DB vs Arvuti

Siin saate arutleda ja vaielda SAT-TV teemadel
Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 16:15, 17 Juun 2005

DVB_C_friik kirjutas:
Energizer kirjutas: Veelgi täiuslikum oleks muidugi kaugjuhtimispult, aga ma ei tea kust sobivat infrapunaandurit saada...


Hiirega saab siiski absoluutselt kõike teha, kui sult teises toas teleka ekraanil Windowsi desktop vastu vaatab - tõmmata DIVX-e käima, vaadata kasvõi webi(sikutada uut sofkam.kii faili alla näit) Puldiga jääb ikka Windowsi juhtimisel hätta.

Muide kena pisike läptopi hiir nt. oma punases kumas on väga esteetiline ruumikujundus element diivanilaual ;)


Ma olen nõus, hiirega saab kõike juhtida, aga mul oleks vaja põhimõtteliselt ainult multimeediaprogramme juhtida, ehk siis videosid käima panna,edasi-tagasi kerida, vahele jätta ja mp3-sid kuulata.Igast muud stuffi näiteks netisurfimist või failikaustas sobramist ma puldiga tegema hakata ei kavatse.
Teiseks,mul on Linux. Jas eetõttu meeldiks kui saaksin telekatoast Xine käima ja video peale laadida, samamoodi puldist video seisma jätta ja Xine välja lülitada. Eks tulevikus laiendan süsteemi ja mängu tuleb võib-olla satikaart ka arvutisse.

Kasutaja avatar
aidz
Edasijõudnu
Postitusi: 56
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas aidz » 16:38, 17 Juun 2005

Energizer kirjutas:Teiseks,mul on Linux. Jas eetõttu meeldiks kui saaksin telekatoast Xine käima ja video peale laadida, samamoodi puldist video seisma jätta ja Xine välja lülitada. Eks tulevikus laiendan süsteemi ja mängu tuleb võib-olla satikaart ka arvutisse.

Puldiga oleks hea toimetada kas siis Freevo või MPEG Menu System Version 2 kallal. Neid ei ole eriti keeruline installeerida ka.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 21:11, 16 Okt 2005

Kas keegi digi-tv foorumi kasutajatest on linuxi all multimeedia kaugjuhtimispulti kasutanud?
Huvitavad kogemused ja näpunäited...et teaks millest eemale hoida enne kui ostma hakkan

Kasutaja avatar
aidz
Edasijõudnu
Postitusi: 56
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas aidz » 22:37, 16 Okt 2005

Kasutan isetehtud ir vastuvõtjat (põhimõtteliselt sama, mis hr.Vilborn müüb), lirci. Selgeks saab teha suvalise puldi. Multimeedia failide mängimiseks kasutan VDR-i (mp3, videofailid, shoutcast'i streamid etc.). Lirc tugii programmi siseselt enamus meediaplayeritel (xine, mplayer) olemas, samuti saad lirci kasutada suvalise programmi käivitamiseks ja kasvõi hiirekursori liigutamiseks X'is

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 23:06, 16 Okt 2005

Energizer kirjutas:Kas keegi digi-tv foorumi kasutajatest on linuxi all multimeedia kaugjuhtimispulti kasutanud?
Huvitavad kogemused ja näpunäited...et teaks millest eemale hoida enne kui ostma hakkan


Ati RemoteWonder II igatahes töötab...

iCE

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 23:31, 16 Okt 2005

ice kirjutas:
kruvvar kirjutas:hoiz eemale lnuxist!!!


Sa hoia arvutist eemale kui tabletid võtmata!

iCE :evil:


See ju kohalik trash/prykkar/kruvvar/poseidon/reborn/kaubik ja mida iganes veel ;) Temast tuleb ka aru saada - tabletid on kallid ja praegu otsustas rosin kupli all puhkust võtta.

Kasutaja avatar
dreamx
Entusiast
Postitusi: 130
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harjumaa
    unknown unknown

PostitusPostitas dreamx » 01:31, 17 Okt 2005

Just ATI remote ja ei näe probleeme Tänuväärt jubin

Kasutaja avatar
SuurJobu
Entusiast
Postitusi: 133
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: TLN
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: mida kasutada

PostitusPostitas SuurJobu » 15:05, 11 Apr 2006

krunge kirjutas:kas keegi oskab öelda mis programmi oleks võimalik kasutada et juhtida sülearvutit puldiga.


mingi ericssoni telefon oskas IR juhtida. pead otsima moblade foorumist, telefon oli vist 610

Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas kain » 16:25, 11 Apr 2006

Kui vaja moblaga arvutit juhtida, siis uuemad (näiteks W800i, K700) SonyEricssonid toetavad HID'i üle bluetoothi - pole mingit (serveerimis) tarkvara vaja arvutisse installida (Win XP puhul), piisab vaid telefonile kaugjuhitava programmi nupuvajutuste selgeksõpetamisest.
http://www.geekzone.co.nz/content.asp?contentid=4765

Vanemate Ericssonidega (T610 ntx; võimalik, et tänaseks on ka uuemate tel probleemid lahendatud) soovitan soojalt kasutada Float's Mobile Agent'it
http://fma.sourceforge.net/

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist