Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
zuumacher
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 02:00, 26 Dets 2006
Asukoht: Raplamaa, mere kaldal
    unknown unknown

PostitusPostitas zuumacher » 11:17, 27 Nov 2007

Ega enne tööleminekut polnud eriti aega näppida. Niipalju märkasin, et stand by asendis laseb vähemalt scardi vabaks. Märkasin ka graafikas pisimuutusi, aga eesti keelt on box hakanud unustama, osa väljendeid on inglisekeelsed.

Kasutaja avatar
Plinn
Entusiast
Postitusi: 377
Liitunud: 02:00, 08 Nov 2007
Asukoht: Tartu
    unknown unknown
On tänatud: 18 korda

PostitusPostitas Plinn » 11:20, 27 Nov 2007

pork kirjutas:Eino lihtsameelne, digiboxi softi uuendamine ei saa ju nn. keskusest tulevat sitta striimi paremaks muuta.

Esitasingi küsimuse, mitte ei pakkunud lootusi ja soovunelmaid. Aga tänan, et asjatundlikult vastasid.
Ühes teises teemas ma juba kirjutasin enese kohta, et ma tõesti pole vastava ala asjatundja, nii et sorry, kui mõni küsimus lihtsameelne või lausa loll tundub.
Toredat päeva Sullegi.

Kasutaja avatar
Sculder
DigiTVfänn
Postitusi: 958
Liitunud: 02:00, 12 Nov 2007
Asukoht: تالين Tallinn Nõmme
    unknown unknown
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Sculder » 11:37, 27 Nov 2007

Pildi kvatiteet softist jah ei muutu kuid kuna 64. on viletsama signaaliga kui 45 siis oli mul algul probleme ühe boxiga (mis on mitme jagaja + sat`iga ühendatud), et talle 64.pealt pilti ette saada


Uuuuuups Kalev Spordil pilt ees :D

intz
Entusiast
Postitusi: 109
Liitunud: 02:00, 20 Veebr 2006
Asukoht: Neeme
    unknown unknown

PostitusPostitas intz » 13:48, 27 Nov 2007

Mul nüüd Fox crime jne. kanalitel pilt ja heli puudub, kui pilt ees, siis ruudutab hirmsasti.
Nad võiksid 64 võimsust ka juurde keerata.

Softist niipalju, et kanalite vahetus toimub palju kiiremini ning peale tehaseseadete taastamist uuesti häälestamine on muudetud.
Kuupäeva ja kellaaega ei pea enam käsitsi sisse toksima.
Rohkem nagu hetkel polegi midagi uut töheldanud.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
zuumacher
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 02:00, 26 Dets 2006
Asukoht: Raplamaa, mere kaldal
    unknown unknown

PostitusPostitas zuumacher » 16:32, 27 Nov 2007

intz kirjutas:Kuupäeva ja kellaaega ei pea enam käsitsi sisse toksima.

sade polnud ju ka varem aja, piisas, kui panid mingi 1. muxi kanali peale ja natukese aja pärast läks kell õigeks.

intz
Entusiast
Postitusi: 109
Liitunud: 02:00, 20 Veebr 2006
Asukoht: Neeme
    unknown unknown

PostitusPostitas intz » 16:40, 27 Nov 2007

zuumacher kirjutas:
intz kirjutas:Kuupäeva ja kellaaega ei pea enam käsitsi sisse toksima.

sade polnud ju ka varem aja, piisas, kui panid mingi 1. muxi kanali peale ja natukese aja pärast läks kell õigeks.

Esimeselt kanalilt jah. ETV teletekstist seljuhul. Mul seda automaatset kellaaja seadistust varem ei olnud või lihtsalt ei töödanud.

Tegelikult ma pidasin seda silmas, kui boxi uuesti häälestada st. peale tehaseseadete taastamist tuli kellaaeg ja kuupäev käsitsi sisestada. Mul vähemalt oli nii.

Kasutaja avatar
Taavi9
Uudistaja
Postitusi: 18
Liitunud: 02:00, 14 Nov 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas Taavi9 » 17:02, 27 Nov 2007

Mugavamaks on minu arust tehtud(võhik olen)
Ilusti on kahekordsed kanalid kadunud, kanalite vahetus on kiirem nagu mainitud, ainult natuke imelik on see vahe, aka ETV 1 ka Kalev Sport 5, aga muidu on kõik paremuse poole läinud.

Kasutaja avatar
huvik
Edasijõudnu
Postitusi: 66
Liitunud: 03:00, 02 Mai 2006
Asukoht: Vantaa
    unknown unknown

PostitusPostitas huvik » 18:03, 27 Nov 2007

Kanalivahetus on kiirem küll.Esimesel korral automaatotsinguga 45 ja 59 jäid leidmatta,teisel korral leidis needki.Kanalid on kah õiges järjekorras minu vaatevinklist(YLE1 1,YLE2 2,MTV3 3 jne).Scart`i juhtimine töötab nii kui peab.Puldil hakkas tööle P.SIZE nupp ja TV/STB nupp.EPG näitab osadel kanalitel samaaegselt kahte eri saadet kuigi kellaajad erinevad(näit.ETV).Niipalju alguseks kõik.


PS.Vabandan Tarmo Tanilsoo ees.


Ja veel.Rootsikeelsed tekstid on õnneks kadunud EPG-st.

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 20:00, 27 Nov 2007

Mul tegi niisugust pulli, et peale seda, kui olin laadinud uuesti kolme muxi kanalid, laadisin ka soome kolm muxi, siis juhtus sellinne asi, et 1.ja 2. kohal olid peale ETV ja Kalev Spordi YLE TV1 ja YLE TV2, 5.kohal oli YLE FSTS, kõike ei hakka kirjeldama. Nii et pidin uuesti panema ETV ja Kalev Spordi. Ega ta laeb Eesti muxe nii Kohtla-Nõmme kui ka Koeru mastide pealt. Lisaks soome A, C ja E muxid, nii et kokku 98 kanalit (mitmed topelt) koos Soome raadiotega. Oleks saaks lemmikkanalite menüüdes suvaliselt kanalite järjestust muuta, nagu enamikul satituuneritel, poleks häda midagi, varem ei saanud. Võttis ikka nii, nagu pealehel kirjas.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 20:03, 27 Nov 2007

Mul sama :) umbes (dvb-t kanaleid jagub) oleks lahti jne täna kah saadaval siis oh :)

Kasutaja avatar
a1
DigiTVfänn
Postitusi: 646
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: JƤrvamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas a1 » 21:28, 27 Nov 2007

Must ekraan on ikka samasugune külaline. Mõned korrad vahetada Kalev ja ETV vahel ning videodekooder panges - ekraan must, heli jääb alles.
Pilt tuleb ette väljund formaati näppdes 1080i-720p-576p.
Ma küll aru ei saa, et kanalivahetus kiirem oleks :roll:

Kasutaja avatar
vv
Uudistaja
Postitusi: 18
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas vv » 09:39, 28 Nov 2007

Mis mulle uues versioonis ei meeldi, on kanalite numeratsioon. Kui vanasti sai paremad kanalid (soomlased ja Discoveryd) kätte ühe nupuvajutusega, siis nüüd tuleb sõtkuda kahte nuppu. Samal ajal "magusatest" numbritest 1-9 on seitse kasutamata. Varem sai kanalite järjekorda natuke varieerida, lugedes nad sisse ühe muxi kaupa ilma võrguotsinguta, nüüd on number programmi küljes jäigalt kinni. Tuuner võiks ikkagi võimaldada põhinimekirjas järjekorra (ka nimede) muutmist. Võiks veel olla ka kõvaketas, kuhu saateid taimeriga salvestada. Ku selline riistapuu välja tuleks, võiks ära osta küll.
Ah jaa, uues versioonis toimib ka see variant, et peale voolukatkestust tuuner jääb standby seisu

Kasutaja avatar
Agrafe
Edasijõudnu
Postitusi: 69
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas Agrafe » 10:27, 28 Nov 2007

Mul teeb jälle peale tarkvara uuendust sellist nalja, et kui puldilt vajutada vastuvõtja sisse, siis iga korraga ei tahagi hakata tööle, jõuab "Init" kirjani ja siis lülib ennast välja. Eile ühel katsel õnnestus kolmanda korraga vastuvõtja tööle saada. :)
Eelmise tarkvaraversiooniga sellist asja ei täheldanud.

Kasutaja avatar
Plinn
Entusiast
Postitusi: 377
Liitunud: 02:00, 08 Nov 2007
Asukoht: Tartu
    unknown unknown
On tänatud: 18 korda

PostitusPostitas Plinn » 10:32, 28 Nov 2007

See, et SCART on hakanud lõpuks ometi stand-by asendis välja lülituma - see on super.
Aga endiselt ei ole ma rahul sellega, et kui taimeriga programmeerida aparaat mingil ajavahemikul sisse-välja lülituma, siis sisse ta küll lülitub, kuid välja enam mitte.
Ma ei tea kuidas teistel, kuid minu zuumboks kuumeneb võrreldes teiste (tõsiküll väheste) koduste audio-video seadmetega ikka tunduvalt rohkem ja mulle küll ei meeldi, et näiteks minu (võimalik et päevadekaupa) eemalviibimise ajaks miskit programmi videosse salvestama programmeeritud aparaat jääks omapead huugama ja tuba kütma...
See numeratsioon... kahtlustan, et praegu ebaloogilisena tunduvad tühemikud numbrites 1 - 9 täidetakse elu arenedes teiste digiplatvormile tulevate (eesti?) kanalitega - praegu on nad lihtsalt tuleviku jaoks broneeritud.

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 10:35, 28 Nov 2007

Soomlased hakkavad kraane kinni keerama:
Soome kanali MTV3 peadirektori asetäitja Mikko Räisänen kinnitas eile Eesti Päevalehele, et nende programmi edastamine Eestis tõesti lõpeb tuleva aasta alguses....

http://www.epl.ee/melu/409476

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist