Kas Starmani SD Zoombox seeriapraak?

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Enteltentel
Entusiast
Postitusi: 121
Liitunud: 22:31, 29 Dets 2008
    unknown unknown
On tänanud: 19 korda
On tänatud: 11 korda

Kas Starmani SD Zoombox seeriapraak?

PostitusPostitas Enteltentel » 10:41, 17 Apr 2009

Starmani Zoombox'il pingestab väljalülitamisel antennipesa 4,9-5,1 V ja 0,5 A, kusjuures menüüst on antenni toide väljalülitatud. Kui Zoombox on ühenduses ka teiste seadmetega näiteks videosalvesti, SAT-TV vastuvõtja ja DiSEqC, siis praakseade hakkab nende tööd häirima. Tundub, et minul küpsetas 4 kuud vana DiSEqC'i läbi.

Panin hetkel uue vahele ja kui ka see läbi läheb, kavatsen asja ametlikuks ajada.

Kas kellegil on veel selliseid kogemusi? Kas tegemist võib olla seeriapraagiga või on lihtsalt minule praak seade sattunud?

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2056
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Kas Starmani SD Zoombox seeriapraak?

PostitusPostitas Zuumbox » 11:18, 17 Apr 2009

See on pigem softitreialite lohakas töö... Minu HD box käitub samamoodi.
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

svenlange
Edasijõudnu
Postitusi: 58
Liitunud: 10:50, 14 Aug 2008
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Kas Starmani SD Zoombox seeriapraak?

PostitusPostitas svenlange » 16:20, 20 Apr 2009

Mul on SD ja käitub samamoodi. Kuigi jah mul pole vahet, kuna võimendi on nagunii vahel ja see toide kulub marjaks ära ka analoog pildi vaatamisel. Softist pinge maha võtmine toimib ainult sellel ajal kui box töötab. Kui standbysse minna siis +5V ilmub taas juhtmesse (yhe softi uuenduse olen ka saanud ja sellest asi ei muutunud). Pakun, et tegu on mingi rauast tingitud "featuuriga", mis ilmneb ilmselt kõigil boxidel. Nii et ametlikuks ajada siin vaevalt saab - töötavat boxi asemele ei saa - pigem "raha tagasi" või lubadus "soft parandada".

P.S. Kui võtad boxil toite füüsiliselt tagant siis on probleem lahendatud - säästad elektrit ka veel.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 66 külalist