DREAMBOX

Siin saate arutleda ja vaielda SAT-TV teemadel
Kasutaja avatar
lammas
Uudistaja
Postitusi: 21
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

DREAMBOX

PostitusPostitas lammas » 22:52, 16 Mai 2005

Mõtlesin et ajan DREAMBOX-i meestel harja punaseks.Ise olen Samsung DSR9500 EM VIA omanik ja kavatsengi selleks jääda. Vaatan ja imestan miks kõik siin oma Samsung DSR9500 EM VIA-dest vabaneda tahavad.Minu meelest parim riist mis praegu välja mõeldud ja ei jää oma võimalustega millegi poolest alla Dreambox-ile väljaarvatud kõvaketas,minuarust on see mõtetu värk.Mõtlesin, et proovin seda Dreamboxi ja vedasin ta endale paariks päevaks kodu.Pole lollemat riista näinud kui oli see Dreambox 500.Samsung-il jah see paha omadus , et kiilub vahetevahel kinni aga see kiilus koguaeg kinni kui läksin c* programmidele samsal seda probleemi kunagi pole ja mõtetult keeruliseks on kah to riist aetud.Teise päeva õhtaks läks mul kops üle maksa ja lennutasin ta kasti tagasi.Ristisin ta SHITBOX-iks.

Kasutaja avatar
poseidon
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas poseidon » 23:00, 16 Mai 2005

Teadagi, et dreambox võtab nac harjumist kuna tal palju võimalusi ja uus pill tundub alati harjumatu. Dreambox 500 polegi tegelikult eriti näppimiseks kuna tal mälu vähem kui uuematel versioonidel. Arvan et kui sa oleksid proovinud dream 7020 s-i oleks sa siia teise jutuga tulnud.Muidugi samsa on ka väga hea riist kuid jääb ikkagi võimaluste poolest dreamile alla.

Poseidon.

Kasutaja avatar
jyrts
Entusiast
Postitusi: 393
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Väike-Maarja
    unknown unknown
On tänatud: 9 korda

PostitusPostitas jyrts » 23:03, 16 Mai 2005

jup - oma oksa ei ole mõtet kohe oma samsa pärast laiali ajada... kõik on suhteline mis puutub digi-tv'sse :wink:

Kasutaja avatar
Heino1
Edasijõudnu
Postitusi: 43
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Läänemaa.Werder (virtsu).
    unknown unknown

tere

PostitusPostitas Heino1 » 23:31, 16 Mai 2005

mõlemad on head dyynerid ei pea kohe siin dreami maha tegema.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: DREAMBOX

PostitusPostitas truffi » 23:36, 16 Mai 2005

lammas kirjutas:Samsung-il jah see paha omadus , et kiilub vahetevahel kinni aga see kiilus koguaeg kinni


Dream kiilub vaid siis kinni kui mingid setingud valed. Muidugi on asi suhteline ja eks igal vastuvõtjal ole nii head kui vead....ega me kõik ei sõida merzu või bemmiga....mõnele meeldib siiani ka kas mõni konnasööja või lausa kopikas aga see selleks.
Lihtsalt sulle infoks, et kui kõik setingud peade, diseqc-ide jne õiged siis ei kiilu dream üldse kinni (muidugi on üks võimalus veel...kui sa sinna püüad igasugu soga sisse tirida, nii et mälu üle 90% täis, siis kiilub kah raudselt kinni). Samsa aga kipub viimasel ajal kahjuks lausa vabadel astra kanalitel kinni kiiluma (TV5 Europe, ZDF, ARD jne).
Tegelt aga põhimõte üleehituselt siiski kahel vastuvõtjal suuresti erinev :wink:

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 00:03, 17 Mai 2005

lammas kirjutas:Mõtlesin et ajan DREAMBOX-i meestel harja punaseks.Ise olen Samsung DSR9500 EM VIA omanik ja kavatsengi selleks jääda. Vaatan ja imestan miks kõik siin oma Samsung DSR9500 EM VIA-dest vabaneda tahavad.Minu meelest parim riist mis praegu välja mõeldud ja ei jää oma võimalustega millegi poolest alla Dreambox-ile väljaarvatud kõvaketas,minuarust on see mõtetu värk.Mõtlesin, et proovin seda Dreamboxi ja vedasin ta endale paariks päevaks kodu.Pole lollemat riista näinud kui oli see Dreambox 500.Samsung-il jah see paha omadus , et kiilub vahetevahel kinni aga see kiilus koguaeg kinni kui läksin c* programmidele samsal seda probleemi kunagi pole ja mõtetult keeruliseks on kah to riist aetud.Teise päeva õhtaks läks mul kops üle maksa ja lennutasin ta kasti tagasi.Ristisin ta SHITBOX-iks.


Kodanik lammas, miks sa arvad, et kellegil peaks hari punaseks minema sellest, et sulle samsung meeldib? Mul ka samsung üks lemmikutest lisaks dream7000 kõrval, aga mis teistel sellest? Igaüks valib omale sellise riista, millest jõud üle käib. Ja lõppude lõpuks iga L kiidab oma :wink:

PS! Ei saa sinu soovidest aru, kas ostad, müüd või vahetad?

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 09:03, 17 Mai 2005

Sammy kinni kiilumisest:
Kinni kiiluvad osadel vabadel sakslaste kanalitel emudega samsad (kõik!). Kasutades originaalsofti (nt 1.29 või uuemat), seda ei juhtu! Nii, et viga on emu softis, mitte Sammys. Mina kasutan Via Ci-d magamistoas koos Dragoni mooduliga ja näen sellega kõiki häkitud kanaleid + ametliku kaardiga Vi**tti ja dragoniga kaasas olnud kaardiga ka inx ja xplus-i. (osades interneti poodides oli eelmisel aastal dragon koos kaardiga odavam kui ilma!).
Elutoas on mul dreambox ja üks vigane dreambox eksperimenteerimiseks (ei tunnista HDD aga pulga võtab omaks). Ei võrdleks neid pille, kuna on täiesti erinev tase ja mõeldud erinevale publikule.
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas truffi » 12:24, 17 Mai 2005

aandra kirjutas:Sammy kinni kiilumisest:
Kinni kiiluvad osadel vabadel sakslaste kanalitel emudega samsad (kõik!). Kasutades originaalsofti (nt 1.29 või uuemat), seda ei juhtu! Nii, et viga on emu softis, mitte Sammys.


Kõik õige aga nagu postitaja kirjutas, katsetas ta asja mitte mõttega vaadata vabu kanaleid ja rääkis asjade (tuunerite) võimalustest :wink:
Ilmselt mõtles ta ikkagi ühelt poolt E**-t ja teisalt C**-i, mitte aga lisatarvikutega ühilduvust ja nende võimalusi :wink:

Kuigi ma pole nagu siiani suutnud välja nuputada, miks pole leitud nende 10-nete ja 10-nete eri e** vers. võimalust seda viga kõrvaldada :?:

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 12:55, 17 Mai 2005

Oleks kena küll, kui selle vea saaks kõrvaldada, oleks Sammy aktsiad palju kõrgemal!
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
mell
Edasijõudnu
Postitusi: 64
Liitunud: 08:48, 24 Juul 2003
Asukoht: jƤrvamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas mell » 19:49, 17 Mai 2005

Ei puutu nüüd vastus teemaga kokku aga dreamil on üks suur eelis kui "tuju paha" ja jne.Nimelt kui panna pilt kanalile Dan Music päeval ja DreamNetCast plugin taustaks mõne hea jaamaga minimineerituna saab hea koosluse...Pettis külalised vähemalt hästi ära :lol:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist