Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
ahtil
Uudistaja
Postitusi: 7
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas ahtil » 11:25, 17 Dets 2006

ahtil kirjutas:PS. EPG on hea.


olles nüüd püüdnud seda EPG praktikas kasutada ... asi ajab aiateibaid korralikult. Võib-olla on see Eurospordi viga: kava ütles "Wrestling" aga niipalju kui mina spordist jagan, oli see sulaselge suusatamine. Huvi oli eilne Race of Champions.... Ok, ühel hetkel tekkis kavasse RoC ... algus 20:00, saatepikkus 2h ... kavas järgmine saade oli kirjas 20:30 ... njah ...

Ahti.

Kasutaja avatar
corona
Uudistaja
Postitusi: 6
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas corona » 11:51, 17 Dets 2006

Kas on kedagi, kes on saanud zuumi käima Otepää ja Kääriku vahel. Tundub et digi signaal toimib ikkagi vaid otse nähtavuse puhul. Valgjärvele on minu kohast linnulennul umbes 15 km, aga signaal max 55% ja telekas manab ette ainult rohelise udukogu (samas hääl on kõigil kanalitel täitsa korralik). Probleem vist selles, et vahele jäävad nii Väike Munamägi, kui Hobustemägi. Vaatasin üle kõik ühendused ja sai mitmekesi antenni keerutatud igas suunas. (analoog pilt on mul ideaalne).
Käisin boxiga proovimas ka sõbra juures Otepäält veidi väljas (jäävad samuti mingid kuplid vahele) ja ei saanud signaali kätte üle 30%.

Alates uuest nädalast pidid tulema müüki võimendid Valgjärve sageduste jaoks, aga kas on mõtet osta, kui alates uuest aastat peaks vist saatja võimsus tõusma ja kas see kõik üldse aitab. Või pean maja kõrvale paigaldama u. 25m antenni masti? Hetkel kasutan Logo 32 antenni ja kaabli pikkus on umbes 15m.

Kasutaja avatar
capricorn
Edasijõudnu
Postitusi: 32
Liitunud: 03:00, 22 Sept 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas capricorn » 12:11, 17 Dets 2006

seda panin mina ka tähele et kava ei ole paigas, eurosport ja vahepeal näitas nasn ka midagi imelikku

Kasutaja avatar
kapa
Entusiast
Postitusi: 295
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puravere
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

PostitusPostitas kapa » 12:32, 17 Dets 2006

otepää kandis aitab detsimeeter toa antenn,siis pilt 100% ok.(asi ise järgi proovitud,vana katuse antenn ei andnud ka signaali korraliku.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
goodeye
Edasijõudnu
Postitusi: 54
Liitunud: 03:00, 02 Okt 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas goodeye » 13:28, 17 Dets 2006

renee kirjutas:
goodeye kirjutas:mina saa siin kodus enda arvutikaardiga kõikidel kanalitel S-76% Q-100%


kas arvutiga siis vaatajakaarti polegi vaja?
Kas id kaardilugeja sobib? - pole aega olnud uurida.


on ikka vaja aga kvalikteeti ja signaali tgevust näeb ikka. teletekst ja EPG tuleb läbi. need pole arvatavasti krüptitud

räägitakse et id kaardilugejga on võimalik kui viimane toetab phonix interfacet

[quote="ttt]
Osta Zuumi kaart ja naiteks SEBi 90kr. ID kaardilugeja.

Installi ProgDVB koos MPEG4 koodekiga, WinCSC ja NewCS.

Peale konfigureerimist peaks pildi ette saama![/quote]

Kasutaja avatar
capricorn
Edasijõudnu
Postitusi: 32
Liitunud: 03:00, 22 Sept 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas capricorn » 13:39, 17 Dets 2006

kurat ma näen soome digit ilma võimuta aga eesti 45 ei leia enam

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 14:13, 17 Dets 2006

corona kirjutas:Kas on kedagi, kes on saanud zuumi käima Otepää ja Kääriku vahel. Tundub et digi signaal toimib ikkagi vaid otse nähtavuse puhul. Valgjärvele on minu kohast linnulennul umbes 15 km, aga signaal max 55% ja telekas manab ette ainult rohelise udukogu (samas hääl on kõigil kanalitel täitsa korralik). Probleem vist selles, et vahele jäävad nii Väike Munamägi, kui Hobustemägi. Vaatasin üle kõik ühendused ja sai mitmekesi antenni keerutatud igas suunas. (analoog pilt on mul ideaalne).
Käisin boxiga proovimas ka sõbra juures Otepäält veidi väljas (jäävad samuti mingid kuplid vahele) ja ei saanud signaali kätte üle 30%.

Alates uuest nädalast pidid tulema müüki võimendid Valgjärve sageduste jaoks, aga kas on mõtet osta, kui alates uuest aastat peaks vist saatja võimsus tõusma ja kas see kõik üldse aitab. Või pean maja kõrvale paigaldama u. 25m antenni masti? Hetkel kasutan Logo 32 antenni ja kaabli pikkus on umbes 15m.

Katsetuskoht Tartus Mõisavahel (viimased 9 korruselised majad). Valgjärve suunale jääb 9-korruseline betoonmaja ette. Antenniks on võimuga (aktiiv) VHF/UHF kämpinguantenn (http://www.hqproducts.com).
Näidud: S=78%(punane sammas), Q=65%(kollane sammas). Antenn suunatud loode suunas naabermaja seinale, nii et tuleb peegeldusega. Harva küll, aga hakkimist esineb. Enam-vähem sama olukord oli, kui antenn oli suunatud otse mastile(maja sein oli ees). Kui visuaalselt hinnata
zuumi edastatavaid pilte, jätab pildi teravus küll soovida. Vahetevahel esineb kiirete liigutustega ruute ka (krooniline mpeg süsteemi häda). Võrdluseks vaatasin Euronewsi Astra 19,2E pealt, sealt tundus pilt küll parem. Ruute sines seal ka, kui ilmateate ajal näidati liikuvat Euroopa kaarti.Märkus. Kui Q(kvaliteet ) oli seal 38% kandis, oli pilt juba ees, hakkimist esines kohati, aga mitte väga palju. Noh, asi areneb, aga pildis võiksid küll teravamad olla (vrdl nt saksa kanalite SD pilte Astralt, hoopis teine tera.). Nii et arenguruumi veel on.

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 14:21, 17 Dets 2006

Võtsin teate maha, kuna sai kogemata topelt.Vt eelmist juttu.
Viimati muutis jyri403, 19:58, 17 Dets 2006, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
capricorn
Edasijõudnu
Postitusi: 32
Liitunud: 03:00, 22 Sept 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas capricorn » 19:48, 17 Dets 2006

keegi saaks uuesti ütelda mis kanalitelt see soome tasuta digi tuleb. AA ja selline asi et kui mul ilma võimuta näitab signaaliks 16% siis kas võimuga saab pildi ette? Point selles et keerasin hetkel antenni eesti peale ja 32 kanali signaal jäi sinna 16 kanti, võimu ega midagi ei ole, kui keerasin soome peale siis tuli pilt ka ette ja signaal oli mingi 40 vist.

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 20:05, 17 Dets 2006

Soomedigi Espoost (ja SFN Fiskarsist)
1) YLE 5 kanalit: kanal 32
2) MTV3, Nelonen, Subtv kõige oma lisakanalitega: kanal 44
3)Canal+ (tasuline) lisaks peaks samast paketist tulema ka vabalt
Urheilukanava ja The Voice ning ka Digiviihde ja Harju&Pöntinen (täiesti mõttetu kanal) - kanal 46.
Tallinna kohta peaks see loetelu klappima.
Head proovimist ja kõige paremat!

Kasutaja avatar
metsavend
Entusiast
Postitusi: 275
Liitunud: 02:00, 28 Nov 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas metsavend » 22:46, 17 Dets 2006

capricorn - mul üks antenn vaatab endiselt soome poole, teine teletorni poole, muidu pilti ette ei saa. soome antenniga pisut eesti kanaleid püüab aga praktiliselt jama. võimuks on AV63, mõlemad antennid kavatsen kokku lasta soome sisendisse (hetkel ühekaupa proovinud). asukoht: viimsi.

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 23:23, 17 Dets 2006

Ühes teemas juba mainisin probleemi. Nimelt VHS videomakk ei taha seedida Zuumbox pilti- kipub üles-alla ujuma. Proovisin vaadata läbi arvuti Hauppauge Win-TV Go tv-kaardi, seal jälle jama- horisontaalsed jooned pildil, 15-16tk. Mis ette võtta? Tavalise CRT teleriga proovisin- pole probleemi. Peaks äkki poodi tagasi viima ja mõnda teist eksemplari proovima.

Kasutaja avatar
Digipigi
Edasijõudnu
Postitusi: 27
Liitunud: 02:00, 27 Nov 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas Digipigi » 23:45, 17 Dets 2006

Vaatan läbi Sony VHS-i ja kõik on viimasepeale. Ühendus zuumbox>VHS>3 scarti üheks>TV läbi scarti.

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 23:54, 17 Dets 2006

Siis on antud eksemplariga midagi lahti. Näis, mis homme Starmanist vastaakse. Või on videosignaali nivoo liiga kõrge.

Kasutaja avatar
officer
DigiTVfänn
Postitusi: 663
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: VIIMSI.
    unknown unknown
On tänanud: 62 korda
On tänatud: 5 korda

PostitusPostitas officer » 08:24, 18 Dets 2006

metsavend kirjutas: mõlemad antennid kavatsen kokku lasta soome sisendisse (hetkel ühekaupa proovinud). asukoht: viimsi.


Ma kaa Viimsis ja boxi taga üks anten,Televes Pro45,mis vaatab Soome poole,teletorn täpselt 180deg. taga. Eesti kanalite nivoo ja Q 97-94! Eri antennide lihtsalt kokkuühendamine mu meelest äärmiselt küsitava väärtusega....

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 164 külalist