas pilti pole. nüüd saan saunas valida 2 sisendi vahel.
nüüd vedasin just eelmine nädal ka kööki hdmi juhtme ja ühe rca kaabli komplekti (hetkel 2 väisati ja 2 zuumi kaarti)

Kasutaja avatar
karlorg
Edasijõudnu
Postitusi: 53
Liitunud: 03:00, 20 Aug 2006
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas karlorg » 12:53, 28 Aug 2017

urri kirjutas:no nii, nüüd olen jõudnud oma telerite kogusega elamises 5ni.
ja häda ise selles, et kõigile neile viiele ei raatsiks Zuum kaarti rendile võtta, kuigi tahaks.
kuid olen kuulnud, et on olnud/on olemas kaardi kloonimise "majakas", kus siis originaal pannakse kuhugi maja keskele majakas-lugejasse
ning sealt saadab vajaliku info kloonidele (nt viiele kaardikloonile), mis asetsevad telerite kaardilugejas.
ja voilaaa... kodeeritud pildid lahti.
küsimus: kas antud kooslust ka eksisteerib ja kas see ka töötab selliselt ning kus seda Eestis raha vastu vahetada saab?
(võin ka anda kartuleid ja kanamune :D )


Hetkel saab mergest sellise http://llmerge.ee/conax-vaatajakaardi-j ... ardijagaja
Tootja kodulehelt saab ka osta, uuem ja ilusam mudel http://smartwi.net/

mulk2
Entusiast
Postitusi: 160
Liitunud: 21:15, 13 Mär 2008
Asukoht: Viljandi-Vantaa
    Windows 10 Chrome
On tänatud: 3 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas mulk2 » 08:23, 30 Aug 2017

Mul endal see smartwi vanem versioon kasutusel ja 3 teleka vahel jagab.
DVB-S/S2 0,8w,4,8E,13E,19,2E Triax multifocus.DVB-T/T2 Triax 100,Triax ula,Triax TMB-6. LG OLED 65B8 ja Samsung UE55D8005,Blu-Ray 3D HT-D7200

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas gasth404 » 12:39, 30 Aug 2017

Selle smartwi hinnaga saaks juba lisakaardi mitmeks aastaks. Mul sama probleem et tahaks kanaleid paari telekasse veel. Ega keegi seada Amiko HD8140 T2/C boxi kasuta. Selle saaks suht odavalt kätte. Kas tasub ostmist või peaks midagi muud vaatama :?:
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Kasutaja avatar
urri
Edasijõudnu
Postitusi: 97
Liitunud: 20:09, 17 Veebr 2009
Asukoht: tln-kuusalu
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda
Kontakt:

Re: Zuum TV

PostitusPostitas urri » 19:35, 30 Aug 2017

gasth404 kirjutas:Selle smartwi hinnaga saaks juba lisakaardi mitmeks aastaks. Mul sama probleem et tahaks kanaleid paari telekasse veel. Ega keegi seada Amiko HD8140 T2/C boxi kasuta. Selle saaks suht odavalt kätte. Kas tasub ostmist või peaks midagi muud vaatama :?:

kui lisakaart maksab hetkel 4,99 (ehk 5) ja ise tahaks panna pildi ette veel kahele telekale
siis 5*2*12=120 ehk aastaga jämedalt teeks vidina tasa.
ja keegi ei garanteeri, mil tähemees hindasid tõstab, samas kui vidina ära ostad, on fix kulutus juba tehtud ja kulu enam ei suurene.

meremees2
Entusiast
Postitusi: 365
Liitunud: 11:16, 22 Jaan 2009
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 1 kord

Re: Zuum TV

PostitusPostitas meremees2 » 10:36, 31 Aug 2017

Mina lahendaks läbi E2 boxide. Näiteks: http://www.satkontor.de/edision-os-mini ... hwarz.html
Antud boksil ka wifi sees, seega eraldi netikaablit ei ole iga tüüneri juurde vaja vedada/orgunnida. Mul kodus juba aastaid antud lahendus töötab, kokku 5 tv-d.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    Fedora Firefox
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas valgekotkas » 11:11, 31 Aug 2017

Starman kirjutas:Anname teada, et digilevi võrku haldav AS Levira muudab 6. septembri öösel ajavahemikul 1:00-6:00 Koeru ja Valgjärve saatejaamades kanalite sagedusi ning seoses sellega on ZUUMtv teenuse edastamine sel ajal katkestatud. Sageduste muudatus mõjutab ZUUMtv kanalite edastamist Kesk- ja Lõuna-Eestis.
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas gasth404 » 12:24, 31 Aug 2017

urri kirjutas:kui lisakaart maksab hetkel 4,99 (ehk 5) ja ise tahaks panna pildi ette veel kahele telekale
siis 5*2*12=120 ehk aastaga jämedalt teeks vidina tasa.
ja keegi ei garanteeri, mil tähemees hindasid tõstab, samas kui vidina ära ostad, on fix kulutus juba tehtud ja kulu enam ei suurene.

See rehkendus töötab kui telekas on CI moodul sees, kuna tavaliselt seda pole tuleks iga teleka kohta ka see osta mis tähendab kolme vaatajakoha kohta teist samapalju veel :)
meremees2 kirjutas:Mina lahendaks läbi E2 boxide. Näiteks: http://www.satkontor.de/edision-os-mini ... hwarz.html
Antud boksil ka wifi sees, seega eraldi netikaablit ei ole iga tüüneri juurde vaja vedada/orgunnida. Mul kodus juba aastaid antud lahendus töötab, kokku 5 tv-d.

Selle Edisoni eest küsivad 120EUR see küll kombi ka, mul tegelikult vaja ainult T2 selle pärast ma selle 50EURse Amiko peale mõtlesin, kirjelduse järgi võiks ta sama töö ära teha :?:
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Kasutaja avatar
arkoko
DigiTVfänn
Postitusi: 948
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: 59°26'N 24°45'E
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 39 korda

Re: Zuum TV

PostitusPostitas arkoko » 13:50, 31 Aug 2017

gasth404 kirjutas:See rehkendus töötab kui telekas on CI moodul sees, kuna tavaliselt seda pole tuleks iga teleka kohta ka see osta mis tähendab kolme vaatajakoha kohta teist samapalju veel
Ma küll pole seda vidinat näinud ega näppinud, aga kui lugeda kirjeldust:

Kood: Vali kõik

Kaartid tuleb sisestada kas telerisse paigaldatud Conax kaardilugejasse ehk CI moodulisse (kui sobiv digiboks on juba telerisse sisse-ehitatud) või  Conax kaardilugejaga boksi.
, siis ka selle lahenduse puhul tuleb samuti moodulid soetada.
{Amiko Viper 4k}{Triax 1,1m}{Supreme Intelligent Dark Motor All Metal DiSEqC USALS, 85°E-30°W}{Pana Plasma}

kraps
Edasijõudnu
Postitusi: 90
Liitunud: 23:10, 14 Sept 2011
    Windows 10 Mozilla

Re: Zuum TV

PostitusPostitas kraps » 16:23, 31 Aug 2017

No mina võtsin lisa "kaardi" Starmanilt aastaid tagasi, ja juba siis suruti mulle pihku moodul, kus "kaart" sisse ehitatud.
Amiko Spark mini
110sm: 36E-28,2E-23,5E-19,2E
80sm: 13E-4,8E-0,8W
80sm: 85,1E

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist