ZuumBoxide vastupidavus

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
PRR24
Entusiast
Postitusi: 108
Liitunud: 02:00, 30 Okt 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas PRR24 » 23:19, 26 Dets 2006

Kinnitan, et minu box rääkis HDCP-d. No siis, kui ta veel töötas.

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 23:36, 26 Dets 2006

PRR24 kirjutas:Kinnitan, et minu box rääkis HDCP-d. No siis, kui ta veel töötas.

Mida see tähendab?

Kasutaja avatar
martinj
Tegija
Postitusi: 955
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Saue
    unknown unknown

PostitusPostitas martinj » 09:54, 27 Dets 2006

Nagu ma ühes teises teemas kirjutasin, sööb mu Philips VR530 ilusti zoomi pilti.

Aga kuna kordamine on tarkuse ema siis;
Minu boxil on bugine:
Scart rgb - pilt kuidagi väga lahja , sama kaablel dvd mängija taga ja ok
Boxi vfd on pime :)

Kasutaja avatar
roska
Digivanake
Postitusi: 1113
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Eesti
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 213 korda

PostitusPostitas roska » 13:51, 27 Dets 2006

Täna siiski selgus, et korealased on omavoliliselt selle Macrovision-i peale pannud ja aktiveerinud ka, kuigi seda neilt ei tellitud. Ilmselt lülitatakse see jaanuari keskpaigas välja, kui tuleb uus softiversioon.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 13:54, 27 Dets 2006

roska kirjutas:Täna siiski selgus, et korealased on omavoliliselt selle Macrovision-i peale pannud ja aktiveerinud ka, kuigi seda neilt ei tellitud. Ilmselt lülitatakse see jaanuari keskpaigas välja, kui tuleb uus softiversioon.


Vaata pilusilmi, äkki on cardsh***ng ka sisse pandud? :lol: :lol: :lol:

Kasutaja avatar
PRR24
Entusiast
Postitusi: 108
Liitunud: 02:00, 30 Okt 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas PRR24 » 14:26, 27 Dets 2006

Kas HDCP läheb ka maha?

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 14:31, 27 Dets 2006

PRR24 kirjutas:Kas HDCP läheb ka maha?


Kas Zoom'il on üldse HD content'i, et seda HDCP'ga kaitsta vaja oleks?
Ja iseette teema on see, kas see box hdcp'st üldse midagi teab...

iCE

Kasutaja avatar
PRR24
Entusiast
Postitusi: 108
Liitunud: 02:00, 30 Okt 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas PRR24 » 14:39, 27 Dets 2006

ice kirjutas:Kas Zoom'il on üldse HD content'i, et seda HDCP'ga kaitsta vaja oleks?
Ja iseette teema on see, kas see box hdcp'st üldse midagi teab...

Vt mu eelnevat postitust. Minu box (kui ta veel töötas) rääkis HDCP-d. Vähemalt väitis nii mu receiver, miskaudu pilt telekasse läks.

Kas midagi oleks kaitsta? Minu arust mitte. Operaatorid võivad muidugi jääda teisele seisukohale :)

Kasutaja avatar
zuumacher
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 02:00, 26 Dets 2006
Asukoht: Raplamaa, mere kaldal
    unknown unknown

PostitusPostitas zuumacher » 18:24, 27 Dets 2006

Kas olete märganud, et peale toite katkestust lülitub box alati sisse, olenemata sellest, mis valik on tehtud setingutes "automaatne toide" alt.
Ja teine tähelepanek (vähemalt minu boxil), kui mingi seade sisse lülitada, näiteks sat tuuner, siis lülitub telekas sellele sisendile. Saab vastava signaali scardi kaudu ja peale väljalülitust läheb telekas eelnevasse seisu tagasi. Zuumbox annab seda signaali kogu aeg. Seega, kui lükata standby-le ei lähe tv eelmisele kanalile tagasi. Muidugi, kui box külmaks teha, siis küll.

Kasutaja avatar
PRR24
Entusiast
Postitusi: 108
Liitunud: 02:00, 30 Okt 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas PRR24 » 00:31, 02 Jaan 2007

Minu esimene kogemus Starmaniga probleemiolukorras on siis õnnelikult seljataga. See sisaldas endas kronoloogilises järjekorras:
1. mitte mingit vastust klienditoe e-maililt
2. mitte mingit vastust peale seda, kui telefon teatas, et neil pole praegu teenindajat, ja kui vajutan "1", helistatakse mulle tagasi.
3. klienditoe väidet, et neil puudub igasugune info selle kohta, kas ja millal Tartusse uusi boxe tuleb ja et Tartu kontoriga neil ja mul võimalus ühendust võtta puudub, va ise kohale minnes.
4. sõbra vihjet, et uued boxid tulid Lõunakeskusesse müüki ja boxi ümbervahetamist Lõunakas.
5. klienditoe kirja, et järgmise nädala lõpus (st siis ca 5 jan) jõuavad boxid Tartu.
Ütleme, et arenguruumi veel on.

Kasutaja avatar
tigu
Edasijõudnu
Postitusi: 66
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas tigu » 11:32, 02 Jaan 2007

roska kirjutas:Täna siiski selgus, et korealased on omavoliliselt selle Macrovision-i peale pannud ja aktiveerinud ka, kuigi seda neilt ei tellitud.

Kui oma boxi ära toomas käisin siis juhtusin nägema, et kastil kust omakorda zoomboxid välja võeti, oli kiri Made in Turkey :?

Kasutaja avatar
goodeye
Edasijõudnu
Postitusi: 54
Liitunud: 03:00, 02 Okt 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas goodeye » 12:19, 02 Jaan 2007

tigu kirjutas:
roska kirjutas:Täna siiski selgus, et korealased on omavoliliselt selle Macrovision-i peale pannud ja aktiveerinud ka, kuigi seda neilt ei tellitud.

Kui oma boxi ära toomas käisin siis juhtusin nägema, et kastil kust omakorda zoomboxid välja võeti, oli kiri Made in Turkey :?


Kasti tegid türklased:P

Kasutaja avatar
dvbstats
Entusiast
Postitusi: 451
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas dvbstats » 13:38, 02 Jaan 2007

tigu kirjutas:Kui oma boxi ära toomas käisin siis juhtusin nägema, et kastil kust omakorda zoomboxid välja võeti, oli kiri Made in Turkey :?


Inimesed kes teavad midagi Euroopa Liidu kaubanduspoliitikast selliste detailide üle ei imesta.
Või palju sa oleksid nõus juurde maksma, et asendada see kiri Made in Korea vastu?

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 14:49, 02 Jaan 2007

tigu kirjutas:
roska kirjutas:Täna siiski selgus, et korealased on omavoliliselt selle Macrovision-i peale pannud ja aktiveerinud ka, kuigi seda neilt ei tellitud.

Kui oma boxi ära toomas käisin siis juhtusin nägema, et kastil kust omakorda zoomboxid välja võeti, oli kiri Made in Turkey :?


Jutt jumala õige, neid zoomboxe valmistataksegi Türgis. Kauba omanikud/tellijad on küll Koreast pärit.

Kasutaja avatar
muul
Moderaator
Postitusi: 215
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: tartumaa
    unknown unknown
On tänanud: 27 korda
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas muul » 21:09, 02 Jaan 2007

PRR24 kirjutas:Minu esimene kogemus Starmaniga probleemiolukorras on siis õnnelikult seljataga. See sisaldas endas kronoloogilises järjekorras:
1. mitte mingit vastust klienditoe e-maililt
2. mitte mingit vastust peale seda, kui telefon teatas, et neil pole praegu teenindajat, ja kui vajutan "1", helistatakse mulle tagasi.
3. klienditoe väidet, et neil puudub igasugune info selle kohta, kas ja millal Tartusse uusi boxe tuleb ja et Tartu kontoriga neil ja mul võimalus ühendust võtta puudub, va ise kohale minnes.
4. sõbra vihjet, et uued boxid tulid Lõunakeskusesse müüki ja boxi ümbervahetamist Lõunakas.
5. klienditoe kirja, et järgmise nädala lõpus (st siis ca 5 jan) jõuavad boxid Tartu.
Ütleme, et arenguruumi veel on.


2 nädalat olnud Tartus zuumpoksid olemas vitamiini selveris elektroonika poes :lol:
T-90 4,0W;0,8W;4,8E;9,0E;13,0E;16,0E;19,2E;23,5E;28,2E;36,0E dream500 dream800 zuumTV soolo2

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 105 külalist