Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas renee » 17:28, 25 Dets 2006

hot_bird kirjutas:Teler Finlux MC110 ja s-video sisendiga ja pilt on nagu MPEG-4 puhul ikka.
- mida see tähendab - hea halb, keskmine?

see natsa segane jutt nagu, mpeg4 võimaldab ikkagi ka head pilti, mul on siin kahe cd peal olevaid divx filme, mis on parema kvaliteediga kui pooled dvd'd

Kasutaja avatar
hot_bird
Edasijõudnu
Postitusi: 58
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas hot_bird » 18:42, 25 Dets 2006

See nagu ikka keskmise moodi pilt. Pole liha ega kala. :wink:

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 18:48, 25 Dets 2006

renee kirjutas:see natsa segane jutt nagu, mpeg4 võimaldab ikkagi ka head pilti, mul on siin kahe cd peal olevaid divx filme, mis on parema kvaliteediga kui pooled dvd'd


Kui need divx'id on koopiad dvd'st, siis kuidas on võimalik, et nende pilt on parem kui originaalil!? Ära unusta, et igasugune konvertimine suunas mpeg2 -> mpeg4 on kadudega ja kui sa isegi ei muuda resot ja fps'i siis küllalt suur kogus infot läheb kaduma ja seega ei saa kvaliteet olla kohe kuidagi parem kui originaalil. DVD iseenesest on aga täpselt nii hea kavaliteediga kui hea on see 'sisu', mis sellele salvestatud...

iCE

Kasutaja avatar
capricorn
Edasijõudnu
Postitusi: 32
Liitunud: 03:00, 22 Sept 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas capricorn » 22:37, 25 Dets 2006

mis resolutsioonil soovitate vaadata 1080, 720, 576 saadetakse vist ju 576 aga annab se midagi kui m 1080 peal hoian?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 23:30, 25 Dets 2006

capricorn kirjutas:mis resolutsioonil soovitate vaadata 1080, 720, 576 saadetakse vist ju 576 aga annab se midagi kui m 1080 peal hoian?

Ega ei anna küll. Üle 576 sealt lihtsalt ei tule.

Kasutaja avatar
artemis
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 02:00, 25 Dets 2006
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas artemis » 23:38, 25 Dets 2006

hot_bird kirjutas:Lisaks siia omapoolse vaatlustulemuse:76 km kaugusel linnulennul Tallinnast lõunas Iskra antenn ja poola restantenni võimendi selle küljes.45.kanali signaal 70% ja kvaliteet 90% ning 59. kanali signaal 68% ja kvaliteet 58%.Ilus selge ilm(25.12.2006)Teler Finlux MC110 ja s-video sisendiga ja pilt on nagu MPEG-4 puhul ikka.


Nii, huvitav-huvitav...
Ma siin ka katsetasin (24.12) Tallinnast 78 km lõunas ja antenniks Hinke 91 el. + lairiba mastivõim, 11m maapinnast.
45-nda kanali muxi tunneb ära, kuid kanaleid ei leia. Signaali tugevus on 70-74%, aga kvaliteet (alumine riba) 3-7% . 59-ndat ei näe üldse ???

Mis kõrgusel sul antenn on ja kas see poolaka võim on mingi võlujubin, et nii hästi selliselt kauguselt võtab ?
Mul jääb muidugi umbes 1,5km Tallinna poole ka mobiilimast (70m) ette,
kas see võib selle kvaliteedi nahka pista ? Kõik kommentaarid teretulnud.
Ilusat aastalõppu !

Kasutaja avatar
officer
DigiTVfänn
Postitusi: 662
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: VIIMSI.
    unknown unknown
On tänanud: 59 korda
On tänatud: 5 korda

PostitusPostitas officer » 01:03, 26 Dets 2006

artemis kirjutas:
hot_bird kirjutas:Ma siin ka katsetasin (24.12) Tallinnast 78 km lõunas ja antenniks Hinke 91 el. + lairiba mastivõim, 11m maapinnast.
45-nda kanali muxi tunneb ära, kuid kanaleid ei leia. Signaali tugevus on 70-74%, aga kvaliteet (alumine riba) 3-7% . 59-ndat ei näe üldse ???


julgen arvata,et su digivastuvõtu rikub ära see lairiba võimendi,mille signaal/müra suhe vilets kõrgematel sagedustel,või selle sobitus antenniga või siis kaabel,mis töötab madalpääs filtrina(vigastatud&deformeeritud)...seda näitab see,et signaali q on vilets,signaali enda+müra haibib üles võimendi.Kui kaabel pole väga pikk,katseta ilma võimendita,siis saad aru,kuspoole jooksma hakata:)
Armast Jõulunokitsemist:)!

Kasutaja avatar
hot_bird
Edasijõudnu
Postitusi: 58
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas hot_bird » 09:16, 26 Dets 2006

artemis kirjutas:
hot_bird kirjutas:Lisaks siia omapoolse vaatlustulemuse:76 km kaugusel linnulennul Tallinnast lõunas Iskra antenn ja poola restantenni võimendi selle küljes.45.kanali signaal 70% ja kvaliteet 90% ning 59. kanali signaal 68% ja kvaliteet 58%.Ilus selge ilm(25.12.2006)Teler Finlux MC110 ja s-video sisendiga ja pilt on nagu MPEG-4 puhul ikka.


Nii, huvitav-huvitav...
Ma siin ka katsetasin (24.12) Tallinnast 78 km lõunas ja antenniks Hinke 91 el. + lairiba mastivõim, 11m maapinnast.
45-nda kanali muxi tunneb ära, kuid kanaleid ei leia. Signaali tugevus on 70-74%, aga kvaliteet (alumine riba) 3-7% . 59-ndat ei näe üldse ???

Mis kõrgusel sul antenn on ja kas see poolaka võim on mingi võlujubin, et nii hästi selliselt kauguselt võtab ?
Mul jääb muidugi umbes 1,5km Tallinna poole ka mobiilimast (70m) ette,
kas see võib selle kvaliteedi nahka pista ? Kõik kommentaarid teretulnud.
Ilusat aastalõppu !

Antenn on maast umbes 13 meetri kõrgusel ja Talliinna suunal segavaid objekte pole.See võimendi on see seesama, mida restantennide sees kasutatakse.Seda on peaaegu igas eelektroonika poes saada. Sobitusplaadi võtsin antenni küljest ära toppisin poolaka võimu asemele.Voila! 12.kanali antennile panin ka selle võimu sisse ja saab isegi soome analoogi vaadata kuigi mitte iga päev.

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas renee » 17:14, 26 Dets 2006

ice kirjutas:
renee kirjutas:see natsa segane jutt nagu, mpeg4 võimaldab ikkagi ka head pilti, mul on siin kahe cd peal olevaid divx filme, mis on parema kvaliteediga kui pooled dvd'd


Kui need divx'id on koopiad dvd'st, siis kuidas on võimalik, et nende pilt on parem kui originaalil!? Ära unusta, et igasugune konvertimine suunas mpeg2 -> mpeg4 on kadudega ja kui sa isegi ei muuda resot ja fps'i siis küllalt suur kogus infot läheb kaduma ja seega ei saa kvaliteet olla kohe kuidagi parem kui originaalil. DVD iseenesest on aga täpselt nii hea kavaliteediga kui hea on see 'sisu', mis sellele salvestatud...

iCE


aga enamus meil müüdavatest dvd'st jäävadki kvaliteedilt originaalidele alla ja kui nüüd originaali koopiat tavalise dvd 'ga (meie turult) võrrelda .... mul siin resident evil 99 krooni dvd on sitem kui 1 plaadil div'x

analoog pilt enamuskohtades kus ikak käisin on nii niru, et igasugune digitv pilt on teretulnud, igatsen juba koju oma hea süsteemi äärde ( 4 päeva ratastel)

Kasutaja avatar
mikk055
Edasijõudnu
Postitusi: 51
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas mikk055 » 12:24, 28 Dets 2006

mul praegu mingi 7 kanalit ees ülejäänd pimedad ? :(

Kasutaja avatar
ranka
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 03:00, 23 Okt 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas ranka » 12:47, 28 Dets 2006

mikk055 kirjutas:mul praegu mingi 7 kanalit ees ülejäänd pimedad ? :(

Mul oli ka, nüüd korras. Ilmselt mingi uuendus

Kasutaja avatar
Feliks
Uudistaja
Postitusi: 17
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas Feliks » 14:17, 28 Dets 2006

Kas siis praegusesest zoombox-ist tulevat pilti ei saagi kunagi videomakiga lindistada? Neiuke 1770 pealt väidab, et see peabki nii olema ja nii jääb igaveseks. Kunagi tuleval aastal tulevat uus lindistav box ja siis tuleb uuesti hunnik raha välja käia. Kead usku?

Kasutaja avatar
ziege
DigiTVfänn
Postitusi: 669
Liitunud: 00:10, 27 Mai 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas ziege » 15:59, 28 Dets 2006

See 35.- krooni kuus küll ei mahu mõiste alla "hunnik raha" isegi kui see summa oleks 5 sendistes :)

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 16:33, 28 Dets 2006

Feliks kirjutas:Kas siis praegusesest zoombox-ist tulevat pilti ei saagi kunagi videomakiga lindistada? Neiuke 1770 pealt väidab, et see peabki nii olema ja nii jääb igaveseks. Kunagi tuleval aastal tulevat uus lindistav box ja siis tuleb uuesti hunnik raha välja käia. Kead usku?

Minu sellise kirja peale pakkus Starman digiboksi väljavahetamist ja ütles, et see ei pea nii olema. Eks vaatame uuel aastal. Siin mainiti veel , et korealased olid omavoliliselt boksi Macrovisioni peale ehitanud. Vt roska eespooloevaid postitusi!

Kasutaja avatar
veicos
Edasijõudnu
Postitusi: 75
Liitunud: 02:00, 12 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa
    unknown unknown

PostitusPostitas veicos » 16:41, 28 Dets 2006

Macrocisioni kohta on tekkinud huvitav NB! ka siia:
http://www.digitv.ee/?go=vastuvotjad

"NB! Tarkvaraversioonil nr. 00.13.05.02 on aktiveeritud Macrovision sisukaitse teenus, mistõttu ei ole uuemate salvestusseadmetega võimalik programme salvestada. 2007. jaanuari keskpaigas lülitatakse, tarkvaraversiooni uuendusega, sisukaitse välja."

Loodame parimat :)

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 76 külalist