1. leht 1-st

DREAMBOX

Postitatud: 22:52, 16 Mai 2005
Postitas lammas
Mõtlesin et ajan DREAMBOX-i meestel harja punaseks.Ise olen Samsung DSR9500 EM VIA omanik ja kavatsengi selleks jääda. Vaatan ja imestan miks kõik siin oma Samsung DSR9500 EM VIA-dest vabaneda tahavad.Minu meelest parim riist mis praegu välja mõeldud ja ei jää oma võimalustega millegi poolest alla Dreambox-ile väljaarvatud kõvaketas,minuarust on see mõtetu värk.Mõtlesin, et proovin seda Dreamboxi ja vedasin ta endale paariks päevaks kodu.Pole lollemat riista näinud kui oli see Dreambox 500.Samsung-il jah see paha omadus , et kiilub vahetevahel kinni aga see kiilus koguaeg kinni kui läksin c* programmidele samsal seda probleemi kunagi pole ja mõtetult keeruliseks on kah to riist aetud.Teise päeva õhtaks läks mul kops üle maksa ja lennutasin ta kasti tagasi.Ristisin ta SHITBOX-iks.

Postitatud: 23:00, 16 Mai 2005
Postitas poseidon
Teadagi, et dreambox võtab nac harjumist kuna tal palju võimalusi ja uus pill tundub alati harjumatu. Dreambox 500 polegi tegelikult eriti näppimiseks kuna tal mälu vähem kui uuematel versioonidel. Arvan et kui sa oleksid proovinud dream 7020 s-i oleks sa siia teise jutuga tulnud.Muidugi samsa on ka väga hea riist kuid jääb ikkagi võimaluste poolest dreamile alla.

Poseidon.

Postitatud: 23:03, 16 Mai 2005
Postitas jyrts
jup - oma oksa ei ole mõtet kohe oma samsa pärast laiali ajada... kõik on suhteline mis puutub digi-tv'sse :wink:

tere

Postitatud: 23:31, 16 Mai 2005
Postitas Heino1
mõlemad on head dyynerid ei pea kohe siin dreami maha tegema.

Re: DREAMBOX

Postitatud: 23:36, 16 Mai 2005
Postitas truffi
lammas kirjutas:Samsung-il jah see paha omadus , et kiilub vahetevahel kinni aga see kiilus koguaeg kinni


Dream kiilub vaid siis kinni kui mingid setingud valed. Muidugi on asi suhteline ja eks igal vastuvõtjal ole nii head kui vead....ega me kõik ei sõida merzu või bemmiga....mõnele meeldib siiani ka kas mõni konnasööja või lausa kopikas aga see selleks.
Lihtsalt sulle infoks, et kui kõik setingud peade, diseqc-ide jne õiged siis ei kiilu dream üldse kinni (muidugi on üks võimalus veel...kui sa sinna püüad igasugu soga sisse tirida, nii et mälu üle 90% täis, siis kiilub kah raudselt kinni). Samsa aga kipub viimasel ajal kahjuks lausa vabadel astra kanalitel kinni kiiluma (TV5 Europe, ZDF, ARD jne).
Tegelt aga põhimõte üleehituselt siiski kahel vastuvõtjal suuresti erinev :wink:

Postitatud: 00:03, 17 Mai 2005
Postitas joonas
lammas kirjutas:Mõtlesin et ajan DREAMBOX-i meestel harja punaseks.Ise olen Samsung DSR9500 EM VIA omanik ja kavatsengi selleks jääda. Vaatan ja imestan miks kõik siin oma Samsung DSR9500 EM VIA-dest vabaneda tahavad.Minu meelest parim riist mis praegu välja mõeldud ja ei jää oma võimalustega millegi poolest alla Dreambox-ile väljaarvatud kõvaketas,minuarust on see mõtetu värk.Mõtlesin, et proovin seda Dreamboxi ja vedasin ta endale paariks päevaks kodu.Pole lollemat riista näinud kui oli see Dreambox 500.Samsung-il jah see paha omadus , et kiilub vahetevahel kinni aga see kiilus koguaeg kinni kui läksin c* programmidele samsal seda probleemi kunagi pole ja mõtetult keeruliseks on kah to riist aetud.Teise päeva õhtaks läks mul kops üle maksa ja lennutasin ta kasti tagasi.Ristisin ta SHITBOX-iks.


Kodanik lammas, miks sa arvad, et kellegil peaks hari punaseks minema sellest, et sulle samsung meeldib? Mul ka samsung üks lemmikutest lisaks dream7000 kõrval, aga mis teistel sellest? Igaüks valib omale sellise riista, millest jõud üle käib. Ja lõppude lõpuks iga L kiidab oma :wink:

PS! Ei saa sinu soovidest aru, kas ostad, müüd või vahetad?

Postitatud: 09:03, 17 Mai 2005
Postitas aandra
Sammy kinni kiilumisest:
Kinni kiiluvad osadel vabadel sakslaste kanalitel emudega samsad (kõik!). Kasutades originaalsofti (nt 1.29 või uuemat), seda ei juhtu! Nii, et viga on emu softis, mitte Sammys. Mina kasutan Via Ci-d magamistoas koos Dragoni mooduliga ja näen sellega kõiki häkitud kanaleid + ametliku kaardiga Vi**tti ja dragoniga kaasas olnud kaardiga ka inx ja xplus-i. (osades interneti poodides oli eelmisel aastal dragon koos kaardiga odavam kui ilma!).
Elutoas on mul dreambox ja üks vigane dreambox eksperimenteerimiseks (ei tunnista HDD aga pulga võtab omaks). Ei võrdleks neid pille, kuna on täiesti erinev tase ja mõeldud erinevale publikule.

Postitatud: 12:24, 17 Mai 2005
Postitas truffi
aandra kirjutas:Sammy kinni kiilumisest:
Kinni kiiluvad osadel vabadel sakslaste kanalitel emudega samsad (kõik!). Kasutades originaalsofti (nt 1.29 või uuemat), seda ei juhtu! Nii, et viga on emu softis, mitte Sammys.


Kõik õige aga nagu postitaja kirjutas, katsetas ta asja mitte mõttega vaadata vabu kanaleid ja rääkis asjade (tuunerite) võimalustest :wink:
Ilmselt mõtles ta ikkagi ühelt poolt E**-t ja teisalt C**-i, mitte aga lisatarvikutega ühilduvust ja nende võimalusi :wink:

Kuigi ma pole nagu siiani suutnud välja nuputada, miks pole leitud nende 10-nete ja 10-nete eri e** vers. võimalust seda viga kõrvaldada :?:

Postitatud: 12:55, 17 Mai 2005
Postitas aandra
Oleks kena küll, kui selle vea saaks kõrvaldada, oleks Sammy aktsiad palju kõrgemal!

Postitatud: 19:49, 17 Mai 2005
Postitas mell
Ei puutu nüüd vastus teemaga kokku aga dreamil on üks suur eelis kui "tuju paha" ja jne.Nimelt kui panna pilt kanalile Dan Music päeval ja DreamNetCast plugin taustaks mõne hea jaamaga minimineerituna saab hea koosluse...Pettis külalised vähemalt hästi ära :lol: