Antenni suurus

Siin saate arutleda ja vaielda SAT-TV teemadel

Kui suure läbimõõduga antenni kasutate ?

alla 40cm
1
1%
41.. 70 cm
1
1%
71.. 90 cm
32
25%
91..110 cm
55
44%
111..160 cm
19
15%
üle 160 cm
13
10%
kasutan sat kollektiivantenni või kaabeltelevisiooni
2
2%
ei kasuta paraboolantenni, kasutan sat paneelantenni või muud
0
Pole hääli
vaatan ainult kohalikke kanaleid
2
2%
ei oma ega vaata televiisorit
1
1%
 
Hääli kokku: 126

Kasutaja avatar
matikala123
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
Asukoht: ROI(Iiri rahvavabariik)
    unknown unknown

Re: Antenni suurus

PostitusPostitas matikala123 » 22:32, 23 Juul 2008

Pakun diili tosisele satimehele.

Kasutan ise Iiris installeerimisel 40x50cm cm ovaal sky dishi.
Kohalikud sky installerid ei julge alla 60 cm kasutada,sest peavad tagama signaali iga ilmaga.
Rahalistest pohjustest lahtuvalt hakkasin aga kasutama sky minidishi,ja kolme aasta jooksul pole olnud mitte uhtegi probleemi.Vaga vihmase ajaga katkub pilti-ei vahem kui see 60 cm dish.

Tahan seda dishi eestis proovile panna,sest taldrik on veetlevama kujuga,aarmiselt monusa kinnitusmeedotiga (mitte toru peal poorlev) diskreetne (paremad varvid) vihma ja eriti hea-tuulekindel.

vaata ka pilti: http://www.satellitesuperstore.com/images/minidish.jpg

Kui see dish miinimum noetele vastu paneb (peab normaalse sati ilmaga pildi ees ja seda olulisematel telekanalitel,mida eestis vaadatakse,hakkan meelsasti eestisse tooma.

Diil ise on jargmine:

Mina annan dishi koos LNB ga , eesti partner pool katab saatekulud iirimaalt eestisse.
Hinna uurin jarele aga pakun nii enam vahem 30 euro ringi standard maantee postiga..

kui huvilisi leidub rohkem,voin ka kahele uurijale-puurijale loovutada.Rohkem ei raatsiks.
Koik mida ise tahaks on korralik tagasiside ( kvaliteet,erineva ilmaga,kasutuskolblikus,hinnaarvamus,etc.)

Pann jaab loomulikult Teile endale saatekulude katteks.

Huvilisi oleks?

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

Re: Antenni suurus

PostitusPostitas elit » 09:22, 24 Juul 2008

Küsitlus ei võimalda kajastada ühel inimesel mitme antenni ja kaabel(IP)TV kasutamist.

Kasutaja avatar
matikala123
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
Asukoht: ROI(Iiri rahvavabariik)
    unknown unknown

Re: Antenni suurus

PostitusPostitas matikala123 » 18:32, 24 Juul 2008

Vabanda,sober,kui see vastus oli minu teate peale,siis ma ei saanud tegelikult hasti aru,mida sa motlesid? Kas sa utlesid,et uhe (pool/tais) profi satifanni arvutatud tulemused ei anna mootu valja voi pidasid Sa midagi teist silmas.See Kaabel TV mainimine segas nagu uldise motte mul lugedes ara..

Ma ise usun kull,siis enda kogemustest lahtudes,et oma teste hindan ma kohati paremini kui satelliidikompanii online mootkava - utlevad et alla meetri ei saa,aga tegelt puuab ka 80 cm kinni....Selleparast pakungi ,et akki keegi tahab kah teada ja koos kulusid kergem kanda testimiseks..

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

Re: Antenni suurus

PostitusPostitas elit » 21:02, 24 Juul 2008

matikala123
Vabandan, kui minu post võis eksitada - see post ei olnud kommentaar diili pakkumisele.
Väljendasin vaid nõutust, et küsitluses ei ole võimalik kajastada kõiki vahendeid, mida üks inimene valdab. Küsitlus aktsepteerib ainult ühte märget ühelt inimeselt, kui ei kasutata .....

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist