Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas Henkka » 11:33, 02 Juul 2010

pets1 kirjutas:At Panasonic, we are constantly working to improve your satisfaction with our products.
As such, we would like to inform you that a firmware upgrade has been made available...

Kas sellised kirjad ei tule tuttavad ette? :mrgreen:


Õnnetuseks ei tule need kirjad tuttavad ette :oops: ...
Palun mind lingiga ja õpetusega aidata.
See konkreetne telekas on TH-42PZ81E, ostetud Pixmaniast ning olen väga tänulik,
kui mingi trikiga saab "firmware upgrade" ära teha.

Lisan siia ka viite vanemale teemale http://www.digi-tv.ee/viewtopic.php?f=44&t=10758, kus buhh asjad Levira vaatevinklist väga täpselt paika paneb :mrgreen:
Viimati muutis Henkka, 11:43, 02 Juul 2010, muudetud 1 kord kokku.

meremees2
Entusiast
Postitusi: 365
Liitunud: 11:16, 22 Jaan 2009
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas meremees2 » 11:35, 02 Juul 2010

Henkka kirjutas:
meremees2 kirjutas:
... Kui ikka telepildi tootja või edastaja pritsib saasta eetrisse, siis ei ole ju viga digiboksis...


No ei ole see kohe nii mitte :mrgreen:
Meite Levira meestel on see kõige eesrindlikuma ja kõige kaasaegsema tehnoloogiaga 4:3 ja 16:9 ümberlülitus kasutusel...
Pean häbiga tunnistama, et minu paari aasta vanune panasoonik Full HD plasma oma sisseehitatud MPEG4 vastuvõtjaga ei saa hakkama selle "parima" standardiga.
Levira loogika järgi on võimalik teha ainult üks järeldus - see panasoonik on saast.

Ehk vana anekdooti meenutades, kus kamp sõdureid marsib, üks paneb vale jalga ja siis ema heldinult vaatab: nää, kõik marsivad vale jalga, aga see minu poeg marsib ikka õiget jalga :mrgreen:

Levira 4:3 ja 16:9 ümberlülituse algoritm on samalaadne...
Aga parim omataoliste hulgas igatahes... :wink:


Reeglina jah Levira ju edastab seda mida telepildi tootja neile annab. Kui algmaterjal on vigane/valede parameetritega, siis nii see ka eetrisse läheb ja Levirat pole mõtet süüdistada.

Kasutaja avatar
taimo
Edasijõudnu
Postitusi: 81
Liitunud: 03:00, 16 Apr 2007
    unknown unknown

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas taimo » 12:06, 02 Juul 2010

meremees2 kirjutas:
taimo kirjutas:
meremees2 kirjutas:Ferguson FT 8300 HD ja Ferguson Ariva HDcombo salvestavad nii vabu kui ka tasulisi kanaleid probleemideta.

Kas Ferguson saab korrektselt hakkama automaagilise 4:3 ja 16:9 pildiformaadi vahetusega 16:9 telekas?


Defineeri korrektselt... :-) Või siis milline Eesti turul olevatest digiboksidest saab sellega hakkama 5+.

Ootan boksilt seda, et kui kanal saadab eetrisse 16:9 pildi (mida teevad meil vahelduva eduga ETV, ETV2, TV3 ja TV6), siis saaks boks sellest aru ja näitaks ka telekasse 16:9 pilti. Kui aga kanal saadab eetrisse 4:3 pildi, siis ma tahan seda näha oma 16:9 telekast tumedate ribadega külgedel, et mitte pilti välja venitada. Näiteks Viasati Thomson tegi seda.
Kui ka Ferguson sellega automaatselt hakkama saab, siis on ta hetkel minu valikus esimene, mille vastu võiks olemasoleva boksi välja vahetada.
Minu praeguse SD Zuumboxi juures käibki kõige rohkem närvidele, et pean kogu aeg käima menüüs käsitsi pildiformaati muutmas.

See, kui kanal pritsib eetrisse 4:3 sisse letterboxitud 16:9 pildi, on hoopis teine teema ning selles ma küll boksi ei süüdista.

Kasutaja avatar
pets1
Entusiast
Postitusi: 217
Liitunud: 14:50, 10 Mai 2010
Asukoht: Maa
    unknown unknown

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas pets1 » 13:05, 02 Juul 2010

selle TH-42PZ81E plasmaga on segane lugu, lk 49 manuaalis ütleb küll kuidas, aga see töötab vist ainult väljamaal ja läbi õhu või kaabli.
aga kirjuta neile, [email protected] ja nõua oma firmware update'i.
minu kopitud laused olid paraku ameerika publikule: http://www.panasonic.com/announce/updatemytv/info.html

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas buhh » 13:32, 02 Juul 2010

Henkka kirjutas:Meite Levira meestel on see kõige eesrindlikuma ja kõige kaasaegsema tehnoloogiaga 4:3 ja 16:9 ümberlülitus kasutusel...
Pean häbiga tunnistama, et minu paari aasta vanune panasoonik Full HD plasma oma sisseehitatud MPEG4 vastuvõtjaga ei saa hakkama selle "parima" standardiga.
Levira loogika järgi on võimalik teha ainult üks järeldus - see panasoonik on saast.
...

Uuematel Panasonic-u teleritel seda viga ei paista enam olevat. Jääb üle vaid "õnnitleda" OSTU puhul.

pppp
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 16:14, 09 Sept 2010
Asukoht: Tln
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas pppp » 17:30, 09 Sept 2010

Asjatundjad äkki viitsivad selle boksi kohta oma arvamust avaldada?

tänud ette,
p.
jäi oma TC7720HTCO-st ilma ja nüüd peaks miskit asemele vaatama (ja see miski võiks salvestav olla)

Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1033
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 7 korda

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas zoom » 19:22, 09 Sept 2010

Huvitav boks selline :P

- 2 x Common Interface
- 2 x Conax kaardilugejat


Milleks kaks, ühe tuuneri jaoks, või on neid seal mitu?

pppp
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 16:14, 09 Sept 2010
Asukoht: Tln
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas pppp » 18:13, 10 Sept 2010

Konkreetsel isendil näikse siiski vaid 1 DVB-T tuuner olevat (paistab, et tegemist 9080 CRCI nuditud versiooniga). ALi M3602 prose/chipset sees.

Kasutaja avatar
anduke88
Edasijõudnu
Postitusi: 29
Liitunud: 03:00, 18 Sept 2007
Asukoht: Tartu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas anduke88 » 11:40, 15 Sept 2010

Kuna omal siin on hakanud digiteler tõrkuma ning vahepeal on maal kaklus selle üle, kes millist kanalit digitelerist soovib vaadata, siis uuriks samuti kaardilugejaga salvestavat dogiboksi.

Lappasin teema läbi, eem, ei olnud just väga informatiivne. :P

Minu eelduseks oleks see, et boks oleks kaardipesaga(võibolla näeme aasta pärast vaid ETV-d, lisaks võimalus panna sisse võibolla starmani kaart), salvestaks usb-le (hea, kui võimaldaks salvestada ka nii, et ise vaatad mõnda muud kanalit, boonusena võiks salvestada ka siis, kui vaatad tasulisi[kaardiga] programme)
ning hind võiks jääda 1000 krooni ümber. Väga ülespoole ei tahaks väga hinda ajada.

Lisaks jäi silma onoffis ringi jalutades Acme ADVBT01 boks, kuid siin foorumis tundub olevat mõnel kasutajal juba sellega probleeme.
* Acme ADVBT01
* Schaub-Lorenz DVB4-7020
* D- box (ei mäleta mudelit, äkki oli R-101) ? See vistisegi kõige odavam, mingi alla 800.-
* Stong mingi mudel?
* Xoro mingi mudel ?
* Jacobson`s T3 DVB-T
Ja kas muud ei olegi? Ainult selliste vahel saabki valida?

Boonuseks oleks loomulikult Eesti keelne ja lihtne menüü (pole ainus digiboksi kasutaja) ning boks võiks olla nö kindel ja vastupidav. Viimast on vast liiga vara veel tahta?

Palun soovitage mõnda head boksi. Ei tahaks väga uisapäisa ostma tormata ja hiljem ostu kahetseda. On mõni uus boks välja tulnud või tuleks vaadata siiski neid bokse, mis juba siin eelnevas nimekirjas olemas? Ehk millist soovitaksite Teie?
Üks variant oleks ka Dreambox, millel nii DVB-T kui ka sati võimalus, kuid hetkel jääb kahjuks sellise hind päris kõrgeks minu jaoks. Vaatasin, et lipulaev maksis 16 000.- :o

Suured tänud abistajatele ! 8)

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8174
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 133 korda
On tänatud: 191 korda

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas peeter3000 » 18:36, 15 Sept 2010

-Selteka digiboxid tundub ,et on asjalikud.
Julgen soovitada.
-Xorol puudub eesti keel ,aga hind jälle odav..
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Kasutaja avatar
anduke88
Edasijõudnu
Postitusi: 29
Liitunud: 03:00, 18 Sept 2007
Asukoht: Tartu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas anduke88 » 23:22, 15 Sept 2010

Tänan
Vähemalt jäi valik veidikenegi väiksemaks 8)

Hetkel ongi valida jäänud vaid kahe digiboxi vahel:
* Acme DVBT-01 Hind kuskil: 920-999.-
VÕI
* Selteka TC-402 Hind kuskil: 1100-1300.-

Ütleme nii, et see ligi 200 kroonine vahe just liiga ei tee, seega prooviks välja selgitada, kumb neist siiski parem on ning milline neist soetada. Andmete järgi tunduvad suhteliselt sarnased olevat.

Ei oskagi kohe valida...Acme poole jääks nagu disaini ja veidikene väiksema hinna poolest, Selteka jällegi auhinnatud kui igava välimusega-viimast pole töötamas näinud, niiet ei tea, kas mingit infot üldse kuvab esipaneelile.
Eesti keelse menüüga on vist mõlemad? Kellel olemas on või kasutusvõimalus olnud, millisel on kiirem programmivahetus, milline lihtsam käsitleda ning millisel paremini jälgitavad ja kerged/loogilised menüüd?

-e-
16.09 õhtuse seisuga on nüüdseks digibox soetatud. Kuna Tartus polnud normaalse hinnaga kiiremas korras Saltekat saada (oli vaid 1400.-), võtsin hetkel siiski ära selle Acme digiboxi (~900). Eks ma annab boksist ja selle andmetest nädalavahetusel või uuel nädalal täpsemalt teada.
Igatahes soojad tänud soovitajatele 8)
Viimati muutis anduke88, 21:17, 16 Sept 2010, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas buhh » 11:01, 16 Sept 2010

Mina ei soovita kombagi eelmainitut. Digilevi testiks neid esitatud ei ole. Konkreetselt Acme käitumise kohta on tulnud kaebusi.
Korralikku ja kontrollitud, salvestavat, sisseehitatud Conax kaardilugejaga digilevi vastuvõtjat hetkel müügis ei olegi.

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8174
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 133 korda
On tänatud: 191 korda

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas peeter3000 » 11:23, 16 Sept 2010

Seltekaga on see asi,et kui mingid vead ka ilmnevad võib siia kirjutada.
Leedukad teevad võimalusel kiiresti softiuuenduse..
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

meremees2
Entusiast
Postitusi: 365
Liitunud: 11:16, 22 Jaan 2009
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas meremees2 » 15:25, 16 Sept 2010

buhh kirjutas:Mina ei soovita kombagi eelmainitut. Digilevi testiks neid esitatud ei ole. Konkreetselt Acme käitumise kohta on tulnud kaebusi.
Korralikku ja kontrollitud, salvestavat, sisseehitatud Conax kaardilugejaga digilevi vastuvõtjat hetkel müügis ei olegi.


Võin küll eksida, kuid minu teadmiste põhjal digilevi testis salvestamist üldse ei proovita.

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Soovitage kaardilugejaga salvestavat digiboksi

PostitusPostitas buhh » 09:04, 17 Sept 2010

meremees2 kirjutas:Võin küll eksida, kuid minu teadmiste põhjal digilevi testis salvestamist üldse ei proovita.

Tõsi ta on, aga kui vastuvõtja põhifunktsioonid korrektselt ei tööta, siis seadme muud kellad-viled ei oma enam tähtsust.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 49 külalist