pilti ei ole enam

Siin saate arutleda ja vaielda SAT-TV teemadel
Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: 1

PostitusPostitas Energizer » 18:36, 10 Apr 2005

tigekala kirjutas:
urmas1 kirjutas:vi**at paketiga olen küll rahul...
:shock:

Siis sa pole õigeid pakette veel näinudki. Nagu näiteks BSkyB, Premiere, VIA Nordic (täispakett, 6 TV1000-ndet) või kasvõi Canal Digital.
Aga maitse üle ei vaielda. :lol:

Kahe aasta pärast võid lepingu küll lõpetada. Ja ka selle imetüüneri minema visata, sest peale vabade kanalite ta sul midagi muud näitama kunagi ei hakka. Aga kui tahad oma iidolit edasi vaadata, siis oled 229 krooniga (kui nad vahepeal juhuslikult hinda ei tõsta) elu lõpuni VIASHIT'i ori.

Küsimus on siin tegelikult selles mis on meie maksevõime. Ma olen täitsa kindel et ka meie seas on väga erineva maksevõimega inimesi, kelle võimalused sati vaatamiseks on erinevad.On ainult üks põhjus miks ma just HotBirdi odava komplekti kokku lasin panna:Minu elukoha piirkonnas Starmani leviala lihtsalt lõpeb. Muidu oleksime ehk isegi täispaketi tellinud. Aga mida pole, seda pole. Ja nüüd ei kahetse ka mitte. KUi mul oleks kaabepakett siis näeksin ka TV1000 east paketti, Private Gold XXX kanalit, VH1 ja kõike muud ka. Ja ehk siis isegi vaataksin, aga kuna kaabelTV-s ei näidata itaalia kanaleid siis jätab mind see kaabelTV külmaks. SAT tv mõte on TV kättesaadavuse laiendamine. Kujutame ette et SAT-TV-d ei oleks leiutatud, kogu TV oleks olnud maapealne analoog või siis Terresteriaal-Digi TV. Ma olen täitsa kindel et inimesed kogu maailmast oleksid paljust ilma jäänud. Hoolimata sellest et me siiski ei saa ametlikult vaadata neid pakette mida näeb rootslane, sakslane,venelane,poolakas või kes iganes, on olemas teatud võimalused neid pakette näha. See foorumiteema on võtnud inetu tooni. Aga tegelikult pole asi mitte selles et üks kodanik on oma VIASATI paketiga rahul (las olla,igaühe vaba valik) vaid selles et maitse üle ei vaielda. Seda mismoodi Viasat Urmase tuunerit näeb, peaks Urmas ennekõike Viasatilt küsima, aga samamoodi võiksin mina EMT-lt küsida, mismoodi EMT teab et ma kasutan Ericsson T20s mobiiltelefoni. Minu vastus on: IMEI kood. Järelikult on ka tuuneril omaette kood ja ka kaardil on oma identifitseerimistunnus. See tähendab et kaart seotakse tuuneriga nende numbrite alusel. Viasatil on üks suur arvutipark kus on neil kõik aktiivsed ja passiivsed kliendid nende tunnusnumbritega nimekirjas. Kui sa helistad ja ütled oma kliendinumbri, siis nad keelavadki sul ühte või teist kanalit ära. Vahet pole kas see info jõuab tuunerisse läbi dial-UP telefoniühenduse või läbi SATi. Nõks on siin vaid tuunerisse paigaldatud tarkvaras, mis oskab sellist unikaalset infot vastu võtta.
Teised satituunerite tootjad peale mõne üksiku ei ole oma toodangut satioperaatori allhankega müünud kuna kodeeringud täienevad koguaeg ja pole mõtet teha suuri investeeringuid kui CAM tehnoloogiad nii kiiresti arenevad. See oleks sama hea kui toota ühekordselt kasutatavaid fotoaparaate mida saab kasutada ükskord. Siis tuleb uue tehnoloogia jaoks kohe uue platvormiga CAM tuge välja arendama hakata. Ja see maksab.
Lõpetuseks tahan öelda et asi pole mitte pakettide rohkuses vaid pakettide sisus. Pole vahet kui palju pakette sa vaatad vaid tähtis on pakettide sisu (kas see sind huvitab). Kui inimene tahab legaalselt maksta siis las maksab. Mina sellise programmi eest maksma ei hakka ja ongi kogu moos.
Viimati muutis Energizer, 20:19, 10 Apr 2005, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14432
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 116 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: 1

PostitusPostitas tigekala » 18:52, 10 Apr 2005

Energizer kirjutas:Mina sellise programmi eest maksma ei hakka ja ongi kogu moos.


Nagu ma sinust aru saan, sa siis ikka ei taha (ei tea miks :shock: )
idiootidega ühes kambas olla? :lol:

Ja veel. Ma ei räägi, et kindlasti peab kedagi varastama. Kui Eestis oleks teatud provaiderite esindusi, oleksin ma tõesti nõus maksma ametliku kaardi eest. Igasugused muud peavalud jääksid lihtsalt ära. Muidugi teatud paketid ainult. See, mis meil on, jääb küll välja. Aga praegu pole muid võimalusi. CD või NTV+ või ükskõik millise ametliku liitumisega kaardi maaletoomine on ka piraatlus. Kuigi sellele vaadatakse läbi sõrmede. Üldiselt olen "energizer"i vaadetega nõus. Ja ka väitluse alguses mainisin, et maitse üle ei vaielda. Mõnel lihtsalt on seda ja mõnel jällegi üldse mitte. Või ei oska ta paremat tahtagi.
Viimati muutis tigekala, 19:11, 10 Apr 2005, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 19:06, 10 Apr 2005

sa arvad et kui inimene tahab maksta 229 eeku kuus programmi eest mis talle meeldib siis ta on automaatselt idioot? Või inimene on idioot kui ta ei tea mis satipaketid peale viasati veel olemas on? Minu meelest teed sa ennatlikke järeldusi. Kõige pealt tee endale selgeks "idioodi" mõiste ja siis tule ja lahmi. Mina ei taha maksta selle pärast et mulle Viasat huvi ei paku mitte selle pärast et kui "sa pira ei pane, siis oled idioot". Soovitan sul lugeda raamatut "Forrest Gump" mille järgi ka film vändatud on, siis ehk saad paremini aru kes on idioot.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: 1

PostitusPostitas Energizer » 19:11, 10 Apr 2005

tigekala kirjutas:
Energizer kirjutas:Mina sellise programmi eest maksma ei hakka ja ongi kogu moos.


Ja ka väitluse alguses mainisin, et maitse üle ei vaielda. Mõnel lihtsalt on seda ja mõnel jällegi üldse mitte. Või ei oska ta paremat tahtagi.

No ja see veel ei tähenda et kui inimesel pole maitset siis ta on idioot. Paremat tahta võib alati aga kõik ei saa seda endale lubada. Minul näiteks poleSKY tuunerit ega midagi kuigi mullegi meeldiks Sky Digitali vaadata, tean ma et see on üsna kallis lõbu.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14432
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 116 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 19:16, 10 Apr 2005

Energizer kirjutas:... "sa pira ei pane, siis oled idioot"...


Sa võiksid mu juttu ise ka natuke täpsemini lugeda.
Ja idioot on ta sellepärast, et sati valdkonnas teadmised puuduvad. Kusjuures sõimab ja ropendab nii, et vähe pole. Sinu puhul pole sellist asja (veel!) täheldanud! :lol: Loodan, et äkki tulevikus... :lol:

Ja BSkyB vaatamiseks pole kindlasti Sky tüünerit tarvis, piisab ka Dream'ist.
Viimati muutis tigekala, 19:37, 10 Apr 2005, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 19:36, 10 Apr 2005

ma täitsa usun et minul on satiasjandusest vähem teadmisi kui sinul või mõnel kogenenumal sativaatajast foorumikasutajal,aga ma ei ütleks et see oleks veel põhjus inimest idioodiks nimetada. sina tead ehk sativärki aga mina tean näiteks midagi muud millest sina midagi ei tea või kui tead siis õige vähe.Ja ma ei nimeta sind sellepärast idioodiks Siinkohal: Ma ei hakka selle üle enam vaidlema. Tavaliselt ehk inimest idioodiks ehk ei tembeldatagi vaid lihtsalt kasutatakse seda sõna sõimusõnana. Sellepärast ma püüan sinu üleolevast kõnepruugist mitte välja teha ning mitte võtta kõike isiklikult. Oma pikas kirjas üritasin oma mõtteid avaldada. Ma võin ka Viasati kohta halba rääkida aga kuna see fleim ajamine juba nii tüütuks läinud on, olen sellest loobunud. Pole mõtet.
Mis puutub ropendamisse siis selle kohta on foorumis kehtestatud omad reeglid. Mul pole kunagi olnud põhjust avalikult ropendada, mulle lihtsalt ei ole omane selline kõnepruuk,eriti foorumis. Ainult "põhjendatud" olukorras reaalses elus olen vandunud.
Sky vaatamiseks on aga vaja originaalkaarti, kas eksin?

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14432
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 116 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 19:41, 10 Apr 2005

Energizer kirjutas:Sky vaatamiseks on aga vaja originaalkaarti, kas eksin?


Jälle hakkab see libe teema pihta!
Selleks, et sina näeksid, pole sinul tarvis originaalkaarti. Isegi mitte korraks pole vaja. Loe sõna sõnalt.
Viimati muutis tigekala, 19:58, 10 Apr 2005, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 19:43, 10 Apr 2005

OK sain aru,millele sa vihjasid. Minu jaoks teema ammendatud. Tänud mõttevahetuse eest!

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14432
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 116 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 20:43, 10 Apr 2005

See on DRAHNS online forum'ist pärit: If you post bullshit, your post will be deleted.
Tegelikult peaks siin sama asja kasutama.

Kasutaja avatar
greedy
Entusiast
Postitusi: 294
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: maalähedal
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas greedy » 22:14, 10 Apr 2005

nuujahh, orginaalviasati või ntvplussi kaardist muidugi driimiga koopiat teha ei saa. sellele tegelasele peax kohe mitte ainult nobeli preemia andma vaid ka pühakux kuulutama "subito sancti" :lol:
eelmainitud sharingupaketi hind aga üle mõistuse kallis, mujal saab selle hinnaga vähemalt 4 paketti kätte :wink:
kui aga vaadata mis on toimunud meie asulates ja külades siis tundub et enamus rahvast lolliks läind ja kroonise komplekti soetand-tegelikult aga on endine suur raamatulugemine ja ajalehtede tellimine asendunud taskukohasema tegevuse elik sativahtimisega. on see hea või halb... :shock:

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 23:14, 10 Apr 2005

greedy kirjutas:kui aga vaadata mis on toimunud meie asulates ja külades siis tundub et enamus rahvast lolliks läind ja kroonise komplekti soetand-tegelikult aga on endine suur raamatulugemine ja ajalehtede tellimine asendunud taskukohasema tegevuse elik sativahtimisega. on see hea või halb... :shock:


Eks asi on ka selles et KaabelTV eriti nendes piirkondades ei levi ja kohalike telejaamade programmivalik on ka viimasel ajal üsna läbu. Ma ei ütleks et sativaatamine lehetellimisest odavam on. võrdväärne peaaegu, aga kui vaatame ühe keskmise päevalehe aastatellimust ja viasati paketi aastast kuumaksu siis lehelugemine tuleb ikkagi odavam. inimesed lähevad lihtsalt ajaga kaasa ja hangivad omale meelelahutusvõimalusi olgu see või kroonine pace. isegi minu naabril on viasati pann püsti. pärast paarinädalast vaatamist aga ütles et pettunud on. programmivalik ei rahuldanud.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14432
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 116 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 08:22, 11 Apr 2005

Lõpuks jõuame kõik sinna välja, millest mina alustasin. Isegi need, kes sellega liitunud.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist