Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
wookie
Entusiast
Postitusi: 291
Liitunud: 03:00, 03 Juul 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas wookie » 22:32, 20 Nov 2006

joonas kirjutas:
wookie kirjutas:DigiTV on äri. Igasugusel äril on täpselt üks eesmärk - teenida omanikele pappi. Kõik muud eesmärgid on teisejärgulised.

Kõik muu ei ole teisejärguline. Papist võid suu puhtaks pühkida, kui müüa ei suuda.

"Pappi teenima" tähendabki eelkõige kasumiga müümist ning alles selle järel tootmist.
Seega on minu väide õige. Või siis teisisõnu - äri eesmärgiks on suurendada omanike materiaalset jõukust, kui niisugune sõnastus paremini sobib.

tigekala kirjutas:
wookie kirjutas:Kõik muud eesmärgid on teisejärgulised.
Aga aated, kultuur jne.? Paljukorratud küsimus: Kas ma selleist Eestit tahtsimegi?
Või on ikkagi hirm vene karu ees?

Nagu ma kirjeldasin, on tegemist ilmselgelt äriga - mitte mingid karud ega hirmud ei ole eriliseks argumendiks.

Kultuuri arendamisega tegeleb meie riigis Kultuuriministeerium ( http://www.kul.ee/ ). Ma usun, et Starman on nõus viimase tellimusel, lülitama paketti suvalise lisakanali, kui selle edastamine kinni makstakse või muul viisil mõne teise kanali edastamisest majanduslikult kasulikum on.

jyri403 kirjutas:Tänu Starmani "jõupingutustele" oleme ikkagi kahjuks nö vene kultuuriruumis

Nimeta mulle palun ajaloost mõni periood, mil' see poleks nõnda olnud? Vene kultuuriruumi mõju on meil siin objektiivne reaalsus olnud kogu aeg, soovime me seda siis või mitte. Selle vastu võidelda pole mitte mingit põhjust, sellega koos tuleb elada.
Ei maksa unustada ka näiteks seda, et Eesti keel on oma ülesehituselt Vene keelele üllatavalt sarnane. Oluliselt sarnasem kui näiteks Läti või Leedu keelele.
Vaevalt, et Starmani nn. "jõupingutused" neid tõsiasju kuidagiviisi mõjutavad.

Ehk siis, Vene kultuuriruum ning Venemaa üleüldse on objektiivne reaalsus, millega tuleb arvestada. Üldiselt on ajalugu näidanud, et tegelased, kes keelduvad objektiivse reaalsusega arvestamast ning üritavad elada oma "ideaalreaalsuses", kipuvad välja surema.
Viimati muutis wookie, 22:38, 20 Nov 2006, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
ziege
DigiTVfänn
Postitusi: 669
Liitunud: 00:10, 27 Mai 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas ziege » 22:37, 20 Nov 2006

Eks detsembri esimesed päevad näitavad,kuidas liitumisi tuleb-kelle jaoks on see nimekiri saast ja kelle jaoks OK.
Oskab keegi öelda,milleks sellel ZUUMBOX-il USB?

Kasutaja avatar
wookie
Entusiast
Postitusi: 291
Liitunud: 03:00, 03 Juul 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas wookie » 22:39, 20 Nov 2006

ziege kirjutas:Oskab keegi öelda,milleks sellel ZUUMBOX-il USB?

Väga suure tõenäosusega samal põhjusel, miks nunnal on tissid - igaks juhuks.

Kasutaja avatar
onumutt
DigiTVfänn
Postitusi: 748
Liitunud: 12:48, 30 Sept 2003
Asukoht: Mulgimaa
    unknown unknown
On tänatud: 14 korda

PostitusPostitas onumutt » 22:53, 20 Nov 2006

Kas te oskate vastata, kas sellel nn. zuumboxil on HDMI väljund ka?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 23:01, 20 Nov 2006

wookie kirjutas:Kuidas sa seda arvamust põhjendaksid?

Nagu põhjamaadele kohane, kasutatakse filmidel ja seriaalidel subtiitreid ning saateid edastatakse originaalheliga. Seda pidasin silmas. Pluss soome keelest saavad paljud aru. Päris häid seriaale ja filme tuleb sealt. Näpuotsaga sporti ka.

Mis sinu nimekirja analüüsi puutub, siis sul on vana nimekiri. Ajakohane asub aadressil zuum.ee. Pimp asemel on Eeter ja Extreme asemel Eurosport.

wookie kirjutas: 3. Discovery Channel
4. Discovery Science
5. Discovery Civilisation
6. Discovery Travel&Living
7. Animal Planet

Need ongi minu silmis ka ainukesed kanalid, mille pärast paketti aboneerida.

wookie kirjutas:Tuleb tunnistada, et keskpõrandale kokku joonistub päris hea pakett välja - kindlasti oluliselt parem kui Viasati oma.

Kindlasti ei saa öelda, et üks teisest parem oleks, kuna via paketis on suures osas erinevad kanalid. Pigem ütleks, et paketid täiendavad teineteist. Vial on dok. kanaleid umbes sama palju, lastele pakutakse oluliselt rohkem (3xdisney, cartoon, nick) ning sporti, muusikat ja erootikat on ka tiba rohkem. Aga muidugi via paketi võtaks ma ka ainult dok.kanalite (eestikeelne history tundus põgusal vaatamisel päris huvitav) ja spordikanalite pärast (sport 3 peal on palju poksi).

wookie kirjutas:Mille asemele kasvõi need "soomed" panna?

Mitte asemele, aga paha ei teeks, kui need järgmisel aastal lisada ;)

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 23:04, 20 Nov 2006

onumutt kirjutas:Kas te oskate vastata, kas sellel nn. zuumboxil on HDMI väljund ka?

Digitv.ee lehekülje andmetel on küll.

Kasutaja avatar
onumutt
DigiTVfänn
Postitusi: 748
Liitunud: 12:48, 30 Sept 2003
Asukoht: Mulgimaa
    unknown unknown
On tänatud: 14 korda

PostitusPostitas onumutt » 23:07, 20 Nov 2006

Tänan sind vastamise eest.

Kasutaja avatar
tammevarblane
Edasijõudnu
Postitusi: 31
Liitunud: 03:00, 30 Apr 2006
    unknown unknown

Leviala

PostitusPostitas tammevarblane » 23:08, 20 Nov 2006

On nende kanalitega kuidas on aga kõige suurem tüng on peaagu olematu leviala. Naera või tagumik küljest. Näeks kasvõi ühte kanalit...

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 23:55, 20 Nov 2006

wookie kirjutas:
joonas kirjutas:
wookie kirjutas:DigiTV on äri. Igasugusel äril on täpselt üks eesmärk - teenida omanikele pappi. Kõik muud eesmärgid on teisejärgulised.

Kõik muu ei ole teisejärguline. Papist võid suu puhtaks pühkida, kui müüa ei suuda.

"Pappi teenima" tähendabki eelkõige kasumiga müümist ning alles selle järel tootmist.
Seega on minu väide õige. Või siis teisisõnu - äri eesmärgiks on suurendada omanike materiaalset jõukust, kui niisugune sõnastus paremini sobib.

Viimane lause kukkus sul juba paremini välja, kui sinna ette lisada ka "pikemas perspektiivis". Silma kriipis sinu lause, kus sa väitsid, et "kõik muud eesmärgid on teisejärgulised", mille all saab mõista mida iganes. Kui sa tahad peamist eesmärki rõhutada, siis oleks olnud korrektsem väita, et teised eesmärgid on põhieesmärki toetava iseloomuga ;)

Sama "osav" sulesepp olid sa lausega:
wookie kirjutas:"Pappi teenima" tähendabki eelkõige kasumiga müümist ning alles selle järel tootmist.
Eks sa mõtlesid natuke paremini, aga välja kukkus nagu tavaliselt ;)

Kasutaja avatar
a1
DigiTVfänn
Postitusi: 646
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: JƤrvamaa
    unknown unknown

Re: Leviala

PostitusPostitas a1 » 00:09, 21 Nov 2006

tammevarblane kirjutas:On nende kanalitega kuidas on aga kõige suurem tüng on peaagu olematu leviala.


"Täna saavad ZUUM-i nautida Tallinna ja Valgjärve ümbruses elavad inimesed enam kui 60% kodudes."

Ma saan aru, et see 60% on ilukirjanduslik liialdus, kuid kindlasti pole see "peaaegu olematu leviala".

Kasutaja avatar
wookie
Entusiast
Postitusi: 291
Liitunud: 03:00, 03 Juul 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas wookie » 00:36, 21 Nov 2006

joonas kirjutas:Nagu põhjamaadele kohane, kasutatakse filmidel ja seriaalidel subtiitreid ning saateid edastatakse originaalheliga. Seda pidasin silmas. Pluss soome keelest saavad paljud aru. Päris häid seriaale ja filme tuleb sealt. Näpuotsaga sporti ka.

Jah, see on tõesti nõnda, kuid ma ei ole veendunud, et TV pakettides filmidele panustamine tänapäeval enam äriliselt õige on. Niikuinii kõik piraadivad p2p abil, mistõttu tuleks filmide müümiseks leida teisi vahendeid.

joonas kirjutas:Extreme asemel Eurosport.

Sellega läks siis täppi...

joonas kirjutas:lastele pakutakse oluliselt rohkem (3xdisney, cartoon, nick)

See valik on Viasatil parem tõesti. Ütleme nii, et Cartoon/TCM asemel võiks seal Starmani paketis näiteks Disney või parema puudumisel kasvõi Nickelodeon olla, ent suure tõenäosusega on Cartoon ja TCM "juba ostes" koos ning sedasi soodsam.

joonas kirjutas:Sama "osav" sulesepp olid sa lausega:
wookie kirjutas:"Pappi teenima" tähendabki eelkõige kasumiga müümist ning alles selle järel tootmist.
Eks sa mõtlesid natuke paremini, aga välja kukkus nagu tavaliselt ;)

Ma olin absoluutselt teadlik selle lause kahemõttelisusest. Võib ehk öelda, et see oli suisa kunstikavatsuslikult just nõnda sõnastatud.

Kasutaja avatar
zi224a
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas zi224a » 11:43, 21 Nov 2006

Kas keegi teab ka mis firma ja mudel tuuneriga on zuumboxis tegemist?
Arguing on the internet is like running on paraolympics - even if you win, you're still retarded :D<br /><br />DM 500-S Triax 110/100 19,2E, 13E, 5E, 1W

Kasutaja avatar
spyhalfer
Edasijõudnu
Postitusi: 57
Liitunud: 12:19, 01 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas spyhalfer » 11:49, 21 Nov 2006

ziege kirjutas:Eks detsembri esimesed päevad näitavad,kuidas liitumisi tuleb-kelle jaoks on see nimekiri saast ja kelle jaoks OK.
Oskab keegi öelda,milleks sellel ZUUMBOX-il USB?


ühe teise Kaoni mudeli puhul oli USB kohta järgnev kirjas:

- MP3(MPEG-1 Layer-3) Transfer & Play from Internet via USB 2.0

Starmani mudeli kohta aga praegu pole midagi selle kohta kirjas
http://www.kaonmedia.net/eng/product/vi ... hp?seq=102

aga muidu peab vist telekal olema video sisend, sest RF-modulaatorit sellel ei ole. Seal kus ma seda teenust kasutama tahan hakata pole video sisendiga telekat :(

edit:
http://www.kaonmedia.net/eng/tech/gallery06.php
tundub, et mp3 siiski ei saa kuulata antud mudeliga või pole seda uuendatud lihtsalt

Kasutaja avatar
a1
DigiTVfänn
Postitusi: 646
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: JƤrvamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas a1 » 12:59, 21 Nov 2006

spyhalfer kirjutas: Seal kus ma seda teenust kasutama tahan hakata pole video sisendiga telekat :(


Nikerdad ise mõnest videomaki modulaatorist vastava eraldisesisva karbi või kasutad videomakki ennast modulaatorina.

USB võiks ikka selleks olla, et striim arvutisse uhada :twisted:

Kasutaja avatar
haistag
Edasijõudnu
Postitusi: 42
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas haistag » 13:07, 21 Nov 2006

on siit foorumist keegi asja katsetand ka ....kuda pilt on jne ...kas tasub visati kullla vasta vahetada ?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 201 külalist