"Provision"telekaga probleemid!

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
Ain
Edasijõudnu
Postitusi: 50
Liitunud: 20:16, 19 Aug 2003
Asukoht: PƤrnu
    unknown unknown

"Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas Ain » 21:34, 20 Mär 2010

Ostsin Provision teleka LCD 23641 DVD.
1.Pildi teravus on DTV ja ATV peal väga kehvad(pooltoonid puuduvad)
DVD pealt mängides on pilt hea.
USB pulga pealt esitab ka pilte ja videosid normaalselt,mis on pulgale salvestatud arvutiga.
Panin usb-sse 8GB mälupulga-formaadib selle ära ja salvestab ka sellele.Aga salvestatud faile ei mängi-1-2 sekundit näitab ja must ekraan.Samas kui see mälupulk arvutisse pista mängib VLC pleieriga täismahus,mis salvestatud.
Salvestab DTV pealt normaalselt,aga telekas ei taasesita????
Milles võib olla probleem????
Kui on kellelgi kogemusi, paluks infot.
Ja lõpuks ,mis Firma see "Provision" on.Internetis sellist firmat ma ei leidnud?
Telekal ka midagi peal ei ole ,nagu tavaliselt "Made in ????????" tühjus.
Pilt on üldiselt LCD kohta väga kehva.

Kui on kellelgi kogemusi palun aidake!!

Ain

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: "Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas faas » 22:59, 20 Mär 2010

:D Vii tagasi ja ütle ei sobi mis muud kosta :lol: Ja ikka soovitaks osta kõigil "odavaid" pille ja probleeme pole :mrgreen: :mrgreen:
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

solaris
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 17:46, 26 Mär 2010
    unknown unknown

Re: "Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas solaris » 05:01, 27 Mär 2010

Mul siis sama telekas. See on Läti firma oma.
Vaatan tasuta eesti programme, minu jaoks kvaliteet hea, kuna enne kasutasin kineskooptelerit, vahe nagu öö ja päev. Pildi kvaliteeti saab mingil määral timmida.
Tõsi see on .ts faile ta ei näita , kui valid SOURCEst USB.
Aga sama teleriga lindistatut saad vaadata, kui vajutad SINISELE nupule, siis tuleb list, kust saad vaadata oma salvestatud saateid. Nii. et salvestatu vaatamiseks ei ole vaja arvutit kasutada.
Ise kasutan USB mälupulga asemel mobiilset kõvaketast - sinna mahub peale hulga rohkem.
Formaadin selle telekas ära PVR süsteemiks, ja vabaks jäetud ruumile saan panna muud asjad.
Need minu kogemused!

Kasutaja avatar
sinira
Entusiast
Postitusi: 156
Liitunud: 03:00, 08 Sept 2007
    unknown unknown

Re: "Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas sinira » 08:19, 27 Mär 2010

solaris kirjutas:Mul siis sama telekas. See on Läti firma oma.
Vaatan tasuta eesti programme, minu jaoks kvaliteet hea, kuna enne kasutasin kineskooptelerit, vahe nagu öö ja päev. Pildi kvaliteeti saab mingil määral timmida.


Mis mõttes nagu öö ja päev? Öösel kineskoobil ööteemalist pilti vaadates on mul tuba pime aga LCD arvutimonitor helendab koguaeg isegi heledust maha keerates! Kineskoop-teleri pilt ETV-ga on analoog 3 korda teravam pilt kui ETV Levira MPEG4 digi pilt!
Et siis odava LCD pilti annab teravamaks timmida?
Digiga on värvid ka imelikud.
(olen :wink: aga kineskoop 32" 16:9 100Hz Finlux kõlbab veel)

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Ain
Edasijõudnu
Postitusi: 50
Liitunud: 20:16, 19 Aug 2003
Asukoht: PƤrnu
    unknown unknown

Re: "Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas Ain » 17:57, 30 Mär 2010

Suur tänu Teile "Solaris".Sain tänu Teie viidetele USB pulgalt taasesitamise käima.Ma näppisin ka alul seda SINIST nuppu kui polnud pulka sees.Tuli mingi menüü ,kus tuli teade "info puudub",aga pulgaga ei näppinud enam seda Sinist.
Aga minu Teleril on valge Balans täiesti paigast ära.Puhast VALGET tooni ei saa kuidagi.Ikka on valge mingi varjundiga,kas kollakas,sinakas,roosakas,kreemikas jne.Seda ka filmide tekstide puhul,mis all on.Olen nüüd kõik menüüde seaded igati läbi näppinud ja muutnud,aga tolku pole.
Panin kõrvuti mängima oma vana kineskoopteleri (Samsungi 54sm diagunaal,14 aastat juba vana).Samsal on valge-valge ja teravus ning pooltoonid 5+ ,aga LCD-el ei ole üht ega teist.
Seda analoog ja digis ühtemoodi.
Tundub et düüner on sellel telekal "mäda" või on softi viga??
Väidate et on Lätis tehtud,aga selle firma kodulehte ei leia??.Vahetevahel on kodulehel ka softi uuendused olemas.
Kui Teil on pilt 5+ ,siis minu telekal ilmselt tüüneri viga???
Kui on veel mingeid viiteid,siis ootan väga.
Tänan veel kord vastamast!

Ain

Kasutaja avatar
janno3x
Entusiast
Postitusi: 253
Liitunud: 17:20, 16 Veebr 2008
Asukoht: Võrumaa
    unknown unknown

Re: "Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas janno3x » 19:12, 30 Mär 2010

Tegelikult Provision-e toodetakse Leedu Taurase tehases...Endale toodab vast Taurase nime all,välisturule siis Provision nime all....koduleht on siin http://www.tauras.lt/en.php/main/products sellel kodukal vist seda mudelit pole ..aga võib otsida otsingutes seda telkut sellise nimega Tauras LCD 236F41DVD ,ehk on softi.
DVB-S: 36E Tricolor GS B527

Kasutaja avatar
sinira
Entusiast
Postitusi: 156
Liitunud: 03:00, 08 Sept 2007
    unknown unknown

Re: "Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas sinira » 06:25, 31 Mär 2010

janno3x kirjutas:Tegelikult Provision-e toodetakse Leedu Taurase tehases...Endale toodab vast Taurase nime all,välisturule siis Provision nime all....koduleht on siin http://www.tauras.lt/en.php/main/products sellel kodukal vist seda mudelit pole ..aga võib otsida otsingutes seda telkut sellise nimega Tauras LCD 236F41DVD ,ehk on softi.

ot: Vaatasin sealt ühte kooptelekat ja kirjeldusest jäi väga hea mulje. Nii põhjalikult kirjeldab telekat, et paremini enam ei saagi. Vanad head kombed on alles. Ega siis vanasti, kui netti ei olnud alati ka nii põhjalik(vene keeles) polnud. ot :roll:

Kasutaja avatar
leks23
Edasijõudnu
Postitusi: 32
Liitunud: 04:07, 24 Juul 2003
Asukoht: tartu
    unknown unknown

Re: "Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas leks23 » 09:48, 31 Mär 2010

No kui pilt ikka halb on, siis mina prooviks ikka kohe poega-garantiiga asju ajada. Mis neid firmwaresi ja mis iganes asju ikka taga ajada,sest tv peab ka vanema softiga ikka normaalset pilti näitama. LCD puhul ikka valge on valge mitte kollane!

NB! Ja kui pilt on ikka halb siis ära lepi sellega -isegi kui esimene vastus on kõike eitav!

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: "Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas satik » 10:30, 31 Mär 2010

Mõned LCD'd muidugi võivad olla ka teatava varjundiga millest lahti ei saa. Ka samad mudelid võivad olla erineva sisuga. Tegu oleks väga erakordse juhusega kui softivahetusega saaks värvid korda. Kui teler on komplekteeritud sellise paneeliga mis omab teatud värvsust siis pole teha midagi.

Tuunerist ei olene millised värvid teler esitab või mis tooniga paneel on. Värvidega tegelevad teised osakonnad.

Kasutaja avatar
Ain
Edasijõudnu
Postitusi: 50
Liitunud: 20:16, 19 Aug 2003
Asukoht: PƤrnu
    unknown unknown

Re: "Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas Ain » 23:11, 14 Mai 2010

Veel selle telekaga probleemid.Sellel on olemas PVR-i funktsioon.Ostsin 320 mb USB kõvaketta formaatisin ära ja töötab normaalselt,aga kui panen EPG -st kellaajad paika,kõik toimib.Aga hakkab keset ööd pilti näitama ja lõugama.Kas on võimalik ka nii salvestama panna et pilti ei näitaks ja ei oleks heli ka????Salvestab muidu normaalselt.

Ain

Kasutaja avatar
Ain
Edasijõudnu
Postitusi: 50
Liitunud: 20:16, 19 Aug 2003
Asukoht: PƤrnu
    unknown unknown

Re: "Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas Ain » 23:23, 14 Mai 2010

Ja veel.Mul on vaja just öiseid filme vaja salvestada ja ilma kärata.Kas on see võimalik selle telekaga????või ei???
Ain

renqest
Entusiast
Postitusi: 351
Liitunud: 12:12, 08 Aug 2008
Asukoht: Rae küla
    unknown unknown

Re: "Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas renqest » 13:18, 15 Mai 2010

Mute või volüümi maha keeramisest enne telri standby-sse lülitamist abi pole?

Pildi kohta ei oska aidata, pead juhendit uurima ja ise katsetama
DTT: ZuumBox HD @ Samsung 40LEB530
Terratec Cinergy T XXS USB; 22" LCD & Win MC
M: Sony 25" CRT

Lockerzi kutsed SIIT

Kasutaja avatar
Ain
Edasijõudnu
Postitusi: 50
Liitunud: 20:16, 19 Aug 2003
Asukoht: PƤrnu
    unknown unknown

Re: "Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas Ain » 23:53, 18 Mai 2010

On tekkinud uued probleemid???Ei saa aru mida tähendab USB pulga või USB kõvaketta formaatimisel "Ajanike suurus" mida on võimalik valida 512MB-1GB,2GB.....kuni 8GB.Katsetuste tulemusel leidsin,et kui valin 512MB ,siis mahub 8GB-sele mälupulgale salvestust 5tundi ja 45 min.Aga kui valin 8GB ,siis ainullt 22minutit.Formaadin pulga või kõvaketta ära ja tundub olevat kõik OK:OK aga pärast salvestab ainult ,siis kui on valitud otse "Rec". "EPG" kaudu valitud kellaaegu aga ei tunnista st.et salvestama ei hakka valitud kellaaegadel. Ja veel, et 320GB kõvakettale mahtus ka ainult 5Tundi ja45 min ajanike suurusega 8GB???? Ei oska neis parameetrites vist orinteeruda ??????.Kui on kellelgi kogemusi ,paluks abi!!
Ain

renqest
Entusiast
Postitusi: 351
Liitunud: 12:12, 08 Aug 2008
Asukoht: Rae küla
    unknown unknown

Re: "Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas renqest » 06:31, 19 Mai 2010

Ajanike on näpukas, õige peaks olema "ajanihe" (omastavas "ajanihke"). Inglise keeles on selle vaste timeshift. See on selline ajutine "puhver", mis lubab vaadatavat programmi ajutiselt lindistada (tavaliselt tühjeneb see peale kanalivahetust) ja siis seda tagasi kerida ja uuesti vaadata või näiteks wc-s käimise ajaks "pausile" panna jms. Mida suurem suurus, seda kauem ajanihet on võimalik kasutada.
DTT: ZuumBox HD @ Samsung 40LEB530
Terratec Cinergy T XXS USB; 22" LCD & Win MC
M: Sony 25" CRT

Lockerzi kutsed SIIT

aqv
Edasijõudnu
Postitusi: 49
Liitunud: 11:10, 07 Aug 2009
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 2 korda

Re: "Provision"telekaga probleemid!

PostitusPostitas aqv » 10:15, 19 Mai 2010

"Mida suurem suurus, seda kauem ajanihet on võimalik kasutada."
ja seda vähem jääb pulgale ruumi muu salvestuse jaoks.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 43 külalist