Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
meremees2
Entusiast
Postitusi: 365
Liitunud: 11:16, 22 Jaan 2009
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas meremees2 » 11:01, 17 Sept 2010

buhh kirjutas:
meremees2 kirjutas:Võin küll eksida, kuid minu teadmiste põhjal digilevi testis salvestamist üldse ei proovita.

Tõsi ta on, aga kui vastuvõtja põhifunktsioonid korrektselt ei tööta, siis seadme muud kellad-viled ei oma enam tähtsust.


Ja millisel boksil siis töötavad põhifunktsioonid korrektselt? Ei pea olema salvestav. Mitte ühelgi, isegi nendel digilevi märki omavatel boksidel. Kõikidel on "kiiks" küljes.

Seega see digilevi märk on jälle teemasse tahtsime head, aga läks nagu alati. Kõlbab samasse patta digiretsepti ja E-kooliga. Paberil ilus, aga ei tööta nii nagu peaks. Loodetavasti on remonditavad.

Kasutaja avatar
karla
Tegija
Postitusi: 1057
Liitunud: 03:00, 12 Sept 2005
Asukoht: Uusimaa, Finland
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas karla » 11:14, 17 Sept 2010

meremees2 kirjutas:
buhh kirjutas:
meremees2 kirjutas:Võin küll eksida, kuid minu teadmiste põhjal digilevi testis salvestamist üldse ei proovita.

Tõsi ta on, aga kui vastuvõtja põhifunktsioonid korrektselt ei tööta, siis seadme muud kellad-viled ei oma enam tähtsust.


Ja millisel boksil siis töötavad põhifunktsioonid korrektselt? Ei pea olema salvestav. Mitte ühelgi, isegi nendel digilevi märki omavatel boksidel. Kõikidel on "kiiks" küljes.

Seega see digilevi märk on jälle teemasse tahtsime head, aga läks nagu alati. Kõlbab samasse patta digiretsepti ja E-kooliga. Paberil ilus, aga ei tööta nii nagu peaks. Loodetavasti on remonditavad.

Ainus mis digilevi märgi juures toimib on see et iga testimine toob raha sisse. :D
Panasonic TX-P60ST60Y, DM800HD, GM Spark One, 1W, 4,8E, 9E, 13E, 19,2E, 28E, 36E

meremees2
Entusiast
Postitusi: 365
Liitunud: 11:16, 22 Jaan 2009
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas meremees2 » 11:27, 17 Sept 2010

Ainus mis digilevi märgi juures toimib on see et iga testimine toob raha sisse. :D


Ja mitte vähe....

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas gasth404 » 07:15, 18 Sept 2010

Nende 1k EEK-sde boxide hulgast mingit meediakeskust leida on küll mõttetu tegevus. Need on mõeldud kasutajatele kes oma vana CRT telekat ei raatsi ära visata aga endiselt sinna pilti ette tahavad saada ja digilevi märk seal küljes tähendab et kui antenn on korralik siis saavad ka. Ma ei tea kuidas neil kaardilugeja töötab aga kui oma naiivsuses arvasin et kui operaator koos kaardiga oma zuumboxi pakub siis seal see kaart vähemalt korralikult töötab. :twisted: Kui paljud teised operaatorid, kes samasugust teenust pakuvad (väljaspool Eestit) annavad ostjatele kaasa tasuta korraliku boxi aga see nn.zuumbox kõlbab küll ainult vabade kanalite vaatamiseks. Ainuke mida ma tean ja salvestava kaardilugejaga boxi mõõdu välja annab on cuberevo250 aga selle hinnatase on oluliselt suurem. Nende 1k boxide hulgast üks kõik mis valiku teete paari aasta jooksul ostate uue teleka ja see box läheb koos vanaga prügikasti.
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
anduke88
Edasijõudnu
Postitusi: 29
Liitunud: 03:00, 18 Sept 2007
Asukoht: Tartu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas anduke88 » 08:58, 21 Sept 2010

Nii, sai see kaardilugejaga salvestav digiboks ära ostetud. Margiks mille võtsin oli Acme DVBT-01. Muidu oleks Salteka võtnud, kuid Satlekat Tartus polnud normaalse hinnaga ning kuna pilti oli vaja vaadata, võtsin Acme. Kõik oli tore, kuid poes ei osanud müüja selle kohta midagi öelda peale selle et kaardipesaga. Pärast kellegile helistamist sai temagi targemaks, et seade on võimeline ka salvestama pulgale. :D

Välimuse poolest on seade täitsa ok. Seade läheb üllatavalt kiiresti tööle nii ooterežiimist kui ka siis, kui seade vooluvõrku panna (osadel olen näinud peale vooluvõrgust väljatõmbamist, et seade hakkab uuesti midagi otsima ja müttama ning võib kulutuda minuti või rohkemgi).
USB seade töötab kenasti-salvestab, mängib, mängib helifaile ja isegi näitab pilte. Kahjuks arvutist pulgale lastavate filmidega ei osanud midagi teha (avi).
Kaardilugejasse panin Starmani digi kaabel-tv kaardi-esialgu valepidi. :) Hiljem sai seade aru küll, mille sisse toppisin, kuid ütles, et antud kanalite vaatamiseks ei kõlba. Sama lugu ka DVB-T teleriga. Niiet kui tahad vaadata, siis peab ikka õige kaardi sebima, selleks et nö antenniga tasulist pilti vaadata.
Ainukene miinus on seadmel see, et ooterežiimis ei ole kellaaega seadmel. Teine probleematiline koht on menüüd-veidi imelikud ning ka pult nii oma välimuse kui mõningate nuppude funktsioonidega.
Proovitud, töötab kenasti salvestamine (saab valida ka filmi pikkusega ajaliselt); salvestamine ning samal ajal teise telekanali vaatamine; salvestamine, kui seadmed on välja lülitatud; toimib ka timeshift; 4:3 pildil polegi pildiga kehvasti ringi käidud. See hea, et annab pilti pausile panna ja ka tagasi keerata :D Menüüd on Eesti keelsed.
Pilt on boxiga vanal "paksul" teleril üllatavalt hea ja selge-ei värele pilt. Kuigi jah, suur õhuke digiteler on parem.
Aa, digiboxi menüüs oli ka 3 mängu ajaviitmiseks või huviks pisiperele.
Nii, nüüd vist sai kogu info kirja :D
Minu natukene karmim hinnang antud boxile on hea: 4/5
Ehk sellise hinna eest on seadet küll. Loodeme, et seade on ka vastupidav.

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas buhh » 09:35, 21 Sept 2010

meremees2 kirjutas:Ja millisel boksil siis töötavad põhifunktsioonid korrektselt? Ei pea olema salvestav. Mitte ühelgi, isegi nendel digilevi märki omavatel boksidel. Kõikidel on "kiiks" küljes.

Seega see digilevi märk on jälle teemasse tahtsime head, aga läks nagu alati. Kõlbab samasse patta digiretsepti ja E-kooliga. Paberil ilus, aga ei tööta nii nagu peaks. Loodetavasti on remonditavad.

Väga karm süüdistus :!: Palun pane siis kirja mõne sertifitseeritud seadme mark ja tema "kiiks", mille pärast ei tohiks see seade märki omada.
Samas küsin, et mitut ideaalset ja veatud vastuvõtjat siinkirjutajad üldse kohanud on?

Kasutaja avatar
Plinn
Entusiast
Postitusi: 377
Liitunud: 02:00, 08 Nov 2007
Asukoht: Tartu
    unknown unknown
On tänatud: 18 korda

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas Plinn » 10:22, 21 Sept 2010

Pakun, et Starmani (HD) Zuumbox on ikka sertifitseeritud ja tolle kiidetud digilevi märgiga varustatud?
Kui on, siis minu jaoks on tema tõsine ja häiriv "kiiks" see, et kui on taimeri menüüsse mingisugunegi kellaaeg salvestatud, siis hakkab too box end standby olekust lisaks taimeriga määratud ajale ka täiesti etteprognoosimatutel aegadel sisse-välja lülitama.
Minujaoks on see häiriv kiiks. Omasin mõnda aega videomakki, millel sai scarti kaudu salvestusfunktsiooni käivitada ja lootsin seda zuuboksiga koos kasutada, kuid see osutus võimatuks. Samuti häirib selline suvaline käivitumine ka näiteks mõnest muust signaaliallikast pildi jälgimist. Näiteks keset DVD-filmi vaatamist kargab zuumboks äkki käima ja lülitab teleka ümber oma sisendile.
Ja lõpetuseks - no lihtsalt ei meeldi, et mingi suhteliselt palju soojust eraldav aparaat, nagu zuumboks seda on, üksinda kodus mingit ainult temale arusaadavat elu elab.
Tervitused trumpistadele ja muudele kodumaistele Kremli käpikutele: https://www.youtube.com/watch?v=EPZ8hdxc9UI&app=desktop

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas MultiUser » 11:16, 21 Sept 2010

Plinn kirjutas:Kui on, siis minu jaoks on tema tõsine ja häiriv "kiiks" see, et kui on taimeri menüüsse mingisugunegi kellaaeg salvestatud, siis hakkab too box end standby olekust lisaks taimeriga määratud ajale ka täiesti etteprognoosimatutel aegadel sisse-välja lülitama.
Minujaoks on see häiriv kiiks.

Nõustun Sinuga, et on apastraate, millel on probleeme. Ja väidan, et KÕIKIDEL seadmetel on mingeid probleeme. Paraku testib Levira AINULT seda, et pilt ja heli korralikult lahti kodeeritakse ning vaadatavaks tehakse. Ei midagi muud. Lisaks garanteeritakse, et need seadmed näitavad pilti ka tulevikus (ehk siis hoidutakse süsteemi muudatustest, mis teeks nende seadmete kasutamise võimatuks). Muidu oleks tegu nagu TM (või misiganes tehnkikamagaziini) testimisega, kus antakse HINNANGUD seadmele. Kuna ükski neist ei tööta perfektselt.
Olgem realistid! Mul ei ole kõige vähematki pistmist Leviraga, kuid ma saan aru, et see, mida nad teevad on vajalik ning pikemas perspektiivis väga vajalik. Samuti võib osutuda, et kogutavad summad ei ole isegi piisavad, et uuemat ja parimat tehnikat soetades kindlustada ühilduvus kõigi sertifitseeritud seadmetega.

meremees2
Entusiast
Postitusi: 365
Liitunud: 11:16, 22 Jaan 2009
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas meremees2 » 11:22, 21 Sept 2010

buhh kirjutas:
meremees2 kirjutas:Ja millisel boksil siis töötavad põhifunktsioonid korrektselt? Ei pea olema salvestav. Mitte ühelgi, isegi nendel digilevi märki omavatel boksidel. Kõikidel on "kiiks" küljes.

Seega see digilevi märk on jälle teemasse tahtsime head, aga läks nagu alati. Kõlbab samasse patta digiretsepti ja E-kooliga. Paberil ilus, aga ei tööta nii nagu peaks. Loodetavasti on remonditavad.

Väga karm süüdistus :!: Palun pane siis kirja mõne sertifitseeritud seadme mark ja tema "kiiks", mille pärast ei tohiks see seade märki omada.
Samas küsin, et mitut ideaalset ja veatud vastuvõtjat siinkirjutajad üldse kohanud on?

Võta kasvõi tehnikamaailma test ja loe...meil ju pole mitte millegi üle rõõmustada. Ma pole öelnud et bokisd ei tohiks seda "märki" omada, las omavad, aga see märk on põhjendamatult kallis ja ikkagi on "kiiksud" juures ning ei tähenda seda et kõik funktsioonid töötavad laitmatult. Pilti suudavad kõik MPEG4 boksid näidata, nii "märgiga" kui ilma "märgita" Ise oman kahte telekat millel on "märk" küljes. Üks pisike Sony LCD köögis(tõesti ei viitis marki minna vaatama). Väga hea menüüga, loogilise üleseehitusega, aga nii korra nädalas peksab EPG segast (kell on näiteks päeval 15.00, aga EPG arvab ikka et kell on hommikul 6-7, ehk siis saatekava algab ka sellest hetkest), samast antennist ja mitte neid "märke" omavad 3 boksi + "märki" omav TV suudavad samal hetkel kuvada õiget kellaaega EPG-s. Nüüd teine teler on LG 50 plasma. Omab ka "märki". EPG on kõige kohutavam mida olen näinud, sealt põhimõtteliselt ei saa ööd ega mõtsi aru. Kanalivahetus tasuliste kanalite puhul võtab aega terve igaviku, a näe "märk" on küljes. Telekaga olen iseenesest rahul, pilt on super, tasulisi kanaleid ei vaata, ja EPG-d ei kasuta. Enamasti tiksub seal meediamängija järgi, seega mind need asjad ei häiri.

Ja need nõuded mis on esitatud boksidele et seda õnnistatud "märki" taodelda??? Ons keegi neid lugenud? Mina olen ja ütleme nii et vaevalt need digilevi märgi inimesed ise ka teavad mis nad sinna kirja on pannud. Või siis nemad on ilmselt ka ainukesed kes sellest midagi teavad, boksitootjad igatahes mõnedest punktidest aru ei saa.

Vot sulle seda DIGILEVI märki. Sa buhh ära võta nii isiklikult, või tunned kuidagi puudutatuna end?

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas buhh » 17:10, 21 Sept 2010

meremees2 kirjutas: Võta kasvõi tehnikamaailma test ja loe...meil ju pole mitte millegi üle rõõmustada. Ma pole öelnud et bokisd ei tohiks seda "märki" omada, las omavad, aga see märk on põhjendamatult kallis ja ikkagi on "kiiksud" juures ning ei tähenda seda et kõik funktsioonid töötavad laitmatult.
Hoopis odav on, vaadates tehtavat tööd ja võrreldes Lätlaste hinnaga (test tehakse Inglismaal).
meremees2 kirjutas: Pilti suudavad kõik MPEG4 boksid näidata, nii "märgiga" kui ilma "märgita"
Selle väitega ei saa ma kuidagi nõustuda. Suuremad maaletoojad teavad millest ma räägin.
meremees2 kirjutas: Ise oman kahte telekat millel on "märk" küljes. Üks pisike Sony LCD köögis(tõesti ei viitis marki minna vaatama). Väga hea menüüga, loogilise üleseehitusega, aga nii korra nädalas peksab EPG segast (kell on näiteks päeval 15.00, aga EPG arvab ikka et kell on hommikul 6-7, ehk siis saatekava algab ka sellest hetkest), samast antennist ja mitte neid "märke" omavad 3 boksi + "märki" omav TV suudavad samal hetkel kuvada õiget kellaaega EPG-s.
Kirjelduse järgi on tegemist veaga tarkvaras. Samas viga, mis avaldub korra nädalas on väga keeruline tuvastada ja tootjale esitleda. Palun kirjuta seadme mark ja tarkvaraversioon, võib-olla saab parandada.
meremees2 kirjutas: Nüüd teine teler on LG 50 plasma. Omab ka "märki". EPG on kõige kohutavam mida olen näinud, sealt põhimõtteliselt ei saa ööd ega mõtsi aru. Kanalivahetus tasuliste kanalite puhul võtab aega terve igaviku, a näe "märk" on küljes. Telekaga olen iseenesest rahul, pilt on super, tasulisi kanaleid ei vaata, ja EPG-d ei kasuta. Enamasti tiksub seal meediamängija järgi, seega mind need asjad ei häiri.
Kaebad kasutajamenüü disaini üle? Toimetamise kiirust enne ostu ei kontrollinud? Vaata peeglisse mees!
meremees2 kirjutas: Ja need nõuded mis on esitatud boksidele et seda õnnistatud "märki" taodelda??? Ons keegi neid lugenud? Mina olen ja ütleme nii et vaevalt need digilevi märgi inimesed ise ka teavad mis nad sinna kirja on pannud. Või siis nemad on ilmselt ka ainukesed kes sellest midagi teavad, boksitootjad igatahes mõnedest punktidest aru ei saa.
Kõik on siiani aru saanud ja täpsustavad küsimused on alati vastuse saanud. Kogemus ütleb, et "pilusilmsed" poisid oskavad teinekord väga elementaarsed asjad tarkvaras "võssa" kirjutada. Selleks seda Digilevi märki vaja ongi, et tootjatele nõuded selgeks teha ja seadmed selle järgi korrektselt tööle panna.
Tihti on maaletoojad ise suurema töö tarkvara korrastamisega ära teinud ja müts maha nende ees. Samas jagub meil ükskõikseid ärimehi piisavalt, kes suvalise käki Hiinast kohale toimetavad ja odavama hinnaga eestimaalasi lollitavad. Kahjuks võib Eestis (EU) müüa kõike, mille eest tarbija on nõus maksma. Kui ise tehnikat ei jaga, siis tavatarbija jaoks on märgiga seadme ost kordi turvalisem.

meremees2
Entusiast
Postitusi: 365
Liitunud: 11:16, 22 Jaan 2009
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas meremees2 » 21:47, 21 Sept 2010

buhh - tundub et oled "märgiga" tihedalt seotud ja seepärast ka ärritud, kuid kuna sa lugeda ei oska ja asjadest aru ei saa, siis proovin uuesti...

1) Odav? Digilevi märk maksab 2000.- € + km, kust otsast see odav on? Ja mis tööd nad siis nii teevad, nagu MultiUser kirjutas, siis katsetavad ainult pilti ja häält, anna andeks ja mis krd'i test see on. Miks ei katsetata siis piisavalt näiteks salvestamist, EPG-d jne, jne...?
2) Võib-olla tõesti on ka turul saadavaid MPEG4 bokse mis ei näita pilti, ise ei ole selliseid kohanud ja siit foorumist ei ole need ka läbi käinud.
3) Sony telekas - kuna sel on "märk" siis ju peaks kõik laitmatult töötama ja mina ei pea hakkama kodud pastaks käes, paber laual jälgima millal sellel telekal EPG valeks läheb. Nagu aru saan siis see ju LEVIRAS testitud ja kinnitatud, et kõik töötab laitmatult, aga võta näpust... Ja juhul kui ongi sellel olemas uuem tarkvara mida siis näituseks USB pulgalt uuendada, siis mida peaks vanaema Matilda Vändrast selle teadmisega peale hakkama, sest tal ei ole ei interneti, ega mälupulka, ega arvutit. A poes kinnitati, et märgiga toode on TIPP-TOPP.
4)Ma ei kaeba LG teleka kasutajamenüü üle absoluutselt, mille üle ma kaeban on see et EPG on alla igasugu arvestust + tasuliste kanalite vahetus aeglane. Märk on tal olemas, seega kas siis teil "märgimehed" ei ole mingit ajalist limiiti mille jooksul teler peab kanalit suutma vahetada + et inimene suudaks ka elektroonilist saatekava jälgida. Mina olen ostuga väga rahul, sest mul oli vaja antud telerit sisuliselt ainult tasuta levivate kanalite ja meedimängijalt filmide vaatamiseks. Ja enne ostu sooritamist olin teadlik nendest "kiiksudest"
5) olen nõus et pilusilmsed mehed igast s...ta turule paiskavad, kuid nad suudavad ka väga korralikke asju toota.

Ehk siis veelkord buhh ja teised "märgimehed" Teie mõte sellest "märgist" on hea ja eks see annab ka tarbijale mõningase kindluse, kuid see märk ei ole ka selline püha lehm, et nüüd töötab kõik laitmatult ja enam kunagi miskeid vige ie ole. Nagu ennist ütlesin, siis mingid kiiksud on ja jäävad ikka külge, isegi "märgiga" boksidele.

Kasutaja avatar
Martini
Entusiast
Postitusi: 328
Liitunud: 02:00, 12 Dets 2006
Asukoht: Muraste
    unknown unknown

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas Martini » 22:03, 21 Sept 2010

buhh kirjutas:Korralikku ja kontrollitud, salvestavat, sisseehitatud Conax kaardilugejaga digilevi vastuvõtjat hetkel müügis ei olegi.


Kas keegi tahab pakkuda, palju selline jutt mind kui Clarke-Tech 5000Cplus (mis on tänapäeva mõistes juba antiik) omanikku kotib? Sisseehitatud Conax on, digilevi on, vastu võtab, USB kettale salvestab, ostsin kah (interneti)poest, mitte ei varastanud. Mida ta veel siis tegema hakkaks, kui digilevi kleeps peale panna? Trummi lööma ja lambaadat tantsima?

See on muidugi liigutavalt tore, et keegi mõtles märgi äriidee välja, mul pole kunagi midagi selle vastu, kui keegi raha teenib, aga märgi seos tuuneri kasutatavusega on suhteliselt null. Poes müügis olevast riistvarast on 75% kräpp nii või teisiti ning ülejäänud 25% puhul tekib omanikul hiljemalt 3 aasta jooksul tunne, et see on kräpp, sest selleks ajaks tuleb müügile normaalsem raud. Vahepeal selle kleepsuga hämamine on üsna kasutu.
Martini

DVB-T/S: Golden 9060 & CT5000Cplus & HTPC

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas buhh » 10:19, 22 Sept 2010

meremees2 kirjutas: buhh - tundub et oled "märgiga" tihedalt seotud ja seepärast ka ärritud, kuid kuna sa lugeda ei oska ja asjadest aru ei saa, siis proovin uuesti...

Ega Sa vist ise ka lugeda ei oska. Ma ei palunud kirja panna ajahetke millal Sony teleril EPG valeks läheb, vaid avaldada seadme täpne mudel ja tarkvaraversioon!
meremees2 kirjutas: 1) Odav? Digilevi märk maksab 2000.- € + km, kust otsast see odav on? Ja mis tööd nad siis nii teevad, nagu MultiUser kirjutas, siis katsetavad ainult pilti ja häält, anna andeks ja mis krd'i test see on. Miks ei katsetata siis piisavalt näiteks salvestamist, EPG-d jne, jne...?
MultiUSer ei tea asjast midagi. Teed järeldusi hinna suhtes, mille tööde sisu ja maht on Sulle teadmata. Lisaks selgub, et Sa ei ole täpselt kursis Digilevi märgi nõuetega. Tavatarbija mättaotsast vaadates Sa tõenäoliselt ei suudagi sellest numbrist üle saada.
meremees2 kirjutas: 4)Ma ei kaeba LG teleka kasutajamenüü üle absoluutselt, mille üle ma kaeban on see et EPG on alla igasugu arvestust + tasuliste kanalite vahetus aeglane. Märk on tal olemas, seega kas siis teil "märgimehed" ei ole mingit ajalist limiiti mille jooksul teler peab kanalit suutma vahetada + et inimene suudaks ka elektroonilist saatekava jälgida. Mina olen ostuga väga rahul, sest mul oli vaja antud telerit sisuliselt ainult tasuta levivate kanalite ja meedimängijalt filmide vaatamiseks. Ja enne ostu sooritamist olin teadlik nendest "kiiksudest"
Kasutajamenüü üks osa on EPG. EPG sellel teleril töötab ja sisu on õige, ülevaatlikus /keerukus on osa disainist ja ei ole viga. Kanali vahetamise kiirus on selle seadme omapära ja seda ei saa limiteerida. Samas, kui viide on pikem kui tavaliselt (teiste vastuvõtjatega võrreldes), siis on alati tootjat sellest probleemist teavitatud.
meremees2 kirjutas: Ehk siis veelkord buhh ja teised "märgimehed" Teie mõte sellest "märgist" on hea ja eks see annab ka tarbijale mõningase kindluse, kuid see märk ei ole ka selline püha lehm, et nüüd töötab kõik laitmatult ja enam kunagi miskeid vige ie ole. Nagu ennist ütlesin, siis mingid kiiksud on ja jäävad ikka külge, isegi "märgiga" boksidele.

Nõus, ideaalset asja pole olemas. Ja tootarendusse maetakse miljoneid. Digilevi märgi test selle võetava kopika eest ei suuda kontrollida miljonitega tehtud arendust. Aga ilma igasuguse kontrollita....
Katsuge midagi positiivset ka näha. Näiteks see, et ilma Digilevi märgita ei räägiks kõik müüdavad telerid täna teiega eesti keeles.

Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1033
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 7 korda

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas zoom » 12:07, 22 Sept 2010

buhh kirjutas:... ilma Digilevi märgita ei räägiks kõik müüdavad telerid täna teiega eesti keeles.


No seda imet tahaks ma küll näha, kui telerit ostma hakkan, et teleri kasutajaliides eesti keeles minuga suhtleks.
Kõik kohapealsel turul saadavad telerid on siis Eestikeelsed :o :?:

meremees2
Entusiast
Postitusi: 365
Liitunud: 11:16, 22 Jaan 2009
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas meremees2 » 12:34, 22 Sept 2010

buhh kirjutas:
meremees2 kirjutas: buhh - tundub et oled "märgiga" tihedalt seotud ja seepärast ka ärritud, kuid kuna sa lugeda ei oska ja asjadest aru ei saa, siis proovin uuesti...

Ega Sa vist ise ka lugeda ei oska. Ma ei palunud kirja panna ajahetke millal Sony teleril EPG valeks läheb, vaid avaldada seadme täpne mudel ja tarkvaraversioon!
meremees2 kirjutas: 1) Odav? Digilevi märk maksab 2000.- € + km, kust otsast see odav on? Ja mis tööd nad siis nii teevad, nagu MultiUser kirjutas, siis katsetavad ainult pilti ja häält, anna andeks ja mis krd'i test see on. Miks ei katsetata siis piisavalt näiteks salvestamist, EPG-d jne, jne...?
MultiUSer ei tea asjast midagi. Teed järeldusi hinna suhtes, mille tööde sisu ja maht on Sulle teadmata. Lisaks selgub, et Sa ei ole täpselt kursis Digilevi märgi nõuetega. Tavatarbija mättaotsast vaadates Sa tõenäoliselt ei suudagi sellest numbrist üle saada.
meremees2 kirjutas: 4)Ma ei kaeba LG teleka kasutajamenüü üle absoluutselt, mille üle ma kaeban on see et EPG on alla igasugu arvestust + tasuliste kanalite vahetus aeglane. Märk on tal olemas, seega kas siis teil "märgimehed" ei ole mingit ajalist limiiti mille jooksul teler peab kanalit suutma vahetada + et inimene suudaks ka elektroonilist saatekava jälgida. Mina olen ostuga väga rahul, sest mul oli vaja antud telerit sisuliselt ainult tasuta levivate kanalite ja meedimängijalt filmide vaatamiseks. Ja enne ostu sooritamist olin teadlik nendest "kiiksudest"
Kasutajamenüü üks osa on EPG. EPG sellel teleril töötab ja sisu on õige, ülevaatlikus /keerukus on osa disainist ja ei ole viga. Kanali vahetamise kiirus on selle seadme omapära ja seda ei saa limiteerida. Samas, kui viide on pikem kui tavaliselt (teiste vastuvõtjatega võrreldes), siis on alati tootjat sellest probleemist teavitatud.
meremees2 kirjutas: Ehk siis veelkord buhh ja teised "märgimehed" Teie mõte sellest "märgist" on hea ja eks see annab ka tarbijale mõningase kindluse, kuid see märk ei ole ka selline püha lehm, et nüüd töötab kõik laitmatult ja enam kunagi miskeid vige ie ole. Nagu ennist ütlesin, siis mingid kiiksud on ja jäävad ikka külge, isegi "märgiga" boksidele.

Nõus, ideaalset asja pole olemas. Ja tootarendusse maetakse miljoneid. Digilevi märgi test selle võetava kopika eest ei suuda kontrollida miljonitega tehtud arendust. Aga ilma igasuguse kontrollita....
Katsuge midagi positiivset ka näha. Näiteks see, et ilma Digilevi märgita ei räägiks kõik müüdavad telerid täna teiega eesti keeles.


KDL-22 EX301AEP - M 8.513 – oled õnnelik??? Aga siiski kuna Sa nii kiivalt kaitsed seda „märki“, siis milleks ma pean selliseid asju kirjutama, TE ju olete selle ära testinud??? Ja vasta ka küsimusele kuidas inimene kellel ei ole ei arvutit, interneti, ega mälupulka selle asja korda peaks saama, isegi juhul kui on olemas miski tarkvarauendus? Antud probleem on muidugi olematu, võiks isegi öelda et mingil määral norimine, kuid lihtsalt see oli minu tähelepanek, mida ma ei olnud teiste seadmetega täheldanud.

Iseenesest julge väide et MultiUSer ei te asjast midagi.. :D :D :D Oled sa tema asjadega siis nii kursis? Ja ma ei ole tavatarbija, kindlasti ma tean sellest digilevist rohkem kui keskmine eestlane ja tihti ka palju enam kui meie kaubanduses töötavad elektroonikapoe klienditeenindajad. Ja olen ka enam-vähem kursis LEVIRA poolt läbiviidavas Digilevi testis, isegi nn esmaselt tasuta testimisele seadme toonud. Kiideti heaks, võib-olla isegi Sina ise seda tegid, a lihtsalt kuna ma neid bokse kusagile kaubandusketti müügile ei soovi panna (ilmselt ka ei saaks), siis kui ma müün aastas nii 120 odavamat ja 75 kallimat boksi (kusjuures mõlemale boksile oleksin selle „märgi“ pidanud eraldi ostma), siis ma ei usu et kliendid on nõus selle mulle kinni maksma. Rääkisin küll ka tehasega, et ehk nad tahavad seda osta ise, kuid nende põhimõte oli selles et on kinnitatud EU poolt ühtne standard ning nemad ei vaja mingit lisamärki. Vot nokk kinni-saba lahti. Ühtsete standarditega on see, et jah tõesti iga riik või teenusepakkuja saab ka veel midagi natuke omamoodi teha, Eestis on vähemalt minu arusaamist mööda selleks EPG. Nii „märgiga“ kui „märgita“ boksidel on probleeme EPG korralikult kuvamisega, mitte kõigil vist, aga siiski enamusel.

Kas EPG ikka on kasutajamenüü disaini osa? Kui Sa nii väidad siis jumal temaga, vaatan peeglisse ja korrutan endale et olen loll et sellise teleka ostsin… :oops:

Ja toodete eesti keelseks tegemine ei ole mingi raketiteadus, see on keskmiselt päev-paar tõlkimist ja hiljem pool päeva veel tõlkevigade parandamist. Telekate puhul ilmselt on see jah pikem protsess, aga boksidel on see nii.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist