Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
Chill
Entusiast
Postitusi: 264
Liitunud: 03:00, 16 Apr 2007
Asukoht: Kunda ümbrus
    unknown unknown

PostitusPostitas Chill » 17:49, 29 Nov 2007

zoom kirjutas:ega praegusel hetkelgi saa väita, et subtiitrid FOXil olemas on. Või arvab keegi nood vilkuvad 1/25 sekundid kestvad tähekombinatsioonid tõlkeks.
Peab ikka kiire lugeja olema ja 2/3 teksti tõlkimata niikuinii, lisaks veel sünkroonist väljas, kui mõni subtiitri rida lugeda jõudmiseks peaks mõni sekundit ekraanil püsima.
Haltuura korras tehtav töö, mis muu.


Tõsi ta on. :? Samas leedukate subtiitrid püsivad igati korralikult ja on sünkroonis.

Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1033
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 7 korda

PostitusPostitas zoom » 20:52, 29 Nov 2007

Need subtiitrid tehakse ikka kohapeal valmis vast. Aga miks nad tegevusega ekraanil ei kattu, sellest ma aru ei saa.
See tõlkimise ja pildile lisamise asi tehakse Eestis kohapeal või miski vahendusega muus riigis. Kes on süüdi? tunnistage üles :twisted:

Kasutaja avatar
seeru
Entusiast
Postitusi: 109
Liitunud: 02:00, 05 Nov 2007
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

eesti supakad

PostitusPostitas seeru » 22:14, 29 Nov 2007

Crime Foxile toodab eesti supakaid ikka hea vana tuttav SDI Eesti.

Need teised supakad on vist pigem läti kui leedu keeles aga tunduvad jah sünkroonis olema ega vilgu.

Kasutaja avatar
roska
Digivanake
Postitusi: 1103
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Eesti
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 209 korda

PostitusPostitas roska » 23:47, 29 Nov 2007

Fox Crime tehakse Hispaanias, subtiitrid toodab siiamaani veel SDI, aga tulevikus ilmselt mitte.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
valts
Edasijõudnu
Postitusi: 32
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas valts » 21:44, 30 Nov 2007

Riho kirjutas:
Agrafe kirjutas:Mul teeb jälle peale tarkvara uuendust sellist nalja, et kui puldilt vajutada vastuvõtja sisse, siis iga korraga ei tahagi hakata tööle, jõuab "Init" kirjani ja siis lülib ennast välja. Eile ühel katsel õnnestus kolmanda korraga vastuvõtja tööle saada. :)
Eelmise tarkvaraversiooniga sellist asja ei täheldanud.


Muide minul ka. Arvasin, et ei saa ise puldiga pihta ja vajutasin nt nuppu kaks korda .

Ma tõmbasin standbys juhtme paariks minutiks tepslist välja ja nüüd läheb esimesest korrast ilusti käima 8)

Kasutaja avatar
zuumacher
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 02:00, 26 Dets 2006
Asukoht: Raplamaa, mere kaldal
    unknown unknown

PostitusPostitas zuumacher » 01:20, 01 Dets 2007

valts kirjutas:Ma tõmbasin standbys juhtme paariks minutiks tepslist välja ja nüüd läheb esimesest korrast ilusti käima 8)

Mul küll sellest kasu polnud. Vaid esimene kord läks normaalselt. Järgnevatel sisselülimistel tuleb ikka topelt pressida :(

Kasutaja avatar
valts
Edasijõudnu
Postitusi: 32
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas valts » 08:53, 01 Dets 2007

noojah, nüüd ommukul hakkas jälle nöökima :evil:

Kasutaja avatar
Agrafe
Edasijõudnu
Postitusi: 69
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas Agrafe » 11:38, 01 Dets 2007

valts kirjutas:
Riho kirjutas:
Agrafe kirjutas:Mul teeb jälle peale tarkvara uuendust sellist nalja, et kui puldilt vajutada vastuvõtja sisse, siis iga korraga ei tahagi hakata tööle, jõuab "Init" kirjani ja siis lülib ennast välja. Eile ühel katsel õnnestus kolmanda korraga vastuvõtja tööle saada. :)
Eelmise tarkvaraversiooniga sellist asja ei täheldanud.


Muide minul ka. Arvasin, et ei saa ise puldiga pihta ja vajutasin nt nuppu kaks korda .

Ma tõmbasin standbys juhtme paariks minutiks tepslist välja ja nüüd läheb esimesest korrast ilusti käima 8)


Mul on jälle nüüd paaril viimasel päeval esimese korraga ennast käima vedanud.

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 04:26, 02 Dets 2007

Kustutatud, kuna läks valesse teemasse.

Kasutaja avatar
ints0000
Edasijõudnu
Postitusi: 25
Liitunud: 03:00, 10 Sept 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas ints0000 » 22:21, 02 Dets 2007

Miks need kanali numbrid nüüd nii imelikud on, et osad on vahele jäätud?

Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1033
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 7 korda

PostitusPostitas zoom » 23:02, 02 Dets 2007

Miks siis kohe imelikud. Too esimene mux on broneeritud vabadele kanalitele ja igale kanalile on antud oma number. Aasta alguses peaks lisanduma TV6 ja mis too kanal2 kanal oligi. Siis lähevad need sinna nn. aukudesse. Kuidas aga Soome kanalitega asi ära jagatakse, need ju kannavad seal soomemaal ka numbreid 1. alates ja toppisid endid maarjamaa kanalite kohtadele, mis alles tulevad.
See poleks ju probleem, kui saaks kasutada sellist iseenesest mõistetavat asja nagu kanalite asukohtade muutmine ja üleliigsete blokeerimine. Milleks mulle tolle Hustleri no access.
Too favourites võimalus pole aga päris see, mis vaja. Milleks vaja kusagil menüüs sonkida, enamus vaatab ikkagi teatud vaatamist väärivaid kanaleid ja ja neid peaks olema võimalik harjumuspäraselt saama valida 1-9 nuppudega puldilt.

Kasutaja avatar
zuumacher
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 02:00, 26 Dets 2006
Asukoht: Raplamaa, mere kaldal
    unknown unknown

PostitusPostitas zuumacher » 08:42, 03 Dets 2007

zoom kirjutas:Milleks mulle tolle Hustleri no access.

No seda saab küll blokeerida. menüü>muuda nimekirja>valid sealt kanali mida ei soovi>punane nupp>jäta vahele>ok

Kasutaja avatar
Plinn
Entusiast
Postitusi: 377
Liitunud: 02:00, 08 Nov 2007
Asukoht: Tartu
    unknown unknown
On tänatud: 18 korda

Numeratsioon muutunud?

PostitusPostitas Plinn » 09:22, 06 Dets 2007

ee... kas ainult mulle tundub nii või on teistel ka sedasi, aga minu arust on järjekordselt muudetud programmide järjekorra numbreid mux'ides.
Eile tuunerit käivitades toimus kohe ka mingi "programmiuuendus" ja kui pilt pärast seda ette tuli, siis enne 16 "kanalil" diskoverit näidanud tuuner osutus ootamatult esimesel kanalil olevaks ja näitas ETV-d.
Tühja sellest, aga üllatas hoopis see, et muidu juttude järgi vabakanalitele reserveeritud numbritest 1-10 on hetkel (või õigemini veel eile kella kuue ajal õhtul oli) alates kuuendast kanalist maksulised zuumi paketti kuuluvad kanalid.
Isiklikult isegi päris meeldib, et ühekohalised kanalinumbrid on kasutuses, kuid huvitab ikkagi, et mis on sellise manööverdamise taga. Kas mõni kohalikest kanalitest (näiteks TV-3, Kanal-2?), kellele oli koht numeratsioonis reserveeritud, on otsustanud oma DVB-T'sse tuleku määramatta tulevikku nihutada?... :?
Kompetentsed isikud äkki selgitavad?.. Isand Roska - Aee!!.. :)
Viimati muutis Plinn, 16:54, 06 Dets 2007, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Martini
Entusiast
Postitusi: 328
Liitunud: 02:00, 12 Dets 2006
Asukoht: Muraste
    unknown unknown

PostitusPostitas Martini » 10:13, 06 Dets 2007

See, et kanaleid maha kustutada ei saa, on zuumboxi üks ogaramaid omadusi üldse. See pilusilm, kes sellise softi välja mõtles, peaks kuidagi karistatud saama. Probleemi teeb eriti nilbeks see, et skiplisti suurus on piiratud. Suvistes levitingimustes tekkis mulle boksi automaatotsinguga üle 120 kanali, mitte kuidagi ei olnud skiplistiga majandades võimalik sellist olukorda tekitada, et ainult vajalik komplekt alles jääks.

Kasutaja avatar
roska
Digivanake
Postitusi: 1103
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Eesti
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 209 korda

Re: Numeratsioon muutunud?

PostitusPostitas roska » 11:35, 06 Dets 2007

Plinn kirjutas:ee... kas ainult mulle tundub nii või on teistel ka sedasi, aga minu arust on järjekordselt muudetud programmide järjekorra numbreid mux'ides.
Eile tuunerit käivitades toimus kohe ka mingi "programmiuuendus" ja kui pilt pärast seda ette tule, siis enne 16 "kanalil" diskoverit näidanud tuuner osutus ootamatult esimesel kanalil olevaks ja näitas ETV-d.
Tühja sellest, aga üllatas hoopis see, et muidu juttude järgi vabakanalitele reserveeritud numbritest 1-10 on hetkel (või õigemini veel eile kella kuue ajal õhtul oli) alates kuuendast kanalist maksulised zuumi paketti kuuluvad kanalid.
Isiklikult isegi päris meeldib, et ühekohalised kanalinumbrid on kasutuses, kuid huvitav ikkagi, et mis on sellise manööverdamise taga. Kas mõni kohalikest kanalitest (näiteks TV-3, Kanal-2?), kellele oli koht numeratsioonis reserveeritud, on otsustanud oma DVB-T'sse tuleku määramatta tulevikku nihutada?... :?
Kompetentsed isikud äkki selgitavad?.. Isand Roska - Aee!!.. :)



Mis piirkonnas Sa elad? Tallinnas töötab LCN küll normaalselt, ETV on 1 ja Kalev Sport 5 ning Discovery 16.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 66 külalist