tv6

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
Sombi
Digivanake
Postitusi: 1053
Liitunud: 03:00, 11 Okt 2006
Asukoht: Läänemaa, Noarootsi, Pürksi
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: tv6

PostitusPostitas Sombi » 01:09, 21 Juun 2010

bljumkin kirjutas:Krt,meid peetakse siin pärist idiootideks.
...
sm.PR-mees võiks nüüd ilusti telhhvi publikusse kolida,seal tore teistele totakatele lugulaule tv6 menust pajatada ..., :roll:

Kas sul oli paha päev? :lol:
Ja tutaka jutt on üsna loogiline, nii need protsendid paraku tekivad. Või vaidled vastu?

Kasutaja avatar
sinira
Entusiast
Postitusi: 156
Liitunud: 03:00, 08 Sept 2007
    unknown unknown

Re: tv6

PostitusPostitas sinira » 06:18, 21 Juun 2010

tutakas kirjutas:Mismoodi Emori mõõdikutulemuste tsiteerimine mind kanaliga seotuks teeb?

Mis sel kanalil ikka nii väga viga - rõhuva enamuse kavast moodustavad Stargate, NCIS, Simpsonid, Family Guy, South Park, Sex and the City. Kõik on sarjad, mida on eri aegadel nõutud ja mida on hea korduses vaadata fännidel - võibolla Simpsoneid on liiga vähe. Üldiselt maailmas kanalid, millel on Simpsonite õigused, näitavad ikka mitu seeriat päevas.

Pettumus on see, et TV6 pole suutnud unikaalsemaid ja huvitavamaid uusi sarju näidata ja on põhimõtteliselt siiski korduste kanal. Aga piisavalt hea tasemega kordused on seal - ka selliseid kanaleid on vaja. Ei saagi ju iga kanal millegi erilisega särada, igas riigis on mõni selline vanade Simpsonite kanal.

Emori numbritega püüan lihtsalt tõestada oma kunagist arvamust, et vabalevi osatähtsus on Eestis nii väike (väga võimalik, et mõõdikute vale jaotuse tõttu), et sealt lahkumine ei mõjuta kuidagi kanalite reitinguid. Seni on see arvamus täiesti paika pidanud.

Emori reitingute õigsuses võib kahelda - reitingutes kaheldakse absoluutselt igas riigis, ka Ameerikas, kus reklaamiturul liiguvad nende alusel miljardid dollarid ja kus vea protsent on veel suurem kui Eestis - aga see on Eesti ainus reitingusüsteem. Kui see valetab, siis valetab kõigi kanalite kohta ühtemoodi.
Reklaamist elavad kanalid saavad lähtuda ainult nendest reitingutest, olgu need kahtlejate arust nii valed kui tahes. Mitte mingisugust teist süsteemi ei eksisteeri kanalite vaadatavuse arvestamiseks ja sellest tuleb lähtuda.

Stargate on ainus asi mida tv-st üldse praegu vaadata.IMHO :oops:

bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 817
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

Re: tv6

PostitusPostitas bljumkin » 07:30, 21 Juun 2010

Sombi kirjutas:Kas sul oli paha päev? :lol:
Ja tutaka jutt on üsna loogiline, nii need protsendid paraku tekivad. Või vaidled vastu?

e-ee ...
seda ma just tegingi, :mrgreen:

Kasutaja avatar
leks23
Edasijõudnu
Postitusi: 32
Liitunud: 04:07, 24 Juul 2003
Asukoht: tartu
    unknown unknown

Re: tv6

PostitusPostitas leks23 » 11:17, 21 Juun 2010

No jah, need numbrid on loomulikult maagilised. Arusaadavalt on neid raske uskuda, kui vaadata meie majapidamise 2 teenuspakkuja(Zuum;Elion), ja siis veel ämmad äiad ja emad isad, vaadatavust - siis tv6 on 0% tv11 20%
Sg1 oleks ju tõesti ehk vaadatav olnud siis kui oli selle õige aeg, mitte nüüd,kui kõik seeriad juba nähtud ja oluliselt parema tõlkega. Isegi suurtest filmidest juba aastaid möödas...

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Olavi
Entusiast
Postitusi: 292
Liitunud: 03:00, 26 Mai 2006
    unknown unknown

Re: tv6

PostitusPostitas Olavi » 12:29, 21 Juun 2010

Mullegi SG1 meeldib aga nüüdseks juba SG universe jookseb igalpool. Tv6 vist pole kuulnud SG Atlantis, SG Anubis, SG universe nagu sammuti täispikast SG Continuum 2008 filmist mitte kui midagi. SG1 on tänaseks juba nii ära leierdatud, et ei kipu seda enam kuidagi vaatama. Samma käib nende vanade Simpsonite kohta. Kui ma ei eksi siis 2009 alustati uute Simpsonite osade näitamist sati telekanalitelt. Minu vaatevinklist on tv6 paras eetri risustaja + aegunud saatekavaga. Ja miks on pidevalt pilt tv6-el väljavenitatud?
1W/4.8E/7E/9E/13E/16E/19.2E/23.5E/28.2E
110cm Triax
Sadoun PowerTech DG380
DM800se

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2056
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 31 korda

Re: tv6

PostitusPostitas Zuumbox » 16:24, 21 Juun 2010

Kapzas kirjutas:Ja miks on pidevalt pilt tv6-el väljavenitatud?

See on kuuevarbaliste versioon 16:9 pildiformaadist :mrgreen:
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: tv6

PostitusPostitas buhh » 16:54, 21 Juun 2010

Kuuevarbalised on TV3 ka osanud ära rikkuda. Enam ei lähe mööda päevagi kus pildiformaat korra vale poleks.

renqest
Entusiast
Postitusi: 351
Liitunud: 12:12, 08 Aug 2008
Asukoht: Rae küla
    unknown unknown

Re: tv6

PostitusPostitas renqest » 17:04, 21 Juun 2010

Kapzas kirjutas:Mullegi SG1 meeldib aga nüüdseks juba SG universe jookseb igalpool. Tv6 vist pole kuulnud SG Atlantis, SG Anubis, SG universe nagu sammuti täispikast SG Continuum 2008 filmist mitte kui midagi.

Kas sa selle nädala kava oled vaadanud?


R 25.06 19:30 Tähevärav: tõelaegas

P 27.06 21:20 Tähevärav: kontiinum

:roll:

Ja järgmise nädala esmaspäevast alustatakse Atlantise näitamist :roll:

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

Re: tv6

PostitusPostitas sniff01 » 17:18, 21 Juun 2010

Kui see tv6 on sihuke korduste kanal why not siis bond uuesti ette võtta, või on se kallis nende jaoks. Ja üldiselt tundub vanema kraami näitamine kohalike seppade poolt kaunis out tegevus. Kui hästi mõelda siis alates miski 40st kuni miski 80date keskpaigani oleks selline hunnik head kraami ja seda mitme telekanali jaoks, et mitu aastat pole vaja programmi pärast muretseda, aga ei, ennem näitavad ja haibivad mingi mõttetud viimaste aastate saasta kui midagi asjalikku.

Kasutaja avatar
humanoid
Entusiast
Postitusi: 368
Liitunud: 11:52, 25 Sept 2008
Asukoht: valingu
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 6 korda

Re: tv6

PostitusPostitas humanoid » 17:21, 21 Juun 2010

Miks me keegi Kanal 11´ne kallal ei vingu :?: Sellepärast et ta on vabalevis, aga kas sealt on midagi vaadata :?: Puhas naistekas seepi tuleb igast august Kanal 11, Foxid, Sony tv , tv6´te ma sinna patta ei paneks. Järgmine kuu tuleb uus seebikas Universal ja nii ta läheb. Meestel ei ole enam teleka taha asja. :lol:
[color=#800000]Panasonic TX-P50VT30E// 4G Telia TV // Ressiiver Yamaha R-N602

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: tv6

PostitusPostitas valgekotkas » 17:31, 21 Juun 2010

humanoid kirjutas:Miks me keegi Kanal 11´ne kallal ei vingu :?: Sellepärast et ta on vabalevis, aga kas sealt on midagi vaadata :?: Puhas naistekas seepi tuleb igast august
kui tv6 oli vabalevis siis ainuke asi mida ma sealt üldse vaatasin oli meistrite liiga samas kui kanal 11 vabalevist nahhui tõmbab siis tuleb majas kisa - naine vahib sealt midaiganes ja millaliganes ja mina selle kallal ei noki - on tema ka vait minu maitseküsimuses :mrgreen: ... et mis ma nüüd tahtsingi öelda - seda, et minu jaoks polnud sealt tv6 küll midagi vaadata kuigi ma ennast õudukate fänniks pean siis need filmid mida nemad õudukateks nimetasid ajasid ainult naerma :lol: :lol: :lol:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: tv6

PostitusPostitas Henkka » 17:42, 21 Juun 2010

sniff01 kirjutas:Kui see tv6 on sihuke korduste kanal why not siis bond uuesti ette võtta...


Väga asjalik idee, aga kaks muret - kui "my name is Bond,....James Bond" ees ja taga ja keskel on tunnis 20 minutit tiivakeste ja pesupulbri reklaami, peavad vaatajal ikka kõvad närvid olema.
Ning seda kogu värki peaks "hästi ja hoolikalt valitud" suumi olematu pildikvaliteediga vaatama...NO SHIT...

See on muidugi minu isiklik arvamus, mis ei pruugi üldse tõene olla :mrgreen:

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2056
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 31 korda

Re: tv6

PostitusPostitas Zuumbox » 20:06, 21 Juun 2010

valgekotkas kirjutas:et mis ma nüüd tahtsingi öelda - seda, et minu jaoks polnud sealt tv6 küll midagi vaadata kuigi ma ennast õudukate fänniks pean siis need filmid mida nemad õudukateks nimetasid ajasid ainult naerma :lol: :lol: :lol:

Sulatõsi :) Ilmselt Hitchcock oli nende jaoks liiga õudne :mrgreen:
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: tv6

PostitusPostitas MultiUser » 20:38, 21 Juun 2010

TV6 EPG teatab hetkel jooksva filmi kohta nii:
NASA töötaja John Brighton teeb tõsise avastuse kosmosealus Hyperioni kohta, milles töötab 12 astronauti ning mis saadeti avakosmosesse, et uurida globaalse soojenemise tagamaid. Tavaliselt põlevad meteoorid enne Maa atmosfääri jõudmist ise läbi, ent nüüd ohustab Hyperioni kokkupõrge mitme meteooriga. Kosmosealusel on tuumareaktor, mille tõttu oleks kokkupõrkel hävitavad tagajärjed. Teadlased asuvad maailma päästma ning selle käigus paljastub USA valitsuse peiteoperatsioon. Põhineb Dan Simmonsi romaanil.

Need, kes natuke ulmeromaane on lugenud, peaks viimase lause peale rõõmust kargama.
Paraku on keegi odava kuulsuse nimel pannud nii kavasse (programmi kokku pannes) ning ka EPG:d koostades ikka kolmesajaga puusse... Mina selle kirjaniku nahas olles kaebaks kellegi kohtusse ;-)
Hea romaani nime sellise pasaga üle kallata ning lisaks veel kirjaniku nimega seostada :evil:

Kasutaja avatar
virgop
Edasijõudnu
Postitusi: 50
Liitunud: 03:00, 20 Apr 2007
    unknown unknown

Re: tv6

PostitusPostitas virgop » 20:44, 21 Juun 2010

Kapzas kirjutas:SG Atlantis

Mnjah, selle viimane hooaeg on tõesti TV6'l näitamata
Kapzas kirjutas:SG Anubis

Misasi see veel on:D

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 116 külalist