Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas truffi » 23:58, 04 Mär 2007

haistag kirjutas:mul esineb zuumboxiga hakkimist (pilt jääb seisma ja heli käib edasi, nii umbes 2-3 sekised hakkimised miski 15 minutise intervalliga
ma arvan, et see tavaline, sest ma olen ka sellist asja näinud


Laadisin uue softi peale. Nüüd laseb ka lindistada ehk Macro on kõrvaldatud (copy protection) aga see pildi nn. kinnijäämine nii, et heli edasi jookseb on ikka küljes. Iga teatud aja tagant, ka salvestataval streamil, nii et boxis endiselt viga ka uue softiga.
ja ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete päevavargad, joodikud, liiderdajad, laiskvorstid...TAINAPEAD!!!

Kasutaja avatar
Martini
Entusiast
Postitusi: 328
Liitunud: 02:00, 12 Dets 2006
Asukoht: Muraste
    unknown unknown

PostitusPostitas Martini » 10:15, 05 Mär 2007

truffi kirjutas:Laadisin uue softi peale. Nüüd laseb ka lindistada ehk Macro on kõrvaldatud (copy protection).


Tõsi. Palju asju on parandatud. Nüüd töötab ka näiteks EPG bronnimine nii, nagu ta peaks. Ja nüüd on sellel nupul, mis vahetab kuvasuhet 4:3, letterboxi ja 16:9 vahel, mingi reaalne funktsioon kah. Segaseks jääb küll, miks kõik kanalid, millel seda valida saab, ikkagi vaikimisi letterboxis on, kuigi boxi setupist on pandud screen type 16:9 peale, aga edasiminek seegi, et üldse midagi reguleerida saab. Kui ma millalgi jõuan selle ka ära testida, kas nüüd suudetakse ka soomlaste digiviihde kanalit normaalselt käidelda, siis ongi nagu suuremad vead otsa saanud. Nii võib ju asjast asja saada.

Martini

Kasutaja avatar
karla
Tegija
Postitusi: 1057
Liitunud: 03:00, 12 Sept 2005
Asukoht: Uusimaa, Finland
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

PostitusPostitas karla » 10:46, 05 Mär 2007

Kõige suurem viga on ju ikka kõrvaldamatta, pildikvaliteet ju s..t. Kogu see üritus on üks suur viga.
Panasonic TX-P60ST60Y, DM800HD, GM Spark One, 1W, 4,8E, 9E, 13E, 19,2E, 28E, 36E

Kasutaja avatar
haistag
Edasijõudnu
Postitusi: 42
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas haistag » 14:41, 05 Mär 2007

tea kas nad ise teavad seda et pilt kinni jookseb vahel :P .....korra ma kliendiinfos diskuteerisin nendega ....tibi toru otsas väitis et kontrollige antenni ilmselt signaal kehv ...krt mul s68 ja q 95-100 ......tai pohh kui antenni viga :S

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
zuumacher
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 02:00, 26 Dets 2006
Asukoht: Raplamaa, mere kaldal
    unknown unknown

PostitusPostitas zuumacher » 17:55, 05 Mär 2007

truffi kirjutas:
haistag kirjutas:mul esineb zuumboxiga hakkimist (pilt jääb seisma ja heli käib edasi, nii umbes 2-3 sekised hakkimised miski 15 minutise intervalliga
ma arvan, et see tavaline, sest ma olen ka sellist asja näinud


Laadisin uue softi peale. Nüüd laseb ka lindistada ehk Macro on kõrvaldatud (copy protection) aga see pildi nn. kinnijäämine nii, et heli edasi jookseb on ikka küljes. Iga teatud aja tagant, ka salvestataval streamil, nii et boxis endiselt viga ka uue softiga.

Mul samuti jääb vahel pilt hetkeks kinni. Avastasin, et box reageerib mõningatele häiretele. Näiteks boxi juures elektrilist välgumihklit klõpsutades hakkab hakkima. Samuti boksi lähedal olevat säästupirniga laualampi klõpsutades ka jamab.

Kasutaja avatar
Olavi
Entusiast
Postitusi: 292
Liitunud: 03:00, 26 Mai 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas Olavi » 19:44, 05 Mär 2007

IRW sellele zoom boxil peaks olema kasutusjuhendis õpetus, kuidas tinapaberist varjestus ümber ehitada ja see maandada. :D

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 19:58, 05 Mär 2007

Martini kirjutas:
truffi kirjutas:Laadisin uue softi peale. Nüüd laseb ka lindistada ehk Macro on kõrvaldatud (copy protection).


Tõsi. Palju asju on parandatud. Nüüd töötab ka näiteks EPG bronnimine nii, nagu ta peaks. Ja nüüd on sellel nupul, mis vahetab kuvasuhet 4:3, letterboxi ja 16:9 vahel, mingi reaalne funktsioon kah. Segaseks jääb küll, miks kõik kanalid, millel seda valida saab, ikkagi vaikimisi letterboxis on, kuigi boxi setupist on pandud screen type 16:9 peale, aga edasiminek seegi, et üldse midagi reguleerida saab. Kui ma millalgi jõuan selle ka ära testida, kas nüüd suudetakse ka soomlaste digiviihde kanalit normaalselt käidelda, siis ongi nagu suuremad vead otsa saanud. Nii võib ju asjast asja saada.

Martini

Mina olen selle 4:3 letterboxilt 16:9 peale ümberlülimisega algusest peale hädas olnud. Probleem on selles, et soome saadab väga palju 16:9-s pilti, mul 4:3 telku. 4:3 letterbox peaks istutama kõik 4:3 peale, muidugi 16:9-ga tekivad ülesse ja alla mustad ribad tavalisel 4:3 telekal, nagu peaks olema. Aga mul on laia puhul näod pikad, tuleb lülida 4:3 täisekraanile kui edastatakse 16:9 pilti, siis äärtest jääb pilt raamist välja. Kuradid on ikka vigase softi seal tehases neile peale pannud. Starmani kurat ei saa ise ka aru, et nad on kogu selle üritusega kolme jalaga pange astunud.

Kasutaja avatar
metsavend
Entusiast
Postitusi: 275
Liitunud: 02:00, 28 Nov 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas metsavend » 21:14, 05 Mär 2007

truffi - mis see uusim softiversioon on? mul on 00.13.05.02 aga see vist pole kõige viimane? kas saab boksi sundida uuendama? seadetest on pandud "automatic upgrade with notify" vms.

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 23:28, 05 Mär 2007

Veel parem oleks,kui tootja kodulehelt seda softi alla laadida saab, nagu mujal ilmas kombeks.

Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

SEB lugeja + NewCS

PostitusPostitas kain » 13:39, 07 Mär 2007

[*Vabandust, post valesse teemasse, selle võib kustutada]

Kasutaja avatar
metsavend
Entusiast
Postitusi: 275
Liitunud: 02:00, 28 Nov 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas metsavend » 22:19, 07 Mär 2007

45. kanalile on tekkinud "TEST".

keegi vaatajakaardi omajatest näeb seal ka midagi?

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 22:39, 07 Mär 2007

Kus kandis sa vaatad?

Kasutaja avatar
metsavend
Entusiast
Postitusi: 275
Liitunud: 02:00, 28 Nov 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas metsavend » 23:13, 07 Mär 2007

faas kirjutas:Kus kandis sa vaatad?


"kloostri taga metsas"

Kasutaja avatar
Digipigi
Edasijõudnu
Postitusi: 27
Liitunud: 02:00, 27 Nov 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas Digipigi » 23:57, 07 Mär 2007

metsavend kirjutas:45. kanalile on tekkinud "TEST".

keegi vaatajakaardi omajatest näeb seal ka midagi?


Seal on MTV eesti ja Eeter ja muu selline.
Kas kellegil on infot 59 kanali tuuningu kohta? Tundub et turbo rõhku on tõstetud, igatahes on mul kvaliteet ca 50% juurde visanud.

Kasutaja avatar
vanemleitnant
DigiTVfänn
Postitusi: 601
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Muuga - teletornist 3km itta
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 20 korda

PostitusPostitas vanemleitnant » 09:31, 08 Mär 2007

metsavend kirjutas:45. kanalile on tekkinud "TEST".


See TEST tekkis täiesti iseseisvalt (ilma häälestamata). Kaart on sees ja TEST on pime ning vaikne.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 163 külalist