Soovitage 40" USB salvestavat LED telekat

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Soovitage 40" USB salvestavat LED telekat

PostitusPostitas faas » 15:03, 18 Dets 2013

peeter3000 kirjutas:minu arust võiksid moded teemasse mittepuutuva tõsta mujale.
teema oli: 40" PVR Lcd-LED telekas!

tõstke näiteks siia
viewtopic.php?f=135&t=16429


Eks teema areneb ja selles vaidluses pole tõde :lol: palju on inimesi nii palju on kah erinevaid arvamusi ja isikliku kogemust :) küll küsija oskab siit vestlusest kah oma tera leida ja vastavad järeldused teha.
Kuni see vaidlus ei lähe inetuks, solvavaks ja jutt käib telekatest ei näe mina isiklikult põhjust seda teemat tükeldada.
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8151
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 133 korda
On tänatud: 189 korda

Re: Soovitage 40" USB salvestavat LED telekat

PostitusPostitas peeter3000 » 15:08, 18 Dets 2013

faas kirjutas:
peeter3000 kirjutas:minu arust võiksid moded teemasse mittepuutuva tõsta mujale.
teema oli: 40" PVR Lcd-LED telekas!

tõstke näiteks siia
viewtopic.php?f=135&t=16429


Eks teema areneb ja selles vaidluses pole tõde :lol: palju on inimesi nii palju on kah erinevaid arvamusi ja isikliku kogemust :) küll küsija oskab siit vestlusest kah oma tera leida ja vastavad järeldused teha.
Kuni see vaidlus ei lähe inetuks, solvavaks ja jutt käib telekatest ei näe mina isiklikult põhjust seda teemat tükeldada.

kuna olen paigaldanud Satterile soome antenni ja ka rääkinud temaga teleka ostmisest, siis ma lihtsalt ei taha ,et Ta süüakse siit foorumist välja..aga nagunii Ta juba on seda teinud..
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6963
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 58 korda

Re: Soovitage 40" USB salvestavat LED telekat

PostitusPostitas mustkass » 22:01, 18 Dets 2013

Energizer kirjutas:
mustkass kirjutas:
Energizer kirjutas: Mul juhtus nii, et 32" sai ostetud Edge LED, 42" aga Full LED.
Kuigi ei ütleks et Edge LED väga kehvem oleks FULL LEDist.


LG-l on minuteada kõik EDGE LED telekad ainus kellel on täistaustavalgustus on 9 seeria Philips
oli üks vist mingi 3 või 4 seeria Philips ka aga tollel ei lülitanud ta plokkide kaupa neid lede välja ja sisse,nagu 9 seerial
LG-dest peaks ainult see olema täistaustavalgustusega 9 seeria
https://pood.elion.ee/productInfo/55/47 ... LM960V.AEE

Eksid kass:

Vaata seda tabelit:
http://www.lg.com/us/support/products/2 ... chart.html

Teine: http://www.rtings.com/reviews/tv/lcd-le ... ifications (mul on 42")

sellelt saidilt leiad ülevaateid ka teiste tootjate eri mudelite kohta.

Direct LED (ehk full LED) vahe on selles, et odavamatel Direct-Led paneelidel on local dimming välja lülitatud (ilmselt tarkvaraliselt). Peabki olema, muidu ei saaks ju kallima mudeli eest rohkem raha küsida, äri on äri. Mõnel juhul võib-olla Local dimming aktiveeritav service menüüst, mis aga tähendab suurt riski a) keerad teleri teadmatusest peeti, kui teed valed valikud ja b) garantii sel juhul ei kehti.
Edge LED oli kasutusel enamasti 2012 aasta mudelitel.

Kokkuvõttes, parimat vaatenurka pakub vaatamata väljareklaamitud IPS LED paneelide kõrge 178 kaardisele näitajale (puhas müüginumber), siiski plasma, mille vaatenurk on 2x kõrgem nt LG. 36 kraadisele reaalsele vaatenurgale.
http://www.rtings.com/info/viewing-angle-tvs
Paremusjärjestus:
Plasma- 72 kraadi
LG ja samaväärne muu tootja IPS: 36kraadi
Samsungi LED: 23 kraadi
Sony LED:16 kraadi.

Et telereid vaadatakse reeglina otse (kuni +/- 10 kraadise kõrvalekaldega), ei ole tegelikult vaatenurk suur probleem.


see on huvitav kuni 6 seeriani direct led (eeldan siiski et ta plokkidena neid ei aktiveeri) ja kallimatel ainult edge led ja mingi edge led+
tegelt peaks ju direct led kõrgema klassi teleritel olema,philipsil on ja lülitab siis automaatselt et pakkuda parimat pildikvaliteeti aga ainult 9 seerial.
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4K Philips21:9 LGOLED3D4K55950V LGOLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 22W 30W


Pilt

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Soovitage 40" USB salvestavat LED telekat

PostitusPostitas Energizer » 00:32, 19 Dets 2013

Kass, see et LG paneb alates 2013 aasta väljalaskele n.ö keskklassi alumise piiri mudelitele Direct LEDi näitab lihtsalt seda, et LG teeb kõik selleks et müük edeneks. Lisaks on paljudel juhtudel tegemist kompromissvalikutega, mida panna,mida jätta, mudelid peavad olema sellised et nende pealt oleks võimalik teenida kasumit, mitte kahjumit.
Meil on peres teine, 32" (2012) , millel EDGE LED, kuid millel on selle eest puutetundlike sensoritega esipaneeli nupud, terve rida erinevaid AV ühendusliideseid+ sai kaasa adapterid-üleminekud. See on koht kus tegelikult tuleks teha valik, välise disaini ja sisu vahel, miks- toon näite:
42" on väljast suht tavaline, tavalised nupud- Komponent/scart/RCA/Optiline digiväljund+ kohustuslikud USB ja HDMi liidesed. Ei mingeid lisaadaptreid/juhtmeid ega hõbedavärvi puutetundlike sensoritega esipaneeli. Aga selle eest on Direct LED. Kusjuures telekat valides ei pööranud sellele üldse tähelepanu, seda sain teada hiljem-tähtis oli DVB-S2, 42" ja punkt.
Direct LED on kallis toota. Eks seepärast tehtigi kompromissvalik. Nii, et mis on siis tähtsam, kas LCD paneel ise või teleri esipaneelist koosnev tilulilu?
Ennekõike olen rahul et kolmiktuuner on LG puhul saanud standardiks- Ühtlasi olen tänulik ka iseendale et jätsin sel ajal ostmata Elionist vaid ca 133€ odavama vananenud LG mudelit, millel oli DVB-S (mitte S2) . Esmapilgul tundus soodne ja hea valik, aga sellel oli DVB-S, 5+5W helivõimsust, et siis lõppkokkuvõttes langes ära.

Mõnele tundub võib-olla Philipsi Ambilight väga äge funktsioon ja lisa- Mina sellistest asjadest puudust ei tunne. Siinkohal muidugi maitseasi.
Igaühe enda valik. See et Philips Direct LEDi eest rohkem raha küsib, ei tähenda et seda ka LG tegema peab- Paneelid toodab oma teleritele LG ise, kuskilt seda tootmis või tarnekulu juurde ei tule.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


siil udus
DigiTVfänn
Postitusi: 756
Liitunud: 02:27, 21 Juun 2008
    unknown unknown
On tänatud: 15 korda

Re: Soovitage 40" USB salvestavat LED telekat

PostitusPostitas siil udus » 01:23, 19 Dets 2013

Sellel Sonyl peaks küll hinna ja kvaliteedi suhe paigas olema.
40", DVB-T2, ilma 3D ja muude tarbetute vidinateta. Odav aga samas Sony.
http://www.euronics.ee/t/55447/televiis ... 0r474abaep

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6963
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 58 korda

Re: Soovitage 40" USB salvestavat LED telekat

PostitusPostitas mustkass » 02:03, 19 Dets 2013

Noh selge,aga jään oma arvamuse juurde et Philips lööb mitmekordselt LG pildikvaliteedilt (olgu sel LG-l siis direct led aga ma arvan et ta töötab kogu aeg vaevalt et plokkdena sisse-välja lülitab)üle mul siin mõlemad ja Philipsi pilt on ikka parem,tee mis sa tahad :) Muideks,LG sinine on lillaka tooniga muidu aru ei saa,aga kui mõlemad töötavad siis on vahe näha...
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4K Philips21:9 LGOLED3D4K55950V LGOLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 22W 30W


Pilt

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Soovitage 40" USB salvestavat LED telekat

PostitusPostitas Energizer » 02:11, 19 Dets 2013

siil udus kirjutas:Sellel Sonyl peaks küll hinna ja kvaliteedi suhe paigas olema.
40", kirjade järgi DVB-T2, ilma 3D ja muude tarbetute vidinateta. Odav aga samas Sony.
http://www.euronics.ee/t/55447/televiis ... 0r474abaep

Hmm jaah:
http://www.sony.ee/product/tv-102-40-lc ... ifications

Ütleb, et USB välisele kettale salvestamisvõimalust ei ole... (meediafaile USB pulgalt tundub mängivat, sest USB Play on Yes.
Muidugi, kui inimene ehk ei tahagi salvestada, aga näiteks x aja pärast, mõtleb ringi, aga siis on juba hilja, kui telekas kodus on...Et kui siiski tekib tahtmine sellise telekaga salvestada siis kuidas sa seda sellega teed?!? Analoogis salvestada ei saa, SCART võib-olla ühesuunaline, HDMI-st samuti mitte.

Telekat ostes kehtib reegel, 9 korda mõõda ja ükskord lõika.

Mitte et see halb telekas oleks, aga mulle oleks küll vastuvõetamatu variant kus ma üldse salvestada ei saa kui vajadust tekib.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Soovitage 40" USB salvestavat LED telekat

PostitusPostitas Energizer » 02:13, 19 Dets 2013

mustkass kirjutas:Noh selge,aga jään oma arvamuse juurde et Philips lööb mitmekordselt LG pildikvaliteedilt (olgu sel LG-l siis direct led aga ma arvan et ta töötab kogu aeg vaevalt et plokkdena sisse-välja lülitab)üle mul siin mõlemad ja Philipsi pilt on ikka parem,tee mis sa tahad :) Muideks,LG sinine on lillaka tooniga muidu aru ei saa,aga kui mõlemad töötavad siis on vahe näha...

Sul ehk LG vanem mudel, mul uuem, sealt ehk ka erinevus???


Me lasime poes LG ja Philipsi panna ühele kanalile- LG oli parem.
Pole mõtet vaielda vist... Maitsed on erinevad...
:wink:

siil udus
DigiTVfänn
Postitusi: 756
Liitunud: 02:27, 21 Juun 2008
    unknown unknown
On tänatud: 15 korda

Re: Soovitage 40" USB salvestavat LED telekat

PostitusPostitas siil udus » 02:27, 19 Dets 2013

Energizer kirjutas:
siil udus kirjutas:Sellel Sonyl peaks küll hinna ja kvaliteedi suhe paigas olema.
40", kirjade järgi DVB-T2, ilma 3D ja muude tarbetute vidinateta. Odav aga samas Sony.
http://www.euronics.ee/t/55447/televiis ... 0r474abaep

Hmm jaah:
http://www.sony.ee/product/tv-102-40-lc ... ifications

Ütleb, et USB välisele kettale salvestamisvõimalust ei ole... (meediafaile USB pulgalt tundub mängivat, sest USB Play on Yes.
Muidugi, kui inimene ehk ei tahagi salvestada, aga näiteks x aja pärast, mõtleb ringi, aga siis on juba hilja, kui telekas kodus on...Et kui siiski tekib tahtmine sellise telekaga salvestada siis kuidas sa seda sellega teed?!? Analoogis salvestada ei saa, SCART võib-olla ühesuunaline, HDMI-st samuti mitte.

Telekat ostes kehtib reegel, 9 korda mõõda ja ükskord lõika.

Mitte et see halb telekas oleks, aga mulle oleks küll vastuvõetamatu variant kus ma üldse salvestada ei saa kui vajadust tekib.

Ega ei tea aga samas pole veel juhtunud nägema Sony telekat, millega SCART kaudu salvestada ei saa.
DVB-T kaudu saab vist nagunii salvestada ainult vabu kanaleid. Kuid kõik sealt salvestamisväärne on nende kanalite kodulehtedel neti kaudu saadaval.

Me lasime poes LG ja Philipsi panna ühele kanalile- LG oli parem.
Pole mõtet vaielda vist... Maitsed on erinevad...
:wink:

Üks kanal küll aga pildi sätted võisid telekatel ju täiesti erinevad olla.
Ma võin ka oma telekal panna "külma" või "sooja" pilti.

Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3178
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 64 korda
On tänatud: 157 korda

Re: Soovitage 40" USB salvestavat LED telekat

PostitusPostitas Scott » 05:09, 19 Dets 2013

siil udus kirjutas:Ega ei tea aga samas pole veel juhtunud nägema Sony telekat, millega SCART kaudu salvestada ei saa.
DVB-T kaudu saab vist nagunii salvestada ainult vabu kanaleid. Kuid kõik sealt salvestamisväärne on nende kanalite kodulehtedel neti kaudu saadaval.

Ük SCART on vähemalt analoogväljundiga komposiit-pini kaudu.

Miks ainult vabakanaleid? Kui kaart sees, salvestab ikka. Kui korraga mitut kanalit saab salvestada, siis on tõesti salvestamine või samaaegne teise vaatamine piiratud vaid ühe kinnise kanaliga korraga.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Soovitage 40" USB salvestavat LED telekat

PostitusPostitas Energizer » 12:28, 19 Dets 2013

Osta FHD telekas selleks et sellega salvestada vanas heas576x768 PAL SD resos???
VHS lindile?????

See scart võib-olla ühesuunaline või Bypass modes (laseb väliste seadmete nt DVD mängija signaali läbi nii nagu nt SD dreamboxide SCARTist ei saa ühtegi kanalit salvestada, aga DVD-mängijat läbi dreami saab). Isegi SD mudelite RF modulaatori kaudu mitte, mis laseb lihtsalt modulaatori kaudu antennisignaali teleri RF sisendisse-eesmärk et tarbijal oleks mugavam ja vähem juhtmetega mässamist. .

siil udus
DigiTVfänn
Postitusi: 756
Liitunud: 02:27, 21 Juun 2008
    unknown unknown
On tänatud: 15 korda

Re: Soovitage 40" USB salvestavat LED telekat

PostitusPostitas siil udus » 12:46, 19 Dets 2013

Energizer kirjutas:Osta FHD telekas selleks et sellega salvestada vanas heas576x768 PAL SD resos???

Mida teemaalgataja siis sinu meelest salvestada soovis?
Minu meelest tema nõudmised nagu väga kõrged ei saa olla 400-600 euri juures. Võib vabalt korraliku VHSi peale salvestada seda SD-d. Ega siis kõigil pole sellised juustud VHS-id nagu sul oli.
Sitast SD pildist see HD telku nagunii saia ei tee (nagu eelnevalt ise tõded), salvesta kuhu tahes.

Kusjuures, Energizer, see ei olnud ju väga ammu, kui ise mõnuga seda "vana head576x768 PAL SD reso" oma kineskoobist salvestasid ja nautisid. Ning käte-jalgadega LCD HD teleka vastu võitlesid.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Soovitage 40" USB salvestavat LED telekat

PostitusPostitas Energizer » 13:04, 19 Dets 2013

siil udus kirjutas:
Energizer kirjutas:Osta FHD telekas selleks et sellega salvestada vanas heas576x768 PAL SD resos???



Kui lugeda teemaalgataja esimest postitust siis ta vast ei taha üldse salvestada või ei mõtle salvestamise peale...Las ta siis olla, aga vahel kipub ikkagi nii minema, et teatud aja möödudes tekivad uued soovid ja siis avastatakse et konkreetselt ostetud teleriga seda teha ei saa.
Telekat ostes tasub ette mõelda,ära iial ütle iial, miliiseks tegelikud tarbimisvajadused kujunevad kui uus telekas kodus on. Kui just pole tegemist jõulukingitusega vanaemale, kes tõesti ei vaja salvestamisteenust. Teemaalgatajal on digimaailmaga kokkupuuteid, ta võib-olla oskab hinnata salvestamisvõimaluse hüvesid.Tegelikult mind ajendas seda Sony`t vaatama see väljahõigatud Kvaliteedi/hinna suhe. Loomulikult läksin tootja lehele ja avastasin mainimisväärt puuduse, vähemalt minu meelest on see küll puudus.

Toon sulle reaalelust näite. Vennal on abikaasa. Abikaasa poolt olid etteantud järgmised tingimused: kuni 42" ja ilma tiluliluta. Tegelikkuses osutus tilulilu abikaasa jaoks hoopis vajalikuks, nimelt oli ta alguses internetivõimelise teleka vastane, ma rahustasin et keegi su privaatsust ei riku, telekal kaamerat või muid spiooniraudvara ei ole :D . Kui telekas koju sai, siis oli venna abikaasa esimene, kes telekaga netti surfama läks, tuba suht väike, aga telekas 42". Ütles et netilehti sirvida on mugavam kui Läpakast või PC monitorist.
Oleks ostnud tiluliluvaba teleri, oleks paljustki ilma jäänud.
Niipalju siis sellest, kui ette ei mõelda. Kui peres ka lapsed, tasub kindlasti natuke ette mõelda.
siil udus kirjutas:Mida teemaalgataja siis sinu meelest salvestada soovis?
Kusjuures, Energizer, see ei olnud ju väga ammu, kui ise mõnuga seda "vana head576x768 PAL SD reso" oma kineskoobist salvestasid ja nautisid. Ning käte-jalgadega LCD HD teleka vastu võitlesid


Jah loomulikult ma võitlesin. Mul olid omad argumendid-põhimõtted.
1. Sel ajal ei olnud kuni 500€ eest saada head LCD telekat. Mitu aastat foorumis eri ostuabi ja Eesti DVB-T teemat jälgides veendusin et asi peab veel arenema. Areneski.
2. Vaatan tegelikult siiani FTA SD kanaleid sati pealt. Pean tegelikult tunnistama et üleminek nutiteleritele just nüüd oli tegelikult õige otsus. Mõnda filmi vaadates tundub et vaatan teatrilavastust- valgus/varjud, detailid, nagu teatrilaval. Efekt hoopis teine. Diigimüra kadunud. Pilt ei värele.
3. Videomakk seisab riiulis kasutamata juba 7-ndat aastat.
Mis sa arvad, et kui mul on kodus FHD telekas siis ma hakkan videolindile salvestama või???
Ei hakka. Ikka välisele kettale. Loogilisem ja mugavam ju.
Mis sest et jätkuvalt SD kanalitelt.
Viimati muutis Energizer, 13:20, 19 Dets 2013, muudetud 1 kord kokku.

siil udus
DigiTVfänn
Postitusi: 756
Liitunud: 02:27, 21 Juun 2008
    unknown unknown
On tänatud: 15 korda

Re: Soovitage 40" USB salvestavat LED telekat

PostitusPostitas siil udus » 13:11, 19 Dets 2013

Ma arvan, et teemaalgataja kohta mõtled nüüd liiga palju ette.
Ega see ka alati inimestele ei meeldi, kui teised nende eest mõtlema hakkavad.
Seda enam, et tehnikainimene suudab oma soove vast ise küllaltki täpselt formuleerida.
Siin me arutame tema ostusoovi ikkagi.

P.S.
Hiljuti oli mul kõrvuti näha 5 umbes 400 eurist LCD telekat (üks Sharp, üks LG, kaks Samsungi ja üks Sony (Sony oli teistest mingi 50 euri kallim)
Kõige sitem tundus üks Samsung, siis Sharp, siis järgmisena olid paremad ja suht võrdsed järgmine Samsung ja LG. Ja pika puuga pildikvalteedilt oli neist ees Sony.
Mine nüüd ostma selle info järgi.
Viimati muutis siil udus, 13:42, 19 Dets 2013, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Soovitage 40" USB salvestavat LED telekat

PostitusPostitas Energizer » 13:25, 19 Dets 2013

siil udus kirjutas:Ma arvan, et teemaalgataja kohta mõtled nüüd liiga palju ette.
Ega see ka alati inimestele ei meeldi, kui teised nende eest mõtlema hakkavad.
Seda enam, et tehnikainimene suudab oma soove vast ise küllaltki täpselt formuleerida.

Tõsi, aga siis ei maksa pärast halada, et appi, kuidas ma saan telekaga seda ja toda teha..., Küllalt nähtud neid, kes alguses suure hurraaga ostavad ja pärast kahetsevad.

Tead palju järelturul neid HD ready telereid saada on? Lausa muinasjutuliselt odava raha eest vali millist tahad.
vend ütles kah, et tahab magamistuppa ilma tiluliluta 32" , peaasi et odav. Aga siis vaatasime hinnasildi kõrval kirjeldust ja leidsime et see on HD ready- Siis oli küll esimene vastus:Eiiii see ei lähe kohe mitte...
Vend on tehnikakauge inimene, aga niipalju sai aru, et kui võtta siis ikka FHD.

Ma saan aru, Sony on kõva sõna. Nad kõik on. Ernevad testid eri telekatega kinnitavad, et kõigil on omad plussid-miinused. Teine asi mis mulle konkreetse Sony juures ei meeldinud oli see et vähe liideseid.

Nii et siinkohal teha ostusoovitust silma järgi on suht pealiskaudne soovitus.
Tõsi poest ostes saad nagu "oma silm on kuningas" ise vaadata ja veenduda mis sinu jaoks parem on, teine asi on aga see, kui natuke veebis eeltööd teha.

Oma LG-d ostsin veebist tehtud eeltöö järgi, aga põhiline argument oli: taskukohane DVB-S2.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist