edasised arengud satimaailmas ?

Siin saate arutleda ja vaielda SAT-TV teemadel
Kasutaja avatar
luarvik
Edasijõudnu
Postitusi: 80
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tartu linn
    unknown unknown

edasised arengud satimaailmas ?

PostitusPostitas luarvik » 03:19, 21 Nov 2004

siia teemasse ootaks mõtteid ja arvamusi ning lihtsalt kuulujutte edasistest arengutest satelliidimaailmas üldse.mind huvitaks see küll ,võib-olla kedagi veel .

kunagi üks tuttav satifänn ütles mulle ,et kui üks neist kuuest paketist lahti on siis on veel vaatamist küll (s.o. viasat -tv1000 ,canal digital -kioskid , canal + -taquillad ,sky italia -prima filad , ntv+ ,TPS -multivisioonid ) .mitut paketti neist kuuest on momendil võimalik vaadata ilma originaalkaardita :?:

teine väitis et selliseid kehvasid aegu on ennegi üle elatud .ja ikkagi on midagi uuesti lahti häkitud pikema või lühema aja jooksul .
väidan et sellist õnneaega kus enamus neist pakettidest korraga lahti oli ei tule enam kunagi :!:

kuid kuna viimasel ajal on väga palju pakette vahetanud kodeeringuid ja üsna edukalt ( jäänud on vaid canal digital thori pealt ,peale kelle koodivahetust saavad koodid 24 h jooksul avalikuks ) siis minu järeldused arenguteks on järgnevad :

1. toimima jäävad ainult orig.kaartid või MOSC kaardid
2. põhiliseks suunaks saab olema c**ds**r**g
3. avalikke koodide ,masterkey internetti paiskamist hakkab järjest vähem toimuma ,sest siis vahetatakse kiiresti nano mõne päeva jooksul või kodeering pikema aja jooksul ja kogu tants hakkab uuesti otsast pihta .
4. lahtihäkitud võtmed ,kodeeringud hakkavad paiknema ainult uutel ülikallitel ,üliturvalistel piraatkaatidel (a´la penta VR3 ,OPOS -multi OS) kuna nendelt koodide välja lugemine on raskendatud .
5. õigeid tasuta omalõbuks häkerdavaid häkkereid pole enam .nad on kas kinni pandud ,tüdinud või teevad seda juba raha teenimis eesmärgil .
6. piraat vaatamine muutub järjest kallimaks tänu uutele camidele ja kaartidele mis tuleks osta :!: ja enamus neist osutuks hiljem läbikukkumiseks (a´la platinum ,knotcard ,titancard ,mrev cam jne) ja seega kogu see hobi -harrastus MÕTTETULT KALLIKS :?: :(

mis edasi saama hakkab :?:

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14376
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 97 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 04:16, 21 Nov 2004

"Odavad" kaardid kaovad küll kindlasti. Ja kui jutt BSkyB lahtihäkerdamisest vastab tõele, siis tuleb selle kanali vaatamiseks välja mingi uus "kallis" kaart, a'la Penta. "Suurele ringile" (public) need asjad küll enam ei jõua. Selles on sul õigus. Käivad sahinad, et CD'ga juhtub selline asi võib olla juba uue aasta saabudes. See tähendab, et lõpetavad töö Titanium, Platinum, MII. Selline on PENTATEAM/PENTASUPPORT arvamus. Aga, eks igaüks kiidab oma!

Kasutaja avatar
SkySpy
Õpetaja
Postitusi: 92
Liitunud: 23:36, 15 Apr 2003
Asukoht: Tallinn, lähedal...
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas SkySpy » 08:18, 21 Nov 2004

Eks alguses asjad ole loomulikult kallid. Mäletam D2Mac ajast kui esimesed pira kaardid maksid 1000 krooni ringis. Hiljem sai "valgeid" kaarte ostetud 100 krooniga ja neid ise programeeritud.
Kui nüüd miskit uut näiteks lahti häkitakse, juhtub täpselt sama. Pira hakkab maksma originaaliga pea sama hinda, aga seda ainult päris alguses. Kõik muidugi kordub, aga ainult tunduvalt kiiremas tempos. Kiire interneti püsiühendus loob tingimused näiteks c**ds**r**g'uks mis kipub alguses jällegi tasuline olema.
Operaatorid enne uut süsteemi vahetust ei tee kui asi päris käest ära läheb. See on siiski väga kallis lõbu ja eks nad on ikka kasumi peale väljas ja ei tee neid vahetusi mitte omaks lõbuks. Tuletage meelde olukorda D2Mac'i ajastu lõpust või Via**si aegu. Iga üks kes ainult viitsis võis ise avada praktiliselt kõik kanalid.
Eks neid inimesi leidub alati kes leiavad, et vaatamine ja info kätte saamine peab olema tasuta ning teevad nii mõnegi asja kõigile lihtsalt kätte saadavaks. Ja au neile :!: :D
Dreambox 500-S, SkyStar2, KissSatdem DVB. 1,9m+24' jack, 1,1m+HH-120, 0,8m fix, 1,0m fix. Infinity USB Phoenix, Cas Interface 2, .....

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14376
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 97 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 08:35, 21 Nov 2004

Samas olen ma täitsa kindel, et ka NTV+ on avatud. Ja ka kaardid olemas. Ainult, et profihäkkeritel ja muidugi maksavad... Ka DIGITURK Astra pealt on lahti, iseasi kas ka midagi vaadata on! Neid asju lihtsalt ei lasta suurele ringile, see tähendab, et kaarte müüakse vähe, aga kallilt.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
ch123
Edasijõudnu
Postitusi: 39
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Orbiidil
    unknown unknown

PostitusPostitas ch123 » 11:50, 22 Nov 2004

Loogiline, et kitsas ringis on kõik võimalik ka muudel elualadel (see on alati nii olnud) aga hetkel on vist suurem areng minu arvates ikkagi c**ds**r**g'ul. 8) Samas pole seegi ala eriti laiale ringile levinud ega vist levigi.

Kasutaja avatar
satfan
Edasijõudnu
Postitusi: 82
Liitunud: 13:35, 14 Okt 2003
Asukoht: PƤrnu
    unknown unknown

PostitusPostitas satfan » 16:11, 22 Nov 2004

kuid kuna viimasel ajal on väga palju pakette vahetanud kodeeringuid ja üsna edukalt ( jäänud on vaid canal digital thori pealt ,peale kelle koodivahetust saavad koodid 24 h jooksul avalikuks ) siis minu järeldused arenguteks on järgnevad :


Lisaks on ju veel tv cabo, mis küll pole päris cd-ga võrreldav, kuid kordi parem kui veel viimased hotbirdilt töötavad asjad, nagu polsat ja ab sat.
Ja eks seda oli juba ammu arvata, et providerid võtavad asja tihedamalt käsile, kuna sellist roosamannat(sky, italia, d+ ja cd korraga nähtavad) kauaks tasuta ei jätku. Juhul kui cd peaks ka talvel pimedamaks muutuma, siis cabo on ehk viimase paketina suveni vaadatav. Niipalju kui erinevatest foorumitest lugenud olen.

Kasutaja avatar
sateks
Õpetaja
Postitusi: 372
Liitunud: 21:41, 10 Juul 2003
Asukoht: Tallinn-Nõmme
    unknown unknown
On tänanud: 31 korda
On tänatud: 5 korda
Kontakt:

PostitusPostitas sateks » 13:07, 08 Dets 2004

Tere,

samal teemal soovitan vaadata siia:http://www.pyramidmagsat.honsat.ru/viewtopic.php?t=14236

Pöörake tähelepanu adminni kamen987 seisukohtadele.

Jutt on vene keeles.

Edu soovides,

Peeter

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14376
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 97 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 13:55, 08 Dets 2004

Lugesin läbi. Umbes nii ma ka asja ette kujutasin, vaata minu siinset eelmist postitust. Meil siin kisub asi ikka rohkem kommertsi peale. Ja ütlen ausalt, olen nõus ka tunduvalt rohkem maksma, et näha midagi eriti atraktiivset või omada tutvust proffihäkkerite seltskonnas. Nii et, Peeter, kui midagi on... siis e-mail. Ette tänades!

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 18:05, 11 Sept 2005

tigekala kirjutas:Lugesin läbi. Umbes nii ma ka asja ette kujutasin, vaata minu siinset eelmist postitust. Meil siin kisub asi ikka rohkem kommertsi peale. Ja ütlen ausalt, olen nõus ka tunduvalt rohkem maksma, et näha midagi eriti atraktiivset või omada tutvust proffihäkkerite seltskonnas. Nii et, Peeter, kui midagi on... siis e-mail. Ette tänades!


e-maile põnevate pakkumistega võib ka mujalegi saata :wink:

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14376
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 97 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 18:38, 11 Sept 2005

Ma ei usu, et sul põnevamat pakkuda on... :wink:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist