"Provision"telekaga probleemid!

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
renqest
Entusiast
Postitusi: 351
Liitunud: 12:12, 08 Aug 2008
Asukoht: Rae küla
    unknown unknown

Re: "Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas renqest » 22:36, 19 Mai 2010

aqv kirjutas:"Mida suurem suurus, seda kauem ajanihet on võimalik kasutada."
ja seda vähem jääb pulgale ruumi muu salvestuse jaoks.

Just :wink:
DTT: ZuumBox HD @ Samsung 40LEB530
Terratec Cinergy T XXS USB; 22" LCD & Win MC
M: Sony 25" CRT

Lockerzi kutsed SIIT

siil udus
DigiTVfänn
Postitusi: 756
Liitunud: 02:27, 21 Juun 2008
    unknown unknown
On tänatud: 15 korda

Re: "Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas siil udus » 23:45, 19 Mai 2010

Mingite partitsioonidega ei anna jamada?

Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1033
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 7 korda

Re: "Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas zoom » 00:00, 20 Mai 2010

siil udus kirjutas:Mingite partitsioonidega ei anna jamada?


Milleks?

USB mälu hinna ja gigabaidi suhe on natuke palju, kuid väline kõvaketas on nüüd piisavalt odav osta, et ajanihke võib parasjagu suure panna. 32Gb USB mälu eest saab juba 320Gb 2,5 tollise läpaka ketta.
Ajanihke suur puhver osutub veel siis heaks, kui poole saate peal avastad, et krt, oleks tahtnud seda salvestada- Pole probleemi, siin tulebki abiks ajanihke puhver, mis võib naiteks 1 tund tagasi ulatuda. Vajuta recording nuppu ja ongi saade ilusti algusest peale lindis :P .

solaris
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 17:46, 26 Mär 2010
    unknown unknown

Re: "Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas solaris » 18:40, 20 Mai 2010

Ainile!

Juhul kui paned näiteks salvestama näiteks TV3, ja ise vaatad viimasena näiteks ETV, siis hakkab ta salvestama ETV.
Siin üks nipp - vajuta REMINDER (oli vist sinine nupp) mõni minut enne timeri seatud aega, siis ta lülitab teleka sisse ja siis hakkab ka tööle see kanal, mida sa salvestada tahtsid. Maru keeruline süsteem, minu arust on digiboksi osa läbimõtlematult tehtud. Ja ka selle koha pealt õige, et värvid kehvad. Olen ise läinud tagasi kineskooptelerile ja kasutan digiboksi, millega väga lihne salvestada saateid.
Läksin selle teleka ostuga rappa.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


siil udus
DigiTVfänn
Postitusi: 756
Liitunud: 02:27, 21 Juun 2008
    unknown unknown
On tänatud: 15 korda

Re: "Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas siil udus » 20:37, 20 Mai 2010

Provision pole jah telekas, mida osta. Ka kineskoopi mitte selle märgiga.

Kasutaja avatar
Ain
Edasijõudnu
Postitusi: 50
Liitunud: 20:16, 19 Aug 2003
Asukoht: PƤrnu
    unknown unknown

Re: "Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas Ain » 15:49, 26 Mai 2010

Suur Tänu "Solaris" vastamast.Mind huvitab ainult öiste filmide "taimeriga" lindistus.Teie jutu järgi ma pean kogu aeg üleval olema ja vahetult enne saate algust mingit sinist nuppu vajutama,et õiget kanalit lindistama saada.Kahjuks öösel ma tahan magada ja päeval lindistusi vaadata.On mainitud,et võin EPG kaudu 5 asja Taimeriga panna salvestama,aga vahel harva salvestab ainult esimese rea,kui sedagi.Teleka lülitab sisse/välja küll etteantud kellaaegadel,aga EI SALVESTA.Momendil vaadatavaid asju salvestab OK,aga seda ma ei vaja absoluutselt.Ajanihke asjale sain vist ka nüüd ähmaselt pihta.Selleks mul vajadus puudub.Nagu soovitati on mul juba 320GB kõvaketas,aga savestada saan ikkagi max 5.45 tundi,nagu 8GB-se mälupulgagi.See 1000kr läks aia taha,mis ketta eest andsin.Veel kord,kui vaatan midagi ja vajutan "REC" toimib asi,aga EPG kaudu EI.Praegu ma salvestan kõik lintvideomakiga ja kõik toimib sekundi pealt.Mul 2 makki,aga edaspidi ma neid tigikanalite salvestamiseks enam kasutada ei saa.Seepärast ostsingi uue teleka mis pidi võimaldama seda,aga ei.Ühesõnaga kukkusin peese kapitaalselt.Ja veel ,instrukioonis on mainitud,et max lindistuse aeg on 24 Tundi,aga menüüs ma üle 6tunni määrata ei saa?? ei pulga ega kõvaketta puhul.
Tuleb vist teema lõpetada ja kvaliteesem tehnika muretseda ja KÕIK.
Ain

solaris
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 17:46, 26 Mär 2010
    unknown unknown

Re: "Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas solaris » 08:19, 27 Mai 2010

Ainile solariselt!

Sa saad selle telekaga vaadata TIMERIGA öösel olevaid saateid. Ma olen ise seda teinud, õnnestub küll, aga nats keeruline. Toon sulle siin ühe kokreetse näite.Tahad näiteks salvestada kell 1.00-2.00 öösel toimuvat ETV saadet. Pane siis timer salvestama kella 1-2.00ks. Järgmisena kasuta REMINDER (vist oli sinine nupp), pane see kellaajaliselt 3-5 minut enne saate algust, see lülitab TV ise automaatselt sisse. Ja siis TV on võimeline ise minema timeriga määratud kanalile.
Teine võimalus antud näitega. Lülita TV ETV kanalile, siis hakkab salvestama timeri abil.
Mulle tundub (pole ise proovinud), et DVD recorderiga ei saa salvestada. Peaks vist saama, kui panna mõni muu digiboks vahele.
Võib-olla on sellest abi.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 53 külalist